• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
Tak jsem zpět a vy už prcháte :wink:

Všem tedy hezké opolko :grinning:
23. aug 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, u doktora dobré, ukázal mi gest. váček, jinak akce vidět žádný nejsou, ale to až od 8. týdne. Tipuje mě na 6-7tt. Kdyby to bylo 6tt, vyšlo by oplodnění na ovulku, kdyby 7tt, vyšlo by to na Jonáše :slight_smile: tak až budu vědět přesněji (jdu na kontr. 13.9.), tak dám vědět. Samotnou mě to zajímá, Járu jsme nejspíš upekli právě na Jonáše. Takže holky, i tahle "metoda" má něco do sebe :wink:
23. aug 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayerka Jupiiiii:slight_smile: drzim palce a jsem fakt zvedava...:slight_smile:
23. aug 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayerka no tak to je dobra zprava, a ted jen jeste to srdicko, a bude o starustku min, vid? :slight_smile: me JOnas vychazi dost divne, asi na den, kdy jdu k doktorovi, no co si o tom myslet :grinning: :grinning:

jinak dobre ranko vsem!!! ja zas cekam na nejake remeslniky, mame to ted s manzou na sichty, j atu byvam rano, on sem beha na treti z prace :angry: jo a vcera nam malem podpalili barak, neco navarovali, a blafnul jim polystyren. no proste umelci :grinning:
24. aug 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko....

@vecernice šmarjapanóóó....co to tam vyvádějí??? ale ber to z té lepší stránky..jestli to blbě postavili, tak i kdyby to podpálili, je to pro vás výhodnější...museli by vám dát nový barák :sunglasses: ne to byl vtip..samozřejmě držím palce, ať už je to ok......jo a doktora se ti zachtělo??? :grinning: :grinning:
24. aug 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ránko všetkým, ja sa dneska cítim ako keby ti niekto buchol kladivom po hlave v noci :confounded: To bude asi tým počasím...

@mayerka Juj, gratulujem a nech sa všetko dobre vyvíja :slight_smile: super správičky zase na ráno....To som teda fakt zvedavá, či sa vám to podarilo na Jonáša :slight_smile: Ten výpočet si si pozerala na nete, alebo máš výpočet od neho?

@vecernice Dievča zlaté, obdivujem vaše pevné nervy, ja by som už asi podpálila ich :grinning: :grinning: :grinning: Alebo minimálne im s tým podpaľovacím prístrojom chodila za zadkom aby si švihli s tým :grinning: a cítili nátlak :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Bré ránečko :slight_smile: tiež ma to s tým doktorom napadlo v tvojom znení :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a holky...včera jsem úplně náhodou byla s kámoškou, co má dvouměsíční holčičku...jejda to bylo super :wink: chovala jsem ji a nosila a malé bylo u mě moc dobře...maminka si pochvalovala, jak to s ní umím:slight_smile:
24. aug 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 To je tým, že od materstva už nemáme ďaleko :wink:
Ja som sa včera kochala na fotečkách mojej najlepšej kamarátky...má dvoch chlapcov 3ročného a 8mesačného. Takí sú zlatí štuplíci jedny :grinning: Prvé čo ma napadlo, že AJ JA CHCEEEEEEEEEEM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. aug 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko :slight_smile:

mayerka: veliká gratulace a moc moc držím palce na srdíčko :slight_smile:

Vecernice: tedy já bych je už snad zabila :angry:

baru, nanu: JJ už to máte za pár...za chvilku už si budete chovat vlastní :grinning:

Jinak nám to asi taky vyšlo na Jonáše :slight_smile: Nevím sice jak to "věděl", ale datum byl přesně na moji opožděnou ovulku :grinning:
24. aug 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 Ahojky :slight_smile:
Mne to podľa Jonáša vychádza na 13.9. Tak podľa toho by to teraz nemalo byť :angry:
No já mu dám, že nie :grinning: :grinning: :grinning: MUSI a basta :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, som v tejto téme prvý krát, chcem sa spýtať ohľadom ovulácie-či je každý mesiac ten istý deň, alebo sa to môže meniť? bola som na sono 17DC a lekár mi povedal ze ovulacia bola z ľavého vaječníka... znamena to ze kazdy mesiac u mna prebehne ovulka do toho 17DC? za kazdu odpoved dakujem
24. aug 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanu: Jasan..bude a basta :grinning:

lulu10: Den ovulace se může měnit...dobré je to odsledovat buď měřením bazální teploty a nebo Ovulačními testy :wink:
24. aug 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 Záleží to aj od toho, či mávaš pravidelnú ms alebo nie... Ale najlepšie je si to odsledovať ako hovorí petap :slight_smile:
24. aug 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 ahojky...myslím, že ti lékař spíše řekl, že už proběhla, ale ne kdy. Pozná, že byla, ale nepozná před kolika dny - alespoň to mi říkalá moje dr. Po ovulaci se vytvoří žluté tělísko a to jde na ultrazvuku dobře vidět, ale nedá se z toho poznat, který den cyklu byla.
24. aug 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak holky, uz jsem v praci. aspon uz mame spraveny alarm, stalo to 4600, ale to predame k proplaceni tem umelcum ze stavebni firmy :wink:
no u me myslim, ze se Jonas netrefil, ale to nevadi, treba priste :grinning:

@nanuskal drzim palce, at to vyjde uz ted :slight_smile: me vzdy kdyz vidim kocarek, taky napadne, ze uz i ja chci :slight_smile: neni to smutek, jen takove vnitrni prani :slight_smile: jdu makat
24. aug 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice No presne ako hovoríš :slight_smile: je to také vnútorné prianie :wink:
Ale aj tak si myslím, že ten internetový Jonáš je blbosť :slight_smile: skôr by som uverila tomu presnému výpočtu, ktorý posiela...
Prajem ti veľa šťastia v práci...mne sa teda vôbec nič nechce :frowning2: tu je tak strašne pod mrakom...tlak ma totálne tlačí k zemi...dneska zo mňa asi nič nebude :frowning2:
24. aug 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice, nanuskal: Já zase když vidím ty břuchaté slečny, tak si říkám, že bych taky chtěla takový :grinning: Ale my se dočkáme, uvidíte a pak bude břuchatý srazík :grinning: :grinning:
24. aug 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 No len aby som to stihla...možno aj porodíš, kým ja otehotniem :frowning2:
Teraz , teda všímam si to už posledný rok, je strašne veľa bruchatých báb :grinning: Neviem, či je to mnou, že som ich začala registrovať, ale všade kde sa pohnem sú :grinning: Niekedy mi je až ťažko z toho... :frowning2:
24. aug 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 holka nase, vyckej 2-3 mesice, a uz si tu bdues stezovat, jak ti roste pupik, a jak jsi nemotorna :grinning:¨

@nanuskal jak vidis, jeste visim tady :grinning: nejak me ta prace neumi pohltit, ale uz to mam bohuzel dlouho :frowning2:
24. aug 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal zlaticko, zadne tezko z toho, naopak peken rozsirime jejich rady. konecne nas budou v metru poustet sednout :grinning:
24. aug 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice No u mňa je to už asi diagnóza...strašne ma to tu v práci nebaví, a ani práca...chcela by som robiť úplne niečo iné a nie účtovať...strašne ma to ubíja, táto stále rovnaká práca :frowning2: Vôbec ma to nenapĺňa...akurát sa teším do práce iba kvôli kolegyniam...tie mám totiž super :sunglasses:

Ja si chcem už tiež sťažovať na pupík :grinning:
24. aug 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanu, co jsou to za řeči...do vánoc máš pupík a hotovo :grinning:

vecernice: moc v to doufám...a budu ten kdo k nám přivede to štěstíčko :grinning:

A vůbec...řekli jsme si vánoce tak vánoce, jasaaaan :grinning: :grinning:
24. aug 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte kočky...tož já dneska přeskakuju mezi beremkem a koníkem, takže pokudj de o práci, tka taky nic valného, ale budu muset něco udělat...v pátek jedu na dovolenou, tak ať to vybouchám. Jinak nám tady lije jak z konve....a opět mám sandálky. Naštěstí má mamka cestu kolem a vyzvedne mě autem :wink:
24. aug 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 :grinning: :grinning: no už som ticho...to sú len také občasné výpadky :grinning: Za to dneska fakt môže to počasie...snažím sa držať náladu ale najradšej by som sa zavrela doma a schovala sa pod paplon a spalaaaaaaaaaaa :grinning:
Ale už som si zaznačila do kalendára termín: DO VIANOC :grinning:
24. aug 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal moje prace neni spatna, ale uz ji delam nejak dlouho, a takze chybi puvodni elan a drive. proste preferuju volny cas :grinning: a jak jsme se pred rokem rozhodli pro decko, tak mam obcas pocit, ze clovek furt jen ceka. na ms, na ovu, na ms, na ovu :grinning:
a ja myslela, ze se do prace tesis na nas? :sunglasses: :grinning: :sweat_smile: :grinning:

@petap1 no do vanoc to uz musime dat!!!! i kdyz v to uz jsem doufala minule vanoce :grinning: no co, jednou to vyjit musi :slight_smile:
24. aug 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice preferuju volný čas...tak to je hláška dne :grinning: :grinning: :grinning: já taktéž...:slight_smile:
24. aug 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 No máš to teraz náročné, sledovať obe stránky :grinning: Ale tak povoľujeme ti občasné úlety na beremko, my si ťa tu počkáme :grinning:
S tými sandálkami, 90% kolegýň prišlo v sandálka, že vraj bude krásne ako včera. No ja som si ale ráno pozrela počasie a hneď som vedela, že mám hladať celé topánočky :grinning:

@vecernice Mńa nie, ja som sa asi pomýlila v štúdiu :grinning: Akože účto ma aj baví ale nie tak, že by ma napĺňalo, predtým som robila niečo iné 5,5 roka popri štúdiu, lebo som chodila externe na vysokú...
A SAMOZREJME, ŽE SA KAŽDY DEŇ TEŠIM NA VAS :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@baru7 ja kdysi byla do prace zazrana, a i jsem tu travila cas na ukor volna. tak ted si to posledni mesice ocividne vybiram :grinning:
@nanuskal no proto! :grinning: tomu uz rikam poradna motivace dojit do prace. ja to mam tak nejak obdobne :grinning:
24. aug 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok