• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
@vecernice Jahaaaaaaaaaaa....no takto si ty na to išla :grinning: Tak ja som tomu uverila a tiež si myslím, že ovu si mala v pondelok alebo utorok :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: Tvoje vysvetlenie bolo presvedčujúce :grinning:
A moja, z okna nepozeraj :grinning: tak zbadáš akurát tak bociana a nie ovu :grinning: a bohužiaľ, ten deti nenosí...Keby hej, už ich mám zo 10 doma :grinning:
22. sep 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal no keby hej, tak ja ostanu bezdetna, lebo tu v centre Prahy bociana nestretnes :grinning:
22. sep 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Ale chodíš na výlety :wink: ani u nás sú neni priamo, ale ja by som si nejakého cestou zastavila :grinning:
22. sep 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal uzs e vidim, jak lezu po strechach a premlouvam bociana, at se stavi u nas :grinning:
22. sep 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice No ale však ak to nepôjde po dobrom, schmatneš ho za nohu, zakrútiš dlhým krkom :grinning: :grinning: :grinning: A on príde :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal no a pak si ho doma budu moct vycpat a vystavit :grinning:
22. sep 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice No to by bola ťažká robota, predstav si vycpávanie tých chudých nôh :grinning: :grinning: :grinning:

Dobre sme to my odbočili od témy OVU :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal no jo, ovu uz mame probranou zleva zprava :grinning: ale takovy bocian a jeho vycpavani, to je vzyzva :grinning:
22. sep 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Ja sa tu potichučku pochichtávam na tých našicho komentároch...musím potichučky, lebo tu máme auditorky :grinning: My preparátorky :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice
@nanuskal teda holky....vám už z toho šibe, ne :slight_smile: co to je, toto?? to krčisko, ty nožiska.....to je ....bocian, ne??? :grinning: :grinning:
22. sep 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, dneska se nam to tu pekne rozjelo, ale ja uz zas mizim na konferenci :wink:
vsak tema bocian npovazuju za uzavrene :grinning: :grinning:
22. sep 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 sibe sibe, ale pekne se u toho chechtam :sweat_smile:
22. sep 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 @vecernice Šibe veru :grinning: ja mám tiež ten pocit :grinning: :grinning: a v hlave teraz mám samé bociany ako im krútim krkom...včera to bol architekt, dnes bocian :grinning:
22. sep 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal hlavně, že ty negativní emoce umíš dostat ven..to je základ:slight_smile:
22. sep 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Jaj baru, včera som bola fakt naštvaná...lebo tým, že je mužík preč, všetko potrebujeme mať dopredu zajednané...preto ma to včera naštvalo...A v noci? Také sny som mala....niekoho som naháňalo s nožom vo sne :grinning:
Tak dnes mi je už lepšie :grinning:
22. sep 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal tak hlavně, že už je ti dnes lépe:slight_smile: a kdy se zase uvidíte s manželem??
22. sep 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 No však to...s tým oneskorením stavebného povolenia sa oneskorí aj on... Mal prís pôvodne tieto dva posledné septembrové, potom sa to zmenilo, že prvý októbrový ale vidíme to dosť zle....takže asi až v polovici oktobra...:frowning2:
22. sep 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal jaj..tak to je blbé....ale to pak bude přivítání :grinning:
22. sep 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 No obávam sa, že si moc jeden druhého neužijeme...manžel bude organizovať stavbu, zháňať a pracovať...
No uvidíme....Tak si potom o to viac užijeme Vianoce :wink:
Inak asi mi prepadne letenka, mám kúpenú na posledný oktobrový týždeň ale asi vtedy bude mužík doma....
22. sep 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal tak aspoň ty Vánoce, to byste si mohla nadělit malého Ježíška nebo Ježíšku:slight_smile: a letenky je škoda..ale zase fajn, že bude mužík doma:slight_smile:
22. sep 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 No však uvidíme :slight_smile:
Dnes alebo zajtra mi má prísť výpočet od toho Jonáša, včera mi poslali mail, že mi to už posielajú, tak som zvedavá, čo za dátumíky tam budú :grinning:
22. sep 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal no tak to jsem teda taky zvědavá a držím všechny palce, aby to vyšlo na dobu, kdy bude mužík doma:slight_smile:
22. sep 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 No ja ho na tú dobu hádam aj za uši sem dotiahnem :grinning: Ale nie, budem sa snažiť to nejako naplánovať, ale ak by to vyšlo na dobu vianočnú, keď tu bude, tak sa vôbec nenahnevám :grinning:
Zbieram sa už pomaličky domkov, tak pekné poobedie a večer :wink:
22. sep 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal papa...krásný zbytek dne:slight_smile:
22. sep 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, kočky..dneska jsem zase v práci od 6:00 :slight_smile: jinak mě včera velmi potěšila má nej kamrádka...jsou těhotní :slight_smile: na první pokus..prostě věděla, kdy má ovulaci a vlítli na to a bylo :slight_smile: to je co??
23. sep 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Ahoj Baru :slight_smile: tak tomu sa hovorí šťastie :grinning: ...akurát som počula teraz v rádiu, že rapídne klesá plodnosť v Európe a že žena v priemere otehotnie na 104krát :confounded:
23. sep 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal a víš, o čem to je...že ona vlastně ani moc nechtěla..dělala si legraci, že se to určitě nemohlo hned na poprvé podařit, začli schválně dříve, ať mají rezervu, protože si myslela, že napoprvé to nehrozí...no a je to....měla jsem z toho včera hroznou radost :slight_smile: a ty raději podobné výzkumy neposlouchej....neboj, to půjde:slight_smile: přemýšlím, že si taky nechám vypočítat ty plodné dny od Dr. Jonáše...
23. sep 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 To som len tak náhodne započula :grinning: ale kašlem na ich štatistiky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To je fakt radosť, viem si to predstaviť...aj ja som sa tešila s najlepšou kamarátkou už dvakrát :grinning:

A nepočkáš, kým to nevyskúšam :grinning: aby si zbytočne neplatila :grinning: Včera som to nedostala v pošte, tak to asi dneska budem mať ako darček k narodeninám, už som strašne zvedavá na tie čísla :grinning:
23. sep 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal jéééj..vlastně oficiálně všechno nejlepší :slight_smile: no počkám, počkám...stejně musíme tak 3 měsíce počkat, abych na svatbě byla maximálně v 6.měsíci :wink:
23. sep 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Ešte raz ďakujem :wink:
Dám vám určite vedieť, čo tam nájdem dnes...teda dúfam, že to fakt príde :slight_smile:
23. sep 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok