Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
29. sep 2010

@vecernice žeby lenivé vajko 😀 😀 tuším to bude dlhý cyklus....
Ale to ma nenapadlo...že by to mohlo byť aj takto...

petuska123
29. sep 2010

@vecernice no este neberem nic na stimulaciu len najblisie 11.10 idem k dokimu tak mi povedal o tej stimulaciii..krv mam ok aj ovulujem ok..a muz je ok...takze neviem kde je pes zakopany ☹

vecernice
29. sep 2010

@nanuskal vidis, staci se poradit, a my hnedle nejake laicke vysvetleni vyklopime 😀
nekde jsem zahledla na konovi, ze to jedna holcina psala, ze to miva z kazdeho vajecniku jinou delku cyklu ....

vecernice
29. sep 2010

@petuska123 nemusi byt treba sliznice. muze byt alergie na sperma (to se zjsiti na imuno). muze byt nedostatecna hladina progesteronu - to by byla kratka lutealni faze nebo spineni ..... a tak dale ......
ale taky muze byt vse v poradku, jen to proste nekomu dyl trva. my uz taky usilujeme od minuleho rijna, ale ja jsem jeden velky chodici hormon (tedy cely cyklus na hormonech, bez nich ani vajo 😀)

baru7
29. sep 2010

@vecernice a je sex aspoň ob den??? 😀 😀

nanuskal
29. sep 2010

@vecernice @petuska123 častokrát je to psychika, že niečo veľmi ale veľmi chceme....dnes mi to znovu pripomenula lekárnička, keď som si kupovala magnezko...že oni už mysleli na adopciu, že to vzdali a vtedy sa im pošťastilo 😵
Tak čakám, kedy do takého štádia spadnem aj ja...že mi to bude jedno...

Rituš, ale to je dobrý nápad...mňa by to fakt nenapadlo...a keď sa pozriem na moje cykly, tak by to tak fakt mohlo byť....lebo buď mávam 27,28 dňové alebo až od 31-35....

vecernice
29. sep 2010

@baru7 no okolo domnele ovu byl 😀 ted uz to nehrotime 😀 😀 😀

vecernice
29. sep 2010

@nanuskal jeee tak to mam radost, ze jsme to odhalily. ted se nam to musi jeste potvrdit

nanuskal
29. sep 2010

@vecernice No však to...kúpim si ultrazvuk domáci 😀 😝 inak asi nemám šancu vedieť 😅
Tak ja s kľudom teda počkám na hlien, ovu ... tehu.... 😀
Možno vajko čaká na Jonášov termín 😀

baru7
29. sep 2010

@vecernice tak hlavně, že byl 😀 vidíš...s tím různě dlouhým cyklem je to zajímavé...a docela logické...jinak já jdu 11.10. na výsledky toho spešl vyšetření, tak jsem zvědavá, co mi tam našli 😀

baru7
29. sep 2010

@nanuskal proto má ten Jonáš ty termíny tak zmatené, protože on počítá s různou délkou cyklu...takže ve výsledku je má správné🙂

vecernice
29. sep 2010

@nanuskal sofistikovane vajko 😀
ale myslim, ze domaci utz by byl obchodni hit stoleti 😎 😀 😀 😀

vecernice
29. sep 2010

@baru7 tak to budem drzet pesti 🙂 my mame pristi ctvrtek vysledky imuna .... 😲

nanuskal
29. sep 2010

@baru7 Tak ja dúfam, že nič vážne 😉

Jonáš vôbec nepočíta s cyklom práveže...on robí na základe niečoho vyššieho 😀 vesmírneho....a na také niečo že MS či ovu neberie ohľad...

nanuskal
29. sep 2010

@vecernice Tak to by bolo 😀
Inak ale som si aj všimla, že niekedy ma bolí nenormálne brucho aj týždeň pred ovu a niekedy iba trochu počas alebo vôbec...zaujímavé, že? Jedno vajko dáva teda o sebe dobre vedieť 😀

petuska123
29. sep 2010

@nanuskal no je to mozne z tou psychikou.no vsak uvidim co da doki za liek a ak nic tak ma vkuse posiela na prefuky ze este tam moze byt daka zrada...ale dako sa nechystam na to bojim bojim.......

baru7
29. sep 2010

@vecernice
@nanuskal tak oni mi vzali kousek sliznice a udělají analýzu DNA, jestli tam mám HPV...je to spíše z opatrnosti...i tady tomu specialitovi se zdálo, že ty změny na čípku mám spíše zánětlivého původu...hned mi to nedošlo, ale jak už jsem byla doma, tak mi docvaklo, že cca před 6 lety mi tehdejší dr. po sestře vzkázal, že výsledky cytolky nejsou dobré, mám tam nějaký zánět a mám se objednat za půl roku...když jsem se ptala a co to jako je? protože s tím jsem se tedy nespokojila, tak mě odbyla, že pokud nemám potíže, tak si s tím tělo samo poradí a kdyby něco, mám dojít....takže si myslím, že tohle pan dr. dost dobře zanedbal a mělo se to léčit už tehdy...schválně se ho na to zeptám, až si půjdu pro ty výsledky..a moc bych se nevidila, kdybych HPV měla, protože můj tehdejší přítel byl pěkný záletník, ale to jsem zjistila až posléze..... 😠

vecernice
29. sep 2010

@petuska123 neboj, my zensky jsme statecny pleme, a vse pro mimco zvladneme 🙂 drzim palce, at uz vam to brzy vyjde!

@nanuskal jedno asi roste usilovneji 😀 me boliva tedy popichava par dni pred ovu. tentokrat jsem mela pred "ovu" i nezdolny sexualni apetit 😀 ale otazka, zda to bylo pred ovu ..... ci zda si mrska nedala na cas. ale bez mereni je mi asi lip 😉 nemam co porovnavat a zkoumat tak do toho 13DPO 😉

nanuskal
29. sep 2010

@petuska123 takt to ti verím...moja lekárka to zatiaľ vôbec nerieši...a idem ju aj vymeniť, lebo žiadne špeciálne vyšetrenie mi ešte ani neponúkla a nie to ešte urobila...okrem ultrazvuku a svojho... 😖
Budem ti držať palčeky nech vám to čoskoro vyjde 😉

vecernice
29. sep 2010

@baru7 nemaluj certa na zed, budes zdrava jako rybicka, a brzy budes i mamicka 🙂

baru7
29. sep 2010

@petuska123 na průchodnost vejcovodů taky moje dr. říkala, že pokud tam není nic patologického, tak to pozná na UTZ...že jen kdyby měla podezření, že to není ok, tak by posílala na "profouknutí" ale to nic není, vstíkne se kontrastní látka a koukají jestli projde vejcovody....neboj, neboj🙂

@nanuskal to ja fakt zajímavé..ale jestli máš vypozorované, že je to pravidelně stejně, tak t oasi tak bude..pořád říkám, sledovat své tělo...a Jonáš je vesmírný?? tož to je super...já si vždy objednávám z vesmíru, když si něco moc přeju🙂

nanuskal
29. sep 2010

@baru7 @vecernice musím už letieť na vláčik baby, tak sa lúčim...

Papa 😉

baru7
29. sep 2010

@vecernice však nemaluju...já bych na to vyšetření ani nešla, nemít tak přepečlivou dr., které se to až tak nelíbilo🙂 a ono to nemá vliv až tak na plodnost...naštestí, ale musí se to hlídat z jiných důvodů....a to já zas hlídám..jsem tady narazila na diskuzi, že některé kočky nejdou k dr. třeba pár let...nechápu....

baru7
29. sep 2010

@nanuskal papa🙂

petuska123
29. sep 2010

dakujem vam pekne 😉 vam to iste prajem 😉

vecernice
29. sep 2010

@nanuskal krasny vecer kocko!!! no vidite, co pisu? spis krasne odpoledne 😉
ale vzhledem k tomu, ze sjem vzhuru od pul treti, tak ted uz mam asi pulnoc 😀

baru7
29. sep 2010

@vecernice no..hlavně venku je tma jak večer..tedy aspoň tady u nás...a chčije a chčije...

vecernice
29. sep 2010

@baru7 u nas ne, ale bylo to tu asi vcera, vytrvaly dest ☹ ani na prochajdu se nedalo. tak to asi dorazilo k vam ...

baru7
29. sep 2010

@vecernice jojo...vy jste nám to tady poslali... 😀 tak doufám, že nás teď čeká sluníčko🙂

vecernice
29. sep 2010

@baru7 no to vam budou muset poslat odjinud, tady snad mrzne 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre