• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
@baru7 jaj prusvih, ja je mam urco v soukromem mailu a na ten se tu nedostanu. sup s nima na pracovni :grinning: (IP)
10. sep 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Vitaj medzi nami :wink: No som strašne zvedavá na tvoj názor, či sa zhodneme :grinning:
10. sep 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal no já jsem napjatá jak malé gaťky :grinning:
10. sep 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja jsem radce k pohledani :grinning: asi me uz barca priste nepocti :grinning:
10. sep 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice
@nanuskal tak jste se nečekaně shodly....trojky vedou:slight_smile: už jsem psala Nadi, že si koupím pořádnou podprsenku a půjdu to vyzkoušet ještě jednou - potřebuju vyrobit prsa :grinning: a ještě mi paní snad objedná jiné modely...každopádně přístup absolutně exkluzivní...hodně individuální a to mi právě vyhovuje ze všeho nejvíce...a ceny pohádkové:slight_smile:
10. sep 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 ahoj ahoj! Jee, Baru, taky mi pošleš prosím šaty na zkouknutí do IP? Koukám, rady už máš, ale ta moje zvědavost...
Dneska odjíždíme na víkend do Krkonoš ke kamarádovi na barák, úplná samota! Jupí
10. sep 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 jojo to jsem taky resila, jak promenit zehlici prkno v bujare vnady :grinning: ale ja bych podprdu ani nemela, ale pak jsem si predstvaila, jak si me manzel vybaluje o svatebni noci, a pote co rozepne saty, tak je po divadle :grinning: tak jsem si objednala krajkovou pres net. kdyz uz blbnout, tak s celou paradou :grinning:
10. sep 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayerka víkend na samotě..to bude super:slight_smile: já mám víkend o samotě..miláček zase slouží..teď volal, byl do pěti rano na sále :frowning2: kvůli nějakému opilci..... :angry:

@vecernice tak já jako nějaké prsa mám, ale mám plavecký hrudník, takže ...ehm..jaksi zaniknou :grinning: :grinning: já jsem zvyklá na podprsenku a nevadí mi a M má rád hezké prádlo, takže podprda JO:slight_smile:
10. sep 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice @baru7 No ja som tiež rozmýšlala, že budem bez...ale tiež som si kúpila podprdu poriadnu....tiež musím dole dlho hľadať, kým tam niečo nájdem :grinning: Baby, my sa tu tuším zhodneme vo všetkom :grinning: :grinning: :grinning:
Baru, ak by sa dali tie Venus objednať a vyskúšať, tak to by bola paráda... :dizzy_face: som zvedavá ako by ti sedeli, ale myslím, že hej :wink:

@mayerka Juj, tak to ti docela závidím ale samozrejme doprajem... :wink: Uži si TO, ten kľud, pohodu :wink:
10. sep 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak teď mi paní odpověděla...absolutně nic není problém, objedná mi ty, které se mi líbí, jen prý bude trochu vyšší půjčovné....ale co je 6.000,- Kč :wink:
10. sep 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky, taky se moc těšíme :slight_smile: s hrudníkem taky dost bojuju, podprdu jsem měla 1x v životě, pod maturitní šaty :grinning: ve svatebních jsem byla naostro.. Pak jsem si pořídila kojící, ale ony ty prsa zas tak moc nenabyly, malej to hned vysál, takže ta mi leží nedotčená v šuplíku
10. sep 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Baru to je super :wink: Tak ti objedná, tie čo si mi posielala na tej stránke?
Inak to je fakt neskutočná cena...
10. sep 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 ja taky nejaky prsa mam, to ne ze ne :grinning: ale priroda byla skromna :grinning: jinak cena super, me staly asi 8 plus spodnicka asi 600, ale co, jednou za zivot, proc by to clovek nedal, ze jo? :grinning:
10. sep 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice @baru7 No mňa teda požičovné vyšlo 300eur a to bolo po zľave :confounded: a ešte aj boli na prd...
10. sep 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal ako to že boli na prd?
10. sep 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Boli škaredo upravené a vlečku som mala deravúúú :angry: Na mojich šaťulkách boli 2 vrstvy čipky a tá bola deravá...to sme si všimli až doma...a boli už asi tam 100krát požičané...
Vieš, menil sa majiteľ počas toho, čo som si ich zajednala, vtedy mali iné zvyky a potom sa to zmenilo...bohužiaľ pre mňa...
10. sep 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal jojo..ty Skye. Když bych je koupila, tak 12.000,- to mi za fungl nové šaty nepřijde moc, půjčovné i s doplňky 7.000,-, což je taky pohoda:slight_smile:
10. sep 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 To je úplná paráda a nie pohoda :grinning: tak som zvedavá ďalej :wink:
10. sep 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal ale na fotkach vypadas jak princezna !!!!

ja jim vratila svoje natrhly a spinavy jak prase (holt je clovek rousal po parkete), no a chteli dalsi 400, tak jsem jim dala petikilco a rekla, ze je to dobry (ja se bala, ze je budou chtit pomalu proplatit, a v kupni cene byly ocenney asi na 30 tis).
@baru7 lepsi si je pujcit :wink: co pak doma se satama? hlavne pak pred svatbou shanet svadlenu .....
10. sep 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice ďakujem :wink: ale na niektorých to je vidno, čo som tým chcela povedať...ale všimla som si to len ja, moja mamina a kamoška, keď som jej o tom hovorila, že nech sa lepšie pozrie...ale už je to jedno...
Jedno však viem, že by som ten salon už nedoporučila žiadnej babe....

Špinavé som ich vrátila tiež :grinning: a poriadne :grinning:
10. sep 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice to by mi se samozřejmě nechala upravit zdarma zcela na míru..zase když je koupím, mám jistotu, že je budu mít jen já a že budou úplně nové..a pak je prodám:slight_smile:
10. sep 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajda..já píšu jak mongol... :grinning:
10. sep 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 my ti rozumieme :wink: :grinning:
10. sep 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal ještěže tak:slight_smile: no já myslím, že pokud mě dnes v tom druhém salonu něco naprosto extrémně nenadchne, že počkám na Skye a ještě jedny prý má u švadleny, koupím pořádnou podprdu a dám druhé kolo :grinning:
10. sep 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 A to som nejako prehliadla, že ideš dnes do druhého salónu :confused: takže budeme mať druhé kolo fotečiek???? :grinning: Ty brďko, tak to sa zvedavosť u mňa zase zvýšila :grinning:
10. sep 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal no jdu..ale ten je fakt jako hogofogo, takže nevím, jestli mi to tam dovolí fotit...uvidíme..a taky si říkám, že jsem si koza vybrala trochu blbý den...v pátek budou všechny modely rozebrané na sobotní svatby...ale já fakt můžu skončit ve 13:00 zrovna jen dneska......
10. sep 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 neboj, treba ty prave na tebe zrovinka cekaji :wink: a tesim se na fotecky, o vikendu prosim na soukromy mail :grinning:
10. sep 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice jasan, rozkaz! pokud budou fotky, tak určo pošlu:slight_smile: já si myslím, že si ještě počkám na ty dvoje od paní ze včerejška..kdybyste viděly, jak krásný mail mi napsala.... :wink:
10. sep 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baru, moooc pěkné! ty 2. a ty 3., to je krása, moc ti to sluší!
já měla ušitý, stály mě cca 5tis? Už se napamatuju, možná ještě míň. Ale byly takový jednoduchý. Hlavně jsem je chtěla mít schovaný. Když jsem byla malá, máma mi ukazovala svoje šaty, já si je půjčovala a oblíkala, moc se mi to líbilo... Dneska nechápu, jak jsem se do těch svých šatů mohla vejít... chichi, a to jsou teprv 3 roky od svatby! (+ 1 dítě, no..)
Tak držím palce s dalším výběrem, loučím se s vámi, zabalím a jedeme. Papa, hezký víkend všem!
10. sep 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 ten osobni pristup dela hodne vid? :slight_smile: tak doufam, ze vyberes!!!
10. sep 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok