• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
vecernice: JJ na 3m toho necháme...mě tedy DR. nic nezakazoval, ale za ty nervy to nestojí...stejně by jsem z toho nic neměla :wink:
Tak ty taky marodňákuješ...tohle období je na to jako stvořené....sluníčko, ale zima a už je to tu. Tak pěkně odpočívej, ať to brzy zažehnáš :slight_smile: Jinak si pěkně užij randíčko....máš vynalézavého manžílka :grinning:

baru: tak to je tedy věc...psychika, opravdu dělá divy :slight_smile: No když je to kouzelník, tak to ho musíš mít...to pak i ta svatba bude kouzelná :grinning:
21. sep 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice @baru7 Tie šaty som mala na rozume, len som nechcela byť otravná, že sa zase pýtam :grinning:
21. sep 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal no vidis, ja mozna pristi mesic merit zacnu :grinning:
ale ted se dva dny budim vzdy pred zazvonenim budiku, a teplomer v nocnim stolku :grinning: ale proste jsem se zarekla. a ode dneska mam utrogestan, ten teplotu zvedne tak jako tak, takze ze zitrejsi teploty bych nic nepoznala :grinning: takze nastraham jsem odolala :grinning:
21. sep 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice příští týden se jedu podívat ještě na jedny s kamarádkou, ale myslím, že si vyberu v tom salonu, jak mi tam tolik těch šatů slušelo..a mimochodem, moje mamka a ségra mají stejné favoritky jako ty :wink: ale nechám to až někdy na leden, paní říkala, že to stačí a že budou i nějaké nové :slight_smile:

@nanuskal já jsem nechtěla o videu ze svatby ani slyšet, ale když jsem viděla pár jeho videí a ukázala je mamce a ségře, tak obě říkaly, že by to byla fakt velká škoda, ža to je suepr a stojí to za to:slight_smile:

jinak jsem taky nachcípaná, děvčata...a to jsem chtěla začít pořádně cvičit tento týden....
21. sep 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 tak s tim cviccenim respektive necvicenim jsme na tom stejne :grinning:
a video je super, me trosku mrzi, ze nemame natoceny ani obrad, vzdyt ja ani nevim, co jsem tam naslibovala :grinning:
21. sep 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice no právě mi dost holek říkalo, že pak na video zaregistrovaly věci, kterým si v tom spěchu ani nevšimly a nepamatovaly si je, že to právě bylo an tom videu hezké:slight_smile:
21. sep 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice To je dobre, že si odolala...nemá to teraz zmysel...len v kľude sexíkujte a uvidíme :wink:

@baru7 Ja takto tiež neviem, čo som tam nasľubovala :grinning: Aspoň sa mám na čo vyhovoriť a nie je žiaden dôkaz....teda predsta jeden...žeby podpis :grinning:
21. sep 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal
@vecernice a holky vy jstě mely svatbu v kostele, že jste slibovaly??? a nanu, ten podpis fakt neodpářeš:slight_smile:
21. sep 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Hej, ja som mala svadbu v kostole...hoci nie som veriaca...teda, to je relatívne slovo..proste nemám žiadne sviatosti porobené a ani len pokrstená som neni...Ale môj manžel má :wink:
21. sep 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal tak já jsem pokřtěná, ale nejsem aoktivní..jako že bych pravidelně chodial do kostela....ale včera jsem se teda pomodlila, i když byl pohřeb civilní..já k tomu prostě nepotřebuju církev a její prostředníky...
21. sep 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 nene, ja jsem neverici, takze pekne na mestske casti. ale urco jsem tam naslibovala neco o nemoci a zdravi, bohatstvi a chudove :grinning: ja si to fakt vubec nepamatuju :slight_smile:
jen vim, ze me cely proslov Dan hladil ruku a mel slzy v ocich :wink: a pak rekl ANO tak nahlas, ze clovek malem nadskocil :grinning:
21. sep 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Presne a to je správne :wink:
21. sep 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice jsem napsala tááákovýýý dlouhý vzkaz a spadl mi net :rolling_eyes: takže ještě raz: to je krásné, že to Dan tak hezky prožíval..to já očekávám, že to bude velmi veselé, ptž M je samý vtípek a očekávám, že ho humor neopustí ani na svatbě :grinning: jinak chudoba a bohatství apod. to se říká v kostele, ale třeba jste měli osvíceného oddávajícího....to já mřu smíchy při: snoubenci znají vzájemně svůj zdravotní stav, zvážili společné bydlení a majetkové uspořádání...a pak: protože jste splnili všechny podmínky, které ukládá český právní řád....holt deformace povoláním :grinning:
21. sep 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 no vidis, tak ja si svuj obrad maluju v romantickem duchu :grinning: ja to rikam, ze ani nevim, co jsem naslibovala :grinning: takze zadna chudoba ani bohatstvi... :grinning:
21. sep 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice ale zase jsi zvážila to majetkové uspořádání...a to je taky závazné :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky asi mi klesl tlak, pekne se mi mota hlava. asi diky utrgoestanu ....
21. sep 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice dej si kávičku...pořád lepší nízký talk, než vysoký:slight_smile:
21. sep 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 no asi ji zkusim :grinning: to jsou dnes zase vykony ... :frowning2:
21. sep 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice @baru7 No ja mám baby toľko adrenalínu....som sfukla akurát architekta, ale cez smsku, lebo nám neberie mobil...tak do 30 sekúnd už aj volal manželovi :grinning:
Ktovie či vôbec budeme stavať tento rok...lebo zdá sa, že nás ťahal za nos...mysleli sme si, že už tento týždeň budeme mať stavebné ale teraz vôbec netuším... :angry: Ja by som ho roztrhala na márne kúsky...toto je jednanie...
Dobrú reklamu si urobil, určite ho NIKOMU neodporučím... :angry:

21. sep 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal jaj kocko, ty mas tento tyden same trapeni :frowning2:
21. sep 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ránko dievčatá, tak včera som mala infarktové stavy z toho nášho architekta, našťastie cestou domov som čítala jednu veľmi dobrú knihu zo života jednej baby zo Sudánu, tak som si povedala, čo sú moje problémy oproti jej.... :wink:
22. sep 2010 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, kočky :slight_smile: nanu: nojo, kolem baráku a podobných zařizování je to vždycky na infarkt....jinak u nás v práci jsou taky infarktové stavy, škatulata hejbejte se...tak uvidíme, co nám včera demonstranti vydemonstrovali... :sunglasses:
22. sep 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Ahoj Baru, niečo som len včera započula z telky, že sa u vás niečo deje ale vôbec netuším, že čo.... Bola som ponorená do knižky, tak som nevnímala svet :slight_smile:
22. sep 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holčinky, přeju krásné dobré ráno :slight_smile: já mám dnes rozběhaný den po konferenci, a večer gala opening party :grinning:
jen mi není úplně dobře (pořád :angry: ),tak už toho mám plný zuby :grinning:

@nanuskal super, že si se začetla, to je báječný lék :slight_smile:
22. sep 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Tak to ti prajem krásny dník :grinning:
Inak a čo takto ísť k lekárovi na konzultáciu? Teraz ti je zle z toho utrgoestanu alebo z toho, že si taká nejaká choručká?
22. sep 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal a jakou četš knížku?, doporuč dobré čtení:slight_smile:

@vecernice však si zvykej..za chvíli ti bude blbě z hcg :wink: tfuj, tfuj...už aby to bylo :slight_smile:
22. sep 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal
@baru7 holcinky, z utrose se jen motam :grinning: :grinning: :grinning:
ale furt se me drzi to nachlazeni, takze skrabe v krku a ucpany frnak :frowning2:
a dnes jsem se vzbudila v pul paty, cumela do stropu,tak si sla napustit vanu, a pak jsem zas zabrala (ne ve vane :grinning:)
22. sep 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal ale..jak máme tu novou vládu, tak ta chce šetřit, snižovat platy a propouštet státní úředníky...jako šetřit se musí, to jo..jen se to podle mě dělá dost nešikovně a neefektivně...
22. sep 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice taky jsem nachcípaná..chtěla jsem jí už zítra cvičit, ale nedám to:(
22. sep 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 jinak me minule blbe nebylo ani v tehu :grinning: tak si prosim zas takove, jen s lepsim koncem :grinning:

@nanuskal a utroš nedám, takže doktorovi nic nepovím :grinning: ještě by mi moje pilulky sebral :confused: :grinning:
22. sep 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok