• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
@nanuskal NAdi, co to ctu? to je strasny :frowning2: moc me to mrzi, zabit takoveho fagana :frowning2: neumim si to predstavit ...... no ted budes muset byt muzi hlavne oporou, aby on dokazal podporit sveho kamarada, co to jen jde .....
11. okt 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal Cože????!!!!! no to je strašné.... :frowning2: posílám hodně síly....ani nevím, co říct....ach jo :pensive:
11. okt 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice No mi sme boli z toho úplne v šoku včera, až dneska mi to všetko dochádza :frowning2: Včera sa mi to zdalo ako nejaký strašne zlý sen...
11. okt 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Ďakujem, ani ja na to nenachádzam slová....život je niekedy veľmi nespravodlivý... :angry:
11. okt 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal to ano..spravedlnost neexistuje...je to vážně hrůza..ani si to neumím představit :frowning2:
11. okt 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 ani ja nie :frowning2:

Baruška moja a ako ti ide meranie ?? :slight_smile:
11. okt 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal meřím stále poctivě a jak jsme se divily, že mám teplotu 36,8 tak mi teď klesla postupně na 36,7 pak 36,6 a dnes 36,5....to jsou věci, co?? je to fakt věda...
11. okt 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Možno si ju mala tesne po MS ešte hore a teraz začala postupne klesať :slight_smile: tak som zvedavá na celý grafík už :grinning: Ja som cez víkend nemerala, nebola som schopná vstať tak skoro ráno...keďže som cez deň lopatovala na stavbe :grinning:
11. okt 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal no..já jsem ti asi neřekla dost podstatnou věc....já jsem poctivě měřila i při MS :grinning: a při MS je teda vyšší teplota a pak klesá, jo? Tak to je všechno v naprostém pořádku.....to se ti ani nedivím, že se ti nechtělo...já myslím, že jak bude miláček zpět doma, tak asi taky nebudu tak poctivá..hlavně nemám to srdce ho budit :slight_smile:
11. okt 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 To je tiež individuálne...ja som tuším mala vyššiu ale nie až 36,8....
Ja som tentoraz nemala to srdce ani seba zobudiť :grinning: nie to ešte manželíka, ale dnes mal so mnou budíček o 4:40...
11. okt 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 pri ms muze zustavat jeste zvysena hladina progesteronu, ktera udrzi teplotu jeste chvili vyys. po ms klesne a drzi se nize az do ovu :slight_smile:

jinak holky, je mi blbe jak zakon kaze. to, ze jsem se presunula do prace povazuju za nadlidsky vykon ..... ted jsem si udelala cerny caj, a nakrajela jablko, jedine, na co snad jeste mam chut. a koupila si tehu lizatka, tak je asi za chvili prubnu ....
11. okt 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice :grinning: to aj také existuje, že tehu lízatká???? :sweat_smile: Niečo je na tehu nevoľnosť, nejaká medicínka, nie?
11. okt 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice juj..tož to je mi líto....ale jak říkala moje kámoška a už jsem to tady i psala..HCG je potvora blujná :rolling_eyes: a doporučovala na to čas se zázvorem. Jinak držím pěsti, ať je vše OK a ať ta nevolnost za to stojí :wink:
babenky, jdu si pro výsledky HPV, tož jsem zvědavá..zatím papa
11. okt 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal ja myslim, ze totiz existuje cely tehu prumysl :grinning: mely by potlacovat nevolnosti, je tam zazvor a jeste neco asi. zkusim, poreferuji :slight_smile:
11. okt 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 drzim palecky!!!!!
11. okt 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak dnes idem k dokimu som zvedava ako dopadnem :confounded:
11. okt 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Nech ti to dobre dopadne :wink:

@petuska123 aj tebe nech to dobre dopadne a daj vedieť ako si dopadla, či ti dal niečo na stimulaciu alebo nie... :slight_smile:

@vecernice no hovorím, že asi začnem podnikať s tehu vecami a vecami súvesiacimi s tým :grinning: dobrý kšeft, nie?
11. okt 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal t teda, stejne jako svatebni a miminkovsky :grinning:
11. okt 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Začnem o tom vážne uvažovať :grinning:
11. okt 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj baby :slight_smile: prepáčte že zase po dlhom čase ale teraz mame v robote toho vela,musime si aj odrábať tak som sem ani nezavítala v poslednom čase. ako sa máte? my zatial dobre,buduci utorok ideme do poradne. tesi ma,ze svieti slniečko,hned mam lepsiu naladu. dnes mam den volna tak idem nieco poupratovat a potom relax :slight_smile:
11. okt 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a snidane v j hajzlu :grinning: jdu si koupit rohlik a ustni vodu :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
omlouvam se za vyrazivo :frowning2: ale aspon uz mi je lip, zatim :slight_smile: aspon nikde netrajdam a pekne makam :slight_smile: protoze moji kolegove onemocneli, tak toho mam o trosku vic :slight_smile:
11. okt 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice jujujuj...to je ti tak spatne, bozatko??? :frowning2: tak at je brzy lepe :wink:
jinak jsem zpet od Dr. a jsem uuuuuplne zdrava...HPV negativni a cytolka taky :dizzy_face: :dizzy_face:
11. okt 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 no to je paradni zpravicka!!!! to moc gratuluju k vysledkum!!!!!

no ted mi je o neco lip, nasoukala jsem do sebe rohlik a popijim kolu :grinning: jeste zkusim zazvorovy caj. lizatko ocividne nepomohlo :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice dekuju...taky jsem byla moc rada, ze je vsechno OK :slight_smile:
ty jo, s tema nevolnostma to je blbe...i minule ti bylo tak spatne??
11. okt 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 minule mi nic nebylo a jak to dopadlo. takze na jednu stranu jsem za ne rada :grinning: ale stacil by mirnejsi prubeh :grinning:
11. okt 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Gratulujem a teším sa s tebou :slight_smile: :dizzy_face: to sú super správičky :slight_smile:

@vecernice Tuším sa ti tehu riadne rozbieha :grinning:
11. okt 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babe19 Ahojky, nepracuj veľmi, musíš sa šetriť...pekne si vychutnávaj pomalyzaguľaťovanie :dizzy_face: :grinning:
Ja osobne nemám zatiaľ nič nového, akurát tak to, že som sa objednala tej pani Dr. Mýtnikovej :slight_smile: v piatok k nej idem prvýkrát, tak som zvedavá :slight_smile:
11. okt 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice prave proto jsem se ptala...takze ted uz to bude OK a za odmenu si to vyzeres :stuck_out_tongue_closed_eyes: nene...bobatko, drz se..ono to brzy prejde.... :wink:
@nanuskal dekuji, dekuji

@babe19 ahoj kocko...nepracuj tolik a trochu se setri :slight_smile: ty jo..toto leti..uz 16.tt :wink:
11. okt 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som tu!!!!!!!!!nasrata!!!!!!!!!mam odporucanie od dokiho na navstevu Heluisu v Martine!!!ziadne lieky na stimulku mi nedal leo ze to by nedopadlo dobre kedze mam pravidelnu ov u a velkost vajka je 20..tak ked som odisla z ordinacie som sa zavrela do auta a vynadavala a aj poplakala............som nasrata neskutocne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. okt 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok