• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
@baru7 Volá sa to Slzy púšte, je to o doktorke, ktorá prežila vojnu v Sudáne. Podľa mňa je to veľmi silný príbeh. Čítala som aj Púštny kvet, ale toto je stokrát silnejšie a lepšie napísané :wink:
22. sep 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 ja cviceni odlozila na pristi tyden a pekne me to sejri .... :grinning: ale potrebuju ted zdravy organismus, na ty velky veci, co ho cekaj :grinning:
22. sep 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice :confused: jáááááj....tak už som pssssssssssst :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
22. sep 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal posledne mi utros vymenil za proveru (tedy ten cyklus s proverou jsem otehotnela), ale preci jen s utrosem uz jsme stari znami, a vis jak se rika, neopoustej stare zname pro nove ... :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Ahaaaaaaa, tak už chápem :wink: tak tfuj tfuj aby to vyšlo teraz s ním :wink:
22. sep 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Vieš, len u vás ľudia idú štrajkovať, kdežto keď sa to dialo a deje u nás, blbí Slováci sedia doma :angry:
22. sep 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal no já jen nevím, jestli se tím štrajkem něčeho dosáhne...bylo by třeba změnit systém od základů, dílčí změny jsou taky k ničemu...

@vecernice tak staří známí s utrošem, tak to si ho nechej....ono to určitě přejde:slight_smile: on je asi teď dost odvázenej z toho, že se s tebou po delší době viděl, tak má z toho kocovinu :slight_smile:
22. sep 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Ja viem, že nie...ale aspoň vidíš, že sa ľudia dajú nejako dokopy :slight_smile: Systém by bolo treba zmeniť aj u nás...len vieš ako to je...U nás je to celé na prd, predchádzajúca vláda nám narobila dlhy, táto vláda sa to snaží urovnať a tým urobila opatrenia a ľudia nadávajú nie na minulú vládu ale na túto :grinning: no proste šialenstvo...
Ale dosť o politike :grinning:
22. sep 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal jojo..dost..nebudeme si kazit den. Jinak ty knihy zní hodně zajímavě..a.si zajdu do knihkupectví...ve čt máme 15% slevu:slight_smile:
22. sep 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 :slight_smile: vrelo odporúčam, teda tú Slzy púšte úplne...ja som dnes ráno začal čítať trošku z iného žánru, od Dominika Dána takú detektívku... Dostala som ju včera od kolegyniek na narodeninky :slight_smile: Celkom ma začali baviť od tohto autora knihy, sú z takých 90 rokov, keď sme sa Česko a Slovensko rozpadli...
22. sep 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal detektivky z 90.let musí být hodně zajímavé..to tehdy byla džungle....jinak tys měla narozeninky?? všechno nejlepší:slight_smile:
22. sep 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Nie nie, ešte som nemala...až zajtra, ale jedna kolegyňa má zajtra štátnice a nie je v práci od dnes, tak mi chceli gratulovať spolu :slight_smile:
Hej, sú to zaujímavé detektívky, píše to bývalý policajt, alebo ešte pracuje ako policajt...no neviem....ale píše knihy z toho obdobia, kedy dali amnestiu veľa zločincom a tak sa to tu zvrhlo s kriminalitou :slight_smile:
22. sep 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal takže předběžně všechno nejlepší:slight_smile:
22. sep 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Ďakujem veľmi pekne :wink: nejako si to neuvedomujem, že už som ZASE o rok staršia.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal v klidu..mě to čeká za necelý měsíc...
22. sep 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Hej hej, všimla som si na FB, že sme aj rovnaký ročník :wink:
22. sep 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal jojo..letí ten čas jako blázen....
22. sep 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, prestante remcat, co by mela rikat tady vase staresina? :grinning:
@nanuskal - vse nej nej at se ti vse splni, co si tak moc prejes!!!!!
22. sep 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Ďakujem veľmi pekne :wink: A nie si žiadna starešina!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja len mám niekedy pocit, že z 21 som skočila na 28 :grinning: Ale inak nejako moc neriešim moje narodeniny, proste to beriem ako deň, kedy sa nejaké to čísielko zmení :grinning:
22. sep 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal proste duvod k oslave :grinning:
22. sep 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice jasně, ty naše babičko :grinning: :grinning: :grinning: já si nestěžuju na věk, jen to fak hooodně rychle letí...teď jsme vzpomínali nad fotkama...a to snad už není pravda.... :dizzy_face:
22. sep 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Je to dôvod k oslave, ale ja to nejako nemusím...oslavovať svoje narodeniny :sunglasses:
22. sep 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal tak my je budem oslavovat za tebe :grinning: na ktery den pripada ta velka slava? :grinning:
22. sep 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice SÚHLASÍM :grinning: :wink: Zajtra t.j. 23.9. hehe, inak a meniny mám 23.12. deň pred Vianocami :wink: keby ste chceli aj druhú oslavu :grinning:
22. sep 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal kocko, tak ja te zapiju asi uz dnes :grinning: na te gala opening party :grinning: :grinning:
22. sep 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Rituš, kedy sláviš meniny? Moja kolegyňa s tvojim menom 22.5.
22. sep 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice :grinning: :grinning: :grinning: tak to sa teším, len si daj :wink: a večer nezabudni sexíkovať, tak to neprežěň :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal neboooooj sexik uz probehl rano :grinning: sice posledni v nedeli, pak az dnes... no vecer jsem usinala namrucena, a v duchu si rikala, ze takto dite envyrobime, ale ze se nebudu doprosovat :grinning:
jinak jsem se usnesla, ze ovu byla v pondeli nebo vcera :grinning:

svatek u nas podla kalendare nemam, ale slavim ho 13.7. na Markétu (historicky Markéta = Margarita --> zkrácenina Rita :grinning:) 22.5. ma myslím u nás Emil, to už bych vůbec nevysvětlila :grinning:
22. sep 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice hehe, no ona to oslavuje podľa maďarského kalendára :wink: Z Emila Ritu teda nevyrobíme akokoľvek by sme chceli a koľkokoľvek promile by sme mali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže ráno sa budila princezná, heeeeeej???? :dizzy_face:
A prečo si myslíš, že bola v pondelok alebo utorok? Podľa čoho?
22. sep 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal jojo probehlo buzeni princezny :grinning: :sunglasses: :sweat_smile: :dizzy_face:
no ovu - ja se tak koukla z okna :grinning: ne, sla jsem na to primo vedecky :grinning: prvni cyklus s clostikem loni v listopadu byl pozitivni ovu test 15DC a asi i ten den ovu. az pak se soupla na pozdeji.
no a jelikoz dnes uz byl cipek zavreny, tak jsem se usnesla, ze uz to ma ovu za sebou :grinning: ale vyhrazuju si pravo tento nazor kdykoliv zmenit :grinning:
22. sep 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok