Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
23. aug 2010

@petap1 Jóóóóóóóóóó 🙂 🙂 držím všechny palce🙂 super, super, super....taková hezká zpráva poránu 😉

nanuskal
23. aug 2010

@petap1 Ahoj petaaaaaaaaaaaaaap, júúúúúúúúúúúúj v duchu sa teším ale zatiaľ len tak, nech to nezakríknem 🙂
Tak si to nevydržala predsa s tým testíkom??? 😀

@betina1984 To mi je ľúto ☹ Hádam tam nabudúce vydrží 🙂

petap1
23. aug 2010

betina: no od včera trošku zesílil, tak doufám, že bude sílit dál 🙂 Tobě přeji do budoucna ať to vyjde 🙂

baru, annu: Jj nevydržela jsem to...testila jsem jelikož jsem si upravila dávkování toho léku na štítku...dala jsem si poloviční dávku, co nevadí těhu a pokud bych dostala MS tak bych ji zvedla....no v sobotu jsem měla depku jak sviň..test bílý, manža protivný, tak jsem si vzala dávku celou....no doufám, že ten jeden prášek na víc nic nezkazil 😒

nanuskal
23. aug 2010

@petap1 Juj, tak to je super, keď už silnie, to je dobré znamenie.... 😉 To sú fakt krásne správy na pondelok ráno 🙂
A čože si mala depku???? 😨

petap1
23. aug 2010

nanuskal: no ta zpráva o štítné žláze mě dost dozhodila...to víš, pořád něco...no a v so jsme jeli kamarádce (těhotné) na svatbu..manžovi se nechtělo, tak byl pěkně protivný a tam mi ještě jedna kamarádka řekla, že jě těhu v 7tt no a to už bylo moc ☹ Teď se jen bojím co s tím thyrozolem...gyn říká brát, obvodní říká nebrat a endokrinolog tam není ☹ Ach jo co jen budu dělat..

nanuskal
23. aug 2010

@petap1 Ale no, nevešaj hlávku, aj baru ti posielala info, že sa to môže brať 🙂 a ber to za znamenie, ktoré ťa malo potešiť 🙂 Ja viem, že sa mi to ľahko píše, ale veľa báb má bábo, a majú problémy so štítnou 😉
Ja si myslím, že by to bábu nemalo uškodiť 🙂 A žiadne strachy teraz !!!! Teraz musíš byť pekne kľudná, neznervozňovať sa, usmievať sa na svet 😀 A my sa budeme usmievať na tebaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petap1
23. aug 2010

nanu: ty jsi zlatíčko...jsem hrooozně šťastná a moc chci věřit, že tentokrát bude vše Ouki douki 😀 😀

baru7
23. aug 2010

@petap1 zlatíčko, nestresuj se, zda brát léky na štítnou žlázu...pokud gynekolog říká brát, tak asi nejvíce ví, co říká..praktik endokrinolog ví houby a vlivu na těhotenství...jsou to hormony a tvé tělo je nevyrábí, kdyby je vyrábělo, tak je máš přirozeně a taky by to těhotenství nevadilo..tak se musí bohužel dodával uměle, ale tělo je prostě potřebuje, bez nich by vše nefungovalo, jak má🙂

a děvčata.......aby těch dobrých zpráv poránu nebylo málo.....Barča se vdává 😀 😀 příští rok v červenci🙂

nanuskal
23. aug 2010

@baru7 Supeeeeeeeeeeeeeeer, baru, gratulujem a teším sa s tebouuuuuuuuu 😀 😀 😀 Tak ste sa cez víkendík dohodli? A už aj na termíne? Ozaj a boli ste sa pozrieť tam, kde to chcete mať?
Baru a čo ovu? Bola? Alebo si sa potom netestovala?

nanuskal
23. aug 2010

@petap1 Všetko bude v poriadku, len pohoda, klídek (tabáček nie 😀 )... Baru ti to svele napísala a ako ti to tam vysvetlila... 😉

petap1
23. aug 2010

baru: supeeeer..gratuluji 😀 😀 Víš já je beru, jen nevím jestli mám brát 2 prášky nebo jeden...podle internetu jeden (10mg) nevadí těhu...ale 2 (20mg) už nedoporučují...tak já nevím...zatím beru jen jeden, ale nevím jestli je to dobře ☹

petap1
23. aug 2010

Děvčátka, já nikdy nic nemůžu mít jednoduché ☹ Ale udělám vše pro to, aby tentokrát dopadlo vše jak má 🙂

nanuskal
23. aug 2010

@petap1 😉 😉 😉 tak sa mi to páči 🙂

baru7
23. aug 2010

@petap1 internet neber moc vážně...občas jsou tam informace, nad kterými každý soudný doktor kroutí hlavou...poraď se hlavně se svým gynekologem..ten má hlavní slovo. A ta moje kamarádka je zrovna nabušená na atestaci, takže bych jí docela věřila....

@nanuskal no byla jsem tak kouknout nakonec s mamkou, protože miláček nám dal souhlas se vším, hlavně ať se to líbí mně a raději využil poslední hezký víkend a jel se projet na kolo. Mám pro to pochopení, protože fakt furt trčí v práci, takže mi to ani nevadilo..s mamčou jsme si udělaly fajn výlet a moc se nám ta líbilo...fakt nádherné místo, všechno na jednom místě..ještě uvidím, co nám řekne paní provozní, má mi za chvíli volat, ale pokud se na nejdůležitějším dohodneme, tak 2.7.2011 😉 jinak jsem testovala a opět tam byl jen duch, takže si myslím, že to jsou prostě blbé testy...takže nedoporučuju YourDays...fakt o ničem..a to jsem si hlídala, ať moc nepiju...ale teď to fakt nějak neřeším a od včerejška jsem vysmátá jak lečo 😀 😀 takže mimčo necháme mimčem..nebudeme se na to teď soustředit a kdyžtak se budu vdávat s pupíčkem...což by vůbec nevadilo 🙂

nanuskal
23. aug 2010

@baru7 Tuším už niekto písal o tých YourDays, že nebol s nimi spokojný...ale nie som si isná, že to bolo presne tieto...Ja som mala tie Rapi testy...
Ja od soboty poctivo meriam BT 😀 tak som zvedavá, čo z toho vznikne 😀 Chcem si hlavne potvrdiť kedy je ovu a akú mám dlhú LF...

Júj, to je krásny dátum, 2.7., vtedy som promovala 😀
To je inak super, že ste sa takto dohodli s priateľom 🙂 a že chce, aby sa to hlavne tebe páčilo, aby si si to urobila po svojom, budem ti držať palčeky aby ti ten prevádzkar zavolal len dobré správy 😀

baru7
23. aug 2010

@nanuskal taky se mi 2.7. líbí🙂 hlavně přítel má narozeniny 22.7., tak se mu to bude dobře pamatovat.....já si myslím, že jemu se hlavně nechce nic vymýšlet, protože na to nemá čas a je fakt že to plánování pro chlapy moc není...ale nadchla mě mamča...vždycky jsem si myslela, že mě bude přemlouvat na malou svatbu a nebude to moc prožívat...ale včera byla natěšená skoro více, než já...a že tam mám mít hlavně kamarády, ať je zábava..ať to stojí, co to stojí🙂

petap1
23. aug 2010

Baru: to je moooc hezké a úplně cítím tu radost co z tebe sálá 🙂 🙂

baru7
23. aug 2010

@petap1 😀 😀 😀

vecernice
23. aug 2010

teda holky, ja nevim, komu gratulovat driv 🙂

@petap1 kocko, moc gartuluju k //, hlavne at sili, coz ony budou. zakazuju ti jakoukoliv negativni myselnku, nebot tentokrat bude vse v poradku! howgh 😉

@baru7 - taky velika gratulace!!!!!! datum pekne, halvne at vyjde pocasi, vse ostatni uz bude krasne jen proto, ze to bude VAS den 🙂 tak hezky planuj pripravy, a hezky se rad s nama, at z toho neco mame 😀

@nanuskal ahoj kocko, preju krasne rano!!!!! a drzim palce s teplotama. nechces je kdyztak nahazet pak do fertilityfriendu? tam to vyznaci spoustu chytrych veci 😀

krasny den vsem 🙂
jo a jeste se vam pochlubim specialni okurkou za nasi zahradky 😉

vecernice
23. aug 2010
vecernice
23. aug 2010

a takhle si ted "zijeme ", barus uz to videla 😉

vecernice
23. aug 2010

@petap1 ja normalne zavidim ☹ vim, ze se to nema .... ale ja uz chci taky!!!! ale jak, kdyz ani telo nefunguje 😠 😀

vecernice
23. aug 2010

jo nebot u me ovu fakt neprobehla. a dokonce ta davka utrogestanu je tak nizka, ze ani teplotu skoro nezvedla 😀
tak a prestavam si tu povidat sama se sebou 😉

vecernice
23. aug 2010

anebo jeste ne. vcera uz jsem byla normalne na mrtvici, nez jsem poznala Dana, byla jsem blazen do kola a do brusli, ted uz si jen o tom povidam ☹ tak jsem chtela o vikendu vypadnout, ale on furt neco vymysli na dome, a pak me usadi, ze holt, kdyz mame domek, je s tim spousta prace. takze jsme vyjeli vcera v sedm vecer, kdyz uz videl, ze je mi skoro do breku. no fakt jsem netusila, ze me bude vadit prilis pracovity muz 😀

petap1
23. aug 2010

vecernice: Neboj taky to bude...podívej se na mě..rok jsem neovulovala a nemenstruovala...pak byla první OVu a těhu...a ty jsi taky říkala, že jsi měla ovu a hned těhu....takže pokud to tak bylo...stačí jedna ovulka a je to tam 🙂 Příští týden ti dají léky a ovulka bude, tělo si vzpomene co má dělat a pak už stačí přidat jen spermoňky a bude to. Já říkám, že na vánoce jsme všechny 2v1 a tak to bude !!! 😀
Ty to bydlení je mazec...už aby jste to měli v pořádku.

petap1
23. aug 2010

vecernice: koukám, že jsme měli podobný víkend...já se zase rozčilovala na to, že manža běhá kolem zahrady..pořá je tam něco a pak odkládáme co chceme dělat ☹ Ale on to pěstuje pro nás a pak si na tom pochutnám 🙂 No myslím, že víkend byla nějaký divný na nálady a tak 😖

vecernice
23. aug 2010

@petap1 kocko, si zlata, ale ja to mela az snad na sedmou ovu vyvolanou prasky 😀 takze u me je to asi trosku tezsi. ale doufam, ze fakt pristi tyden dostanu svoje pilulky, a pak te budu brzy nasledovat. tys taky nemela ovu ani ms? a srovnalo se ti to samo?

vecernice
23. aug 2010

@petap1 jeee, tak jsem v tom nebyla sama 😀 no ja taky delala, ale zas mam rada i trosku volneho casu, a ten nejradeji aktivne 😉
no ja delala tak, az se muj prst potkal s elektrickyma nuzkama na travnik 😀 takze krve jak z vola 😀 holt jak rika tchyne, liny maso musi pryc 😀

baru7
23. aug 2010

@vecernice no čauec...teda fotky na FB tak na zkažení nálady..ale okurčička je dost dobrá 😉 jasně, že se budu dělit s dojmy z příprav...navíc jste všechny zkušené manželky, takže vaše rady se budou hodit🙂 teď jen uhnat paní provozní...neboť mi slíbila, že zavolá a nevolá a to já nemám rááááád 😝

petap1
23. aug 2010

vecernice: Neboj, jednou už to bylo tak to bude zase, a hotovo. A teď tělo zareaguje rychleji než poprvé, uvidíš 🙂 Jj ani MS ani OVU...beru léky na ten Prolaktin, po jeho snížení se mi vrátila ovu, i když vybočuje z tabulek, jelikož ji mám až 17 či 18DC, což je délku cyklu pozdě....ale co, hlavně že je 🙂 🙂
Tak hlavně že prstík zůstal na svém místě 🙂 🙂

baru: Taky nesnáším, když někdo má volat a nevolá 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre