• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
@nanuskal tak na nas muzes klido pido anglicky, a budes se ucit online :grinning:
25. aug 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 I´m fine :grinning: thank you :wink:
Treba rozmýšlať optimisticky, zajtra nepríde toho veľa, zajtra určite nepríde toho veľa :sunglasses:
25. aug 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice No to radšej nie, lebo ako sa hovorí u nás: Ani divá sviňa by mi nerozumela :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ale aj tak by som radšej pracovala....lebo mám pocit, že mi začal odumierať mozog... :angry: Lenže tu momentálne aj keby som chcela, tak nie je do čoho pichnúť :angry:
Ale ono sa mi to ešte vráti, od decembra do takého apríla sa aj zbláznim od roboty :frowning2:
25. aug 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanu: :grinning: Taky jsme tu měli takové mrtvé období a už jsem se modlila, za nějakou práci :slight_smile: Teď sice padám na ústa, ale ta nuda byla horší :grinning:
25. aug 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal ja taky cekam, kdy se to na me sesype..... :fearful:
25. aug 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 to ja se nenudim, jen mam spatny pocit vuci zamestnavateli :grinning:
25. aug 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja se z práce potento po návratu z dovolené, protože nás tady čeká mela....ale co už..to budu ještě plná endorfinů z dovči, tak mi to bude jedno:slight_smile:
25. aug 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Ja teraz neviem, či mi zase skratoval mozog alebo si sme sa o tom nebavili, ale na ako dlho to ideš? Koľko dní nás tu necháš samé, samučičké??? :slight_smile:
25. aug 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Ja čakám, kedy nás tu takto vymákne vyšší šéf :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: Já bych se taky někdy ráda flála...jnže tady jde vše vidět :frowning2: :wink:
25. aug 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal budu tam do 5.9., ale myslím, že je tam wifi a ségra určitě bere komp:slight_smile: ale já mám hromadu knih, tka nevím, zda se sem dostanu a zda mě "děcka" pustí na komp:slight_smile:
25. aug 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 ja se uplne neflakam, ted smolim sahodlouhy mial v anglictine na prolongaci uveru na 600 mio, takze vysledky jsou, jen to neni co byvalo ani zdaleka. ale tim, ze delam projekty, tak je to stridave, zas prijde obodi, kdy se z toho po...u, cekam to pred vanocema a okolo noveho roku :angry:

@baru7 teda takova absence, to budes mi co dohanet. pak te pekne vyzkousime, jestli ti nic neuniklo :grinning:
25. aug 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice no..asi si raději vezmu svůj PC, neb bych nerada, aby mi něco podstatného uteklo:slight_smile:
25. aug 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jo..teď se koukám..tak tam není wifi...ajajaj..tož to budu naprosto neinformovaná.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. aug 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice @baru7 Neboj baruš, mi ti to potom zhrnieme do jednej správičky (to podstatné)... :grinning:
Ale myslím si, že podstatné budú informácie od vecernice, tá má totiž dostať ms 2.9., a mala by ísť k tomu doktorovi..
Ja by som mala mať vtedy niekedy ovu, ale to je tak vo hviezdach ako je tam Orionka :grinning:
25. aug 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal tož to mi pak podáte hlášení:slight_smile:
25. aug 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: Tedy tak to jsi asi důležítá osůbka, viď :wink: Takové honičky jsou na šlupku...svátky mají být časem klidu :slight_smile:
25. aug 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 My to máme tiež tak v práci, že to je omyl, že sviatky pokoja....U nás je vtedy najviac roboty a po novom roku ani nehovorím. Pred 2 rokmi som mala za 1 mesiac nadrobených 50h nadčasov :frowning2: tento rok som to zredukovala na 27. Ale najbližšie sa už na to vytoto...som si myslela, že tento január tu už nebudem, sááááákriš, nevyšlo mi to.... :angry:
25. aug 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No něco clovek neovlivni. Je treba vymyslet prodloouzeni dvou uveru, ova splatne v prosinci, celkem skoro 1mld. Ac vzdy zacnu vyjednavat s klienty nekolik mesicu dopredu, sveze se reseni na posledni mesic a pak je to hekticky. A to jsem mela naplanovany odchod na materskou v pulce prosince :grinning:
25. aug 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Ja som sa tiež videla už na materskej, že potiahnem do Vianoc a potom astala vista :grinning:
No tak nič...tak potiahnem ešte cez Vianoce a chviľku po Vianociach ale viacej už nie!!!! Nech si to moje telo zapíše za uši :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá lúčim sa s vami, prajem vám ešte krásny zbytok dňa :wink: paaaaaaaaaa
25. aug 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanu, večernice: Jasná zpráva...vánoce a dost :grinning:

nanu pěkné odpo :slight_smile:

Tak HCG 235 či 275..tak nevím....prý je to OK...tak snad ju :slight_smile: UZ 13.9. ..bojim bojim :unamused:
25. aug 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 No ešte som tu poslednú minutku :slight_smile: Mojaaaaaaa žiadne bojim bojim, všetko idem pekne :slight_smile: výsledky sú HCG sú dobré, tak úsmev na tváričke :grinning: Júj, strašne sa teším z tvojho tehu :grinning: :wink:
25. aug 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanu: moc děkujuuuuu :slight_smile:
25. aug 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 taky moc držím pěsti:slight_smile:
25. aug 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočenky, já u žse pro dnešek pomalu loučím, jdu ještě na pedikúru, ať mám na dovolenou hezké nožky:slight_smile:
25. aug 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baru: hezké odolko :slight_smile:
25. aug 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 pokud je hodnota podle norem, tak neni zadny duvod pro strach. neboj, tentokrat bude vse dobre, a za chvilku budes hlasit srdicko a pak konec prvniho trimestru, pak prvni pohyby, pak nemotornost, pak poslicky, pak noveho clovicka :slight_smile:
25. aug 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráníčko všem:slight_smile: poslední den v práci před dovolenkou..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok