• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
@vecernice Ja som tiež voľakedy prišla do práce aj v nedeľu a vôbec mi to nevadilo, teraz???? Ani o minútu dlhšie :grinning:
24. aug 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ja si každý deň hovorím, že som ČAKATEĽKA, lebo čakám na ovu, potom na tehu a v konečnom dôsledku na MATERSKU, aby som nemusela chodiť seeeeeeeeeem....ale jasné, že to nie je ten hlavný dôvod, samozrejme, že je to ten vnútorný pocit.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal tak to jsme na tom podobne :grinning: jen me to v ty cekarne uz nebavi :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Už ani noviny a knihy nepomáhajú v čakaní :grinning:
Počuj a sedíme my v dobrej čakárni :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal no to nestras, ze jsme si spletly dvere :grinning: no ale aspon ze tam sedime spolu, lepe to utika :wink:
24. aug 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice :wink: :wink: :wink: tak to máš pravdu :grinning: som rada, že som ťa v nej stretla :wink:
24. aug 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tedy vy toho dnes napovídáte a já tu musím makat :frowning2: nějak nestíhám :unamused:

vecernice: Ale tyhle vánoce jsou ty pravé :grinning:

nanu já bych taky spala a spala...dnes večer jsem nemohla spát a pořád se převalovala :sweat_smile:

baru. tak to máš náročné...svatbu a ještě nás :grinning:
24. aug 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 joj petap, nemas to lehke stihat nas i praci :grinning: ale zivot holt neni snadny :grinning:
@nanuskal to mi povidej :slight_smile:
24. aug 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice : jj život je prevít :grinning: :grinning:
24. aug 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já vám nezanedbávám, jen jsem byla na obědě a pak potkala kolegu z bývalé práce, tak jsme se zakecali...beremko je zatím jen inspirace...ale už jsem zaplatila zálohu fotografce :slight_smile: jinak já se taky vždycky nejvíce těším do práce na vás:slight_smile:
24. aug 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže to shrňme, co se týče docházky do práce, máme všechyn jedničku, co se týče výkonu, tak já jsem blízko propadovu :grinning:
24. aug 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice chichi...no ale já už ty spisy fakt musím udělat....tak jdu na chvíli na to:slight_smile:
24. aug 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice No tak to ja mám tiež na mále...a velice blízko k tomu tiež :grinning: Dnes som spravila 16 faktúru a skončila som (pre orientáciu je to 10min. záležitosť :grinning: )
24. aug 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal sikulka!!!!!!
ja si prave spatne zapsala nejakeho manika co volal z Nemecka, a nelze na to cislo zavolat zpatky. nemam rada diktovani mailovych adres v cizich jazycich ....
24. aug 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 vsak ja taky chvilema preklikavam, a nejake vykony jeste podavam :wink: ale mohlo by to byt vyrazne lepsi :grinning:
24. aug 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice No pekne, však zavolá, keď mu to už bude súriť :grinning:
24. aug 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lučim sa s vami dievčatká moje milé, idem sa vzdelávať na angličtinu a potom už bežkám na drink s kolegyňami :wink: Tak pekný zvyšok pracovného dňa :grinning: (v ktorom som ja dnes nič neurobila) xixi
24. aug 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal mej se krasne a uzij si drink!!!

ja jeho kontakt vypatrala :grinning: takze snad to zvladnu poresit :grinning:
24. aug 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal taky krásný zbytek dne a užij si drink:slight_smile:
24. aug 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Také vám všem přeji hezké odpoledne :slight_smile:

PS: můj pracovní výkon je dnes trošinku lepší, ale průměr za poslední dny bude asi dost bídný :grinning:
24. aug 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 vzdyt to nevadi, ty uz muzes zacit odpocitavat dny :grinning:
24. aug 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: Jj :grinning: jenže pak bych neměla prašulky a ty teď asi budou potřeba :grinning: :grinning: musím začít myslet na rodinný rozpočet a začít makat :grinning: :grinning:
24. aug 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 ajaj, tak to te radsi nebudu vyrusovat, jinak mi to jednou male petapko spocita :grinning:
24. aug 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice :grinning: TY (VY)mě v žádné případě nevyrušujete...jsem hroooozně ráda, že vás tu mám :grinning: :grinning:
24. aug 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 teda nez mi to dojde. tebe uz muzu oslovovat VY, ale ja sjem zatim baleni 1v1 :grinning: ale to je jen docasne :grinning:
24. aug 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: :grinning: :grinning: to si piš, že jen dočasně :grinning: :grinning:

tak pěkné odpo a večer :slight_smile:
Pa
24. aug 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ránečko dievčence :slight_smile:
Drink bol včera super, sme sa nasmiali poriadne :grinning:
@vecernice Neboj, veď aj my si to balenie 2v1 zakúpime :grinning: :grinning: :grinning: teda nezakúpime, vybojujeme :grinning: :wink:
25. aug 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holciny :slight_smile: my meli vcera na navsteve znamy, tak jsme taky popili. a ted mam skoro sirky v ocich :grinning:
25. aug 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko všem...ty jo..dneska budu muset fakt trochu pracovat, ať stihnu vybouchat hlavně ty věci, co mají lhůtu a můžu v pátek s klidným srdcem odjet...

@nanuskal 2v1 si snad vyrobíte ne..... :grinning: :grinning: pěkně domácí výroba...handmade :grinning: :grinning:
25. aug 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Bruška, tak nech sa ti darí dnes :slight_smile: Naša šéfová odišla na dovolenku, tak máme vegeeeeeeeet :grinning: Všetky sme si zodpovedne priniesli knižky :grinning: :grinning: :grinning: ale pssssssssst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A kam to vlastne ideš na dovolenku?

@vecernice takže dobré ráno, nebolo až tak dobré.... :grinning:
25. aug 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok