Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
1. okt 2010

@vecernice jojo...když oni někdy nechápu, že se nám furt nechce řešit tyhle věci a potřebujem občas vypnout...ale to se utřepe..je toho teď hodně..ale co, aspoň se na to děcko tolik nesoustředíš 😀

vecernice
1. okt 2010

@baru7 myslis? 😀 😀 😀 😀

baru7
1. okt 2010

@vecernice takže ani barák ti nazabrání na to myslet??? jujuj...no koukni do mailu 🙂

vecernice
1. okt 2010

@baru7 no nemyslim na to usilovne, ale proste ta myslenka se obcas vkrada 😉 ale fakt, ze jak jsem nesledovala ovu, nebo respektive nepotvrzovala, tak jsem si sexik uzivala vic. ted jen to cekani .... 😉

baru7
1. okt 2010

@vecernice tak hlavně, že sis to užívala🙂 jejda...já bych ti to táááák přála..🙂

petuska123
1. okt 2010

ahojte baby chcem sa este spytat na jednu vec:ked ovu test ukaze // to znamemna ze teda ovulka pride 12-24 hod??hej??a ked uz potom bude slabnut// to znamena ze ovu uz bola???dobre si to myslim??

vecernice
1. okt 2010

@baru7 asi na me dneska dolehlo, ze je rijen. snazit jsme se zacali taky v rijnu, ale loni. no a po roce ladovani se prasky mame za sebou jedno neuspesne tehu 😀 no nic, fakt uz je dobre 🙂

nanuskal
1. okt 2010

@petuska123 Ahoj Peťuš, pozitívny ovu je vtedy, ak sú obe čiarky rovnako silné...inak je negatívny....
Ja som si tiež robila posledné 2 dni a predvčerom som mala druhú slabú a včera som nemala žiadnu druhú...takže to je všetko negatívne...

nanuskal
1. okt 2010

@vecernice @baru7 Čo plánujete na víked baby? 🙂 Inšpirujte ma 😀

baru7
1. okt 2010

@nanuskal já musím nachystat miláčka ne cestu, ještě něco nakoupit a v neděli brzy ráno ho odvézt na letiště..pak asi pouklízím, vyperu a večer půjdu se ségrou cvičit...

vecernice
1. okt 2010

@nanuskal ja ti ani nevim 😀 to je prilis daleko 😀
ale asi pujdeme do ZOO, vcera jsem dostala dve vstupenky 🙂 a pak asi prace na baracku, mozna vyrazime na kolo.
a na nedeli planuju ms 😀 😀 😀

baru7
1. okt 2010

@vecernice hele..já ji taky plánuju na neděli..máme nějaké sladěné cykly, ne?? 😀

baru7
1. okt 2010

@vecernice apropos....došel ti mail??

nanuskal
1. okt 2010

@vecernice Že ďaleko...dobrý fooooor 😀 😀 😀

@baru7 Jaj, tak to máš zodpovednú úlohu...vychystať ho a rozlúčiť sa 😀 😵

Baby, ja od rána fičím, najprv geodet, potom pamiatkový úrad, k tomu som volala archeologa....teraz zháňam znalkyňu na pozemok 😔 Zajtra ma čaká vybavovanie v stavebninách 😀 Dobrá som, čooooo????
😀

vecernice
1. okt 2010

@nanuskal Nadi - njelepsi!!!!!! 🙂

@baru7 dosel mi na blackbery, ale ne na komp ... 😀 nevim, co se to deje. tak jsem to preposlala Danovi, at to aspon nekdo otevre 🙂 moc dekuju!!!

baru7
1. okt 2010

@vecernice tak hlavně, že to máš.....já být vaším právníkem, tak bych tyhle judikáty použila 😀

petuska123
1. okt 2010

baby ked je ovulacia moze booliet daky vajecnik????

nanuskal
1. okt 2010

@petuska123 Je to individuálne, niektoré baby bolí, niektoré baby nie....mňa väčšinou áno...asi tak, ako pri MS 😖
ale mňa už vyše týždňa tentoraz...tiež čakám na ovu....
Niekedy je to cca 3 dni pred....Ale nemusí to byť, že keď ťa zabolí, že práve vtedy je ovu...

nanuskal
1. okt 2010

@vecernice @baru7 Dievčatá moje zlaté, prajem vám krásny víkendík, Rituš tebe plný pohody a dúfam, že tá MS v nedeľu nedorazí 😵 a Baruš tebe plný krásnej rozlúčky s drahým, dobre ho vychystaj 😀

vecernice
1. okt 2010

@nanuskal Nadi - pekne si to uzij a nacerpej hodne sil na manzilka 🙂

baru7
1. okt 2010

Holky, krasny vikend vsem...jsem se zase ani nestihla rozloucit, mi narychlo volala segra, ze je ve meste, tak jsem za ni utikala. Pak jsme byly s kamoskou na sushi....to byla mnamka 🙂

vecernice
2. okt 2010

@baru7 krasny vikend a poradne vyprav manzilka!
jinak sushi nejim 😝 😅

baru7
4. okt 2010

Ahoj kočenky...tak už jsem slamněná vdova..miláček ale v pořádku dorazil do tepla, už mi i psal 😉

baru7
4. okt 2010

co to písu za nesmysly...samozřejmě SLAMĚNÁ...no jo..pondělí ráno 😀

nanuskal
4. okt 2010

@baru7 Bré ránečko 🙂 Baru, tuším máš ešte zalepené očká 😀
Takže už sme do dvojky slamené vdovy...ja som teraz do piatku, potom už príde moje zlatííííííčko 😀 😵

vecernice
4. okt 2010

ahoj kočky moje. hádejte co?

baru7
4. okt 2010

@vecernice co??? pozitivní těhotenský test????????

nanuskal
4. okt 2010

@vecernice Čooooooooooooo?????? hovor a nenaťahuj nás ako gumu v gaťkách 😀 😀 😀 😵 😵

vecernice
4. okt 2010

@baru7 jojojo jsou tam dve 😀 vcera na 25 a dneska na 10 😀 normalne se mi vcera rozklepaly ruce 😀 prvni cyklus s prasky, to je skoro zazrak. to je tim nemerenim. agolutinem, cajem k otehu, co mi poslala jedna zlata holcina z konika a ja nevim, cim jeste 😀

baru7
4. okt 2010

@vecernice jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to je supéééééééééééééééééééééééér 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jo, jo, jo a ještě jednou jo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre