Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
7. okt 2010

@vecernice To biele krvinky môžu robiť takúto šarapatu??? 😕 to je také niečo, ako mala cizu?
A ten prednison sa môže brať aj keď si tehu?
Neboj Rituš, všetko bude v poriadku 😉

vecernice
7. okt 2010

@nanuskal prednison se smi, uz jsem volala svymu doktorovi. no ony ty bily krvinky pry primarne nemusi poznat co je bakterie .....

baru7
7. okt 2010

@vecernice ufff...prednison....to není úplná mňamka...to ti řekli jen tohle, to mi zní tak nějak nelogicky....nějak tomu nerozumím, ale tobě to asi vysvětlili líp..tedy doufám.... 😒

vecernice
7. okt 2010

@baru7 no bile krvinky nebo tyto bojuji proti vsemu, a kdyz jich mama moc, nemusi hned poznat, ze je to mimi ... ten prednisol by je mel umravnit 🙂
udelala jsem si ted mama test, druha do 3 min, ted po desiti uz je z ni kolejnice 😀

baru7
7. okt 2010

@vecernice no to já sice chápu, ale spíše mi nejde do hlavy, jak mohli hned udělat závěr, že máš ten zvýšený počet leukocytů pořád?, klidně jsi v té době mohla mít v těle nějaký zánět, který taky zvýší leukocyty..to by teda napadlo hnedka mě 😀 a chtěla bych to pořádně vysvětlit 😀 já si totiž myslím, že kdybys měla imunitu proti všemu cizímu, tak už by to zabilo to sperma a ani by nedošlo k oplodnění...ale možná si to myslím blbě 😀
a sím testem to je super...🙂 právě mi říkala ta kamarádka, co teď otěhotněla, že jak byla u Dr. tak se ji ptal, zda si dělala test? a prý kolik?? a ona, že jak ví, že si jich dělala více? KAŽDÁ SI JICH DĚLÁ VÍCE!! 😵 😵 říkal doktor🙂

vecernice
7. okt 2010

@baru7 muj doktor povazuje testy za vyhozeny prachy a vubec jim neveri 😀 ani tem tehu
no oni jsou opatrni a radsi mi ho dali, aby se rteba problemu predeslo. nemusi se to stat, ani to nemuselo byt prvne tim. ale trosku jsem se lekla. ted uz jsem se uklidnila 😀

baru7
7. okt 2010

@vecernice tak halvně aby to bylo OK...asi fakt vědí, co dělají... 🙂 já si stejně budu pořád myslet, že poprvé to byla blbá náhoda a teď už bude všecičko v pořádku 😉

vecernice
7. okt 2010

prvni je odecten po 3 min, druha fotka po 10 🙂
a taky myslim, ze poprve to byla nahoda. jeste bych pochopila alergii na sperma, ale tu asi nemama 😉

baru7
7. okt 2010

@vecernice to je krása...ty fotky 😉 já si myslím, že nemáš ani tu přehnanou imunitní reakci, to bys fakt zabila bičíkovce, než by stihli oplodnit vajíčko...prostě teď už bude všechno OK...to je přece jansé ne 😉 jinak mě teď strašně bolely záda v kříži, ale myslěla jsem si, že je to z MS....ale mamka mi na to sáhla, že mi to pomasíruje a já jsem myslela, že vyletím z kůže...našla mi ta úplně šílený blok...a říkala, že bych měla cvičit podle Mojžíšové, že takové bloky můžou mít vliv na (ne)otěhotnění...tož asi začnu nebo co.... 😉

nanuskal
7. okt 2010

@vecernice Mojaaaaaaaaaa....to sú krásne fotečky 😀 😀 😀 na zarámovanie 😉
Ja verím, že to bude v poriadku 😉

@baru7 Ja som začala cvičiť tie cviky a poviem ti, že zo začiatku som mala poriadnu svalovicu na chrbáte 😀 teraz som to trošku zanedbala ale musím sa zase dokopať 🙂

baru7
7. okt 2010

@nanuskal no asi fakt začnu, protožy záda mě bolí fest, a to mě nikdy nebolely...takto v kříži..asi stárnu 😀

nanuskal
7. okt 2010

@baru7 Ja som na tom podobne 😀 tuším máme rovnaký rok výroby 😀 😀 😝

baru7
7. okt 2010

@nanuskal máme, máme...ať žije ročník 1982 😵 😵 😵

vecernice
7. okt 2010

haha mladata, zacinate pocitovat neduhy stari, co? 😀 😀

jinak uz jsem v klidu, vse bude dobre 🙂

miriamka
7. okt 2010

Baby,mozem sa spytat?Vcera som si prvy krat robila ovulacny test,pobolievalo ma podbrusko tak som si ho o 17tej spravila a vysli mi silne //,dokonca kontrolna bola o nieco slabsia nez ta prva.Dnes som si opat o 17tej spravila,a uz bola len jedna /.
Co to znamena,ze kedy bola ovu a kedy sa trebalo snazit?

nanuskal
7. okt 2010

@miriamka Ahojky, podľa môjho názoru si mala včera ovulku 😉 snažilkovať sa trebalo včera alebo predvčerom 🙂
Tak dúfam, že ste sa 😀 😵

baru7
8. okt 2010

@nanuskal Nadi, ale jestli jsem to správně pochopila, tak // se zobrazí cca 24-48 hod před ovulací, kdy prudce stoupne hladina toho hormonu, co nevím, jak se jmenuje 😀 a ten způsobí ovulaci...takže by se to ještě stihlo 😵

nanuskal
8. okt 2010

@baru7 Baruš, môže byť 😀 Len tam píšu, že snažilkovať sa treba hneď, keď sa objavia...ale možno by sa to ešte stihlo....Ale kdesi som čítala, že už počas ovu sa začína krčok maternice uzatvárať a tvoriť zátka, tak najlepšie je sa snažilkovať deň pred...Len keby sme vedeli, kedy ten deň pred je 😀 teda v mojom prípade...

miriamka
8. okt 2010

Ahojte,
tak teda fakt neviem...rano som mala stale nizku BT,takze este nemam poovu teploty,tak teraz fakt netusim kedy bola a ci bola 😀

nanuskal
8. okt 2010

@miriamka Tak ešte počkaj jeden deň a uvidíš 🙂
Alebo nám sem šupni grafík, môžeme sa ho pokúsiť preskúmať 😀

baru7
8. okt 2010

@miriamka a při tom čekání sexíkujte..jednak to bude příjemnějsí čekání a jednak třeba trefíte den D 🙂

nanuskal
8. okt 2010

@baru7 A čo to ty máš tak rada na podlahe v predsieni???? 😀 😀 😀

petuska123
8. okt 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/2e1a7c ahojte baby obcasne meranie 😀

nanuskal
8. okt 2010

@petuska123 No z tohoto sa veľmi veľa teda vyčítať nedá, keby si okolo ovu merala aspoň pravidelne každý deň, by to bolo lepšie...podľa toho grafu podľa mňa ovu bola, ale nedá sa určiť, že kedy...

petuska123
8. okt 2010

@nanuskal no co uz nevedela som najst teplomer 😀 ale uz ho mam a tak dalsi cyklus meriam pravidelne 😀

nanuskal
8. okt 2010

@petuska123 😀 😀 😀 no to sa stáva 😀
Ale aj tak dúfam, že ste sa snažilkovali, aj keď si nevedela nájsť teplomer 😅 A možno ho už potrebovať nebudeš 😉

baru7
8. okt 2010

@nanuskal Nadi, to je taková sranda...posílala mi to kámoška ve zprávě, že si máš do statusu dát větu: mám to ráda....a doplnit místem, kam si po příchodu domů dáváš obvykle kabelku 😀 už to má více holek a je to docela vtipné..pozorovat reakce 😀

nanuskal
8. okt 2010

@baru7 U nás chodilo tiež niečo podobné 😀 a hlavne chlapi sú z toho mimo 😀 😝

Inak som strašne zvedavá na toho Jonáša, lebo tomu nejako prestávam veriť....keď si predstavím, že mám po ovu, krčok som si dneska kontrolovala je úplne tuhú, že ako by bolo možné otehotnieť?????? 😀

baru7
8. okt 2010

@nanuskal no tak ty spermijky mršky jedny jsou docela malinké a prolezou i malou škvírkou, tak asi proto 😀 😀

kocurko1
8. okt 2010

Cauky @baru7 cviky podla mojzisovej sa cvicia pol roka ale sa neodporuca pocas snazilkovania. Vraj ked sa posuva panvove dno, mohlo by dojst k potratu, ked zena este nevie o tehotenstve. Tiez som na tu metodu pozerala, ale ked sme uz rozbehnuti v tom planovani 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre