Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
23. aug 2010

@petap1 ani telefon nebere...a říkala, že se ozve..tož jestli to pak bude dělat pokaždé, když ji budu shánět, tak mě švihne....hlavně musím potvrdit tu fotografku a jestli mi ji mezitím někdo vyfoukne, tak mě švihne ještě víc 😀

vecernice
23. aug 2010

@baru7 neboj, ona zavola 🙂
a co teda pripravy? saticky? prstynky? ziva hudba? uces? no povidej, jak jsi daleko 🙂 my to resili behem asi 4 meiscu, ja neumim planovat prilis daleko dopredu 😀

petap1
23. aug 2010

baru klíííd, mě takovýhle lidi taky točí...holt to zkoušej co to dá a to by bylo, aby jsi ji nedohnala 😀 A fotografka bude, určo, vždyť je to dost dopředu, tak bude mít určitě volno 😀 Neboj vše bude podle tvých představ 🙂

nanuskal
23. aug 2010

Ahojte dievčatá, dneska nejako nestíham...bola som kúpiť kvietky pre kolegyne (mali meniny) a budeme mať oslavu, takže nebudem stíhať reagovať...

@vecernice Ahoj ahoj 🙂 tak tá uhorečka je fakt dobrá bomba 😀
S teplotami bojujem a aj so stránkou fertilityfriend, keďže moja angličtina nie je dosť dobrá, tak sa tam len zorientovávam 🙂 Zatiaľ tam mám len 3 dni zaznačené 🙂

@baru7 Ako keby som čítala seba pred rokom, tiež som riešila od augusta svadbu 😀 To sa musíš obrniť tým, že niečo sa zruší alebo nevyjde presne, ale ako hovorí vecernica, tak je to váš deň a nič vám ho neskazí 😀

vecernice
23. aug 2010

@petap1 fakt mam radost, ze vam to vyslo. temi prasky se tolik nestresuj, ale zkus se co nejdriv objednat k dr. stejne se rika, ze prvni asi 3 tydny se male nevyzivuje z tovji krve, takze by to nemelo vadit. vim, ze jsi trosku nerzovni, ale to odtedka uz holka budes furt, 9 mesicu kontrol, pak porod, no a pak celozivotni pece a strach o ten maly zazrak 😉

vecernice
23. aug 2010

@nanuskal kdyz budes potrebovat pomoct, tak pisni. a jak bude teplot vic, tak nam sem obcas hod link, at to prozkoumame 😉

baru7
23. aug 2010

@vecernice
@petap1
@nanuskal
capiny neřeším...chci zamluvit to místo a fotografku, po dovolené domluvím šaty a pak to zase půl roku nebudu řešit...s tou fotografkou to tak žhavé nebude, všichni, které jsem chtěla byli obsazení, takže vylučovací metodou mi vyšla jedna a o tu už bych teda nerada přišla a šaty bývají taky rok dopředu rozebrané...takže tohle si chci odškrtnout a je klid🙂 zbytek se bude řešit ad hoc a hlavně s pomocí nejširší rodiny a přátel🙂

baru7
23. aug 2010

@petap1 jojo...prvních pár týdnů to přes placentu neprochází a potom sice jo, ale placenta je zase nejlepší filtr na světě...to mi říkal můj drahý🙂

nanuskal
23. aug 2010

@vecernice Po 1.9. dám vedieť ako to je s mojimi teplotami 😀 Tento týždeň by ešte nemal byť žiadna zmena, ale ako pôjdem za drahým, tak tam by to malo byť okolo ovu 😀

@petap1 Presne ako hovorí vecernice, pekne sa objednaj ku gynekologovi a prejednaj to s tým, aby si bola kľudnejšia 😀 A potom si budeš len mojkať bruško a potom bábätko 😀 júúúúúúúúúj.... ako veľmi by som si aj ja priala tie 2 čiarky a aj všetkým ostatný 😵

nanuskal
23. aug 2010

@baru7 presne, ja som to tak isto riešila, fotografka, miesto, šaty...A potom bol kľud dlhé mesiace...

vecernice
23. aug 2010

@baru7 a bude ziva hudba? ta je dobra taky vyresit dlouho dopredu, i kdyz na nas kapela zapomnela, a resili jsme to 2 tydny pred svatbou 😀 a saticky, uz mas nejake tipy? jsem zvedava baba 😀

baru7
23. aug 2010

@vecernice živá hudba bude protekční...ségřin přítel má kapelu, hrajou úžasně..své písničky i cizí..hrávali na plesech, takže takové ty známé vypalovačky..a ségra mi něco aji zazpívá 🙂 šatiček mám pár vytipovaných...chci jít do jediného salónu. Už je mám obejíté s nej kámoškou a vím, že si vyberu v tom jednom...v ostatních, i kdyby byly šaty ze zlata a dávali mi je zadarmo, tak tůdle....obsluha děsná, majitel ještě horší....mám udělaný předvýběr polde netu a uvidím, co mi doporučí...chci něco spíše splývavého, žádná obruč...něco takového lehčího. Kadeřnici mám už dlouho svou, zná mě, ví co mám ráda a má stjený vkus🙂

vecernice
23. aug 2010

@baru7 barusko, ja mela taky o satech uplne jinou predstavu, chtela jsem neco jednoducheho, zadnou velkou sukni, a idealne ne krozet, ale bud na raminka nebo za krk. no a vidis, jak jsem dopadla 😀 jak jsem se navlikla do tech princeznovskejch, tak jsem si rekla, ze jednou za zivot to musi byt. jsme zvedava, az pak pridas fotecky 🙂

baru7
23. aug 2010

@vecernice no je mi jasné, že to nakonec bude úplně jinak, než si to plánuju...ale o salonu mám fakt jasno...v tom jednom mě odradil majitel s kraťasech víc pruhů - víc adidas a ještě kecal nevěstám do výběru...absolutně bez vkusu a myslel si že tomu rozumí...jo a měl ponožky v sandálech 😝 a ve druhém mi řekli, že na mojí postavu určitě nic nemají, že bych musela dost zhubnout...podotýkám, že mám velikost 38... 😀

vecernice
23. aug 2010

@baru7 ja mam taky 38, a mela jsem pocit, ze toho je minimum. no kdybych mela tak o 20 kg min, to by se vybiralo 😀

baru7
23. aug 2010

@vecernice kdybychom měly o 20 kg míň, tak bychom umřely na podvýživu 😀 😀 jinak paní provozní už volala, zapomněla mobil v autě...je moc milá a příjemná a nic nebyl problém. Místo už mám zamluvené a ani zatím nechce zálohu..ani se mi tomu nechce věřit...... 🙂

vecernice
23. aug 2010

@baru7 baruško, to jsou samé báječné zprávy 🙂
já zas sesmolila mail na developera od nespokojeného zakázníka, který zvažuje požadovat kompenzaci bydlení a volného času 😀

mayerka
23. aug 2010

ahoj holky! Hrozně dlouho jsem tu nebyla, byli jsme v jižních čechách - umřela tchýně... Tak jsme museli zařizovat všechny ty věci, včera večer jsme se vrátili domů, dnes musím koupit něco černýho na sebe, večer jdu na gyndu a zítra rádo odjíždíme na pohřeb...
Všechno se nám to nějak míchá, už ani nevíme, co dřív řešit, musíme ještě podepsat smlouvu s realitkou kvůli zrušené koupi toho domku, dnes ta gynda - já se tak těším, že mi dr, řekne, že je vše OK! Držte mi palce, jsem objednaná na 7 večer, tak snad pak ještě stihnu napsat, jak to dopadlo...
Koukám, že se to tu rozmnožuje, tak GRATULUJI dvoučárkám, a držím pěsti snažilkám...
Řešíte tu svatbu, haha, taky přidám - měli jsme svatbu venku na chatě u rybníka, šaty mi paní došila 3 ! dny před svatbou, málem mě kleplo od nervů, že půjdu v teplákách... Muzika se rozbila těsně před obřadem, naštěstí pan starosta přivezl kazeták a pustili nám Queen. Hostů jsme chtěli pár, bylo jich cca 80, můj otec debil udělal ostudu, nechtěl mě odvést k oltáři... Zní to dost katastrofálně, ale my si to s manžou nenechali zkazit a užili jsme si to, slavilo se 3 dny... My holt nemůžeme mít nic normálně 😀 😀

petap1
23. aug 2010

holčinky..dovolala jsem se na endošku mýmu Dr....zázrak....tak jdu tam ve dvě a vymění mi léky 😀 To mi je taky nemohl dát hned když věděl, že chci otěhotnět ?? 😠

petap1
23. aug 2010

jinak Baru supeeer...jen tak dál a vše bude úžasný dle tvých představ.

baru7
23. aug 2010

@vecernice tak kompenzaci za bydlení to ještě chápu, že by mu jako dali jiný byt...ale náhradu volného času, tak s tím jsem se ani já nesetkala 😀
@mayerka ahoj kočko, takové nepříjemné starosti ☹ tak snad bude vše ok s bobíškem v bříšku....je to prostě asi osud. Mimochodem ty šaty za ty nervy stály..moc hezké🙂 a vůbec venkovní svatba super🙂

já tady zamačkávám slzu, protože naši jsou super...volala jsem to taťkovi, tka ten byl šťastný jak blecha, že taková radostná zpráva v tom všem...taky to teď máme v rodině takové smutnější. Takže říkal, že super načasování a hned co potřebuju a že se spojí s mamkou....naši jsou rozvedení...a domluví se, že co budu chtít mi zajistí... 😉 tak se tlemím ještě víc, jak včera..myslím, že to nakonec bude moc fajn🙂

@petap1 super, že jdeš k dr., tak se nám to tady všechno hezky vyvíjí🙂 jak říkám..pozitivní energie dělá divy🙂

baru7
23. aug 2010

@mayerka jo a pco musíte podepisovat v realitce?? jste neměli v rezervační smlouvě, že záloha se případně započte na smluvní pokutu??

mayerka
23. aug 2010

@baru7 jo to asi nevíš, nám se povedlo zařídit, aby nám vrátili ten rezervační poplatek! Takže podepíšem, že odstupujem od smlouvy pro nedodržení podmínek druhé strany a vrátí nám prachy... to se nám povedlo 😎 Na tom domku totiž byl nějaký zápis kvůli dluhu, který je už ale dávno zaplacený, jen katastr přes prázdniny asi nepracuje, tak to nevymazali a ten dluh je tam furt zapsanej.. Chudák majitel má smůlu, a my máme radost

mayerka
23. aug 2010

@mayerka a děkuju za pochvalu šatů 😵 jsem si je sama vymyslela... akorát by to chtělo lepší náplň ☹ byla jsem po takový blbý nemoci, dost jsem zhubla, byla jsem celá zelená, šaty na mě visely, lezly mi kosti... takže tedy nic moc...

baru7
23. aug 2010

@mayerka jůůůva...tak to mám hroznou radost...to je super, že vám ty penízky vrátí...a s majitelem si halvu nelámej, jeho problém, že si nezajistil výmaz těch práv...asi to nebylo úplně košer 😎 katastr na to má lhůtu 30 dnů. jinak hubeňour teda na té fotce jsi, ale i tak ti to sluší...a hlavně, že už jsi zdravá a fit jak Brad Pitt 😀 😀

petap1
23. aug 2010

Baru, tak to je skvělí, že to vaši tak prožívají....jéé to budou hezké přípravičky a pak si to všichni mooooc užijete 😀
Jsem moc ráda, že mi ty léky vymění...je to jediná věc, která mi teď dělala starosti....no a zítra už budu mít zase nahnáno z UZ a tak dál 😀

petap1
23. aug 2010

mayerka: Tak se se povedlo...skvělé, že budete mít penízky zpět 🙂

baru7
23. aug 2010

@petap1 sama jsem z toho hrozně mile překvapená....i ségra měla radost a hrozně se angažuje, že pomůže a zařídí...takže myslím, že mi odpadají starosti typu co na to naši, jestli nebudou brblat a tak....fakt čučím 😵
je fajn, že si tě doktoři pohlídají...tfuj, tfuj...držím všechny palce, co mám, ať je všechno ukázkové🙂

mayerka
23. aug 2010

@baru7 děkuju, jsi moc hodná... 😵 a brad pitt je dobrej, to někdy použiju, haha! Jinak se svatbičkou to máš bezva, těš se, je to děsná sranda, jsi za hvězdu a všichni ti lichotí 🙂 moc ráda na to vzpomínám a od tý doby, jak slyšim někoho že plánuje svatbu, slzím 😉
@petap1 ahoj, držím palce, ať ti to dobře dopadne!!!

baru7
23. aug 2010

@mayerka jo Brad Pitt je dost dobrý i sám o sobě...ale doma jsem měla zakázanou Tróju o víkendu...prý by nám ta vypracovaná těla kazila morálku a ještě bych nutila drahého cvičit..vypadá totiž velmi podobně jako ty 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre