• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
@petap1 ani telefon nebere...a říkala, že se ozve..tož jestli to pak bude dělat pokaždé, když ji budu shánět, tak mě švihne....hlavně musím potvrdit tu fotografku a jestli mi ji mezitím někdo vyfoukne, tak mě švihne ještě víc :grinning:
23. aug 2010 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@baru7 neboj, ona zavola :slight_smile:
a co teda pripravy? saticky? prstynky? ziva hudba? uces? no povidej, jak jsi daleko :slight_smile: my to resili behem asi 4 meiscu, ja neumim planovat prilis daleko dopredu :grinning:
23. aug 2010 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baru klíííd, mě takovýhle lidi taky točí...holt to zkoušej co to dá a to by bylo, aby jsi ji nedohnala :grinning: A fotografka bude, určo, vždyť je to dost dopředu, tak bude mít určitě volno :grinning: Neboj vše bude podle tvých představ :slight_smile:
23. aug 2010 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, dneska nejako nestíham...bola som kúpiť kvietky pre kolegyne (mali meniny) a budeme mať oslavu, takže nebudem stíhať reagovať...

@vecernice Ahoj ahoj :slight_smile: tak tá uhorečka je fakt dobrá bomba :grinning:
S teplotami bojujem a aj so stránkou fertilityfriend, keďže moja angličtina nie je dosť dobrá, tak sa tam len zorientovávam :slight_smile: Zatiaľ tam mám len 3 dni zaznačené :slight_smile:

@baru7 Ako keby som čítala seba pred rokom, tiež som riešila od augusta svadbu :grinning: To sa musíš obrniť tým, že niečo sa zruší alebo nevyjde presne, ale ako hovorí vecernica, tak je to váš deň a nič vám ho neskazí :grinning:
23. aug 2010 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petap1 fakt mam radost, ze vam to vyslo. temi prasky se tolik nestresuj, ale zkus se co nejdriv objednat k dr. stejne se rika, ze prvni asi 3 tydny se male nevyzivuje z tovji krve, takze by to nemelo vadit. vim, ze jsi trosku nerzovni, ale to odtedka uz holka budes furt, 9 mesicu kontrol, pak porod, no a pak celozivotni pece a strach o ten maly zazrak :wink:
23. aug 2010 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nanuskal kdyz budes potrebovat pomoct, tak pisni. a jak bude teplot vic, tak nam sem obcas hod link, at to prozkoumame :wink:
23. aug 2010 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vecernice
@petap1
@nanuskal
capiny neřeším...chci zamluvit to místo a fotografku, po dovolené domluvím šaty a pak to zase půl roku nebudu řešit...s tou fotografkou to tak žhavé nebude, všichni, které jsem chtěla byli obsazení, takže vylučovací metodou mi vyšla jedna a o tu už bych teda nerada přišla a šaty bývají taky rok dopředu rozebrané...takže tohle si chci odškrtnout a je klid:slight_smile: zbytek se bude řešit ad hoc a hlavně s pomocí nejširší rodiny a přátel:slight_smile:
23. aug 2010 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petap1 jojo...prvních pár týdnů to přes placentu neprochází a potom sice jo, ale placenta je zase nejlepší filtr na světě...to mi říkal můj drahý:slight_smile:
23. aug 2010 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vecernice Po 1.9. dám vedieť ako to je s mojimi teplotami :grinning: Tento týždeň by ešte nemal byť žiadna zmena, ale ako pôjdem za drahým, tak tam by to malo byť okolo ovu :grinning:

@petap1 Presne ako hovorí vecernice, pekne sa objednaj ku gynekologovi a prejednaj to s tým, aby si bola kľudnejšia :grinning: A potom si budeš len mojkať bruško a potom bábätko :grinning: júúúúúúúúúj.... ako veľmi by som si aj ja priala tie 2 čiarky a aj všetkým ostatný :dizzy_face:
23. aug 2010 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@baru7 presne, ja som to tak isto riešila, fotografka, miesto, šaty...A potom bol kľud dlhé mesiace...
23. aug 2010 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@baru7 a bude ziva hudba? ta je dobra taky vyresit dlouho dopredu, i kdyz na nas kapela zapomnela, a resili jsme to 2 tydny pred svatbou :grinning: a saticky, uz mas nejake tipy? jsem zvedava baba :grinning:
23. aug 2010 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vecernice živá hudba bude protekční...ségřin přítel má kapelu, hrajou úžasně..své písničky i cizí..hrávali na plesech, takže takové ty známé vypalovačky..a ségra mi něco aji zazpívá :slight_smile: šatiček mám pár vytipovaných...chci jít do jediného salónu. Už je mám obejíté s nej kámoškou a vím, že si vyberu v tom jednom...v ostatních, i kdyby byly šaty ze zlata a dávali mi je zadarmo, tak tůdle....obsluha děsná, majitel ještě horší....mám udělaný předvýběr polde netu a uvidím, co mi doporučí...chci něco spíše splývavého, žádná obruč...něco takového lehčího. Kadeřnici mám už dlouho svou, zná mě, ví co mám ráda a má stjený vkus:slight_smile:
23. aug 2010 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@baru7 barusko, ja mela taky o satech uplne jinou predstavu, chtela jsem neco jednoducheho, zadnou velkou sukni, a idealne ne krozet, ale bud na raminka nebo za krk. no a vidis, jak jsem dopadla :grinning: jak jsem se navlikla do tech princeznovskejch, tak jsem si rekla, ze jednou za zivot to musi byt. jsme zvedava, az pak pridas fotecky :slight_smile:
23. aug 2010 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vecernice no je mi jasné, že to nakonec bude úplně jinak, než si to plánuju...ale o salonu mám fakt jasno...v tom jednom mě odradil majitel s kraťasech víc pruhů - víc adidas a ještě kecal nevěstám do výběru...absolutně bez vkusu a myslel si že tomu rozumí...jo a měl ponožky v sandálech :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ve druhém mi řekli, že na mojí postavu určitě nic nemají, že bych musela dost zhubnout...podotýkám, že mám velikost 38... :grinning:
23. aug 2010 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@baru7 ja mam taky 38, a mela jsem pocit, ze toho je minimum. no kdybych mela tak o 20 kg min, to by se vybiralo :grinning:
23. aug 2010 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vecernice kdybychom měly o 20 kg míň, tak bychom umřely na podvýživu :grinning: :grinning: jinak paní provozní už volala, zapomněla mobil v autě...je moc milá a příjemná a nic nebyl problém. Místo už mám zamluvené a ani zatím nechce zálohu..ani se mi tomu nechce věřit...... :slight_smile:
23. aug 2010 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@baru7 baruško, to jsou samé báječné zprávy :slight_smile:
já zas sesmolila mail na developera od nespokojeného zakázníka, který zvažuje požadovat kompenzaci bydlení a volného času :grinning:
23. aug 2010 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj holky! Hrozně dlouho jsem tu nebyla, byli jsme v jižních čechách - umřela tchýně... Tak jsme museli zařizovat všechny ty věci, včera večer jsme se vrátili domů, dnes musím koupit něco černýho na sebe, večer jdu na gyndu a zítra rádo odjíždíme na pohřeb...
Všechno se nám to nějak míchá, už ani nevíme, co dřív řešit, musíme ještě podepsat smlouvu s realitkou kvůli zrušené koupi toho domku, dnes ta gynda - já se tak těším, že mi dr, řekne, že je vše OK! Držte mi palce, jsem objednaná na 7 večer, tak snad pak ještě stihnu napsat, jak to dopadlo...
Koukám, že se to tu rozmnožuje, tak GRATULUJI dvoučárkám, a držím pěsti snažilkám...
Řešíte tu svatbu, haha, taky přidám - měli jsme svatbu venku na chatě u rybníka, šaty mi paní došila 3 ! dny před svatbou, málem mě kleplo od nervů, že půjdu v teplákách... Muzika se rozbila těsně před obřadem, naštěstí pan starosta přivezl kazeták a pustili nám Queen. Hostů jsme chtěli pár, bylo jich cca 80, můj otec debil udělal ostudu, nechtěl mě odvést k oltáři... Zní to dost katastrofálně, ale my si to s manžou nenechali zkazit a užili jsme si to, slavilo se 3 dny... My holt nemůžeme mít nic normálně :grinning: :grinning:
23. aug 2010 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holčinky..dovolala jsem se na endošku mýmu Dr....zázrak....tak jdu tam ve dvě a vymění mi léky :grinning: To mi je taky nemohl dát hned když věděl, že chci otěhotnět ?? :angry:
23. aug 2010 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jinak Baru supeeer...jen tak dál a vše bude úžasný dle tvých představ.
23. aug 2010 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vecernice tak kompenzaci za bydlení to ještě chápu, že by mu jako dali jiný byt...ale náhradu volného času, tak s tím jsem se ani já nesetkala :grinning:
@mayerka ahoj kočko, takové nepříjemné starosti :frowning2: tak snad bude vše ok s bobíškem v bříšku....je to prostě asi osud. Mimochodem ty šaty za ty nervy stály..moc hezké:slight_smile: a vůbec venkovní svatba super:slight_smile:

já tady zamačkávám slzu, protože naši jsou super...volala jsem to taťkovi, tka ten byl šťastný jak blecha, že taková radostná zpráva v tom všem...taky to teď máme v rodině takové smutnější. Takže říkal, že super načasování a hned co potřebuju a že se spojí s mamkou....naši jsou rozvedení...a domluví se, že co budu chtít mi zajistí... :wink: tak se tlemím ještě víc, jak včera..myslím, že to nakonec bude moc fajn:slight_smile:

@petap1 super, že jdeš k dr., tak se nám to tady všechno hezky vyvíjí:slight_smile: jak říkám..pozitivní energie dělá divy:slight_smile:
23. aug 2010 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mayerka jo a pco musíte podepisovat v realitce?? jste neměli v rezervační smlouvě, že záloha se případně započte na smluvní pokutu??
23. aug 2010 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@baru7 jo to asi nevíš, nám se povedlo zařídit, aby nám vrátili ten rezervační poplatek! Takže podepíšem, že odstupujem od smlouvy pro nedodržení podmínek druhé strany a vrátí nám prachy... to se nám povedlo :sunglasses: Na tom domku totiž byl nějaký zápis kvůli dluhu, který je už ale dávno zaplacený, jen katastr přes prázdniny asi nepracuje, tak to nevymazali a ten dluh je tam furt zapsanej.. Chudák majitel má smůlu, a my máme radost
23. aug 2010 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mayerka a děkuju za pochvalu šatů :dizzy_face: jsem si je sama vymyslela... akorát by to chtělo lepší náplň :frowning2: byla jsem po takový blbý nemoci, dost jsem zhubla, byla jsem celá zelená, šaty na mě visely, lezly mi kosti... takže tedy nic moc...
23. aug 2010 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mayerka jůůůva...tak to mám hroznou radost...to je super, že vám ty penízky vrátí...a s majitelem si halvu nelámej, jeho problém, že si nezajistil výmaz těch práv...asi to nebylo úplně košer :sunglasses: katastr na to má lhůtu 30 dnů. jinak hubeňour teda na té fotce jsi, ale i tak ti to sluší...a hlavně, že už jsi zdravá a fit jak Brad Pitt :grinning: :grinning:
23. aug 2010 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baru, tak to je skvělí, že to vaši tak prožívají....jéé to budou hezké přípravičky a pak si to všichni mooooc užijete :grinning:
Jsem moc ráda, že mi ty léky vymění...je to jediná věc, která mi teď dělala starosti....no a zítra už budu mít zase nahnáno z UZ a tak dál :grinning:
23. aug 2010 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mayerka: Tak se se povedlo...skvělé, že budete mít penízky zpět :slight_smile:
23. aug 2010 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petap1 sama jsem z toho hrozně mile překvapená....i ségra měla radost a hrozně se angažuje, že pomůže a zařídí...takže myslím, že mi odpadají starosti typu co na to naši, jestli nebudou brblat a tak....fakt čučím :dizzy_face:
je fajn, že si tě doktoři pohlídají...tfuj, tfuj...držím všechny palce, co mám, ať je všechno ukázkové:slight_smile:
23. aug 2010 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@baru7 děkuju, jsi moc hodná... :dizzy_face: a brad pitt je dobrej, to někdy použiju, haha! Jinak se svatbičkou to máš bezva, těš se, je to děsná sranda, jsi za hvězdu a všichni ti lichotí :slight_smile: moc ráda na to vzpomínám a od tý doby, jak slyšim někoho že plánuje svatbu, slzím :wink:
@petap1 ahoj, držím palce, ať ti to dobře dopadne!!!
23. aug 2010 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mayerka jo Brad Pitt je dost dobrý i sám o sobě...ale doma jsem měla zakázanou Tróju o víkendu...prý by nám ta vypracovaná těla kazila morálku a ještě bych nutila drahého cvičit..vypadá totiž velmi podobně jako ty :wink:
23. aug 2010 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok