Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
24. sep 2010

@baru7 Ahojky Baru 🙂 tak prišiel mi včera ten výpočet od Jonáša....Dátumíky sa zhodujú s tým, čo mi vypočítala aj tá stránka, čo sem dávala Mayerka...takže mi to teraz vychádza na MS 😅
Ale poviem vám, keď som si to prečítala, tak som si povedala a že načo si ja vôbec sledujem ovu 🙂 Jonáš tam píše, že dni, ktoré mi on zaznačil červenou, tak taj je veľmi vysoká možnosť otehotnenia. Ale že si môžem sledovať aj menštrulačný cyklus a zaznačovať si to zelenou a to nasledovne, k dátumu 1dňa MS pripočítať 15 dní a vtedy by mala byť ovu...ale vraj vtedy je šanca otehotnie iba 15% 😕
To tak som zvedavá...ale kedy vám potvrdím, či to funguje neviem, lebo žiadny termín sa nezhoduje s temínom, kedy budeme s manželom 😠

baru7
24. sep 2010

@nanuskal hmhmhm...no tak to jsem sama zvědavá...a vy jste s manželem asi dost odkázáni na to, jak může přijet a nemůže...a nejde to flexibilně přizpůsobovat, co?? 😒

nanuskal
24. sep 2010

@baru7 No veď práve to, že nie ☹ lebo letenky na poslednú chvíľu stoja 300€ a keď si ich kúpim dopredu 4-5 mesiacov, tak 50-80€ a to je rozdiel...
On síce teraz príde autom, ale to tiež nie je lacná záležitosť...Ale uvažovali sme, že možno ak by vyšiel nejaký dátum na víkend, tak si spravíme zase polcestný výlet 😵

baru7
24. sep 2010

@nanuskal nojo..vlastně..letenky se musí kupovat dost dopředu...polcestý výlet, to zní dobře🙂 a kde on vlastně přesně je?

vecernice
24. sep 2010

@baru7 holka, musis vic koukat na House, abys manzilkovi rozumela 😀

@nanuskal kocko, tak to jsou vysledky k nezaplaceni 😀 neboj, treba prave proto, ze prijde v dny mimo JOnase, to natrefite. moc ti to preju!!!! a vylet na pul cesty zni super!!!! na kdy to tak planujete?

jinak my dnes odjizdime na Sumavu a nebudu az do stredy. budete mi chybet, ale snad to bez vas zvladnu 😉

baru7
24. sep 2010

@vecernice no..House a podobné seriály mám výslovně zakázané..prý je to úplně mimo realitu 😀 na šumavě bude super...taky bych vyrazila, ale už nemám dovolenou a v pondělí budu muset do práce..... ☹

vecernice
24. sep 2010

@baru7 no pro nas laiky je House docela psina 😀 hlavne bych tedy\ nechtela byt lecenea pokus omyl 😀 ale zas to vzdy nakonec vyresi 😉
no na Sumave bude krasne 🙂 a aspon nebudu premyslet o nesmrtelnosti brouka. jen pocasi se nam ma zkazit ☹ ale co rukavice mam, a ve snehu snad nezapadnem 😀 pak vam dam kdyztak tip na prima penzion 😉

baru7
24. sep 2010

@vecernice jojo..na tip se budu moc těšit🙂

nanuskal
24. sep 2010

@vecernice @baru7 On je až pri Kolíne, takže od nás to je 1100km 😖 11-12 hodín cesty autom...Minule sme dali ten polcestný výlet v Dresdene, tak možno znovu 😀 ale to nie je isté a vôbec neviem kedy, lebo je to také všelijaké, ešte nevieme, kedy príde kvôli stavbe...tak to nechávame na náhodu...
Juj baby, aj ja by som niekam najradšej vypadla do prírody...júúúúj...to by bolo super...Tak ja pôjdem až na Vianoce do našich krásnych Vysokých Tatier 😀 Teším sa ako blcha...

vecernice
24. sep 2010

@nanuskal to se nedivim, Tatry jsou krasne, ac tedy je znam z letnich tur 😀 kam se chystate?
jinak me tak napada, ze takova predvanocni romantika v Drazdanech, jen vy dva, snih, koledy, stanecky, svaracek, feruerzangenbowle a dalsi dobroty .... jeee ja bych vlastne taky hned jela. vanoce v Nemecku maji jine kouzlo nez nase trhy .... 🙂

baru7
24. sep 2010

@nanuskal juj..tak to je hooodně daleko..jinak moje mamča jede na prodloužený víkend teď do Tater..ta se má 😉
@vecernice já mám ráda předvánoční romantiku i u nás..někdy se zadaří..a když jsem studovala v olomouci, tak tam to bylo úplně super🙂 ale je pravda, že v Drážďanech to bude trochu jiné kafe....

nanuskal
24. sep 2010

@vecernice Ideme do Starej Lesnej, to je pri Tatranskej Lomnici 🙂
Mňa to tiež napadlo s tými trhmi...ale uvidíme ako budeme na to so stavbou a vlastne so všetkým 🙂 Ale ten svaraček by som si dala, mňaaaaam 😀 😝

nanuskal
24. sep 2010

@baru7 Tá sa má 🙂 len škoda, že počasie nebude mať také aké bolo doteraz...na hory úplne super....ale tak hádam si to tam užije, aj keby poprškalo trochu 😉

petap1
24. sep 2010

Dobré ranko,

nanuskal: Tak to je tedy hooodně zajímavé...v OVU jen 15% a v jejich dny více...hmmm 🙂 No uvidíme, uvidíme 🙂
Jinak zopakovat setkání na půl cesty je super 🙂 Nebudeš tomu věřit, ale já se letos těším na zimu hrozně..nevím proč..už v srpnu jsem se hrozně začala těšit na zimu a na vánoce 🙂 Tatry musejí být kouzelné 🙂

vecernice: Pěkně si to na Šumavě užijte a pokud bude ošklivo nevadí...hezky zalezete do pelíšku a bude zase jiná romantika 🙂

Jinak já jsem zpět od DR. Prý to pokašlávání bude ještě doznívat. No, domluvila jsem se, že mi napíše aspoň vycházky a do příštího týden budu ještě doma. Na víkend jsem si napsala pobyt u rodičů páč manža včera lehnul, tak aby jsem to zase od něj nechytla. Na UZ jdu v 13:30..takže už mám zase staženo. Cestu k Dr. jsem zvládla bez špinění, tak snad už to taky bude OK 🙂

nanuskal
24. sep 2010

@petap1 Ahoj Peťulka 🙂 asi zato sa tešíš na zimu, že Vianoce budú v trojici 😀 teda ešte tak 2,5 ale o to krajšie...
Odteraz to už budú iné Vianoce, 100krát krajšie 😀
Tak to máš supeť, že ti dal aj vychádzky...aspoň ti to nepoleze tak na mozog a budeš sa môcť aj vyvetrať, predsa len, čerstvý vzduch je dôležitý 😉
Je to zaujímavé s tým Jonášom, tak som na to všetko zvedavá 😉

Nebuď nervozna, všetko bude Oka a v poriadku....potom nám daj pekne vedieť, aby sme sa mohli radovať spolu 😀

petap1
24. sep 2010

nanuskal: JJ budou jinačí, to je pravda 🙂 Pod stormečkem možná bud i něco pro mimíska 🙂
JJ jsem ráda, přeci jen sedět zavřená je vopruz..takhle se aspoň vyvětrám 🙂
No, já se asi k PC nedostanu..podle toho jak to tam půjde rychle. Tak jestli mi do IP napíšeš tel. můžu poslat sms...jinak dám asi vědět až v neděli večer 😀

nanuskal
24. sep 2010

@petap1 Veľmi rada ti dám tel.č. ale vôbec si zase také starosti nerob, aby si mala s tým spojené náklady na roamingové sms ;) tak ja si počkám do nedele ;) a budem držať palčeky 😉

petap1
24. sep 2010

nanuskal: Ouki douki..budu se snažit dát vědět co nejdříve 😀

baru7
24. sep 2010

@nanuskal no...nad 2000 m n.m. je souvislá sněhová pokrývka 😀 takže bere i zimní bundu 😉
@petap1 ahoj peťul...to je fajn, že je ti čím dále lépe🙂 a všechno bude v pořádku...uvidíš🙂

nanuskal
24. sep 2010

@baru7 No veru, snežilo tam už riadne v auguste 😀 bláznivé počasie 😀

baru7
24. sep 2010

@nanuskal to se asi ty Vánoce nemůžou dočkat 🙂

nanuskal
24. sep 2010

@baru7 Asi 🙂 ale keď si to porovnám s minulým rokom, kedy bolo málo snehu, museli veľa zasnežovať aby bol sneh...tak mi to príde šialené 😀

baru7
24. sep 2010

@nanuskal doufám, že sněhu bude hodně a dlouho a i tady u nás v nížinách🙂 můj taťka má lyžařskou školu, takže je na sněhu dost závislý....

nanuskal
24. sep 2010

@baru7 Jej, tak to je super ;) tak to nech je čo najviac snehu 😀

baru7
24. sep 2010

@nanuskal jojo..to pokaždé vzýváme všchna božstva, aby nasněžilo 🙂

vecernice
24. sep 2010

@baru7 jeee baru a kde? budem mu delat ksefty, az k nemu budem prihlasovat nase ratolesti 😀

@petap1 jen hezky odpocivej a do prace se nezen. malej bude v poradku, takze hlavne zadny strachy a zbytecny stresik!!!!

jinak ja vanoce miluju!!!! jsem jak male decko, rozzarena ocka a koupim kazdy kyc. a ac neumim zpivat, tak si broukam koledy, a div ze nepisu dopisy Jeziskovi 😀

jinak s temi telefony uz me to taky napadlo holky. abychom nebyly zavisle na tom konovi 😀 teda aspon abychom zavislost snizily 😀 😀 😀

petap1
24. sep 2010

baru: No to je super..kde ji má ? Jak říká večernice, že by jsme ho podpořili 🙂

vecernice: Já je taky miluju...mám moc ráda tu atmosféru a nejméně mám ráda ráno po ježíškovi..to už je mi líto, že je zase pryč 🙂

JJ pokud souhlasíte, tak já svůj tel. do placu dám...ať máme možnost infa i bez koně 😀

baru7
24. sep 2010

@vecernice
@petap1 má ji tady u nás..okolí Ostravy, Beskydy a tak...takže pro Vás poněkud z ruky..
jinak s telefony souhlasím taktéž 😉

vecernice
24. sep 2010

tak muj uz mate 😀

@baru7 no teda holka, to je trosku z ruky 😀

nanuskal
24. sep 2010

@petap1 @baru7 @vecernice Tak aj môj už máte 😉

Pre mňa sú Beskydy tiež jaksik od ruky 😔 Ale ktovie, možno raz pôjdeme svoje ratolesti učiť lyžovať 😀 😉 a od nás je to možno tak ďaleko, ako od nás do Tatier 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre