Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
22. sep 2010

@baru7 Volá sa to Slzy púšte, je to o doktorke, ktorá prežila vojnu v Sudáne. Podľa mňa je to veľmi silný príbeh. Čítala som aj Púštny kvet, ale toto je stokrát silnejšie a lepšie napísané 😉

vecernice
22. sep 2010

@baru7 ja cviceni odlozila na pristi tyden a pekne me to sejri .... 😀 ale potrebuju ted zdravy organismus, na ty velky veci, co ho cekaj 😀

nanuskal
22. sep 2010

@vecernice 😕 jáááááj....tak už som pssssssssssst 🤐 🤐 🤐 🤐

vecernice
22. sep 2010

@nanuskal posledne mi utros vymenil za proveru (tedy ten cyklus s proverou jsem otehotnela), ale preci jen s utrosem uz jsme stari znami, a vis jak se rika, neopoustej stare zname pro nove ... 😀 😀 😀

nanuskal
22. sep 2010

@vecernice Ahaaaaaaa, tak už chápem 😉 tak tfuj tfuj aby to vyšlo teraz s ním 😉

nanuskal
22. sep 2010

@baru7 Vieš, len u vás ľudia idú štrajkovať, kdežto keď sa to dialo a deje u nás, blbí Slováci sedia doma 😠

baru7
22. sep 2010

@nanuskal no já jen nevím, jestli se tím štrajkem něčeho dosáhne...bylo by třeba změnit systém od základů, dílčí změny jsou taky k ničemu...

@vecernice tak staří známí s utrošem, tak to si ho nechej....ono to určitě přejde🙂 on je asi teď dost odvázenej z toho, že se s tebou po delší době viděl, tak má z toho kocovinu 🙂

nanuskal
22. sep 2010

@baru7 Ja viem, že nie...ale aspoň vidíš, že sa ľudia dajú nejako dokopy 🙂 Systém by bolo treba zmeniť aj u nás...len vieš ako to je...U nás je to celé na prd, predchádzajúca vláda nám narobila dlhy, táto vláda sa to snaží urovnať a tým urobila opatrenia a ľudia nadávajú nie na minulú vládu ale na túto 😀 no proste šialenstvo...
Ale dosť o politike 😀

baru7
22. sep 2010

@nanuskal jojo..dost..nebudeme si kazit den. Jinak ty knihy zní hodně zajímavě..a.si zajdu do knihkupectví...ve čt máme 15% slevu🙂

nanuskal
22. sep 2010

@baru7 🙂 vrelo odporúčam, teda tú Slzy púšte úplne...ja som dnes ráno začal čítať trošku z iného žánru, od Dominika Dána takú detektívku... Dostala som ju včera od kolegyniek na narodeninky 🙂 Celkom ma začali baviť od tohto autora knihy, sú z takých 90 rokov, keď sme sa Česko a Slovensko rozpadli...

baru7
22. sep 2010

@nanuskal detektivky z 90.let musí být hodně zajímavé..to tehdy byla džungle....jinak tys měla narozeninky?? všechno nejlepší🙂

nanuskal
22. sep 2010

@baru7 Nie nie, ešte som nemala...až zajtra, ale jedna kolegyňa má zajtra štátnice a nie je v práci od dnes, tak mi chceli gratulovať spolu 🙂
Hej, sú to zaujímavé detektívky, píše to bývalý policajt, alebo ešte pracuje ako policajt...no neviem....ale píše knihy z toho obdobia, kedy dali amnestiu veľa zločincom a tak sa to tu zvrhlo s kriminalitou 🙂

baru7
22. sep 2010

@nanuskal takže předběžně všechno nejlepší🙂

nanuskal
22. sep 2010

@baru7 Ďakujem veľmi pekne 😉 nejako si to neuvedomujem, že už som ZASE o rok staršia.... 😝

baru7
22. sep 2010

@nanuskal v klidu..mě to čeká za necelý měsíc...

nanuskal
22. sep 2010

@baru7 Hej hej, všimla som si na FB, že sme aj rovnaký ročník 😉

baru7
22. sep 2010

@nanuskal jojo..letí ten čas jako blázen....

vecernice
22. sep 2010

holky, prestante remcat, co by mela rikat tady vase staresina? 😀
@nanuskal - vse nej nej at se ti vse splni, co si tak moc prejes!!!!!

nanuskal
22. sep 2010

@vecernice Ďakujem veľmi pekne 😉 A nie si žiadna starešina!!!!!!! 😝
Ja len mám niekedy pocit, že z 21 som skočila na 28 😀 Ale inak nejako moc neriešim moje narodeniny, proste to beriem ako deň, kedy sa nejaké to čísielko zmení 😀

vecernice
22. sep 2010

@nanuskal proste duvod k oslave 😀

baru7
22. sep 2010

@vecernice jasně, ty naše babičko 😀 😀 😀 já si nestěžuju na věk, jen to fak hooodně rychle letí...teď jsme vzpomínali nad fotkama...a to snad už není pravda.... 😵

nanuskal
22. sep 2010

@vecernice Je to dôvod k oslave, ale ja to nejako nemusím...oslavovať svoje narodeniny 😎

vecernice
22. sep 2010

@nanuskal tak my je budem oslavovat za tebe 😀 na ktery den pripada ta velka slava? 😀

nanuskal
22. sep 2010

@vecernice SÚHLASÍM 😀 😉 Zajtra t.j. 23.9. hehe, inak a meniny mám 23.12. deň pred Vianocami 😉 keby ste chceli aj druhú oslavu 😀

vecernice
22. sep 2010

@nanuskal kocko, tak ja te zapiju asi uz dnes 😀 na te gala opening party 😀 😀

nanuskal
22. sep 2010

@vecernice Rituš, kedy sláviš meniny? Moja kolegyňa s tvojim menom 22.5.

nanuskal
22. sep 2010

@vecernice 😀 😀 😀 tak to sa teším, len si daj 😉 a večer nezabudni sexíkovať, tak to neprežěň 😀 😝

vecernice
22. sep 2010

@nanuskal neboooooj sexik uz probehl rano 😀 sice posledni v nedeli, pak az dnes... no vecer jsem usinala namrucena, a v duchu si rikala, ze takto dite envyrobime, ale ze se nebudu doprosovat 😀
jinak jsem se usnesla, ze ovu byla v pondeli nebo vcera 😀

svatek u nas podla kalendare nemam, ale slavim ho 13.7. na Markétu (historicky Markéta = Margarita --> zkrácenina Rita 😀) 22.5. ma myslím u nás Emil, to už bych vůbec nevysvětlila 😀

nanuskal
22. sep 2010

@vecernice hehe, no ona to oslavuje podľa maďarského kalendára 😉 Z Emila Ritu teda nevyrobíme akokoľvek by sme chceli a koľkokoľvek promile by sme mali 😀 😝
Takže ráno sa budila princezná, heeeeeej???? 😵
A prečo si myslíš, že bola v pondelok alebo utorok? Podľa čoho?

vecernice
22. sep 2010

@nanuskal jojo probehlo buzeni princezny 😀 😎 😅 😵
no ovu - ja se tak koukla z okna 😀 ne, sla jsem na to primo vedecky 😀 prvni cyklus s clostikem loni v listopadu byl pozitivni ovu test 15DC a asi i ten den ovu. az pak se soupla na pozdeji.
no a jelikoz dnes uz byl cipek zavreny, tak jsem se usnesla, ze uz to ma ovu za sebou 😀 ale vyhrazuju si pravo tento nazor kdykoliv zmenit 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre