Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
19. aug 2010

Dobré ránko všem, já už jsem zase od 6:00 v práci 🙂

nanuskal
19. aug 2010

Bré ránko dievčence 🙂 Tak som pohladkala bruško aj za vás, dúfam, že nám to pomôže 🙂 Hoci mi poradila tá kolegyňa, že si mám ísť sadnúť na jej miesto, že tá stolička je nosičom toho "vírusu" 😀 Už veeeľmi veľa báb čo tam sedelo odišlo na materskú 😀
Myslíte, že by to bolo blbé, keby som vyhodila tú kolegyňu čo na nej práve sedí, že JA CHCEM TÚ STOLIČKU 😀 😀 😀 To by asi nepochopila, čoooo??? 😀 😀

baru7
19. aug 2010

@nanuskal já myslím, že blbé není nic, co by pomohlo....ale jak se začne v práci šířit těhotenství, tak je to řetězová reakce, bez ohledu na to, na které židli kdo sedí....u nás to teď proběhlo ve 3. patře, takže čekám, že se to přestěhuje do 4., kde sedím já 😀

nanuskal
19. aug 2010

@baru7 No tak to je už za chviľočku aj u teba 😀 U nás teraz odišli 2, pred rokom 1...zatiaľ to ide pomaličky...ale vyskytuje sa to tu tak ojedinele 😀
Ale mám kamaráta, ktorého žena otehotnela v období, keď musela ísť do bruselu vysvetľovať, že prečo je u nich 15 žien tehotných a ona bola 16-ta 😀 😀 😀

baru7
19. aug 2010

@nanuskal to by mě zajímalo, jak to těm byrokratům v Bruselu vysvětlila... 😀 a co na tom jako potřebovali vysvětlit? 😎 přes to papírování asi zapomněli, jak se dělají děti 😀 😝

nanuskal
19. aug 2010

@baru7 No ona robila na personálnom a musela ísť vysvetliť, prečo zrazu tak veľa báb odchádza na materskú, nevedeli pochopiť, že zrazu a takto veľa 😀 resp. ako si to dovolili... Čo na to povedali už neviem, ale pobavilo ma to poriadne 😀

vecernice
19. aug 2010

dobre ranko holcinky, ja uz jsem tu od 7 😉 jakpak se mi mate?

baru7
19. aug 2010

@nanuskal 😀 no čím to asi bude, když byly všechyn ve věku, kdy se obvykle rodí děti 😀 to jim asi měli poslat z Bruselu nějakou antikoncepci 😀 😀

@vecernice taky ses přidala mezi ranní ptáčata?? já se mám fajn, jen se pořád neozvali z té nové práce...tak jsem lehce netrpělivá a myslím si, že z toho ale nic nebude....a copak u tebe?? hlavně, co domeček?? už to opravili?

nanuskal
19. aug 2010

@baru7 No podľa mňa, teraz namiesto gastrolístkov budú dávať recepty s antikoncepciou 😀 😀 😀

@vecernice Bré ránečko....Dúfam, že už je s domčekom lepšie....
Ja sa mám dneska o milion percent lepšie ako včera, ledva som odcupitala k tej tehotnej kamoške, ale spravila mi čajík, urobila som si tam pohodlie s rozopnutými nohavicami a hneď bolo lepšie 😀

vecernice
19. aug 2010

no baracek prijdou dal zkoumat dneska, budem tam mit zase stavebni dozor, tak jsem tu byla driv, protoze potrebuju driv zmizet domu, pak zas zpatky do centra, nebot mam odpoledne pracovni akci. trosku narocny den a to jsem se do toho programu rozhodla vtestnat jeste pilates, at se aspon trosku hybu 😉

nanuskal
19. aug 2010

@vecernice No tak to máš hodne náročný deň.... Ale hádam už nájdu tú vadu.... a ešte stále vám presakuje tá voda???

vecernice
19. aug 2010

@nanuskal no zdi jsou porad tak 10-15 cm od podlahy morke, ale dal to nepostupuje .....

baru7
19. aug 2010

@vecernice náročný program máš, ale pořád lepší, když je co dělat...člověk pak nemyslí na blbiny 😉 i když ty starosti s domečkem ti teda nepřeju ☹ snad přijdou na to, co to je a snad to půjde lehce odstranit...no jo, jak jsem psala včera ...šlendrián se najde všude 😠

@nanuskal super, že máš lepší náladu...tak to má být...to pak mají lepší náladu i vajucha a hezky dozrajou a pak v Paříži.... 😀 😝 😅 🤐 😵

vecernice
19. aug 2010

@baru7
@nanuskal holky diky moc. no jsem zvedava, s jakou dneska prijdou ....
nanu - jsem rada, ze ti je lip. a taky budu fandit Parizi 🙂

nanuskal
19. aug 2010

@baru7 @vecernice Díky holky, ste zlaté 😉 😀
Akurát rozmýšlam nad tým, či si mám zobrať so sebou ovu testy, či to mám s nimi zase skúsiť...čo vy na to????

@vecernice Ak by si potrebovala nejakú pracovnú silu na upratovanie, tak vieš kde ma hľadať 😀 😉 Len škoda, že tak ďaleko...sáááákriš 😒

vecernice
19. aug 2010

@nanuskal nanu si zlaticko 🙂 dekuju!!!!!!!!! vsak my to zvladnem, uz se tesim, az si doma bdue zas kam sednout 😀

vecernice
19. aug 2010

@nanuskal no aby ses tim zbatecne nestresovala. a co to mereni BT? tedy ne v Parizi, ale pred a po, z toho by se taky dalo neco vycist 😉

baru7
19. aug 2010

@vecernice ja bych taky pomohla s úklidem, kdybys bydlela za rohem...to jsou totiž ty nejlepší babince.. 😉 a navíc má u toho člověk pohyb 😀 no, chápu, že už chceš mít zase doma pořádek..takové krásné sis to tam udělala a zase ti to rozbordelili.. 😢

@nanuskal ja bych netestila...jak píše večernice, tu BT, ale testy hoď do koše a jeď si užít Paříž....užívejte dobré jídlo , romantiku a nech to plynout...já vím, to jsou rady na zabití 😀 😎 mimochodem v Latinské čtvrti jsem jedla nejlepší sushi a u mostu Ponte d´Alexandre je malebná hospůdka, kde dělají super zapečené brambory - u Augustiniánů se to jmenuje 😉

vecernice
19. aug 2010

@baru7 jaj vy jste zlate. uz se tesim na nas srazik 🙂

jinak takto ja valcim 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/vecernice
merim uz ze zvyku. ale i kvuli doktorovi. progesteron mi od nedele zvedne teplotu, ale ovu to neznamena. uz jsem zas chytrejsi nez pred rokem 😀

nanuskal
19. aug 2010

@baru7 @vecernice Díky baby, určite sú to cenné rady...ja už neviem čo robiť, ale rada by som vedela, čo sa tam dole deje...a chcela by som si byť aspoň istá, že ovu bola alebo nebola...
Po ms začnem merať BT a uvidíme, dúfam, že mi na letisku nezhrabnú teplomer 😀

@vecernice Akurát som sa to chcela spýtať, že čo tá zdvyhnutá teplota??? A teraz sme múdrejšie aj my 😀

nanuskal
19. aug 2010

@vecernice Ja sa moc v tých grafoch ešte neorientujem, lebo som to si začala merať BT hneď po vysadení HA...ale potom som toho nechala... Asi mi potom s interpretáciou budete musieť trošku pomôcť 😔

vecernice
19. aug 2010

@nanuskal nevim ktera zvednuta, ty dva skoky na pocatku mereni byla ovlivnena alkoholem 😉 takovy dychanek den predm ji dokaze ovlivnit. ted se mi zvedne pocitam od nedele 😀 i kdyz potajmu porad doufam, ze treba se ty vajecniky nenechaly Estrofemem zastrasit 😀
z mereni to pozname, i kdyby nemerila tam. pekne si udelas grafik a my ho tu spolecne zkonzultujeme. sice pokud nebude merit na dovce, neurcime presne den ovu, ale aspon to, ze nekdy byla 😀

petap1
19. aug 2010

Dobré ranko děvčátka,

jsem taky na nouhou od pěti, ale já byla u Dr. 😠 Asi před 3 týdny se mi nějak začaly sem tam klepat ruce a nohy....tak jsem si koupila hořčík..pomohlo to , ale není to úplně ono....tak mi dnes nabrali krev...možná mi po těhu chybějí nějaké minerály....doufám, že jo...snad to nebude nic horšího ☹

Koukám, že pěkně klábosíte 🙂

Nanu, já bych si taky užila Paříž bez testů, ale je to pokušení si testnout, viď 🙂

nanuskal
19. aug 2010

@vecernice Presne tie som myslela 😀 tak to bol alkohol???? Fúha, tak to ja budem mať celý pobyt v Paríži a u drahého zdvyhnutú teplotu 😀 😀 To mi si vždy doprajeme po večeroch vínko so syrčekom 😀
Ale možno si skúsim aj tam merať, uvidíme ako sa nám to bude dariť 😅 Raz bol môj manžel taký zlatý, strašne mi chcel teplotu zmerať on 😀 a výťazoslávne mi potom oznámil teplotu aby som si ju mohla zapísať 😀 😀

vecernice
19. aug 2010

@petap1 ahoj petap - drzim palce, at to neni nic vazneho. co u tebe jinak noveho?

@nanuskal teda manzel ej kouzelnej. me se obcas pta, co teplota, zda stoupa. no ted uz se ptat prestal, vzdy my klesame k bodu mrazu 😀
alkohol to ovlivni, ale u kazdyho je to individualni. pred otehu me 2 sklenky vina s teplotou nic neudelaly 😀 ale fakt, ze toto byla u prvni svatebni akcicka, a u druhe sedmicka vinecka 😀

vecernice
19. aug 2010

@nanuskal ale je pravda, ze ten prvni narust - ja tak pysne manzelovi hlasila, ze telo funguje po revizi samo. a druhy den byla peken studena sprcha ☹
vyhoda mereni je v tom, ze si clovek nedela iluze o tom co neni ....

baru7
19. aug 2010

Ty jo..tak ty grafy já asi nikdy nepochopím...... 😝 😅
@vecernice a nepij furt, Bohušu...pak máš zkreslenou křivku...a takhle obden 😲 no styď se 😀 😀 😀

baru7
19. aug 2010

@petap1 to by mohl být stres....máš toho teď hodně, jsi vyčerpaná..držím pěsti, ať to není nic vážného... 😉

nanuskal
19. aug 2010

@petap1 Ahojky, tak to si teda dnes veľmi skoro na nohách...Ja síce vstávam o 4:40 každý deň, ale to si ešte trošku pochrupkávam vo vlaku... Ale od piatej v práci, no to musím byť... ☹ uff...
Dúfam aj ja, že to nebude nič vážneho a že to budú len chýbajúce vitamínky... 😉

@vecernice No tak to zase skúsim s tou teplotou, je pravda, aspoň človek vie a nemusí dávať zbytočne peniažky za testy...
Skúsim otestovať aj ja ako to je s tým vínečkom, či mi bude stúpať teplota 😀

vecernice
19. aug 2010

@baru7 vsak ja jindy piju s mirou 😀 holt jsem takovy maly spitarek 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre