Kedy mám plodné dni?

zlaticko31
31. aug 2015

babenky poslednu menstruaciu som dostala 27.8.2015 cyklus mám 31 dní,kedy mam prosím
Plodné dni ? Dakujem

steinarka
31. aug 2015

@zlaticko31 ja som mala rovnako ako ty, tak predpokladam, ze ovulka ti prebieha cca na 15-17 den cyklu.. to znamena, ze plodne obdobie mas este par dni predtym.. napriklad, ked ovulacia prebehne na 15 den cyklu, tak plodne obdobie je cca od 12 dna cyklu..

zlaticko31
autor
31. aug 2015

Ďakujem 😉 čize od 7.9 by som msla mat plodne dni ;) a najviac plodne dni ?

steinarka
31. aug 2015

@zlaticko31 najviac plodne dni neexistuju 🙂 bud su plodne, alebo neplodne.. zalezi od toho kedy ti praskne vajicko, od zivotaschopnosti spermii a od podmienok, ake budu mat v tvojom tele 😉 kazdopadne ak chces mat istotu kedy prebehla ovulacia, rob si ovulacne testy cca od 12 dna cyklu.. akonahle budu na teste obe ciarky ROVNAKO silne, pripadne ak dokonca testovacia ciarka bude silnejsia nez kontrolna, tak ovulacia ti prebehne do 24-48 hodin, a teda je najlepsi cas snazit sa 😉 vela stastia

charlie1980
31. aug 2015

@zlaticko31

Zelenym mas vyznacene plodne dni, Zakruzkovany Datum najsamplodnejsi den (ovulaciu). Cervenym dalsia MS. Je to informativne a nemusi to byt v skutocnosti tak.

charlie1980
31. aug 2015
lilimoni
1. sep 2015

Rob ovulacne testy a budes vediet presne 😀

smejka033
10. sep 2015

ahojte babule, ak by mal niekto záujem o Ovulačný test 20 ks v balení mám celé balenie-NEPORUŠENÉ!!!!!. Nápíšte mi do právy, dohodneme sa na cene (nakoľko sme skusili cez jednu ovulku a vyšlo to hneď na prvú šupu -už ich nepotrebujem a je mi to ľúto vyhodiť).
Tak kludne píšte emoticon

betka28
21. sep 2015

Ahoj, každý organizmus je iný a z toho dôvodu je veľmi ťažké presne určiť, že kedy máš plodné resp. neplodné dni. Na sledovanie tvojho cyklu by som ti radšej odporúčala používať nejaký ovulačný test. Ja konkrétne používam cyclotest a som nadmerne spokojná. Mám presné údaje o svojho cyklu, je spoľahlivá a jej používanie je veľmi jednoduché. Môžem iba odporúčať!

habanka2014
3. máj 2017

Ahojte mam na predaj ovulacne testy..ostali mi..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre