Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
14. sep 2010

@vecernice Dobrá vlna, čoooo??? 😀

vecernice
14. sep 2010

@nanuskal paradni 🙂

nanuskal
14. sep 2010

Baby, tak a je tu...mrška prišla na 28 deń....Keď ju mám pod dohľadom, tak aj ukážkovo príde 😀 to je ale sviňucha vychcaná 😀

vecernice
14. sep 2010

@nanuskal jaj Nadi, to me mrzi ...... ale pzitivni je, ze ovu byla, a ze LF je dsot dlouha, ne? clovek na tom vzdy musi umet najit neco pekneho ..... 😉

nanuskal
14. sep 2010

@vecernice Ja som sa s tým zmierila...vedela som, že čoskoro príde keď mi ráno tak brutálne klesla teplota...
Teraz sa tu krútim od bolesti ako mačiatko 😖
Fertility mi vyhodnotilo,že 15DC som mala OVU a 12dní, že mám LF. Tak som zvedavá aký bude budúci mesiac...

vecernice
14. sep 2010

@nanuskal tak to je ale super, vse funguje, jak ma, i kdyz clovek by si to radeji potvrdil jinak, ze? 😅 no ale aspon vis, kdy prepadnout drahouska 😉 kdy se vlastne potkate priste?

nanuskal
14. sep 2010

@vecernice Mal by prísť pravdepodobne 1.10. ale všetko závisí od architekta, kedy nám všetko odovzdá a kedy budeme mať potvrdené stavebné povolenie....tak čaká na to a potom sa organizujú práce a stavajú sa základy...
Takže ak príde 1.10., tak to už je na moje dni neskoro...no čo už.... Dneska ma nerozhádže nič, som si povedala 😝 A BASTA 😀

vecernice
14. sep 2010

@nanuskal Nadi, treba zrovna te druhy vajecnik produje vajo pomaleji, a tak vajo pekne pocka na sveho bicikovce😀 prala bych ti to moc moc!

nanuskal
14. sep 2010

@vecernice No možno, ktovie...možno to bude zase jeden z tých cyklo 30-35 dňových....ale nechcem sa na to upínať...lebo mi z toho prepne už 😀 A aj keby to tak bolo, ani to nie je zárukou, že to vyjde.... Takže pohoda klídek (tabáček nie 😀 )....
Počuj, aj tebe by mali pomaličky prichádzať inkriminované dni, nie????

petap1
14. sep 2010

Tedy děvčátka vy toho napovídáte 😀 ale je to hezké pozitivní, tak jen tak dál 😀 😀
A s tím věkem..si nestěžujte..nejstarší rachejtle jsem tu já 😀 😀

vecernice
14. sep 2010

@nanuskal ja vim 😀 ac netusim kdy. dnes jsem orientacne zmerila (nemohla jsem spat rano 😀) a teplota vyssi nez predovulacni, tak teplomer zas schovam, nebo se zacnu moc zkoumat. ocekavam mozne plodne obdobi mezi 15-21 DC, a otazka, zda prvni mesic lecby by vubec uz zapusobil, aby vajo narostlo a sliznice se pekne nachystala ..... ale aspon se neco deje, to uz jsem fakt mnhem vic v pohode. nejhorsi bylo to neustale cekani na neco. nejdriv na srdicko, pak na ms (na tu jsem cekala 73 dni 😀) tak ted aspon je to akcni 😀

vecernice
14. sep 2010

@petap1 no myslim, ze ti slapu na paty, pokud te dokonce netrumfnu 😀

nanuskal
14. sep 2010

@vecernice My by sme sa tuším mohli všetky spojiť a napísať akčnú knihu 😀

Tak neviem, či liečba zabrala už prvý mesiac alebo nie...ale trénovať treba, aby to človek nezabul do toho ďalšieho mesiaca 😀 😀 😀 A koľký si dnes deň?
Teplomer veru nechaj schovaný, na skúmanie som tu teraz ja 😀

petap1
14. sep 2010

vecernice: Jak píše nanu...jen ten teploměr nech schovaný..to pak bude ale překvápko až MS nedorazí a budou // 😀 😀 Ne ne mě na paty nikdo nešlape 😀

nanuskal : 😀 😀

nanuskal
14. sep 2010

@petap1 @vecernice Jaj baby, ja som taká rada, že vás mám...pomáhate sa mi pozerať na svet oveľa krajšie aj cez tie mráčiky....vďaka vám sa tu usmievam na monitor 😀

vecernice
14. sep 2010

@nanuskal no dnes jsem 10DC, ted mam par dni bezpraskove obdobi, pak zas od 17DC mam utrogestan 😉 takze se v cyklu chca nechca orientuju podle toho, co zobu 😀
nebojte, teplomer zahodim, stejne je nejaky divny, teplotu tela pry mam 35,8 😀 😀 😀
a hnedle po ranu jsme na to s manzou vlitli, zdal se mu totiz inspirativni sen 😉

jinak ja sexu po ranu rikam od zacatku s Danem, ze tak se budi princezny 😀 😀

vecernice
14. sep 2010

@nanuskal proto tu jsme. jen vite, co je super? ze nam ta ms nechodi v jeden den 😀 😀 😀 😀 to bychom se z toho nevyhrabaly 😅 😀 😎 😀

nanuskal
14. sep 2010

@vecernice 😀 😀 😀 Tak ale toto nemáš zo žiadnej rozprávky 😀 tam sa inak budili 😀 😀 😀
To je ale dobrééééééé 😀

Tak tomu ver, že by sme sa nevyhrabali 😅 Ale keď nám všetkým už nepríde, to bude žúžo 😀 😝

petap1
14. sep 2010

nanuskal: Taky jsem moc ráda, že tu takhle všechny jsme 🙂

vecernice: to ju, takhle je to takové akčnější 😀

petap1
14. sep 2010

vecernice: tak princezny, ju 😀 😀 na jaké pohádky to koukáte 😀 😀

baru7
14. sep 2010

ahoj holky....tak jsem přežila v jednačce ve zdraví a teď musím udělat tu hromadu spisů, co mi hnije na stole.... 😝 😝 asi umřu.... 😀 😀 😀

nanuskal
14. sep 2010

@baru7 Tak to ti teda nezávidím....ja ak dneska umriem, tak to kvôli MS...bléééééé 😝

baru7
14. sep 2010

@nanuskal už došla????:( :(
ale aspoň něco pozitivního....máme tady mooooc milé chlapce z vězeňské služby, kteří na jednačkách hlídají....jejda...ti chlapi v uniformě, to je krááása 😉 už jsem psala Rituš maila, že nebýt zadaná, tak mám aji rande🙂 takže aspoň estetický zážitek byl🙂

nanuskal
14. sep 2010

@baru7 A kam to ty chodíš jednať prosím ťa?? Ako to, že tam máte takých fešákov??? 😀
Dorazila veru, dorazila...počas obeda ☹

baru7
14. sep 2010

@nanuskal tož na soudě nám ty naše nevinné obžalované a obviněné musí někdo hlídat, ne....a máme tady jeden případ, kde jsou zvýšená bezpečnostní opatření, tak je hlídají těžkooděnci ze zásahovky...jůva....to je pohled🙂

s tou MS mě to mrzí:( ale ják píše Rituška, alespoň všechno funguje jak má🙂 a ono to přijde...neboj🙂

nanuskal
14. sep 2010

@baru7 Ja som nevedela, že pracuješ na súde.. nejako mi to nedošlo 😀 Ja hneď právnikov spájam s tými firemnými 😀

Ja som sa s tou MS už ráno zmierila, teplota mi hneď naznačila, že bude...takže v pohode...RAZ TO VYJDE 😉

baru7
14. sep 2010

@nanuskal jojo...já jsem na soudě. Tak to je fajn, že si z toho nedělaš hlavu...víš, ja si pořád říkám, že všechno se děje tak, jak se to dít má a všechno má svůj smysl a nic není samo sebou...takže pak všechno přijde v tu nejlepší chvíli🙂

vecernice
14. sep 2010

joj holčinky, ted jsem to psala Baru, byla jsem s tou tehotnou kolegynkou vybirat tehotenske kalhoty 😀 no tam mi bylo uzko, ale ted zuz zas pohoda, precetla jsem si vase radky a uz se zas usmivam 😉

jojo buzeni princezen ja raaaad 😀

nanuskal
14. sep 2010

@baru7 Ja si to tiež myslím 😉 Len niekedy ma to ONO serká, lebo by človek to chcel už už....
Ale dneska to nie je...dnes ma proste nič nerozhádže 😀

Inak babulky moje, zajtra neviem či sa sem dostanem, lebom máme sviatok, tak nejdem do práce....

nanuskal
14. sep 2010

@vecernice Tak tak, správne....viem, že je to ťažké...ale treba si spomenúť na budenie princezien a na to, že raz to zobudí nielen priceznú (kráľovnú) ale už aj malé princezníča 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre