Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
25. aug 2010

@vecernice chichi...to jsem měla včera, byla jsem předevčírem u kámošky měla splín, tak jsem ho s ní zapíjela....ale co už, je třeba se občas odreagovat🙂

@nanuskal to je správné, že máte čtení, je třeba využít situace..nebudeme se přeci pořád honit...jedu do jižní Francie - Azurové pobřeží, Včera byl krásný film a odehrával se částečně v Monte Carlu, tak jsem se docela navnadila 😉 jenže jedem busem...to bude dlouhá cesta..miláček říkal, že mi dá něco na spaní 😀 😀

jo jinak, babenky...mám zaplacenou zálohu u fotografky🙂

nanuskal
25. aug 2010

@baru7 Júúúúúú, tak to bude romantika 😀 Môj manžel miluje Francúzsko 🙂 Akurát mi predvčerom hovoril, že by sme si mohli urobiť budúci rok taký okruh a aj my vymenoval všetky tie miesta 🙂 len ma unavila už len tá predstava a čo ešte skutočnosť...ubehnúť tisíce kilomentrov a každý deň inde spať, no neviem..... Ale samozrejme to by som nemohla byť tehu 😀
Mňa ale aj tak naše Vysoké Tatry lákajú najviac 😀

Super, super, takže fotografku máš istú 😎

petap1
25. aug 2010

Dobré ranko děvčátka 🙂

baru: Super..takže budou krásné fotečky 🙂 Hm to bude romantika, už se taky těším až vyrazíme na tu Krétu...ty už to máš ale za pár 🙂 Neboj, ta cesta uteče 🙂

nanu: Jé já bych taky četla....knihu mám, ale té práce co tu je..no hrůza ☹

vecernice: Takže taková malinká kocovinka 😀

Jinak já byla ráno na krvi...výsledky budou tak ve tři, či až zítra..tak jsem zvědavá kolik ta hodnota bude 🙂

baru7
25. aug 2010

@nanuskal já tiež milujem Francúzsko 😉 kdybych tam jela autem, tak ok...byli jsme autem v té itálii, taky docela kus cesty, ale autem si to naplánuješ a rozdělíš, což je lepší. Vysoké Tatry jsou super, jen je tam strašně moc lidí a provoz jak na Václaváku....Priečne sedlo jsem přelézala mimo řetězy, jinak bych tam čekala ještě dnes 😉
jojo..fotografka už je jistá, už jsme i přátelé na facebooku 🙂 ty nemáš facebook?

vecernice
25. aug 2010

ale holčiny, ja ve svym veku uz pit umim. to jsou leta driny a odrikani 😀 takze je mi fajn, jen jsem pekelne nevyspala = sirky v ocich. ale dnes musim dozorovat domecek ja, tak se to snazim napracovat (a setrit dovolenou, pac ji mam malo).

baru7
25. aug 2010

@petap1 romantika to sice bude, ale bez miláčka..ten zůstává tentokát doma a já jedu s kamarádka, která tam průvodcuje a se sestrou+jejím přítelem. Cesta se nějak zmákne...už jsem tam byla 3x, tak vím, do čeho jdu🙂

baru7
25. aug 2010

@petap1 jo a moc držím palce, ať jsuo výsledky krve úplně nejvíc nejlepší🙂

baru7
25. aug 2010

@vecernice já taky nemívám kocovinu, jen deficit spánku 😀 tělo si tolik neodpočine, když je pod vlivem....kafe piješ?

vecernice
25. aug 2010

Tatry jsou super, my tam byli pred dvema roky, prvni den jsme se vydali pres Priecne sedlo, no kdyz jsme videli prvni snih (v cervnu), meli jsme radost jak male deti. kdyz jsme pak ale lezli se zmrzlyma rukama po rezetech a na druhy strane to (bez rukavic) slezali pozpatku po ctyrech (ve stopach snehu) ..... tak jsme mela pekne stazene pulky. no a dalsi den jsem nebyla schopna sejit ani ty tri schody v hotelu na snidani 😀

vecernice
25. aug 2010

@baru7 kafe si planuju za chvili, ale moc na me nepusobi 😀

@nanuskal tak pekne poctenicko, ale ne, ze nas budes zanedbavat 😀
@petap1 drzim palecky s krvickou!!!! tipuju to tak 1500-2000, tak jsem zvedava, jak se seknu 😀

baru7
25. aug 2010

@vecernice nám vyšlo v Tatrách počasí, ale o to více tam bylo lidí...a na Pričnom sedle jsem taky měla na krajíčku... 😢 ale já jsem cepovaná od mala, tak jsem to nakonec nějak dala....ale v jednu chvíli to vypadalo, že vytuhnu a dál nepůjdu..
mně pomáhá úplně malinké silné kafe..na únavu...

petap1
25. aug 2010

baru: Aha takže bez miláčka...nu však vy si to vynahradíte jindy, viď 🙂 🙂
Děkuju za palečky 🙂

vecernice: To znám, oči ne a ne držet otevřené, viď 😀 To se to pak dnes bude spinkat 🙂 🙂
Já bych byla ráda aspoň za 1000 🙂 Tak uvidíme, uvidíme 😀

nanuskal
25. aug 2010

@petap1 Ahooooj, no tak držím palčeky aby krvička dopadla dobre a hodnoty boli akurátne 😉

@baru7 Mám facebook, pošlem ti do IP svoje meno 😉

@baru7 @vecernice Priečne sedlo je dosť náročné a vzhľadom k tomu, že je to len jednosmerka, tak to tam býva ucpané 😀 Ale nie všetky chodníky bývajú také plné turistov 😉 Ja som chodila do Tatier od malička a proste ich milujem...Len už nemám takú dobrú kondičku, ale to sa musí zmeniť 😀

@vecernice neboj, jedným očkom sem mrkám 😉

vecernice
25. aug 2010

@nanuskal a jak to, ze neches i me na FB? 😀 😀 😀

no ja musim na ctvrtou domu a hlidat chlapi. vcera nam trosku pricoudili nase bile dvere na zahradu, ale uz nejak nemam ani silu se rozcilovat 😉

nanuskal
25. aug 2010

@vecernice 😀 😀 😀 haha niekto mi číta myšlienky, som ti to išla tiež napísať do IP 😉

baru7
25. aug 2010

@petap1 on by busem nejel..má skoro dva metry, takže by to asi nedal..já jsem skladná 😀 a chceme tam jet příští rok spolu autem...myslím, že je fajn, že bude mít teď taky nějaké dny pro sebe..občas tak vysmahnu z domu a dám mu prostor..bylo by to na palici, kdyby neměl taky nějaký prostor pro sebe..je furt v práci a když dojde domů, jsem tam já...takže nemá moc čas jen pro sebe, což všichni občas potřebujeme

@nanuskal už tě mám v přátelích 😉

nanuskal
25. aug 2010

@baru7 Fúúúú, tak to by potreboval skladacie nohy prinajmenšom do busu 😀 Takto si urobíte obidvaja priestor a potom bude o to krajšie privítanie 🙂 My teda toho priestoru s manželom máme 😀 viac než dosť a viac ako je potrebné...

Super, už ťa tam vidíííííííím 😀 😀 😀

baru7
25. aug 2010

@nanuskal no vy máte času každý sám na sebe až až....ale co..bude líp🙂

nanuskal
25. aug 2010

@baru7 Aj ja hovorím 🙂 pekne si na to počkám 😀 Ešte nám bude dobre, v našom domčeku s deťúrencami na záhradke, mmmmm...to je predstava 😀

vecernice
25. aug 2010

prostor je obcas treba, o to sladsi je to privitani 😉

baru7
25. aug 2010

@nanuskal jojo..je potřeba myslet takto pozitivně🙂

@vecernice taky se těším na to přivítání...jinak miláček je poslední dobou strašně sladký..tak s ito moc užívám🙂

holky, teď jsem zpracovala jednu hnusnou stížnost..ještě 3 malé věci a mám pro dnešek odpracováno..tomu říkám efektivita práce..jen se bojím, aby mi mezitím něco nepřistálo v poště.... 😝

nanuskal
25. aug 2010

@baru7 Odsleduj si poštára a keď bude zabáčať k vašej firme, tak otoč cedulku na ZAVRETÉ 😀 Alebo ho pošli preč, že bol vyhlásený požiarny poplach...alebo ho presveč, že dnes je štátny sviatok, že tam nikto nie je, že ty si bola poliať iba kvietky vo firme 😀 😀

vecernice
25. aug 2010

@baru7 zavidim. ja jeste nic moc neudelala 😀 ale to se vylepsi 😀

baru7
25. aug 2010

@nanuskal to asi neukecám..u nás to jde všechno přes podatelnu...já ale holkám na podatelně vždycky říkám, že některá podání patří rovnou do smetí, případně si s nimi v zimních měsících můžou zatopit..... 😀

@vecernice no...já taky dělám 8 věcí najdnou... 😉

petap1
25. aug 2010

baru: můj manža taky nechce autobudem, i když 2m neměří 😀 😀

Já se musím pochlubit, jsem dnes vcelku výkonná 😀 Ale moc to tu neubívá 😠

vecernice
25. aug 2010

no ja pokracuju pomalu ale jiste 🙂 😀

baru7
25. aug 2010

tak jsem se vrátila z oběda a z banky...a už se mi nic nechce.... 😀

vecernice
25. aug 2010

me se porad jeste nic nechce 😀

nanuskal
25. aug 2010

A ja ešte stále nič nerobím 😀 😀 😀 Teda niečo predsa, učím sa angličtinu 🙂

baru7
25. aug 2010

@nanuskal Hallo, how are you??? 😀 😀 😀

já tady mám ještě jeden fuj spis...musím si vyhledat hodně info, tak se mi do toho nechce...ale pak už nic...a zítra zase přijde hafo věcí a já se z toho potento....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre