• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
Dobré ranko,

nanuskal: Nadi vše nej nej k narozeninám..hodně štěstíčka, zdravíčka a za nedlouho bobíska v bříšku :grinning:
Jsem taky moc zvědavá na ty tvé plodné dny od Jonáše :slight_smile:

Baru: tak tomu se říká opravdu štěstí :slight_smile:

Jinak já nakonec Dr. volala...prý špinění je OK..jen pokud bych krvácela světlá čistá krev, tak by to bylo napováženou. Takže se nemám znepokojovat :slight_smile: Stejně chci ať nešpiním..já chci mít vše jak podle učebnice..v pohodě a klídku :slight_smile: Zítra jdu na UZ, tak snad bude vše OK :slight_smile: Ráno půjdu k obvodní a uschopním se...kašel už je prakticky pryč a já se už doma můžu zvencnout :angry:
23. sep 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 Ahojky Peťuška, ďakujem ti veľmi pekne...
Tak to sú super správy a dúfam, že zajtra budú ešte lepšie :wink: A ešte stále špiníš, alebo už je to OKa?
Neznepokujuj sa :slight_smile: užívaj si tehu čo najviac, si šťastný človek :wink: Tak od pondelka chceš už pracovať?
23. sep 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal tak drřím pěsti, a´t zásilka dorazí a hlavně...ať tam jsou samé dobré dny:slight_smile:
23. sep 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Teším sa ako malé dieťa na hračku...nechápem sama seba, prečo :grinning: však sú to len čísla... :sweat_smile:
23. sep 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanuskal: No včera odpo jsem ještě zašpinila..tak uvidím dnes...asi jak beru ty injekce, tak se to hůř hojí...no budu muset překonat stud a zítra to s Doktorem probrat..ať vím na čem jsem :slight_smile: U obvodní se uschopním, ale uvidím jestli mi pak nedají neschopenku v Gennetu. To by mi asi nevadilo, páč oni dávají docela dobré vycházky :slight_smile: No uvidíme..určitě se budu řídit radou Dr.....práce je u mě až na posledním místě :wink:
23. sep 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanuskal: JJ ale kouzelná čísla :grinning:
23. sep 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 Presne tak, páči sa mi tvoj prístup :slight_smile: uvidíš, čo ti zajtra povedia doktoríkovia :wink:

Inak ja som začala cvičiť aj podľa p. Mojžišovej...Pomáhlala otehotnie ženám prostredníctvom cvikov....tak som si stiahla cviky a cvičím po večeroch...sú to úplne jednoduché základné cviky zamerané na chrbát, kríže...A keď už iné nie, aspoň sa po nich aj dobre cítim...prestala ma bolieť chrbtica...
23. sep 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 jééé..Peti, ahojky..to jsem ráda, že už je ti lépe...a to viš, že všechno půjde jako z učebnice...asi mi to uniklo, když jsem byla pryč...ty injekce si musíš proč píchat??
23. sep 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal kocko nase zlata, vse nej nej k narozeninam, at se ti vse splni, po cem srdicko tve touzi, a at uz i ta odluka od manzilka je za vami, a vy si zase muzete uzivat jeden druheho!!!!

@petap1 super, ze ti je lepe. jen opatrne, nachlazeni jsou ted vsichni, at to zas nekde nechytnes ....
23. sep 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal no jo..jen čísla...ale kouzelná:slight_smile:
23. sep 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Ďakujem ti veľmi pekne k prianiu :grinning: :dizzy_face:
Ako dopadol včerajší večer?
23. sep 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal zapila jsem te :grinning: ale jen decentne, uz nemam formu :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Tak to sme dve, neboj :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baru: Dávají je když už byl jeden zmařený pokus. Je to na ředění krve a asi to pomáhá....moc jsem se nepídila, jen vím, že hodně holek je bralo, když se poprvé nezadařilo :slight_smile:

vecernice: to víš, že si dám pozor...jakmile ucítím jen náznak choroby, zůstanu doma :slight_smile:

nanuskal: Jj Mojžíšovka je dobrá. A vydíš, první výsledky už máš...a na ty další určitě nebudeš dlouho čekat :grinning:
23. sep 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 No tak to dúfam :wink: A keď sa spojí Mojžíšová s Jonášom :grinning: :grinning: :grinning: bude poprask :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. sep 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanuskal: to pak bude velký třesk :grinning: :grinning:
23. sep 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 že až na fyzike začnú o ňom učiť, taký veľký :grinning: :dizzy_face:
23. sep 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 jo tak..to bude asi něco takového, to je fakt...a jak dlouho si to budeš musei píchat? asi je to docela otrava, co..ale co by člověk pro prcka neudělal

@nanuskal koukám, že to máš pojištěné ze všech stran....správný vědecký přístup je potřeba:slight_smile:
23. sep 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Tuším to chytám od svojho vedeckého manželíka :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal no na to jsem taky přesně narážela..bylo mi to jasné:slight_smile: a co on ten tvůj mužík vlastně konkrétně zkoumá??
23. sep 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 On skúma nové materiály, zloženie a také niečo....čiže v prax je taká, že nanášajú vrstvy látok a skúmajú aké to má vlastnosti a potom vytvoria nový materiál (alebo také niečo, strašne málo tomu rozumiem, lebo je to taaaaaaaaaak veľmi vzdialená téma pre mňa) :grinning:
23. sep 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal no zni to bezesporu zajimave a prilis vedecky :grinning:
23. sep 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Jaj no veru, a keby si ho videla, ako mi s nadšením niekedy vysvetľuje ale u mňa to má asi taký účinok, ako keby sa so stenou rozprával :grinning: :grinning: :grinning: Ja a chémia a fyzika...konečnáááááááá :sweat_smile:
23. sep 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal no hlavne ze si rozumite :grinning: :grinning: :grinning:
ja zas nerozumim, co dela Danda :wink: ac mi to uz nekolikrat vysvetloval :grinning:
23. sep 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Tak sme potom na tom rovnako :grinning: :grinning: a čo vlastne robí? :sweat_smile:
23. sep 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal dela v CNB - ucetnictvi a metodiku :grinning: zauctovani nestandardnich pohledavek a pod. :grinning:
23. sep 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Takže účtovník, heeeeeeej :grinning: Tak tomu trošku rozumiem :grinning: :grinning: :grinning: ale neštandardné pohľadávky...no to asi nie :pensive:
23. sep 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bežím domkov, tak papa baby :wink:
23. sep 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal krasne odpoledne holky. me se zaviraji ocka, holt utrogestan funguje :grinning:
23. sep 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, tak jsem tady zase od 6 :slight_smile: jo a semnou, když můj chlap mluví, tka taky většinou moc nerozumím, o čem.....jedině, když mi řekne, jestli to ten pacoš přežil nebo ne, tak pochopím poentu :wink:
24. sep 2010 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok