Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
17. aug 2010

@vecernice Juj moja, pre tých prckov musíme toľko vydržať 😀 aj tesné nohavice 😅 ja ti úplne rozumiem, len v tejto chvíli je len ťažko pomôcť...tak vieš čo??? začnem papať viacej, aby som ťa v tom nenechala samú 😀

vecernice
17. aug 2010

@nanuskal ty si komik 😀 jenze ty si jak proutek, na tobe to nebude znat ani vadit 😀 nu coz, s tim nic nenadelam. chtela jsem tento tyden sportovat, ale kvuli baraku musim zrusit plany ... 😲 no jinak uz se tesim na 1. zari, az mi doktor rekne co dal 🙂
a jsem moc zvedava na tebe. sakra, dnes se na net asi nedostanu, tak to zvedavosti zestarnu minimalne o nekolik dnu 😀

nanuskal
17. aug 2010

@vecernice Práveže na mne to hneď vidieť 🙂 to si ma mala vidieť ešte predtým, než som spoznala manžela...zapadnuté líca, vychudnutá totálne...teraz vidieť, že sa mám lepšie 😀
A vieš ty čo? Idem si kúpiť do bufetu čokoládku 😀
Neboj, aj pri upratovaní sa spaľujú kalorie 😀

Ja som akurát zistila, že mám o 13:30 angličtinu, tu vo firme chodím na kurz, tak mi to dúfam rýchlejšie ubehne 🙂 potom bežím tej kaderníčke a nakoniec na gyndu...a po nej zase na anglinu...no to sú fofry 🙂

vecernice
17. aug 2010

@nanuskal teda holka, ja jsem snad nervozni za tebe 😀 kez by to bylo malicke!!!!!!!

nanuskal
17. aug 2010

@vecernice Ja som tiež nervozna, ale nejako si to vôbec nechcem pripúšťať, že by to bolo ONO, lebo som si robila už 3 testy a stále nič....tak si myslím, že asi chyba bude niekde inde.. ☹
Ale občas sa pritihnem na nejakom zdôvodnení v prospech 😀

nanuskal
17. aug 2010

Idem na tú anglinu, ak stihnem, tak sa ešte ozvem ak nie, tak večer sa isto pokúsim 😉

vecernice
17. aug 2010

@nanuskal moc ti drzim palecky!!!!

baru7
17. aug 2010

@vecernice zlato, tož to mě teda fakt mrzí...to chápu, že máš náladu na bodu mrazu..mě by teda asi švihlo..takový krásný domeček, sotva jste ho zařídili a teď tohle. Tak snad to půjde nějak rychle a elegantně vyřešit. Držím pěsti. A kila neřeš..vím, že to je na pytel, chceme se líbit a halvně dobře cítit a ne aby nám špek zavazel...zvláště při oblékání nějakého krásného modýlku 😀 ale musíš si říkat, že je to pro dobrou věc, léčba zabere a zhazovat se to pak bude s prckem jedna báseň..jak jsem teď byla u té kámošky, tak je jak laňka...lítaní kolem prcka a kojení - to je nejlepší odtučňovací kúra🙂

nanuskal
17. aug 2010

Ahojte dievčence, no tak nemám dobré správy ☹ Pani doktorka zjavne nemala dobrú náladu, hneď ma sfúkla, že prečo som si dala dole aj vrch - šaty ( ale vždy mi to tak kázala)...pozrela ma zospodu ultrazvukom, ohmatala a skonštatovala, že tam nič nie je.. Spýtala sa ma, že či mi v živote nemeškala ms..tak som jej povedala, že hej ale takto ešte nie....
Zobrala mi moč, spravila test (jasné, že negatívny) a poslala ma domov s inštrukciami, že ak nepríde do 10, že mám prísť, ale že ona si myslí, že príde 😖
Ani sa ma nespýtala, že ako mávam ms, ani koľko sa snažíme...nič...proste úúúúúplne, že nič... 😠 😠

vecernice
18. aug 2010

@nanuskal jaj nanu to me moc mrzi, takovy pristup je dost nelidsky. neves hlavu, sice prohlidka zadna slava, ale vypada to, ze je vse v poradku. asi aspon nasla narostlou sliznici, ktera se pak uvolni a z toho bude ms.
to je prave vyhoda mereni BT, ze aspon tusis, zda neco cekat, ci ne ...
a je ta doktorka tak dobra? jsou lepsi s mnohem lepsim pristupem, ochotou, hlavne, kdyz se clovek snazi o male ....

petap1
18. aug 2010

Dobré ranko,

nanuskal: Tedy ta Dr. mi hnula žlučí hned po ránu 😠 Jak to s tebou jedná !!! A řekla ti jestli je sliznice narostlá či co ?? Já vím, já se taky neumím hned bránit, ale měli by jsme se to naučit, aby si uvědomili, že jednají s lidskými bytostmi !

vecernice
18. aug 2010

@petap1 souhlasim! muj doktor je sice taky morous, ale ja se furt vyptavam, nema to se mnou lehky 😀 ale ja proste informace o svem tele potrebuju 😉

jinak nam vcera prisli delat sondu ohledne te vody a presekli kabel na alarm a tim nam ho vyzkratovali. no mame veselo 😠

nanuskal
18. aug 2010

@vecernice Ja k nej chodím druhý rok, ale po včerajšku som sa rozhodla, že buď už k žiadnej nepôjdem 😀 alebo ju zmením 😀 Asi tá druhá možnosť je reálna 😀
Včera som nebola naštvaná ani tak kvôli tomu výsledku (ten som tak nejak očakávala), ale naštval ma ten prístup, že sa ma ani nespýtala, čo a ako, koľko sa už snažíme, ako mávam ms....nič...proste ju to evidentne nezaujímalo...
Ani mi nepovedala v akom mám stave sliznicu, nič...povedala len: "Nič tam nevidím, nevyzerá to na tehotenstvo!"
Aspoň keby sa ma spýtala, či nebiem nejaké lieky, alebo či nemám stresy, že mi neprišla...nič nič nič....
Ešte aj dnes som z toho rozohnená 😠 😠 😠

A po tejto ms si začínam merať BT, a basta fidli motyka!!!!! 😀 Lebo keď si nezistím sama čo sa tam deje, a či sa deje, tak zjavne mi to lekárka nepovie 😝

nanuskal
18. aug 2010

@petap1 Ja už som nemala chuť sa jej nič pýtať, keď som videla jej naserkaný výraz...a ako ma odbyla...
Mala som na jazyku, že či je to podľa nej normálne, keď zrazu ms nepríde a doteraz sa to nestalo a nemám žiadne stresy ani nič.... Ale už som kašlala na to ☹

nanuskal
18. aug 2010

@vecernice Fuha, takže z jedného problému vám hneď spravili dva 😠 No teda....
A zistili niečo? podarilo sa im to opraviť?

vecernice
18. aug 2010

@nanuskal zatim ne, zitra nam rozeberou dlazbu na terasce a budou sondovat dal.
no alarm musi zacvakat oni, takze vyjezd firmy z Brna, plus oprava, pokud nepujde oprava, musi se instalovat bezdratove cidlo .... to vse jde za nima, maji vedet, co nam kde rozvedli 😀
byt tebou tak doktorku zmenim, nevim, proc by si clovek mel nechat libit takove arogantni chovani. ja to udelat na klienty jednou, tak uz neprijdou, ale stezujou si u mych nadrizenych. a u doktoru by to melo byt podobny, proste taky delaji ve "sluzbach" a je to o pristupu k lidem.

petap1
18. aug 2010

vecenice: ty jo, tak to jsou tedy troubové...no až to zacvakají, tak se snad chytnou za nos. Snad přijdou brzy na to kde je chyba a nebudou vám už hnízděčko dál rozebírat.
Jinak 1.9 je coby dup 🙂 myslím, že po nasazení léků si tělo vzpomene co má dělat a půjde to rychleji než poprvé, uvidíš 🙂

nanuskal: Máš recht, člověk je z toho tak vedle, že na nějaké otázky rezignuje....jako večernice doporučuji změnit Dr....kéž by se na Dr. taky dalo někde postěžovat, aby se chytli za nos a vzpamatovali !

nanuskal
18. aug 2010

@vecernice No pekne, tak to si chlapci teda zarobili 😀
Rada by som si pozrela fotečky vášho domčeka, nemáš niekde album? Napr. na picase? 🙂

Doktorku teda zmením, len musím pohľadať a popýtať sa, nech nejdem z blata do kaluže.... 😀 Tá moja je riaditeľkou teraz, sťažovať sa nemôžem.... 😒

vecernice
18. aug 2010

@nanuskal mam na facebooku, tam jsou urcite. pak mrknu, mozna jeste nekde 🙂
a jo, kontrola uz za 14 dni 🙂 jupiiii! a pak snad snazeni, snad mi hezky vrati vsechny moje pilulky, a brzy si zase budu hladit brisko 🙂
navic nasi sousede pres ulici chteji taky mimco, a jsou to primovi lide, takze by se mi to zamlouvalo 😉 jen ona ma nejakou nemoc, uz nevidi na jedno ocko a nevi, kdy prestane videt uplne ☹((((((( svet neni fer ...

baru7
18. aug 2010

Dobré ránko všem... 😉

@nanuskal no tak to je teda pěkná kráva ta doktorka....vzhledem k tomu, že mám doktora doma, jsem vůči nim velmi benevolentní, ale jen v tom směru, že od nich nemůžeme očekávat zázraky a čekat, že nahradí pána boha a zachrání úplně každého, kdo se jim dostane pod ruce. Všichni jsme jen lidé a máme omezené možnosti a jsme omylní....ale pokud jde o chování k pacientům, tedy lidem, tak tady je cokoli podobného neomluvitelné....nehldedě na to, že jsi psala, že chodíš k nějaké soukromé lékařce..tak ta by se měla sakra chovat, aby byly její pacientky spokojené...a jestli nemá svůj den, má zavřít krám a jít se někam vyvztekat...na tvém místě bych asi vyměnila lékařku..taky jsem byla u dvou a nebyla jsem spokojená. O ničem jsem se s nimi nebavila a šla jsem o dům dál. Ale třeba ti tu MS spustí to její neurvalé chování.... 😀

@vecernice no tak u vás koukám platí, že na pos.... i hajzl spadne.... 😒 hlavně zachovat klid a nezbláznit se z toho...on osud možná chce, abys teď řešila jiné věci a nesoustředila se tolik na sliznici...a ona nebude tak vystresovaná a začne pěkně růst 😉

vecernice
18. aug 2010

tady jsou nejake:
http://picasaweb.google.com/Daniel.Safranek/Zab...
a jeste tady, ale to uz je z vanoc 😀 od ty doby to tam je zas uplne jiny 😉
http://picasaweb.google.com/Daniel.Safranek/Prv...

vecernice
18. aug 2010

@baru7 barusko taky me to napadlo 🙂 tak snad to i to telo pochopi 😀

baru7
18. aug 2010

@nanuskal asi právě poto...přes to ředitelování zapomněla, jak se chovat k pacientkám....

nanuskal
18. aug 2010

@baru7 Díky baru, máš pravdu 😉 Ja viem, že doktory nevedia robiť zázraky ale toto sa tolerovať nedá...ja nepotrebujem aby sa na mńa extra usmievala alebo čo, len by som bola rada, keby som videla záujem aj z jej strany...
Keď som tam bola na preventívnej kontrole v zime, tak som jej povedala, že som vysadila pred pol rokom antikoncepciu a že sa ideme snažiť o bábo.... A ona NIČ...vôbec NIČ....akoby len spracovala v hlave túto informáciu a stačilo....žiadne odporúčanie, žiadne také, že ak sa vám nebude dariť toľko a toľko tak prídite....nič... 😠

@vecernice baru má úplnú pravdu, možno sa máš teraz sústrediť inam 😀 a ono sa to tam pekne všetko spustí 😀

Ja som sa inak smiala čo baru napísala, lebo ma presne to isté napadlo, že sa ms spustí zo strachu z jej správania 😀 😀 😀

vecernice
18. aug 2010

hele, to mi pripomina, kdyz jsem chodila k byvalemu doktorovi, mel tam zaskok, tak me vysetrovala nejaka stara baba (vedela, ze beru x let HA) a spustila na me, zda si vedu menstruacni kalendar. ja ze ne, tak mi prikazala okamzite zacit. no fakt jsem nechapala na co, kdyz vim, ze kazdy ctvrty patek rano je co cekat 😀 ale na to, kdyz jsem ji rekla, ze bych chtela vysadit, tak rekla po HA 3 meisce pauzu. a tim to skoncilo 😉 tak jsem je pakk zmenila 😀

baru7
18. aug 2010

@nanuskal přesne, přesně...já taky nepotřebuju, aby se na mě zubila už ode dveří, ale chci vědět, že nejsem jen další kus, za který vykáže úkon na pojišťovnu...myslím, že v dnešní době by to mělo být tak nějak přirozené...jak píše večernice, je to taky služba jako každá jiná, zdravotní pojištění platíme všichni, u mnoha lékařů se platí nadstandart, tak by se podle toho měli chovat...a pokud je ta práce frustruje, tak ji nemají dělat...kdyby se M choval k pacošům podle své aktuální nálady a kondice, tak do té nemocnice už raději nikdo ani nepáchne 😀 pravda je, že on je uspí a má klid 😝

baru7
18. aug 2010

@vecernice no bohužel i mezi lékaři jsou neodborníci...to je jako všude jinde..prostě je to o lidech.

nanuskal
18. aug 2010

@vecernice júúúúúúúúú...paráda....nádhera 🙂 😉 krása...a tá kuchyňa, skvelý výber aj s obkladačkami v kuchyni a kúpeľni....fakt super... 😀 Ako dlho ste stavali?

Ja len nechápem, či chcem tak veľa ??? Len aby mi povedali, či to môže alebo nemôže niečo znamenať, čo by mi odporučili a tak.... 😖

petap1
18. aug 2010

tedy vecernice to je nádhera...mooooc hezké 🙂

vecernice
18. aug 2010

@nanuskal nechces tak moc, takze musis zmenit doktora, az narazis na toho, kdo pochopi, co se po nem chce 😀
je to koupena radovka v ramci developerskeho projektu, ale cekali jsme asi rok a pul 🙂 ale bydli se tam pekne, az teda na posledni dny. vcera jsme vystehovali knihovnu a vyklidili castecne spajz, tak v obyvaku neni k hnuti ☹ a v kuchyni jakby smet 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre