Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

petap1
30. aug 2010

Dobré ranko,

tak si všichni užívají a já už zase zařezávám v práci 😠 Ale jen na týden a pak hurááá k moooři 😀 Jinak víkend byl sice chladný ale jinak příjemný..byli jsme na chalupě a dodělali co jsme potřebovali, aby jsme mohli klidně odjet k moři 😉

Večernice ty taky asi makáš, viď 😅 ?

vecernice
30. aug 2010

@petap1 no jo no, a zadne lepsi vyhlidky uz me letos necekaji 😀 ale pozitri jdu an ko k dr, tak se potrebuju dost zamestnat, bojim se spatnych zprav ☹
co ty tehulinko nase?

petap1
30. aug 2010

Vecernice: Neboj neboj, budou je pozitivní...a ve čtvrtek přispěchá mrška 😀 pak už to bude rup šup 🙂

Já jsem si na chalupu nebrala testy, takže jsem testila až dnes ráno...a sílíme....už máme pořádnou dálnici, tak asi ani na to další HCG nepůjdu 😉 Jinak je to samozřejmě jak na horské dráze....štěstí..strach...štěstí...strach 😅 Ale manža je pozitivní, tak se mi i daří se radovat 😀

vecernice
30. aug 2010

@petap1 ja se raduju s tebou, vse bude dobre, ja tomu verim!

petap1
30. aug 2010

vecernice: Děkuju...Já zas budu mít radost z tebe, až tu budeš hlásit mršku a pak ovu a pak // 😀 😀
A kdy jdeš k té dr. ?

vecernice
30. aug 2010

@petap1 ve stredu v 15:15, uz to skoro odpocitavam 😀 jaj, aspon si prosim narostlou sliznici, ja nejsem zas tak narocna 😅 😀

petap1
30. aug 2010

vecernice: JJ to mi připomíná mě..taky jsem se modlila aspoň za sliznici..první krok 😀 Ale neboj, máš léky, tak bude výstavní..stačí tak 6mm a už přijde mrška 🙂

vecernice
30. aug 2010

@petap1 i za tech 6 bych byla vdecna, ale kvuli dr. bych brala aspon 8, aby mi radsi rovnou zacal stelovat ovulku. jinak bude prikrmovat jen sliznici 😀

petap1
31. aug 2010

Dobré ranko,

vecernice: ooo nové foto....oc hezké 😀 To mě právě štve, že musejí mít vše podle tabulek. Já měla taky sliznici 5mm a říkal, že je nízká..a podívej...zahnízdilo se vajucho 🙂 Já ji taky nemívám až tak vysokou, jak by si představovali a jak je vidět tak to nevadí 😉 Přijde mi, že kvůli tabulkám jen zdržujou..jen aby to bylo dle jejich představ 😠 Moc budu držet palce, aby byl Dr. spokojen a začal "vyvolávat" ovuku 😀

vecernice
31. aug 2010

@petap1 tys ted oteho jen s 5mm? muj doktor chce 10-15 😀 s tim ma me telo celkem problem 😀
a jo, chtelo to nove foto, trosku letni, ale optimisticke 🙂 to aby osud videl, ze se ho nebojim 😀

petap1
31. aug 2010

vecernice: Minule jsem otěho se 7mm a teď to bylo asi taky tak nějak..11DC jsem měla 5mm, tak o moc asi už nepovyrostla....od jiných holek vím, že bohatě k těhu stačí 8mm 😉 Chjo...ty doktoři...ať ti dá léky na ovu a pak na sliznici a nechá to na přírodě a ne že bude pěstovat sliznici a tím ztrácet čas 😠
Myslím, že osud teď ví na čem je a koukne sebou hodit, aby zařídil mimi 😀

vecernice
31. aug 2010

@petap1 uprimne, ja jeste prasky na ovu mam. takze pokud bude sliznice, tak uz jsem vahala, ze si tu lecbu trosku upravim 😀

petap1
31. aug 2010

vecernice: Máš recht..pokud bude váhat, tak bych do toho šla 😀

vecernice
31. aug 2010

@petap1 sice mensi davku, ale pokud to bude vypadat trochu slibne .... ja nevim, ale nechce se mi dalsi 3 mesice stelovat. i kdyz kdyz mu ukazu graf, tak to bude min. na 3 mesice stelovani .... ☹ tak nevim, zda ho ukazu, ci ne 😀

petap1
31. aug 2010

vecernice: No já bych ho neukazovala...ať pracuje s tím co uvidí. Nakonec by řekl, že ten graf vypovídá o bla bla, a že se tedy musí nejprve srovnat to a to...žádný takový...ať se podívá a jedná podle toho. Znám holčinu co po revizi neměla MS 5m, jelikož to Dr. neřešil...no a když jí konečně dal léky, tak druhý měsíc po tom otěhotněla.

vecernice
31. aug 2010

@petap1 uvidime. vezmu si ho s sebou. kdyz ms jeste neprijde, tak at me pekne prohledne (bohuzel je zitra prvni den v praci po dovce, jinak bych tam byla uz vcera 😀)

petap1
31. aug 2010

vecernice: Uvidíš, jak se bude kontrola vyvíjet a podle toho se rozhodni ...myslím, že to nakonec uděláš nejlépe jak to půjde 😀 A co baráček...usychá ?

vecernice
31. aug 2010

@petap1 baracek pomalu vysycha, pak budoiu muset jeste vymalovat, a pak zas budem nromalne bydlet. takze tak jeste asi 14 dni .... 😉

petap1
31. aug 2010

vecernice: Tedy to vás ještě čeká dost práce ☹ To by je člověk nakopl..takhle to zvorat 😠

nanuskal
31. aug 2010

Ahojte dievčence 🙂 posielam taký rýchly pozdrav z Nemecka 😀 Už sme sa včera večer vrátili z Paríža, bolo úúúúúúúúúúžasne.... To mesto má fakt niečo do seba 🙂 Ako hovorila baru, je tam aj veľa špiny ale to asi v každej metropole, inak má to mesto fakt niečo do seba....určite je to jedno z mála miest, kde sa chcem vrátiť...
Len sme sa rozprávali s manželíkom, že určite si už nedáme takýto maratón 😀
Baby, ja som normálne nevedela zaspať z toho, že ma tak strašne boleli nohy ☹ Akože státo to všetko za to, len by sme si to oveľa viac vychutnali pri pomalšom tempe...
No a ešte jedna novinka, pribrala som 2kg 😕 😕 😕

A vy ako? Čítam, že petap krásne silnejú čiaročky, to som rada, že hcg pekne stúpa 😉 😉 🙂
Vecernice moja, tak zajtra už kontrola.....síce si prečítam až vo štvrtok ráno ako si dopadla, ale budem určite celú cestu na letisko a v lietadle na teba myslieť a privolávať veľa dobrých správ 😉

petap1
31. aug 2010

Ahoj nanuskal 😀 To je moooc dobře, že jste si to užili 🙂 To jste takové rychlomyšky co vše prošmejdily, viď 😀
ÁA Francouzká strava..asi byla výborná, viď...a nebo ti tak zbytněly svaly na nohou a to jsou ty 2kg 😀 😀
Tak příjemný let a ve čtvrtek Ahoj

petap1
31. aug 2010

Chjo...dnes mám nějakou depkoidní...jako, že mě dost nebolejí prsa a není mi dost špatně a tak ☹ Jsem prostě mačo .... už, aby jsem byli na té dovče a já se tak nepozorovala 😅

vecernice
31. aug 2010

@nanuskal nanu tys nam sem normalne asi poslala trosku parizskeho slunicka tim svym veselym prispevkem 🙂 uz nam tu chybis 🙂

@petap1 bud rada, ze rano nezvracis 😉 toto nic neznamena, jednak to muze teprve vypuknout anebo si holt budes tech x mesicu uzivat. horsi je, kdyz priznaky jsou a pak zmizi (ja mela prsa citlivy, a pak byt prestaly). pokud nebyly, tak zadne chmury, cipis si tam vesele hnizdi a roste 🙂

petap1
31. aug 2010

vecernice: Tedy tady pořád leje ☹ No, já už na ty příznaky nevěřím, páč minule jsem je měla na 1* a stejně to nic neznamenalo....ale stejně bych je chtěla....já jsem ale magor, viď 😀

petap1
1. sep 2010

Dobré ranko,

vecernice: Dnes držím všechny palce co mám 🙂

Jinak u mě depka pokračuje...jsem nějaká rozhozená...bojím se chodit na WC, abych náhodou nezačala špinit a tak...prostě mi hrabe ☹ Snad ještě do pátku vydržím, a na dovče se mi mozek zase srovná 😒

vecernice
1. sep 2010

@petap1 Petusko, zkus se trosku hodit do pohody, treba si udelej testik, uvidis ty dalnice, a na chvili se uklidnis. tento tvuj stresik fakt neni pro toho drobecka dobry ☹ vse je v poradku, maly si roste a hnizdi, hlavne tys ani predtim nemela spineni z nedostatku progesteronu, tak neni duvod, proc by se objevil ted. kup si treba vitaminy - me doktor tehdy doporucil ELEVIT, at mas dobry pocit, ze pro male delas maximum. a prosim, zkus se hodit do klidu, už kvůli tomu drobečkovi!!!!!!!
a díky 🙂 jsem nervozní ☹

petap1
1. sep 2010

vecernice: Jj máš pravdu...myslím, že je to tím, že minule jsem to zjistila dost pozdě a hned už mi začalo být zle, no a teď to vím vlastně od počátku a tak mi zle není a prsa moc nebolí, tak jsem z toho nervózní ☹ Jinak testim...dálenice tam jsou...já vím jsem padlá na hlavu....slibuju, že se budu snažit ze všech sil být v pohodě a v klidu 😉
Neboj, já myslím, že to bude dobré...určitě tě překvapí dobré výsledky. Já to tak vždy měla...čekala jsem sliznici vysokou a ono nic...no a když jsem tam šla v klidu, že bude vysoká, tak byla nízká....takže u tebe dnes bude vzorová 😀

vecernice
1. sep 2010

@petap1 Petus - nejsi padlá na hlavu, tvé obavy jsou po tom všem přirozené, jen vím, že teď je nejdůležitější klid. zkus se do té kontroly jakkoliv zabavit, aby ses dostala do pohody. ale stejně, až budeš mít srdíčko, tak se zas budeš bát něčeho dalšího 😉 toť cesta, kterou jsme zvolili, už doživotní obava 😎 😅

petap1
1. sep 2010

vecernice: 😀 Já kdybych tě(vás) neměla co já bych si počala...když to takhle ze sebe dostanu, hned je mi lépe 🙂

vecernice
1. sep 2010

@petap1 ja vim. proto hezky pis, co ti beha hlavou a co te trapi, a my ti to v te hlavicce usmernime 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre