• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
ahoj cizu :slight_smile:
super, ze to vse beres tak pozitivne, to se mi libi. musime se navzajem podporovat, vsak ona ovu prijde, a pak se taky zadari :wink: jsem moc zvedava, co ti rekne ve stredu doktor, jdes ve stredu vid? budu drzet palecky a pak budu jedno velky ucho :grinning:
ja koukla do diskuze, ve ktery jsem od rijna, uz tam pomalu resi porod :frowning2: no jo, trochu zavidim. a hlavne uz tam nemam moc co rict, nejak se do tech tematu neumim zapojit ..... :grinning:
ja dnes uklizela baracek, zatim me to jeste temer bavi, ale to casem prejde :grinning:
tak pekny vecer kocky a hlavne pozitivni naladu :slight_smile:
21. feb 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky vec:slight_smile:
no me uz asi nic jineho nezbyva...to uz bych se musela zblaznit :frowning2:
Taky jsem chodila na diskuzi do spolecneho terminu, ale jakmile tam nakouknu, tak to na me prijde :cry: A mozna je to ti, ze to zatim beru z pohledu, ze zatim mimco ne, ze jsem si ted uzila svoje a chce to pauzu....takze se jenom tak sleduju a zjistuju, co a jak:slight_smile:
A k Dr. jdu opravdu ve stredu odpo, jsem sama zvedava.....ale popravde, zacinam se priklanet k tomu, nedavat vyvolavacku a pockat, co bude tento mesic.....ale uvidim co me rekne a s jakym napadem prijde on!
Ted jsem ale naladena na vlne, ze proste mam dalsi cyklus a jedeme dal :grinning: (tak snad me ve st nevyvede z omylu).
A vy mate baracek? Tak to tise zavidim...ale na uklid me staci zatim bytecek a nase chaloupka a je toho az moc!Tak hezky vecer a pripadne dobrou....kdybych se tu do stredy neukazala, tak jsem v zahranici na sluzebce a nemam net - ale snad i pokrokove Slovensko ma na hotelu net :grinning:
21. feb 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky moje :slight_smile:
Tak, aky ste mali vikendik? Ja super :dizzy_face:
Pozeram, ze bolo v piatok veselo vecernice, super!A co vravis na Avatara? Mne sa ohromne pacil :slight_smile: :dizzy_face:
Babe, nezufaj, mozno sa ti ozaj len ovulka posunula a este pride, treba len verit!!! :dizzy_face:
Cizu - k tomu testovaniu ovu - tak ako pise vecernice, treba testovat skor, aby sa nepresvihla, ja som minuly cyklus mala ovu az na 19 DC napriklad. A od zajtra zacinam testovat aj ja :dizzy_face:
21. feb 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cizu - my se ted stehovali do noveho, mame malou radovku s malou zahradkou, takze zatim spousta prace ale i radosti. uz mame i vycleneny tzv. detsky pokoj, tak uz jen aby se zadarilo.
dnes me boli podbrisek, ze bych cekala ovulku, ale co ty ovu testy? :astonished: no uvidim podle teplot :wink: ale tento mesic uz bych si ji prosila :grinning:
jinak Avatar byl super, a taky vrele doporucuju Nejak se to komplikuje :slight_smile: tam jsem se rehtala na cele kolo :wink:
21. feb 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne pondelni rano holciny!
u me zatim nic noveho, asi si dnes budu muset jit pro dalsi davku testiku :grinning: teplota mrska ne a ne se odlepit ode dna. ale brisko me od vcera poboliva, vetsinou na leve strane, obcas obe, tak doufam, ze mi to nezaktivovalo oba vajecniky naraz, me by bohate stacilo jedno decko :grinning:
22. feb 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Teda vecernice :grinning: ufff, tiez ma sem-tam napadne, ze co ak sa podaria dvojicky :grinning:
U mna tiez nic noveho, akurat od dnes zacinam testovat, a aj mna uz sem tam pobolieva v podbrusku a na lavej strane :slight_smile:

Cizu - MS este neprisla? Drzim palce na stredu k doktorovi :dizzy_face:

Babe - co noveho?
22. feb 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Vecernice - aha, pozri co mi spravila teplotka, ako isla dole... je to normalne? :unamused:
22. feb 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeeda to je peknej propad :wink: ale neboj, teplotu ovlivnuje spousta faktoru. muze treba jit i ovulacni pokles, nektere krivky ho mivaj. tedy vyrazny propad teploty pred opetovnym narustem dalsi den. to by ti zitra asi vylezly vys nez v predchozich dnech. taky se muze chvili niz pozdrzet. jsem zvedava na tvuj dnesni testik, kdy se na nej chystas?
22. feb 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vecernice, dakujem za vysvetlenie :wink:
Teda vies co, asi si ten testik spravim o chvilku, lebo mam pocit, ze mi treba ist na wc, tak potom hodim avizo, ale aj tak urcite nebude pozitivny, ale ved neva.... Dam ho do albumu potom :slight_smile:
22. feb 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevis, treba zrovna bude. je dobre ho delat pote, co se dve hodky predtim omezi prisun tekutin, a jeste se doporucuje odpoledne, ze je vyssi hladina LH. ale ja ho jednou zkusila i hend rano, a tehdy byl pozitivni :wink:
tak jsem zvedava!!!!!
22. feb 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vecernice - som tiez tak minuly cyklus... spravila som ho hned rano a hned sa objavili dve tmave tlstice :grinning:
Uvidime ako teraz... ale este som len 13 DC a to je u mna na ovulku skoro.
A takze ten pokles teploty je v poriadku? :confused:
22. feb 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ten neznaci nic spatneho. nekomu to poskakuje, nekomu se drzi, ja je mam ted nejaky primrzly, ale cekam, ze se brzi odlepi a poleti do vysek a hlavne tam vydrzi tentokrat pekne dlouho :wink:
22. feb 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne, bodaj by uz ostali taky vysoke potom :dizzy_face:
Testik nie je este pozitivny, no idem ho vyfotit a hodit do albumu a potom uz utekam na obed :grinning:
22. feb 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak koukam testik vypada slibne, to by za chvilku mohla zesilit :slight_smile:
22. feb 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice - aj mne sa celkom paci :grinning: ved uvidime, co povie zajtra :slight_smile: a aj BT :slight_smile:
22. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vecernice - a co ty a testiky? hod ich aj ty do albumiku :slight_smile: ty si dnes 14 DC, vsak?
22. feb 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babenky!
no u mna este stále nič nového :/ no čo už. aspon ze uz s muzikom vsetko ok,teraz sa líska,dvorí mi,ako na zaciatku,hehe.

TINKA a tebe uz doraziil tie kvapky? dufam,ze hej.
VECERNICE - mohla by si dat fotky testov hore na MK? porovnala by som to s mojimi :/
CIZU a ty mas ake testy? aku znacku si si kupila? rapiclear?
22. feb 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holciny, ja tam dva testiky mam. ostatni nesly moc nafotit, ale byla tam druha slabsi. no a dneska chci dalnice, takze je cekam tak v pul ctvrty :grinning:
22. feb 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babe - tak predstav si, este mi ten Femigard nedosiel. Je to sila, pisala som tam uz najmenej 4 maily... Bola by som tam aj davno zavolala, ale nemaju tam telefonicky kontakt :unamused: Ale baby, zo stranky www.zazdravie.sk si uz nikdy nic neobjednavam, to slubujem!!! :grinning:
A to je super, ze je s muzikom zase vsetko v poriadku, tesim sa :dizzy_face:
Vecernice - videla som tie tvoje testiky, su ozaj peknuckeeee :grinning: O pol stvrtej nam prosim hlas pozitivny ovu testik :wink: :dizzy_face:
22. feb 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vidíte,večernice má krásne ovu testy,moj ani z daleka vobec nevypadá takto . Ja uz to vzdavam :( nechám to uz na prírodu alebo na Boha!
Hm,Tinka tak to je sila,co si uz títo dovoluju. Clovek zaplati,objedna si a tovar nedorazi? Aspon keby sa ozvali,ze? CI maju tovar na sklade a tak... BRRRR,hroza,dufam,ze tento tyzden ho uz budes mat.
22. feb 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babe, tak to dufam, lebo inak im urobim taku reklamu, ze az :grinning: :grinning: :grinning:
Babe, daj si do albumu aj ty tvoje ovu testy ako vyzeraju...hmm? Podla nich budeme mozno mudrejsie :wink:
22. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nojo babe - ale minuly mesic nezesilily a ovu tudiz asi nebyla (nevim, jak moc zveda Bt Utros), ale vcera jsem otestovala skoro 0,5litru vinecka, a s teplotou to nehnulo :wink:
jojo uz se tesim na pul ctvrtou :grinning:

jsem zpatky od kadernika, tak ma nalada je jeste lepsi :slight_smile:

babe - a jake ty mas testiky?
22. feb 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vecernice - tak to mas fajn, kadernik... a ako? Mas aj novy uces? :slight_smile:
22. feb 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne, jsem zas na vrabcaka :wink: takovy kratsi rozcuch :slight_smile:
22. feb 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak k tem ovu testum - ac je druha carka videt, test je furt negativni. u tehle vykoumat, kdy je to pozitivni je fakt umeni :grinning:
22. feb 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice veru, aj ja s tym mavam problemy :grinning: kto sa ma v tom vsetkom vyznat ach jaaaaj, uz len dufam a verim, ze nebudeme tie ovu testy potrebovat :dizzy_face:
22. feb 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vid? ja bych potrebovala nejaky jednoduchy typu ANO/NE anebo pripadne jeste ANO za xy hodin :grinning: ja jsem proste od prirody takova nenarocna :grinning:
tak za chvilku jdu na to :grinning: uz jsem vyprala jak velbloudi na pousti :wink:
22. feb 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vecernice - drzim palecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a daj vediet, alebo hod fotku do albumu :wink:
Inak - s tym, ze ANO plus za xy hodin - to by bol veru super ovu test :dizzy_face:
22. feb 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak zas duch. sice je videt docela v pohode, ale testik proste negativni. tak holt az zitra :grinning:
22. feb 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vecernice - no co uz, tak zajtra :wink:
Inak mne sa tie testy tiez nedaju fotit normalnym fotakom, len mobilom :unamused: Sice trocha horsia kvalita, tak ale co uz, lepsie nez nic :sweat_smile:
22. feb 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok