Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

petap1
17. sep 2010

baru,nanu: JJ budu doma dokud nebudu úplně OK...přeci jen bych nerada, aby se mi v těle rozmnožily nějaké potvory a musela jsem brát pilile 😀

nanuskal: Tak to jsem taky moc zvědavá co ti pošlou...to bude super mít termíny doma...třeba se pak do nějakého trefíte 😀

tak já se jdu zase natáhnout 🙂

nanuskal
17. sep 2010

@petap1 Tak tak, netreba nič riskovať 😉

No som na to aj ja strašne zvedavá 😀 a či to vyjde, tak to ešte viac 😉 Však keď mi príde, tak vám dám vedieť, že čo a ako 🙂

vecernice
17. sep 2010

@petap1 fuuuuuuuj, ja se lekla, co ta neschopenka, a nastesti jen kasel. teeeda takto nas desit .... 😅

@nanuskal uz jsem v praci, nastesti to chlapi zvladli za hodku. rovnou jsem pak servala toho stavbyvedouciho, a zeptala se, zda mam cekat jeste nejakou reakci n amuj mail ohledne kompenzace, nebot zda si mame objednat soudniho znalce 😀 a mame za odpoved psat ty vyhruzky od toho advokata. tak o tom pry nevedel (to si resi develoepr), a stavebni firma nam neco napise, tak snad neco nabidne 🙂
teeeda tak jdes do Jonase, jo? kolik to stoji? ale nam se to prece trefuej do ms.... 😲

@baru7 Baruš, ať jde vše od ruky, doufám,, že tvé duščičce už je dneska líp 🙂

jinak mě se blíží, nebo mám plodné dny, protože mám furt chuť na sex 😀
ale přiznám se, dnes jsem zkusila ovu test asi ještě pod rouškou včerejší alkoholové omámenosti, a byl negativníí. tak na to s...u a prostě se usexujeme v dalších 10 dnech 😀

nanuskal
17. sep 2010

@vecernice Netestuj, proste sexujte do nemoty a hotovo 😀 😀 😀
Som zvedavá ale čo vám napíšu z tej firmy. Veľmi...ako to vysvetlia...😠

Hej, vychádza mi to na MS ale podľa toho výpočtu na internete. Ale neverím tomu, že on mi pošle taký istý. Napríklad na internete nezadávaš údaje o MS a v prihláške to vyžaduje. Tak som zvedavá čo z toho vznikne 🙂
Stojí to 16,50 malý výpočet (to znamená, že ak nevieš svoju presnú hodinu narodenia, tak špeciálny nemôžeš žiadať, ten stojí až 22,50 tuším., ale iba tento malý. Tu ti pošle dni, ktoré sú najvhodnejšie pre splodenie dieťaťa. Pri špeciálnom ti určí aj pohlavie dieťaťa).

vecernice
17. sep 2010

@nanuskal ty joool, ze bych se rozsoupla? 😀
ja uz testovat nebudu, byl to malinky ulet 😀 kaslu na to, ona asi nekdy bude, a my ji proste trefime 😀

nanuskal
17. sep 2010

@vecernice Myslíš v čom sa rozšupla??? V peniažkoch za ten výpočet alebo v sexovaní s manželom?? 😀

Ja som si povedala, že aj tak by som minula na nejakú somarinu tých 16€, tak je to jedno 😀

vecernice
17. sep 2010

@nanuskal v tech penezich na vypocet 😀 ale nejak jsem nenasla, kde se to objednava ..... ze bych okoukla 😉

baru7
17. sep 2010

Holky, tak já jsem asi geniální, protože ty spisy, kde jsou lhhty už jsem vybouchala..... 😉 jinak koukám, že jste skončily u sexu...to je správné téma každé správné společnosti🙂
@vecernice kašli na testy a řiď se hlasem těla, takže ať žije skotačivý víkend🙂

vecernice
17. sep 2010

@baru7 ja vim, ten test byl fakt ulet 😀 holt jeste alkoholove opojeni 😀 kaslu na testy i na teploty. uvidime za tri tydny, nebo drive 😉
a jinak jsi tedy sikulka!!!

nanuskal
17. sep 2010

@baru7 Však hovorím šikovnica šikovná 😉 Ja som sa teraz tak dobre napapala, že pri prvom telefonate po obede som aj zabudla meno svojho šéfa 😀 😝 normálne mi tá dobrota zatemnila mozog 😀

@vecernice ja som to našla tu:

https://www.centrumjonas.com/slovak.kontakt.html

napísala som na ten mail info@centrumjonas.com a hneď mi aj poslali mail s inštrukciami 😀

baru7
17. sep 2010

Tak kočenky, pomalu se loučím, dnes jsem toho moc nenavykládala, ale zase jsem poctivě pracovala. V po máme pohřeb, takže nebudu, ale zase v út se na vás budu moc těšit. Tk krásný víkend🙂

nanuskal
17. sep 2010

@baru7 Krásny víkendík Baru.... 😉 V pondelok budem na teba myslieť...

nanuskal
17. sep 2010

Babenky moje, prajem vám všetkým krásny víkendík 😉
Ja bežím už z práce papa 🙂

vecernice
17. sep 2010

holky moje zlate, i vam krasny vikend!!!

helenka333
20. sep 2010

@nanuskal Nie nie nevystrašila si ma, zatiaľ čakám, zajtra by som mala dostať svoje dni tak uvidíme, určite to nebude presne, keďže ešte hormony sa nedali uplne do poriadku.
AKo dlho? HAK som brala vkuse 5 rokov, presne od jula 2005 teraz do augusta 2010, vkuse! A aký mám nato názor? Určite to bolo dobré kvôli tomu, aby som ako mladá ešte v 17 neotehotnela, a jasné že pre pohodlie 🙂 😀 😀 😀 Ale teraz ked som ju prestala brať, som si uvedomila, ako mi to škodilo. Ja som mala predtým mrchu stále na 33 - 35 den a dosť dlho, od 8 do 10 dní, a mala som strašné bolesti, tak preto mi gynekológ vypísal HAK a pravdaže som bola rada, lebo som už sexuálne žila. 😀 No ale tie bolesti sa potom vrátia, keď HAK prestaneš brať, takže to nieje nič výhodné, a si prečítaj nežiadúce účinky no je to hrôza, je tu aj niekde téma o tom, to si prečítaj, je tam vela zlého o HAK napísané. No a ja len mesiac HAK neberiem ale cítim sa ovela lepšie, ovela 🙂 🙂 vôbec niesom taká nafúknutá ako predtým, bolesti trošku sú teraz pred mrchou, ale to musí prežiť každá žena je to normálne. Bála som sa trošku, lebo sa písalo o tom, že pri ukončení HAK sú vyrážky, oveľa mastnejšie vlasy a niekto pribere niekto schudne. Ale ja nič z toho nemám. Práveže mám krásnu pleť, nikdy som s tým problém nemala, ani mastné vlasy, a nie som taká citlivá ako predtým ako som HAK brala. žena je takto oveľa silnejšia, ved si len predstav, čo HAK s tvojimi hormonmi urobí. Ved mám teraz taký pocit, akoby som fungovala ako robot, presne som vedela kedy mrchu dostanem aj som dostala a žiadne bolesti, a moje hormony nefungovali tak ako mali. Teraz sa cítim ovela lepšie. Začala som brať gynex kvapky, na upravenie hormonov, sú to prírodné kvapky. Nehovorím, že HAK nie sú dobré, ale má strašne vela nežiaducich účinkov, skús si nájsť tu tému, bola super, tam vela o HAK nájdeš. Tak prajem príjemný deň a dúfam že sa čoskoro ozvem s dobrou správou 😀 pa

nanuskal
20. sep 2010

@helenka333 Tak dúfam, že prídeš s dobrou správičkou 😉
Ja som toho tiež už veľa o HA prečítala a tiež som sa zľakla...je to proste horor....
Akože nehovorím, veľa ženám pomáha v iných problémoch...ale na druhej strane...no je to ťažký boj s tým pre a proti...
Ale ja som už rozhodne proti..
Tie bolesti a aj horšia pleť sa dajú vydržať, ja to určite pre to bábo vydržím 😀
Ja som mala ukážkovú MS po vysadení ešte 3 mesiace, hovorí sa, že 3 mesiace máš ešte nejaké hormony v tele a u mňa to sedelo...potom sa mi to už rozhádzalo, ale to som mala ja predtým, nikdy som nemala MS presne...vždy to lietalo a aj teraz to lieta...no čo už...

Tak sa držkaj a prídi s novými a krásnymi správami.....teda prídi aj bez toho 😉 😵

nanuskal
20. sep 2010

Ahojte babuľka, neviem či tu vôbec dneska niekto bude...resp. je....
V piatok som poslala tú prihlášku Jonášovi, tak som zvedavá, čo a kedy príde 🙂
A začala som aj od piatku cvičiť Mojžišovej cviky na otehotnenie 🙂 človek sa už asi chytá všetkého 😀
Ja mám od včera takú depku ☹ stretla som spolužiačku zo strednej a ona má 6 ročného synčeka a teraz čaká druhé.... Tak mi prišlo smutno, že ja riešim iba prvé a nedarí sa... ☹

vecernice
20. sep 2010

@nanuskal Nadi, ja tu jsem!!! a depku zaklinam a zahanim za hory a za doly!!!!! posilam usmev a trochu slunicka 🙂
a neboj, ty se brzy dockas, vim, ze to nekdy prijde lito, ja to mam ted u te kolegynky, zas je to moc pod nosem, ale to neva, my si nase nakonec zkoulime, a to bude teprv pasak!!!!!!

petap1
20. sep 2010

Ahojte 🙂

tak jak se vám vede ?

Nadi nevěš halvu, však ono to přijde neboj...děláš vše pro to, aby se to povedlo a ono se to povede..uvidíš 🙂

vecernice: ty už máš teoreticky své dny za sebou, viď 🙂 Tak teď jen čekat 😉

Jinak já mám taky depku...kašel se mi včera zhoršil....dám domu ještě dva dny a půjdu asi zase k dr. Není to nic hrozného, ale nechce zmizet...pořád mě dráždí a já mám strach, aby to nemělo nějaký vliv na bobíse 😒

nanuskal
20. sep 2010

@vecernice To som rada, že si tu 😉
Práve mi manžel oznámil, že aj jeho kolegyňa je tehotná....taká baba nezodpovedná...mám chuť nadávať na spravodlivosť...ale je to asi zbytočné, že? 😠
Kolegyňa dnes priniesla vnučku do práce...fakt mi je z toho všetkého akosi od včera ťažko...najradšej by som bola niekde sama, skovala sa pod paplona a poriadne sa vyplakala... 😢 😢 😢

vecernice
20. sep 2010

@petap1 Petus, neboj se kasliku, jen hezky lez a cajickuj!!!! a zustan doma radsi co nejdyl, at se telo pekne pripravi na zimu a pliskanice. neboj, vse bude dobry a bobis si spokojene roste 🙂 kolikaty uz mas tyden? nejsem v obraze 😀
jinak ja jsem asi v nejlepsich dnech, nebo jsou zrovna za dverma 😀 mivala jsem ovu 19-20DC? dnes jsem 16DC, takze tak 😀

nanuskal
20. sep 2010

@petap1 Ahojky, tak sa choď radšej poradiť o tie 2 dni s lekárkou...ona bude lepšie vedieť a keď sa ti to nepozdáva, istota je istota...no, nie?
A inak sa ako máš? Ako tehuľka? 🙂

vecernice
20. sep 2010

@nanuskal tak se vyplakej, ty emoce obcas musi pryc. ja mam taky obodbi, kdy se musim vyvztekat nad osudem. ale pak si rikam, ze mu ukazu, ze proste nam to vyjde, a na miminko budu cekat s usmevem, at vi, ze u nas doma bude pohoda a sranda 🙂

nanuskal
20. sep 2010

@vecernice Už druhý deń sa snažím dať do tej pohody, čo som bola....ale nejde mi to...proste to nejako ide z každej strany, len z mojej nie...
Keby som tu aspoň mala boxovacie vreco, tak by sa mi hádam uľavilo....ach jaj...musím to predýchať nejako...

petap1
20. sep 2010

nanuskal: Jj jak píše Večernice...někdy je lěpčí to vyplakat a nebo vykřičet..jen to ze sebe dostaň a bude lépe, uvidíš 🙂

večernice: Tak to je teď to správné období..jupííí..tak uvidíme jak to dopadne 🙂

Já jsem doma zalezlá jak v noře a čaj už nemůžu ani cítit 😀 Pořád doufám, že se to zlepší. Do práce se nehrnu...nejdůležitější je pro mě zdraví a pak teprve práce 🙂
Jinak je mi zle od žaludku, takže nemám na nic chuť 🙂 Dnes jsem vařila rajskou a je nějaká divná....večer chce manža houbový guláš, tak ten se snad povede lépe 😀
Minulé PO na UZ jsem byla 6+3..takže dnes bych měla být 7+3...takže končíme druhý měsíc 🙂 V pátek jdu na UZ tak uvidíme co nám Dr. poví 🙂 Břicho už mám samou modřinu od těch injekcí, ale nebolí to..tak to neva....mám takové pěkné válečné zbarvení 😀 😀

nanuskal
20. sep 2010

@petap1 A to musíš iba do brucha? Viem, že tá kamoška si ich dávala do stehna... 😕
A čo takto čajíky vymeniť za ovocné 100percentrné džúsiky?

petap1
20. sep 2010

Nanuskal: jestli je budu píchat i dál, tak se zeptám..už mě to taky napadlo 🙂 JJ taky už jsem si říkala, že je za něco vyměním...jenže zatím mi vždy teplí čaj udělá nejlépe....takže piju a piju a piju ... 😀

petap1
20. sep 2010

tak já se jdu zase natáhnout. 🙂

vecernice
20. sep 2010

@petap1 Petus a co zkusit caj z cerstveho zazvoru? mohl by pomoct na nevolnosti a zaroven je vyborny pri nachlazeni ....
jinak asi si pestujete maleho valecnika pod tim valecnym maskovanim 😉

@nanuskal tak co kocko, uz je trochu lepe nasi dusicce?

nanuskal
20. sep 2010

@vecernice No ani nie, lebo riešim zase iné problémy okolo stavby....ešte stále nemáme stavebné povolenie a teraz som sa dozvedela, že to stojí na plynároch....na ich vyjadrení....a to ani prípojku nebudeme mať, a potrebujeme od nich potvrdenie... 😠
Lezie mi všetko na nervy... 😠 vrrrrrr....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre