Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
10. sep 2010

@baru7 jaj prusvih, ja je mam urco v soukromem mailu a na ten se tu nedostanu. sup s nima na pracovni 😀 (IP)

nanuskal
10. sep 2010

@vecernice Vitaj medzi nami 😉 No som strašne zvedavá na tvoj názor, či sa zhodneme 😀

baru7
10. sep 2010

@nanuskal no já jsem napjatá jak malé gaťky 😀

vecernice
10. sep 2010

no tak ja jsem radce k pohledani 😀 asi me uz barca priste nepocti 😀

baru7
10. sep 2010

@vecernice
@nanuskal tak jste se nečekaně shodly....trojky vedou🙂 už jsem psala Nadi, že si koupím pořádnou podprsenku a půjdu to vyzkoušet ještě jednou - potřebuju vyrobit prsa 😀 a ještě mi paní snad objedná jiné modely...každopádně přístup absolutně exkluzivní...hodně individuální a to mi právě vyhovuje ze všeho nejvíce...a ceny pohádkové🙂

mayerka
10. sep 2010

@baru7 ahoj ahoj! Jee, Baru, taky mi pošleš prosím šaty na zkouknutí do IP? Koukám, rady už máš, ale ta moje zvědavost...
Dneska odjíždíme na víkend do Krkonoš ke kamarádovi na barák, úplná samota! Jupí

vecernice
10. sep 2010

@baru7 jojo to jsem taky resila, jak promenit zehlici prkno v bujare vnady 😀 ale ja bych podprdu ani nemela, ale pak jsem si predstvaila, jak si me manzel vybaluje o svatebni noci, a pote co rozepne saty, tak je po divadle 😀 tak jsem si objednala krajkovou pres net. kdyz uz blbnout, tak s celou paradou 😀

baru7
10. sep 2010

@mayerka víkend na samotě..to bude super🙂 já mám víkend o samotě..miláček zase slouží..teď volal, byl do pěti rano na sále ☹ kvůli nějakému opilci..... 😠

@vecernice tak já jako nějaké prsa mám, ale mám plavecký hrudník, takže ...ehm..jaksi zaniknou 😀 😀 já jsem zvyklá na podprsenku a nevadí mi a M má rád hezké prádlo, takže podprda JO🙂

nanuskal
10. sep 2010

@vecernice @baru7 No ja som tiež rozmýšlala, že budem bez...ale tiež som si kúpila podprdu poriadnu....tiež musím dole dlho hľadať, kým tam niečo nájdem 😀 Baby, my sa tu tuším zhodneme vo všetkom 😀 😀 😀
Baru, ak by sa dali tie Venus objednať a vyskúšať, tak to by bola paráda... 😵 som zvedavá ako by ti sedeli, ale myslím, že hej 😉

@mayerka Juj, tak to ti docela závidím ale samozrejme doprajem... 😉 Uži si TO, ten kľud, pohodu 😉

baru7
10. sep 2010

Tak teď mi paní odpověděla...absolutně nic není problém, objedná mi ty, které se mi líbí, jen prý bude trochu vyšší půjčovné....ale co je 6.000,- Kč 😉

mayerka
10. sep 2010

díky, taky se moc těšíme 🙂 s hrudníkem taky dost bojuju, podprdu jsem měla 1x v životě, pod maturitní šaty 😀 ve svatebních jsem byla naostro.. Pak jsem si pořídila kojící, ale ony ty prsa zas tak moc nenabyly, malej to hned vysál, takže ta mi leží nedotčená v šuplíku

nanuskal
10. sep 2010

@baru7 Baru to je super 😉 Tak ti objedná, tie čo si mi posielala na tej stránke?
Inak to je fakt neskutočná cena...

vecernice
10. sep 2010

@baru7 ja taky nejaky prsa mam, to ne ze ne 😀 ale priroda byla skromna 😀 jinak cena super, me staly asi 8 plus spodnicka asi 600, ale co, jednou za zivot, proc by to clovek nedal, ze jo? 😀

nanuskal
10. sep 2010

@vecernice @baru7 No mňa teda požičovné vyšlo 300eur a to bolo po zľave 😖 a ešte aj boli na prd...

vecernice
10. sep 2010

@nanuskal ako to že boli na prd?

nanuskal
10. sep 2010

@vecernice Boli škaredo upravené a vlečku som mala deravúúú 😠 Na mojich šaťulkách boli 2 vrstvy čipky a tá bola deravá...to sme si všimli až doma...a boli už asi tam 100krát požičané...
Vieš, menil sa majiteľ počas toho, čo som si ich zajednala, vtedy mali iné zvyky a potom sa to zmenilo...bohužiaľ pre mňa...

baru7
10. sep 2010

@nanuskal jojo..ty Skye. Když bych je koupila, tak 12.000,- to mi za fungl nové šaty nepřijde moc, půjčovné i s doplňky 7.000,-, což je taky pohoda🙂

nanuskal
10. sep 2010

@baru7 To je úplná paráda a nie pohoda 😀 tak som zvedavá ďalej 😉

vecernice
10. sep 2010

@nanuskal ale na fotkach vypadas jak princezna !!!!

ja jim vratila svoje natrhly a spinavy jak prase (holt je clovek rousal po parkete), no a chteli dalsi 400, tak jsem jim dala petikilco a rekla, ze je to dobry (ja se bala, ze je budou chtit pomalu proplatit, a v kupni cene byly ocenney asi na 30 tis).
@baru7 lepsi si je pujcit 😉 co pak doma se satama? hlavne pak pred svatbou shanet svadlenu .....

nanuskal
10. sep 2010

@vecernice ďakujem 😉 ale na niektorých to je vidno, čo som tým chcela povedať...ale všimla som si to len ja, moja mamina a kamoška, keď som jej o tom hovorila, že nech sa lepšie pozrie...ale už je to jedno...
Jedno však viem, že by som ten salon už nedoporučila žiadnej babe....

Špinavé som ich vrátila tiež 😀 a poriadne 😀

baru7
10. sep 2010

@vecernice to by mi se samozřejmě nechala upravit zdarma zcela na míru..zase když je koupím, mám jistotu, že je budu mít jen já a že budou úplně nové..a pak je prodám🙂

baru7
10. sep 2010

jajda..já píšu jak mongol... 😀

nanuskal
10. sep 2010

@baru7 my ti rozumieme 😉 😀

baru7
10. sep 2010

@nanuskal ještěže tak🙂 no já myslím, že pokud mě dnes v tom druhém salonu něco naprosto extrémně nenadchne, že počkám na Skye a ještě jedny prý má u švadleny, koupím pořádnou podprdu a dám druhé kolo 😀

nanuskal
10. sep 2010

@baru7 A to som nejako prehliadla, že ideš dnes do druhého salónu 😕 takže budeme mať druhé kolo fotečiek???? 😀 Ty brďko, tak to sa zvedavosť u mňa zase zvýšila 😀

baru7
10. sep 2010

@nanuskal no jdu..ale ten je fakt jako hogofogo, takže nevím, jestli mi to tam dovolí fotit...uvidíme..a taky si říkám, že jsem si koza vybrala trochu blbý den...v pátek budou všechny modely rozebrané na sobotní svatby...ale já fakt můžu skončit ve 13:00 zrovna jen dneska......

vecernice
10. sep 2010

@baru7 neboj, treba ty prave na tebe zrovinka cekaji 😉 a tesim se na fotecky, o vikendu prosim na soukromy mail 😀

baru7
10. sep 2010

@vecernice jasan, rozkaz! pokud budou fotky, tak určo pošlu🙂 já si myslím, že si ještě počkám na ty dvoje od paní ze včerejška..kdybyste viděly, jak krásný mail mi napsala.... 😉

mayerka
10. sep 2010

baru, moooc pěkné! ty 2. a ty 3., to je krása, moc ti to sluší!
já měla ušitý, stály mě cca 5tis? Už se napamatuju, možná ještě míň. Ale byly takový jednoduchý. Hlavně jsem je chtěla mít schovaný. Když jsem byla malá, máma mi ukazovala svoje šaty, já si je půjčovala a oblíkala, moc se mi to líbilo... Dneska nechápu, jak jsem se do těch svých šatů mohla vejít... chichi, a to jsou teprv 3 roky od svatby! (+ 1 dítě, no..)
Tak držím palce s dalším výběrem, loučím se s vámi, zabalím a jedeme. Papa, hezký víkend všem!

vecernice
10. sep 2010

@baru7 ten osobni pristup dela hodne vid? 🙂 tak doufam, ze vyberes!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre