Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
27. sep 2010

@petap1 v tom počasí se není čemu divit....dneska ráno jak jsem jela busem do práce, tak všichni prskali a snoplili...tělo ti holt dává najevo, že máš dát nožky nahoru a vegetit si🙂
@babe19 no ahoj kočky, už jsme si říkaly, co je s tebou 😉 to je fajn, že se máš fajn a hlavně, že už nemusíš na noční🙂

babe19
autor
27. sep 2010

@nanuskal ano som zo Sale 🙂 chvala bohu ani raz som nevracala,len mi vadili vône. ale to bolo vsetko. do 11 tyzdna ma bolievalo brusko,roztahovala sa maternica. este som ani kg nepribrala 😉 mam este rezervy ,hihi. ten jonas je podla niekoho dobry napad,ze vraj niektore baby jemu mozu dakovat ze otehotneli 🙂 dufam,ze aj tebe sa podari,budem drzat palceky. 🙂 @baru7 ani nehovor ako som rada,ze nemusim na nočné. je to dobrý pocit,ze v noci spime a nie monitor sledujem!

baru7
27. sep 2010

@babe19 a nedělal ti šéf žádný problém???

babe19
autor
27. sep 2010

nie,bola velmi milá. este som mala jednu nočnú ale hned sa ma pytala,ze to mozem prerobit ak chcem. tak som jej hovorila,ze este tu jednu vydrzim a potom uz dalsie nech mi nedá. 🙂

baru7
27. sep 2010

@babe19 tak to je spuer...to je fajn, že máš tak chápavou šéfku🙂 a copak děláš, že musíš v noci koukat do monitoru??

nanuskal
27. sep 2010

@babe19 Super, že si si to vybavila a nechodíš na nočné...to proste nie je pre tehotné!!! 🙂 A s tým priberaním sa neboj, o chvíľu sa to spustí, hlavne po 5 mesiaci rapidne 😀 to si ešte užiješ 😀 😉 😵
Ja som inak tiež z SA 😉

@baru7 Ahoj baru, tak aký si mala víkendík? Ja skvelý, napratala som sa koláčkmi 😀 mali sme takú malú oslavu 😵

babe19
autor
27. sep 2010

@nanuskal fakt? no to je ale náhoda. joj dufam,ze az tolko nepriberem hehe. uz teraz nie som fotomodelka 🙂 a si priamo zo Sale alebo z okolia?

nanuskal
27. sep 2010

@babe19 Som priamo zo Sale, a ty? 🙂

baru7
27. sep 2010

@nanuskal ahojky, ahojky...taky jsem měla docela fajn víkend...v sobotu šel M do práce až na odpoledne...hodil mě cestou do shoppingu, tak jsem koupila jen pár malčkostí, nic velkého nebo tak...a večer už byla zase doma, dělal jen lékařský dozor na MS v basketbalu, který tady teď máme....no a včera už šel regulérně do práce, tak jsem uklízela, prala...venku bylo stejně hnusně...docela uvažuju, že začnu taky měřit BT. Jak dlouho se to musí měřit? cca 2 min.? a když si to zaznamenám, tka těsně pře OVU by mělo dojít k nárustu teploty, je to tak??

nanuskal
27. sep 2010

@baru7 Ja mám digitálny a mám pocit, že to ani 2min. netrvá...aspoň mám 2min. na prebratie, než vstanem 🙂
Je to individuálne u každej ženy...ale v podstate by to malo byť tak nejako, že po MS máš klesnutú teplotu, ja ju mám medzi 36,4-36,5, pred ovu by mala mierne ešte klesnúť a hneď po ovu vzrásť, mne vzrasie cca na 36,7-36,8 a potom sa drží taká vyššia až do MS....ale ak otehotnieš, tak by sa mala držať stále vyššia...
Ale ako hovorím, je to individuálne, niektorým ženám pred ovu neklesne..

Ja už čakám každú chvíľu na ovu....tak ti môžem zatiaľ pripojiť môj grafík 🙂 už som myslela, že dnes mi vstúpne teplota, lebo včera tak trochu poklesla, ale nič....

nanuskal
27. sep 2010

Tak takto to zatiaľ u mňa vyzerá... 😉

nanuskal
27. sep 2010

A toto je minulomesačný 🙂

babe19
autor
27. sep 2010

@nanuskal ja z veči. ku komu chodís? akoze k doktorovi? ku ktorému? baur7 aj ja som merala s digitálnym,este predtym musis merat ako vstanes z postele. potom ma to prestalo bavit a vtedy som otehotnela 😉

nanuskal
27. sep 2010

@babe19 Ja pracujem v BA a aj som tu dlhé roky bývala, tak chodím tu k dokymu....ale chcela by som zmeniť, buď do GA, tam je nejaká súkromná ambulancia, alebo som rozmýšlala aj do Veči, tam je tiež nejaký súkomný, len neviem už ako sa volá...má ordináciu tam pri Tescu... A ty ku komu chodíš? Len mi nepovedz prosím ťa, že k Vaškovi 😕

baru7
27. sep 2010

@nanuskal jejda...to vypadá složitě...pro tebe jako účetní není graf žádná vysoká matematika, ale pro mě to bude malá maturita.... 😀 já mám doma jen rtuťový teploměr...zeptám se M jestli by mi nedonesl nějaký digi z práce 😉 ale oni tam mají takové ty, co je paprskem zacílíš na čelo a hned víš jaká je teplota, a ten by mi byl asi na nic 😅

babe19
autor
27. sep 2010

@nanuskal ale ano k nemu, prečo??? mas s nim skusenosti? toho Trajanova z veči moc uz nechvalia. je hrozny,nema cas na pacientky, len peniaze si pyta za vsetko. a v galante je ten Havranek,no tak o nom uz ani pocut nechcem.

nanuskal
27. sep 2010

@baru7 Ten asi nie...skôr si kúp v lekárni...Ortuťový nie je zlý, len to dlhšie trvá a ja ráno na to čas nemám 😀
Baru, ničoho sa neboj, je jedna stránka, kde si to budeš zapisovať a tá ti vyhodnotí všetko, aj pre mňa to bola ešte minulý mesiac španielska dolina 😀
Ja mám teraz dilemu, lebo sa mi ešte žiaden ovu hlien neobjavil...tak som začala robiť závery, že možno aj preto sa nám to nedarí, že ho mám málo a že spermijky dlho nevydržia, lebo ich kyselé prostredie tam dole zabíja 😖
Zase mi behali myšlienky 😝

@babe19 No Vaško rodil ešte mňa 😀 a podľa mňa už je dosť starý a nedá si na všetko tak záležať 😖 Rodil moju kamošku a skoro im zostalo postihnuté dieťa, lebo ju nechal dlho trápiť sa a priškrtilo sa bábo...a potom jej bezcitne povedal, že si za to môže sama a že bude mať postihnuté dieťa...ona sa skoro zložila, ale nakoniec sa naštvala a dala hore hlavu a začala s malý cvičiť...má trošku problémy ale inak je už v podstate oka....

nanuskal
27. sep 2010

@babe19 v GA nie Havranek, ale najaká ženská...musím sa spýtať kamošky, ona tam chodí a je spokojná...

babe19
autor
27. sep 2010

@nanuskal jaj ano viem,o kom hovoris, Mytnikova Valeria, ano je vraj dobra,no tiez vsetko sa plati bohuzial. Inac vela zien nemala v laske Vaska,ale vies odkedy zrusili nemocnicu a uz nie je primarom je pozornejsi a "dava" pozor na pacientky. Dufam,ze nam sa nič také hrozné neprihodí ako tvojej kamke. Je stary ale ma vela skusenosti. Teraz bude mat 60 🙂 Mne sa nechcelo chodit vzdy do GA a ostatní ktorí sú tu tiez nie su uz mladí ☹

nanuskal
27. sep 2010

@babe19 No ja som zo začiatku chodila Bekeovej....a to bol des...nikdy mi nič normálne nepovedala...a aj preto som odišla do BA k dokymu...a potom aj zomrela tuším...
Ja v BA tiež platím, a asi aj pôjdem tej Mýtnikovej 🙂 no uvidíme....
Tebe budem držať palčeky nech je všekto OKa 😉

babe19
autor
27. sep 2010

@nanuskal dakujem ,dufam,ze bude a mne nič také hrozné nepovie ☹ ano ,beköová uz zomrela,mama tam chodila,tiez nebola spokojna,teraz je u zimmermanovej.

nanuskal
27. sep 2010

@babe19 Ja som ťa nechcela strašiť s ním, len aby si vedela....ja po tejto skúsenosti som úplne zavrhla možnosť ísť k nemu....ale keď si spojojná, tak to je hlavné 😉

petap1
27. sep 2010

Tedy vy toho dnes nabrebentíte 😀

Ahoj Babe..moc ráda tě tu vidím 🙂 Super, že už nemusíš na ty noční 🙂 Takže budete mít malého stydlínka, či stydlínku 🙂

Tak jsem jela do shopingu a koupila si těhu kalhoty a 3 trička 🙂 Jen jsem zvědavá jak to v práci utajím....jakmile si to obléknu, tak moje břucho nenechá nikoho na pochybách 😀 😀 Jj málo jsem cvičila břišní svaly a teď se mi tlačí pupík ven už ve 2m 😀 😀

petap1
27. sep 2010

Jo a nanu...žádné myšlenkové pochody, jasan 🙂 Já hlen taky nikdy nechytla a podívej se na mě 😀

babe19
autor
27. sep 2010

@petap1 neboj aj mne uz troska vykuka brusko ,hihi. no ja si myslim,ze to bude urcite chlapcek. neviem,nejak to citim 🙂 a mozno ze sa mylim. neviem preco ale vzdy sa bojim,ze sa nieco zle udeje. som hrozna. tak daleko je este 19.oktobra. viem,ze by som na to nemala mysliet,ale nepomozem si ☹ pridte ma buchnut po hlave aby som na to prestala mysliet 😉 aj ja som si kupila jedny tehu rifle ale este som ich ani nemala na sebe.kym si zapnem tie svoje....

nanuskal
27. sep 2010

@petap1 Tuším som tu ja dneska za ukecanú 😀 😀 😀 zase sa nudím v práci....
A kedy to chceš oznámiť v práci? Chceš počkať do 3m? A normálne už neobliekneš veci? Ale asi tie tehu sú pohodlnejšie, že? Nie je dobré nosiť také, čo ti tlačia na brucho...kamoška z toho mala tvrdnutie bruchu, tak ju sprdla za to dokyna...

Už som tú myšlienku zahnala preč 😀 Ty si tiež nemávala taký silný hlien??? Ja som začiatko roku mala dosť silný, ale teraz ako si ho nepozorujem veľa...a hlavne keď sme s manželom spolu a veľa sexujeme, tak vtedy už vôbec nie 😀 Len teraz som si povedala, že sa otestujem, keď nie sme spolu s manželom, že sa pozriem všetkému na koreň veci 😀 😀 😀

nanuskal
27. sep 2010

@babe19 To nehovor dvakrát, aby ťa prišiel niekto buchnúť po hlave 😀 Bývam blízko, pozor na to !!! 😀 😀 😀
A v ktorom si teraz mesiaci? už si v 3?

babe19
autor
27. sep 2010

@nanuskal ano som dnes je to 13tt+2dni 🙂

nanuskal
27. sep 2010

@babe19 No to už je krásne 😵´ žiadne pochmúrne myšlienky 😉

babe19
autor
27. sep 2010

@nanuskal hm,mas pravdu... no dobre,teraz idem,dam si obed a potom sup do práce. prajem vam baby pekny zvysok dna. papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre