Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
16. sep 2010

@baru7 no tak ti tu predam stafetu, mam pul den dovcu, nebot nam konecne prijdou dodelat listy a o vikendu vratime doufam nabytek a veci na sve misto 🙂 jupiiii !!!!! ted jen jeste z nich neco vymlatit za to vse i za ten pozemek ....

@helenka333 ahojky 🙂 to my tu dofuame vsechny, ze to vyjde brzy, tedy aspon brzy odted.... my uz zacali minuly rijen ve snahach .....

@nanuskal dobre rano kocko! jak sis uzila svatek?

nanuskal
16. sep 2010

@vecernice No užila 😀 Učila som sa anglinu, potom som si urobila večer pre seba, zábal na vlasy, maska na tvár, spravila nechtíky, no proste všeko, čo som zanedbala 😀

nanuskal
16. sep 2010

@vecernice Ozaj a ešte neodpovedali na ten list? 😕

vecernice
16. sep 2010

@nanuskal zatim mlci pacholci. navic jsme zjistili, ze udelali spatne plot mezi nami a sousedy o 10cm, cimz nam sebrali kus pidi zahradky. takze skutecny stav neodpovida katastralni mape .....

nanuskal
16. sep 2010

@vecernice No tak to už je fakt šupa 😠 sú to fakt "odborníci" na slovo vzatí...

vecernice
16. sep 2010

@nanuskal ¨no vypada to jako prkotina, 10 cm ..... ale melo by to odpovidat, no toto jim napisem po vikendu, az si vse jeste jednou detailne premerime, tak jsem zvedava ale spis se bojim, ze budou delat mrtvy brouky .... 😠

nanuskal
16. sep 2010

@vecernice Nie je to prkotina, keď sa hrajú na takých machrov, tak by mali mať všetko v poriadku a nie čo postvárali s vašim domom a dokonca to aj zle pomerali a vystavali...čo je veľa to je veľa ale toto je už príliš...

vecernice
16. sep 2010

@nanuskal no voni jsou takovi machri 😀 ze nam barak zrcadlove otocili (takez priloha k SoSBK byla zrcadlova, na to jsme je museli upozornit, ze to maj blbe), pak ho postavili o 30 cm delsi 😀 asi spatne zalozili cihly a vymlouvali se na jiny typ zatepleni 😀 pak zvorali hydroizolaci, a dokonce blbe postavili plot, ac o pouhych 10 cm .... proste profici 😉

baru7
16. sep 2010

@nanuskal ahojky...tak to sis udělal super den pro sebe, taky se na to brzy chystám...asi o víkendu - milíček jede za nějakým kamarádem- nebo pak v říjnu, protože to jede zase na dovolenou...a sám...no nejsem já tolerantní partnerka?;)

@vecernice tož jsem zvědavá, jak dopadnete..fakt. U nás fakt nejde nic pořádně a šlendriján je všude... to mě tady děsně točí...

vecernice
16. sep 2010

@baru7 myslis, ze jsi milionova partnerka 😀
on ten obcasny odpocinek od sebe vubec nezaskodi, aspon vim, jak je pekne styskani 😉

baru7
16. sep 2010

@vecernice jojo přesně tak🙂 a hlvně ať si odpočine, pak ho čeká náročné účení na atestaci a stejně furt hnijě v práci, tak jsem ráda, že vyrazí do tepla🙂

vecernice
16. sep 2010

@baru7 jojo teda tvuj muzicek si umel vybrat 😉 🙂

baru7
16. sep 2010

@vecernice já mu to pořád říkám...ale on se prý se mnou v práci pořád chlubí, protože mu všichni závidí svačinky🙂

vecernice
16. sep 2010

tak si predstavte, ja si vezmu pul den dovci, aby nam namontovali listy, a oni mi zavolaji, ze to dnes nestihaji? no malem jsem zacala do toho telefonu jecet..... takze dorazi, ale az v pul sedmy ..... a to jsem mela byt v sedm v hospode ....

kapibara
16. sep 2010

Ahoj Holčičky 🙂

Dlouho jsem tady nebyla. Nám se zadařilo a nyní jsem cca 13+1 tt. Nakonec to vyšlo přirozeně. Moc Vám tady přeju, ať se Vám brzo splní sen 😵 😵 😵

@vecernice Ahoj Vecernice, koukám, že stále řešíte Váš domeček 😠 my chceme stavět příští rok, tak snad nedopadneme jako vy 😅

Všechny moc zdravím 🙂

vecernice
16. sep 2010

@kapibara jeee kapi, velika gratulace!!!! ze ses tu ale dlouho neukazala ... 😲 😉

kapibara
16. sep 2010

@vecernice děkuju,neukázala....nebyl čas a tak nějak jsem ani nechtěla ventilovat,že se zadařilo...po těch měsících snažení jsem se bála to vyslovit,abych to nezakřikla 😉 😀 ale začínám věřit, že vše bude OK...jak se máš Ty?

vecernice
16. sep 2010

@kapibara ja uz zase na lecich, ale verim, ze to brzy vyjde. holt telo bez leku fungovat nehodla .... ☹

kapibara
16. sep 2010

@vecernice někdy se tomu pomoci musí ☹ mně léky nepomohly...nakonec se zadařilo úplně bez nich...přibrala jsem a vykašlala se na snažení, nastoupila do práce a bylo to 😀 .....tak Ti přeju,aby se brzo povedlo, spousta holek otěhotnění pouze pomocí léků 😉

vecernice
16. sep 2010

@kapibara me leky nevadi, uz jsem si na sve oblibene pilulky zvykla. vyslo to s nima jednou, vyjde to i podruhy .... 🙂

nanuskal
17. sep 2010

Bré ránečko dievčatá, včera som vás tu nejako trošku zanedbala...dúfam, že vám to dneska vynahradím 😉

@vecernice Tak ako dopadli chlapci včera? Domajstrovali? Alebo ešte musia prísť?

helenka333
17. sep 2010

@nanuskal ahoj, no mi sme boli v auguste v Turecku a tiež sme s tým chceli počkať, aby sme si tam v pohode mohli užívať, len dúfajm že neoľutujem že tak dlho som HAK brala, dúfam že sa to čím skôr podarí ešte tento rok 😀 😀 😀 držím aj vám palce a dúfam že onedhlo aj mi sem budeme dávať fotky z testu a z našich zdravučkých bábätiek.
Držím siiiilno palce!!! 🙂

nanuskal
17. sep 2010

@helenka333 Ahoooj, no ja som ťa tým nechcela vystrašiť....iba som ti zhrnula svoj príbeh 😉
Držím aj ja palčky a potom určite daj vedieť, keby sa niečo podarilo 😉

Ty si ako dlho brala HA? My sme sa tu o tom akurát minule bavili, že svojim dcéram nedovolíme ten humus jesť 😔

vecernice
17. sep 2010

@nanuskal chlapi tu mam ted, vcera prisli, ale rekli, ze jim ze stavby vubec nerekli rozsah zadani, a ze nemaj dost list ani spravnou rezacku. takze makaj dnes. ja si vcera v hospode dala dva panaky, tak mam bolehlav. dobre mi tak 😀

nanuskal
17. sep 2010

@vecernice Ale asi si to včera potrebovala na nervy kvôli všetkému okolo...ani sa ti nečudujem, ja by som si dala aj 3 😀 Dnes nejdeš do práce?

kapibara
17. sep 2010

Dobré ráno 😵

@vecernice tak ať se brzo zadaří 😵 😵 😵

petap1
17. sep 2010

Ahoj holčinky,

tak jsem skončila na nemocenské 😒 Nejprve jsem šla ke gynd. na kontrolu čípku..tam je vše OK a byla spokojená. No a pak jsem zašla k obvodní, kvůli tomu mému kašli...no a ona mě nechala doma...napsala mi to na 4 týdny, ale mám se přijít uschopnit kdy budu chtít. Takže ležím a čajuju...naštěstí ten kašel ustupuje 🙂 Takže nebudu muset brát antibiotika 🙂 Nemám vycházky, takže doma asi moc dlouho nevydržím..asi do příštího pátku a když bude kašel OK půjdu zase do práce 🙂
Jinak je zatím asi vše v pořádku...žaludek na vodě, takže nemám chuť na nic 😀

Vecernice: tedy to jsou opravdu mantáci, že jim není rovno !!

baru7
17. sep 2010

Dobrá ránko, kočky...já zas dneska nestíhám..musím dodělat nějaké věci, kde mám lhůty... 😖

@petap1 jenom hezky odpočívej a šetři se🙂 tělo ví, co dělá...chce prostě odpočívat. Hezky si lebeď v pelíšku, čti, koukej na TV a prostě relaxuj🙂

nanuskal
17. sep 2010

@petap1 Ahooooj, ja som sa už zľakla, že prečo si na nemocenskej, ale keď je to iba ten kašeľ, tak super....
Veru veru, pekne to vyležkaj a vyčajíčkuj, aby si bola fit 😉 No s tými vychádzkami je to blbé, to ti verím, že dlho nevydržíš doma... ale musíš až kým nebudeš oka úplne, aby sa ti to nevrátilo...
Tak ti prajem skoré uzdravenie 😉

Inak rozhodla som sa, že pošlem v pondelok Jonášovi prihlášku 😀 Len musím počkať, kedy mi skončí MS, lebo to tam treba zadať...hoci mi odpísali, že tam môžem dať, že zatiaľ trvá, ale tak chcem to mať presne 😉
Som na to teda zvedavá 😀

nanuskal
17. sep 2010

@baru7 Ahoj Baru, ja som ti ani neodpísala, sáááákriš....
Urob si pekne aj ty skrášľujúci víkendík, je to super, človek sa potom hneď lepšie cíti 😀
Verím tomu, že tvoj miláčik potrebuje oddych a načerpať nové sily, veď toho bude mať teraz až až...a to, že si úplne tolerantá a milujúca partnerka, o tom nie je pochýb 😀 😉

Inak, tie balíčky sú super, že sa o neho tak staráš, to je krásne....a ani sa ti nečudujem, pri jeho práci...takto ho donútiš aspoň ako tak papať, inak ktovie, možno by ani nemal motiváciu sa najesť, iba sa naháňať v práci 😉
Si šikovnica šikovná 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre