Môžu ovulačné testy nefungovať?

Ahojte dievcata, mam 28-dnovy cyklus a robim si ovulacne testy cca od 8. dna a dnes je to zhruba17. den a test stale neukazuje druhu ciarocku..ani len slabulinku...myslite ze mozu testy nefugovat..? uz mi napadaju aj katastroficke scenare typu nefungujuci vajecnik...snazime sa len druhy mesiac, zatial nepanikarim..🙂 len ma to tak zaujima ze co sa tak moze diat...testy su rapidclear...Dakujem 🙂

avy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sebik20
18. sep 2018

Ahojte
Mozete mi poradit,,,ci naozaj sa da verit ovu testom...lebo podl a testu by som ovulovala ci?

catherinah
18. sep 2018

@sebik20 test Ti nepovie, či ovulácia naozaj prebehla, len to, že stupla hladina LH v tele, takže ovulácia by MALA prebehnúť.
Stáva sa ale často, že folikul nepraskne a je z neho cysta.

sebik20
18. sep 2018

@catherinah
Dakujem dufam ze prebehla ovulacia

smejulinko
18. máj 2019

@sebik20 môžem sa opýtať akú značku si pouzila

klaudia_kaja
19. máj 2019

@orechova_skrupina ako hovoríš, nefungujú .. tiež som si robila testy december čisté občas sa tam objavila palička, ale slabulinka.. január po ms sa objavila slabilinka čiarka tak vravím skúsme uvidíme.. skúsili sme... potom muž odišiel na pár dní preč a testy boli snehobiele zas až ku koncu 10 dní pred ms som mala slabúcku ale už som cítila na sebe zmeny tak som nakoniec vyskúšala tehotenský test a už si 19 týždeň nosím pod srdcom batôžtek .. tak áno pre mňa ovulácnectesty nemajú žiadny zmysel ;) držím palce

viera235
23. apr 2020

ja som mala niekoľkokrát ovulku potvrdenú gynkológom a zatiaľ mi ani jeden ovu test nevyšiel tak ako by mal a to mal sledoala doktorka 5 mesiacov vkuse v čase ovulky, čiže 5x potvrdená a ani jeden pozitívny ovu test...

erikapiloxing
1. sep 2020

@orechova_skrupina ja mam 28 dňové cykli a toto je 12 dc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre