• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
Tak já běžím :slight_smile:
13. sep 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 juj, v 17:30 budu drzet vse co mam!!!!
13. sep 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 kde vezis? Palce uz mám modry :grinning:
13. sep 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, dobrý! srdíčko klepe, dostala jsem těh. průkazku, výsledky krve na jedničku! Teď ještě 3 týdny nervíky na screening ve 13.tt, na vývojový vady... Hurá, vypadá to nadějně! Ted ještě Pepap1, taky doufám, že bude vše OK
13. sep 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayerka velika gratulace super zprava!
13. sep 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayerka Super, gratulujem a teším sa s tebou :grinning: :grinning: :grinning: To sú dobré správičky :grinning:

@vecernice Tiež tu čakám na správičky....to sa nedá vydržať :grinning:
13. sep 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už jsem zpět ...tak srdíčko tluče jak zvon..máme 6mm :grinning: :grinning: Dostala jsem nějaké podpůrné léky a za 14 dní další kontrolní UZ...ale jsme velký jak máme být, tak to vypadá moc dobře :grinning: :grinning:
Moc vám všem děkuju za palečky...jsem hrozně šťastná :wink:

mayerka: veliká gratulece :slight_smile:
13. sep 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 Ja som to vedelaaaaaaaaa :grinning: z celého srdiečka gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a teším sa :wink:
Tak a odteraz žiadne chmúry a len pozitívna nálada :wink:
13. sep 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanuskal: Já mám takovou radost...vůbec jsem to srdíčko neviděla a tak už jsem šla do mblob..no a on, že akce tam je a pustil to nahlas..bylo to supeeeer :grinning:

musím běžet, ale ráno se zase přihlásím :grinning:
13. sep 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 super! Ja to vedela, ale rekbu ti, nervozni jsem byla s tebou. Tak ted uz zadne obavy, vse bude nadale prosperovat :slight_smile:
Uff, muzu se odpojit, smiruju tu přes blackberry :grinning:
13. sep 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeej, GRATULUJEM z celého srdiečka všetkým ktorým sa to už podarilo!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Takže dúfam, že čoskoro sa pridám k Vám :slight_smile: :slight_smile:
14. sep 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko,

tak dnes jsem si píchla první včeličku...dostala jsem léky na ředění krve, novou kyselinu listovou (silnější) a ještě duphaston :slight_smile: Prý když to poprvé nedopadlo a ještě mám ty nějaké mutace :grinning: Ale zatím jsme jak máme být a to jsme zvládli i bez léků. takže jsem optimista :grinning:

Ještě jednou všem děkuju za podporu..jste zlatíčka :grinning:

Na další UZ jdu příští pátek :slight_smile:
14. sep 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 Bré ránko :grinning: Ja som taká šťastná z tých správ...fakt sa veľmi teším s tebou a vidím to optimisticky :grinning:
Tie injekcie na riedenie krvi som videla u kolegyni tehotnej, tiež si ich pichala... Som bola najprv zhrozená, že to takto sama???? :confused: Ale pre bábo všetko, že??? :wink:
Inak sa jej narodilo krásne dievčatko teraz v nedeľu 3,6kg a 52cm a to ešte predčasne o 2 týždne :grinning: Jaj baby, aj ja by som chcela tak taký malý uzlík :slight_smile:

Mne dneska klesla teplota z 36,8 na 36,5, takže to znamená, že mrcha je za dverami :angry: Sakra aj s ňou :angry:
14. sep 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenka333 Ahojky :slight_smile: aj vy snažilkujete? Ako dlho? Vitaj v našej debate :grinning:
14. sep 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanuskal: Já už jsem si jednou léky píchala, takže už jsem věděla co mě čeká a Dr. říkal, že jsou lepší, než pilule. Je dobré, že to jsou už připravené injekce, takže nemusím nic natahovat :grinning:
Neboj, ty taky budeš mít uzlíček..ani se nenaděješ a bude to tu ...však s manžou ten správný okamžik trefíte, určitě :grinning: !

helenka333: vítej mezi námi :slight_smile:
14. sep 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 No bolo by dosť dobré, aby sme to trafili :grinning: Možno je naším osudom najprv dostavať a až potom mať detičky, ktovie....ale niekde medzi tým by sa mal zasadiť aj strom a až potom plodiť :grinning: Takže my ideme od zadu :grinning: asi tam bude problém :grinning:
14. sep 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayerka JOOOOOOOO:slight_smile:)) gratuluju:slight_smile: super, super, super...

jinak dobré ránko všem..dneska mám zas hoňku jako blázen..to zas bude den
14. sep 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 taky JOOOOOOOOOO:slight_smile: paráda..mám obrovskou radost:slight_smile: držím pěsti:slight_smile:
14. sep 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanuskal: :grinning: :grinning: Takže teď se otočte čelem vzad a jděte popředu :grinning: :grinning:

baru: děkujuu :slight_smile:
14. sep 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 Keď ja som chcela do 30tky stihnúť 2 deti :grinning: budem možno rada, ak sa mi vôbec jedno podarí....Život má asi s nami iné plány...nie ktoré si my urobíme :slight_smile:
14. sep 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal Nadi, na stiznost tu mam narok ja, ja uz mam pres tricet a furt bezdetna :grinning:
14. sep 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Žiadne také, ani jedna sa nebudeme sťažovať a zoberieme to ako fakt, že je to tak a počkáme si na ten správny okamžik :wink:
14. sep 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal vsak ja si prijdu jeste mlada :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Rituš, dneska ma ráno strašne sklamalo, viac ako včera ale dala som hlavu hore a idem ďalej...mám úsmev na tvári a verím, že všetko bude fajn :grinning:
14. sep 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Však my sme mladééééé a tak krááááásnéééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. sep 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal vid? nejsme jeste nahodou mooooc mlade na decka :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice No možno aj sme, len mladé telo, viacej energie na tie energické deti v dnešne dobe, tak to preto riešime teraz, aby sme im stačili :grinning:
14. sep 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal tomu rikam klodune vysvetleni teto zapeklite otazky :grinning:
14. sep 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Veríš mi, ža ma to napadlo v tej sekunde ako som to písala??? :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal jojo jedeme tu na stejne vlne :grinning:
14. sep 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok