• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
@nanuskal ja jsem si to myslela :grinning: Nadenka za mlada:slight_smile:
13. sep 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baru tak mě se líbí ty co mají číslo 21-23 :grinning:
A jak jsi dopadla u Dr. ?
13. sep 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal
@vecernice nevnutily ani trochu, ja jsem rada:slight_smile:
13. sep 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Baru dobrý postup :grinning: :wink: schvaľujem :wink:
Tak super, dúfam, že aj tá vzorka dopadne dobre a v poriadku :wink:
13. sep 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 spravne :slight_smile: ale stejne si musis vybrat ty, ve kterych se sama citis nejlip, ac bude tve konikovske okoli sebeukecanejsi :wink:
13. sep 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 jojo..ty jsou taky dobre..proste vsechny maji neco do sebe...Dr.: viz vyse:slight_smile:
13. sep 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal no ja teda taky doufam..i kdyz Dr. rikal, ze i kdyby tam HPV byl, tak to neni zadna tragedie a hlidalo by se to....ale byl moc prijemny a sestricka taky:slight_smile: jo a taky rikal, ze to krvaceni uprosted cyklu s nejvetsi pravdepodobnosti znamena, ze mam ovulaci :confused: :dizzy_face:
13. sep 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice no vyber bude tezky...jsem totiz ve znameni vah :grinning:
13. sep 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 :confused: to vážne...no prosím...toto som ešte nepočula...tak to znamená, že sa ti vajko pustilo (čo pustilo) vystrlilo na cestu :grinning: celé nažhavené, že chce byť oplodnené :grinning: :grinning: :dizzy_face:
13. sep 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal tak ted jsem se docela nasmala.....vystrelene vajko :grinning: no asi je to tim, ze se tam nejaky hormon zaangazuje a zpusobi to...jinak jak jsem tam cmarala ten informovany souhlas a ze souhlasim s mediky a ze me pouziji k vedeckym ucelum a tak, tak ze me byli uplne odvareni, ze jsem hrozne chapava pacientka...no cim to asi bude :grinning:
13. sep 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baru tak to je dobré...to ovu nikdy nepřehlédneš :grinning:
13. sep 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 No veru, čím :grinning: :grinning: :grinning:
13. sep 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 no jestli to tak je, tak to mam dobry ukazatel...toz mi to aji prestalo vadit, ze krvacim...rikal, ze kdyby to bylo jindy, tak by to byl jiny duvod, ale pokud je to presne uprostred, tak to nejspis je OVU :wink:

@nanuskal vsak na nekom se to musi naucit a vyzkoumat, aby potom mohli vsechno vylecit a vsem pomoct..no ne:slight_smile:
13. sep 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 ňo veru tak :wink: ja dúfam, že my nebudeme mať žiadnu vážnu príčinu, prečo sa nám to nadarí ... Niekedy mám také scénare v mozgu...uff :zipper_mouth:
13. sep 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal urcite ne....vis, ono je fakt asi docela zazrak to nacasovat tak, aby se clovek trefil do toho spravneho okamziku...rikal mi milacek, ze i kdyz vis, kdy je OVU, tak pravdepodobnost, ze otehotnis neni ani 50%...takze je to fakt hodne o stesti:slight_smile:
13. sep 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal zadne engativni scenare si do mozku nepoustej, to je zbytecny :wink: a pak nezapomen, jak ta psychika je dulezita :slight_smile:

@baru7 o tom spineni pri ovu jsem uz slysela, mas super, ze ji takto poznas, ale zas pak lakat chlapa, kdyz clovek krvaci ..... :astonished:
13. sep 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice no asi tak....navic kdyz mi ten muj rekne, ze krve ma v praci dost :grinning: :grinning: :sunglasses: trochu morbidni.... :grinning:
13. sep 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 @vecernice Ja viem, ja viem....len občas sa predrie aj takáto myšlienka pochmúrna :slight_smile: ale už som ju zahnala :grinning:
Ono je to fakt zázrak načasovať...a v našom úplný zázrak, priam zázrak na n-tú :grinning:
13. sep 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal no presne..je to otazka nacasovani..takze u vas je to dano urcite tim, ze jste spolu malo...a kdyz spolu jste a je OVU, nebo myslis, ze je OVU, tak se na to o to vice soustredis....a to je pak zasarovany kruh...ja vim sama, ze je to na palici..treba ted jsem to prestala resit, vubec na to nemyslim....tak M porad slouzi a neni kdy sexovat :grinning: :grinning: :grinning: zakon schvalnosti.....
13. sep 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Zákon schválnosti účinkuje najviac zo všetkých zákonov :grinning: Ja sa musím priznať, ale ja na to myslím fakt často....len ako sa dá na to nemyslieť?????? Kto mi poradí????? Ja na to aj chcem nemyslieť, len ono to fakt nejde v mojom prípade tak ľahko... :unamused:
13. sep 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal ve tvem priapde to vubec nejde lehce, to je jasne...protoze cim mene spolu jste, tim vice se musis soustredit na to, aby se sexik odehraval ve smysluplnou dobu...chce to asi nejaky nahradni program, proste si vymyslet nejakou aktivitu, ktera te bude zamestnavat a budes si rikat, ze je ted jedno, jak to dopadne, ze to zkratka nechas konovi a kdyz se podari, tak je to jen bonus...:slight_smile: co treba zacit zjistovat neco ke stavbe baracku?:slight_smile:
13. sep 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 To už praktizujem :grinning: musím sa vám priznať, že vás "podvádzam", chodím aj na www.modrastrecha.sk a pozerám, ukladám si obrázky čo sa mi páčia ale s dobrými nápadmi...dokonca som si stiahla aj program a s tým som sa zamestnávala, že som si zariaďovala barák, čo a ako a kde bude :grinning:
Ale je pravda, že doma na to tak nemyslím ako tu v práci...ale onedlho mi začne zabijak zase v práci, tak asi tak často riešiť koníka nebudem môcť...
13. sep 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal vsak modra strecha neni zadne podvadeni..taky tam obcas nakouknu, nekdy je tam fajn inspirace...ale my uz mame prozatim zarizeno:slight_smile: neboj..ono se to utrepe a vsechno bude tak, jak ma byt...a pokud budes mit hodne prace, tak nebude cas o tom tolik premyslet:slight_smile:
13. sep 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal vsak modra strecha neni zadne podvadeni..taky tam obcas nakouknu, nekdy je tam fajn inspirace...ale my uz mame prozatim zarizeno:slight_smile: neboj..ono se to utrepe a vsechno bude tak, jak ma byt...a pokud budes mit hodne prace, tak nebude cas o tom tolik premyslet:slight_smile:
13. sep 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Máš pravdu a ďakujem :grinning: :wink:
Na dnes sa lúčim s vami, tak papa zajtra :wink:
13. sep 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal papa...a taky se pomalu loucim, kocky. hezky den vsem :wink:
13. sep 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pěkné odpo děvčátka :wink: a pokud mě neodvezou tak zítra pa :grinning:
13. sep 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 Peto - tfuj tfuj tfuj drzim pesticky, at busi jako zvon !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. sep 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: děkujuuuu...prosííím ať je to OK :wink:
13. sep 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 nebooooj, urcite bude!!!!! juj ja se tesim na dobrou zpravicku!!!!!!! nepisnes mi? :wink:
13. sep 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: JJ slibuju, že doma hupnu na PC a napíšu :wink: Celá se třepu..už ať je to za mnou :sweat_smile:
13. sep 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok