• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
@petap1 Jóóóóóóóóóó :slight_smile: :slight_smile: držím všechny palce:slight_smile: super, super, super....taková hezká zpráva poránu :wink:
23. aug 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 Ahoj petaaaaaaaaaaaaaap, júúúúúúúúúúúúj v duchu sa teším ale zatiaľ len tak, nech to nezakríknem :slight_smile:
Tak si to nevydržala predsa s tým testíkom??? :grinning:

@betina1984 To mi je ľúto :frowning2: Hádam tam nabudúce vydrží :slight_smile:
23. aug 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betina: no od včera trošku zesílil, tak doufám, že bude sílit dál :slight_smile: Tobě přeji do budoucna ať to vyjde :slight_smile:

baru, annu: Jj nevydržela jsem to...testila jsem jelikož jsem si upravila dávkování toho léku na štítku...dala jsem si poloviční dávku, co nevadí těhu a pokud bych dostala MS tak bych ji zvedla....no v sobotu jsem měla depku jak sviň..test bílý, manža protivný, tak jsem si vzala dávku celou....no doufám, že ten jeden prášek na víc nic nezkazil :unamused:
23. aug 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 Juj, tak to je super, keď už silnie, to je dobré znamenie.... :wink: To sú fakt krásne správy na pondelok ráno :slight_smile:
A čože si mala depku???? :fearful:
23. aug 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanuskal: no ta zpráva o štítné žláze mě dost dozhodila...to víš, pořád něco...no a v so jsme jeli kamarádce (těhotné) na svatbu..manžovi se nechtělo, tak byl pěkně protivný a tam mi ještě jedna kamarádka řekla, že jě těhu v 7tt no a to už bylo moc :frowning2: Teď se jen bojím co s tím thyrozolem...gyn říká brát, obvodní říká nebrat a endokrinolog tam není :frowning2: Ach jo co jen budu dělat..
23. aug 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 Ale no, nevešaj hlávku, aj baru ti posielala info, že sa to môže brať :slight_smile: a ber to za znamenie, ktoré ťa malo potešiť :slight_smile: Ja viem, že sa mi to ľahko píše, ale veľa báb má bábo, a majú problémy so štítnou :wink:
Ja si myslím, že by to bábu nemalo uškodiť :slight_smile: A žiadne strachy teraz !!!! Teraz musíš byť pekne kľudná, neznervozňovať sa, usmievať sa na svet :grinning: A my sa budeme usmievať na tebaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. aug 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanu: ty jsi zlatíčko...jsem hrooozně šťastná a moc chci věřit, že tentokrát bude vše Ouki douki :grinning: :grinning:
23. aug 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 zlatíčko, nestresuj se, zda brát léky na štítnou žlázu...pokud gynekolog říká brát, tak asi nejvíce ví, co říká..praktik endokrinolog ví houby a vlivu na těhotenství...jsou to hormony a tvé tělo je nevyrábí, kdyby je vyrábělo, tak je máš přirozeně a taky by to těhotenství nevadilo..tak se musí bohužel dodával uměle, ale tělo je prostě potřebuje, bez nich by vše nefungovalo, jak má:slight_smile:

a děvčata.......aby těch dobrých zpráv poránu nebylo málo.....Barča se vdává :grinning: :grinning: příští rok v červenci:slight_smile:
23. aug 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Supeeeeeeeeeeeeeeer, baru, gratulujem a teším sa s tebouuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: Tak ste sa cez víkendík dohodli? A už aj na termíne? Ozaj a boli ste sa pozrieť tam, kde to chcete mať?
Baru a čo ovu? Bola? Alebo si sa potom netestovala?
23. aug 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 Všetko bude v poriadku, len pohoda, klídek (tabáček nie :grinning: )... Baru ti to svele napísala a ako ti to tam vysvetlila... :wink:
23. aug 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baru: supeeeer..gratuluji :grinning: :grinning: Víš já je beru, jen nevím jestli mám brát 2 prášky nebo jeden...podle internetu jeden (10mg) nevadí těhu...ale 2 (20mg) už nedoporučují...tak já nevím...zatím beru jen jeden, ale nevím jestli je to dobře :frowning2:
23. aug 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děvčátka, já nikdy nic nemůžu mít jednoduché :frowning2: Ale udělám vše pro to, aby tentokrát dopadlo vše jak má :slight_smile:
23. aug 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 :wink: :wink: :wink: tak sa mi to páči :slight_smile:
23. aug 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 internet neber moc vážně...občas jsou tam informace, nad kterými každý soudný doktor kroutí hlavou...poraď se hlavně se svým gynekologem..ten má hlavní slovo. A ta moje kamarádka je zrovna nabušená na atestaci, takže bych jí docela věřila....

@nanuskal no byla jsem tak kouknout nakonec s mamkou, protože miláček nám dal souhlas se vším, hlavně ať se to líbí mně a raději využil poslední hezký víkend a jel se projet na kolo. Mám pro to pochopení, protože fakt furt trčí v práci, takže mi to ani nevadilo..s mamčou jsme si udělaly fajn výlet a moc se nám ta líbilo...fakt nádherné místo, všechno na jednom místě..ještě uvidím, co nám řekne paní provozní, má mi za chvíli volat, ale pokud se na nejdůležitějším dohodneme, tak 2.7.2011 :wink: jinak jsem testovala a opět tam byl jen duch, takže si myslím, že to jsou prostě blbé testy...takže nedoporučuju YourDays...fakt o ničem..a to jsem si hlídala, ať moc nepiju...ale teď to fakt nějak neřeším a od včerejška jsem vysmátá jak lečo :grinning: :grinning: takže mimčo necháme mimčem..nebudeme se na to teď soustředit a kdyžtak se budu vdávat s pupíčkem...což by vůbec nevadilo :slight_smile:
23. aug 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Tuším už niekto písal o tých YourDays, že nebol s nimi spokojný...ale nie som si isná, že to bolo presne tieto...Ja som mala tie Rapi testy...
Ja od soboty poctivo meriam BT :grinning: tak som zvedavá, čo z toho vznikne :grinning: Chcem si hlavne potvrdiť kedy je ovu a akú mám dlhú LF...

Júj, to je krásny dátum, 2.7., vtedy som promovala :grinning:
To je inak super, že ste sa takto dohodli s priateľom :slight_smile: a že chce, aby sa to hlavne tebe páčilo, aby si si to urobila po svojom, budem ti držať palčeky aby ti ten prevádzkar zavolal len dobré správy :grinning:
23. aug 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal taky se mi 2.7. líbí:slight_smile: hlavně přítel má narozeniny 22.7., tak se mu to bude dobře pamatovat.....já si myslím, že jemu se hlavně nechce nic vymýšlet, protože na to nemá čas a je fakt že to plánování pro chlapy moc není...ale nadchla mě mamča...vždycky jsem si myslela, že mě bude přemlouvat na malou svatbu a nebude to moc prožívat...ale včera byla natěšená skoro více, než já...a že tam mám mít hlavně kamarády, ať je zábava..ať to stojí, co to stojí:slight_smile:
23. aug 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baru: to je moooc hezké a úplně cítím tu radost co z tebe sálá :slight_smile: :slight_smile:
23. aug 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. aug 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda holky, ja nevim, komu gratulovat driv :slight_smile:

@petap1 kocko, moc gartuluju k //, hlavne at sili, coz ony budou. zakazuju ti jakoukoliv negativni myselnku, nebot tentokrat bude vse v poradku! howgh :wink:

@baru7 - taky velika gratulace!!!!!! datum pekne, halvne at vyjde pocasi, vse ostatni uz bude krasne jen proto, ze to bude VAS den :slight_smile: tak hezky planuj pripravy, a hezky se rad s nama, at z toho neco mame :grinning:

@nanuskal ahoj kocko, preju krasne rano!!!!! a drzim palce s teplotama. nechces je kdyztak nahazet pak do fertilityfriendu? tam to vyznaci spoustu chytrych veci :grinning:

krasny den vsem :slight_smile:
jo a jeste se vam pochlubim specialni okurkou za nasi zahradky :wink:
23. aug 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. aug 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a takhle si ted "zijeme ", barus uz to videla :wink:
23. aug 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 ja normalne zavidim :frowning2: vim, ze se to nema .... ale ja uz chci taky!!!! ale jak, kdyz ani telo nefunguje :angry: :grinning:
23. aug 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo nebot u me ovu fakt neprobehla. a dokonce ta davka utrogestanu je tak nizka, ze ani teplotu skoro nezvedla :grinning:
tak a prestavam si tu povidat sama se sebou :wink:
23. aug 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anebo jeste ne. vcera uz jsem byla normalne na mrtvici, nez jsem poznala Dana, byla jsem blazen do kola a do brusli, ted uz si jen o tom povidam :frowning2: tak jsem chtela o vikendu vypadnout, ale on furt neco vymysli na dome, a pak me usadi, ze holt, kdyz mame domek, je s tim spousta prace. takze jsme vyjeli vcera v sedm vecer, kdyz uz videl, ze je mi skoro do breku. no fakt jsem netusila, ze me bude vadit prilis pracovity muz :grinning:
23. aug 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: Neboj taky to bude...podívej se na mě..rok jsem neovulovala a nemenstruovala...pak byla první OVu a těhu...a ty jsi taky říkala, že jsi měla ovu a hned těhu....takže pokud to tak bylo...stačí jedna ovulka a je to tam :slight_smile: Příští týden ti dají léky a ovulka bude, tělo si vzpomene co má dělat a pak už stačí přidat jen spermoňky a bude to. Já říkám, že na vánoce jsme všechny 2v1 a tak to bude !!! :grinning:
Ty to bydlení je mazec...už aby jste to měli v pořádku.
23. aug 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: koukám, že jsme měli podobný víkend...já se zase rozčilovala na to, že manža běhá kolem zahrady..pořá je tam něco a pak odkládáme co chceme dělat :frowning2: Ale on to pěstuje pro nás a pak si na tom pochutnám :slight_smile: No myslím, že víkend byla nějaký divný na nálady a tak :confounded:
23. aug 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 kocko, si zlata, ale ja to mela az snad na sedmou ovu vyvolanou prasky :grinning: takze u me je to asi trosku tezsi. ale doufam, ze fakt pristi tyden dostanu svoje pilulky, a pak te budu brzy nasledovat. tys taky nemela ovu ani ms? a srovnalo se ti to samo?
23. aug 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 jeee, tak jsem v tom nebyla sama :grinning: no ja taky delala, ale zas mam rada i trosku volneho casu, a ten nejradeji aktivne :wink:
no ja delala tak, az se muj prst potkal s elektrickyma nuzkama na travnik :grinning: takze krve jak z vola :grinning: holt jak rika tchyne, liny maso musi pryc :grinning:
23. aug 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice no čauec...teda fotky na FB tak na zkažení nálady..ale okurčička je dost dobrá :wink: jasně, že se budu dělit s dojmy z příprav...navíc jste všechny zkušené manželky, takže vaše rady se budou hodit:slight_smile: teď jen uhnat paní provozní...neboť mi slíbila, že zavolá a nevolá a to já nemám rááááád :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. aug 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: Neboj, jednou už to bylo tak to bude zase, a hotovo. A teď tělo zareaguje rychleji než poprvé, uvidíš :slight_smile: Jj ani MS ani OVU...beru léky na ten Prolaktin, po jeho snížení se mi vrátila ovu, i když vybočuje z tabulek, jelikož ji mám až 17 či 18DC, což je délku cyklu pozdě....ale co, hlavně že je :slight_smile: :slight_smile:
Tak hlavně že prstík zůstal na svém místě :slight_smile: :slight_smile:

baru: Taky nesnáším, když někdo má volat a nevolá :rolling_eyes:
23. aug 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok