Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
11. okt 2010

@petuska123 Nebuď naštvaná 😉 s chladnou hlavou sa veci riešia ľahšie (ja viem, ľahko sa mi to hovorí)....Takže gyndoš ti nevie zistiť, kde je problém pri otehotnení???? a tak ťa poslal do centra asistovanej reprodukcie?
Možno tam ti budú lepšie vedieť poradiť alebo to riešiť...

petuska123
11. okt 2010

@nanuskal budem opet absolvovat tie iste vysetrenia a nic nove mi nezistia....krv je ok ovulka je ok mm je ok a tak ma jednoducho daju na umele...........no neviem... 😒

nanuskal
11. okt 2010

@petuska123 Neháďž ešte flintu do žita 😉 Možno majú iný systém práce, iné testy, iné postupy...Možno to bude to najlepšie, čo ťa mohlo postretnúť sa tam dostať....a budeš rýchlo tehu 😉
Ja dúfam a verím 😉 😵

vecernice
11. okt 2010

@petuska123 ahojky 🙂 vim, ze to nastve, vajicko vypada krasne pred ovu, tak za 2-3 dny by mela probehnout. nemeril ti sliznici, zda je dostatecna? kolegynka s tim mela problem, ovuovala, rok ji doktorka rikala, ze je to o psychice, pak se naprdla, zmenial doktora, ten ji zmeril sliznici, a rekl, ze nedorusta, tudiz se vajo nema kde uchytit. ted uz ma dvojcatka, sice stimulace a nejake sliznice, ale prirozene 😉
takze co zkusit zmenu doktora? pokud mam pochybnosti o svem, je vzdy moznost jit jinam.
jinak muj doktor mi rikal, ze kdyz pasilaji do CARU, tak za to dostanou asi nejake body. a ze spousta doktoru se nas problemovych rychle zbavi (holt s nama je vic prace). takze neves hlavu, ale veskerou negativni energii premen do boje! chapu, ze se ti nechce do Heliosu, nebo na umele, pokud je sance, ze to pujde jen za pomoci leku. tak sup jinam!!!! a priste uz nam budes hlasit urco lepsi zpravicky!!!!

vecernice
11. okt 2010

jinak me je trochu lip. jen krom zaludku na vode mam uplnou behavku, takze brzy budu zcela dehydratovana ☹ a to se snazim pit. co by mohlo vest k zanetu mocovych cest. kurnik, to je den 😀
a ted resim dilema, zda jit do jazykovky nebo domu 😀 zas si rikam, ze mi ted neni tak zle, abych to nezvladla 🙂
jo a mam v sobe za cely den asi jen suchy rohlik 😀 juj to bude figurka do vanoc 😀

petuska123
11. okt 2010

@vecernice tak tu sliznicu mi nemeral..a vymana doktora??tu v BB su vsetci na hovno tento co mam teraz som k nemu nastupila pred rokom a iny taky dobry sa tu nenachadza...takze jedine sa musim s mm porozpravat ci sa do toho pustime alebo ci sa na to vykasleme .........

petula22
11. okt 2010

@petuska123 Ahoj, mě se též nedaří otěhotnět, nejdřív jsem vše absolvovala u své gyndařky, po roce nás poslala do CARu, kde mi dělali všechny testy znovu... A na laparokopii si byla?

petuska123
11. okt 2010

@petula22 ahoj nie nebola........ale asi ak pojdem do martina do toho heliodu tak mi tam spravia asi...no my sme obaja ok podla tych vysledkou co mi robil moj gynek.tak ja uz neviem co je za problem je to o drzku

petula22
11. okt 2010

@petuska123 Já měla trochu potíže se štítnou, ale už je to srovnané, tak nevidí důvod proč to nejde. Jsme též oba v pořádku, tak jediné v čem by prý mohl být problém je ve vejcovodech a to zjistí laparoskopií.

petuska123
11. okt 2010

@petula22 a ides to podstupit????

petula22
11. okt 2010

@petuska123 Jsem objednaná na 18.1. U nás jsou dlouhé lhůty 😢 . Ale manžel je optimista a říká, že to už mezi tím zadaří 😅

petuska123
11. okt 2010

@petula22 no mne este len caka oznamenie mangelovi co mi dnes doki povedal..neviem ako zareaguje

petula22
11. okt 2010

@petuska123 Neboj, určitě tě podpoří, jste v tom oba a o to víc bude radosti až se zadaří.

nanuskal
12. okt 2010

Ahojte babulky, tak dneska mi fertility zmenilo dátum ovu na deň predtým ako prišiel manželík 😀 😝
prikladám grafík...tak bolo to o fúzik strúhaný 😔

vecernice
12. okt 2010

@nanuskal no kocko, to vypada na malou sanci ... ja ti rikala, v patek zaspat do prace a skocit na manzilka 🙂

nanuskal
12. okt 2010

@vecernice 😀 😝 no keby sa to dalo....tak by som...lenže ja cestujem hodinu do práce a to by sa u nás nedalo....
No nevadí...bude iná šanca...toto ani neberiem za šancu.... 🙂
Ale dneska musíme na to vhupnúť, lebo máme termín od Jonáša 😀

vecernice
12. okt 2010

@nanuskal ten JOnas hodla poprit vsechny vedecke studie ovulace asi 😀
ja myslim, ze vam to vyjde hodne brzy!!!!

nanuskal
12. okt 2010

@vecernice Ja už sa hlavne na to nesústredím, či to vyjde už teraz alebo že by to mohlo v novembri....keď to vyjde aj v januári, hlavne nech to vyjde 😉

vecernice
12. okt 2010

@nanuskal to prave z tebe citim. proto si myslim, ze to vyjde brzy 😀

nanuskal
12. okt 2010

@vecernice 😀 😀 😀 inokedy som šalela z toho, že sme sa minuli o 2 dni....a teraz to bolo zrejme o 1 deň a som v pohode....
Veď keby som bola tehu, tak by som nemohla na stavbe lopatovať 😅 a ako som si to tam užila s tou lopatou 😀

vecernice
12. okt 2010

@nanuskal ze bys menila profesi...? 😀 😀

nanuskal
12. okt 2010

@vecernice neboj sa, vieš koľko mužových kamarátov sa tam zastavilo a závidelo mu manželku 😀 😀 😀
lebo tie ich sa len chodia prizerať a kontrolovať 😀 😝

Ale neviem či je to dobré, lebo takto vo mne zistí veľkú hodnotu a možno ma predá na robotu 😀 alebo budem strhaná a vymení ma keď dostaviame 😀 😝

baru7
12. okt 2010

@nanuskal nazdra lopato 😀 doufám, že ses neurazila...to byl takový můj blbý vtípek...

já jsem holky dnes nějaká bez nálady....byli jsme včera vyklízet byt po babičce....chjo... 😢 ☹

vecernice
12. okt 2010

@nanuskal nene bude si te vic vazit 🙂 holt umime vzit za praci jako chlap a pritom jsme stale krasna nezna stvoreni 😀

vecernice
12. okt 2010

@baru7 a je, to me mrzi. a pocasi venku moc neprida, vid? cim ti muzem naladu vylepsit?

baru7
12. okt 2010

@vecernice no..je to takové na pytel...nevím, jak u vás...tady totál mlha a hnus...navíc sama doma, miláček v dupě...ale spoň mi napsal hezkou sms 😉 ono to přejde...snad..vzala jsem si pár hezkých věcí..třeba svůj hrníček a talířek z dětství a leporelo....bylo tam úplně zapomenuté: Polámal se mraveneček..... 😅

nanuskal
12. okt 2010

@baru7 😀 😝 v pohode 😀
Ja viem, že je to ťažké, ja dodnes plačem za dedkom a je tomu už 16 rokov... Ale teraz sú už na lepšom mieste aj tvoja baby aj môj dedko, možno už niekde klábosia spolu v nebíčku 😉

@vecernice A ty si choručká? ani sa nepriznáš 😕 Tak včera to neboli len tehu nevoľnosti ale aj choroba?

baru7
12. okt 2010

@nanuskal doufám, že to tak je..tím se uklidňuju, že už je jí dobře..klábosí s ostatními, pije kávičku a dává si ty zákusky, co nemohla kvůli cukrovce 😉

vecernice
12. okt 2010

@baru7 je to tezke, ale ti co mame rady, ziji dale v nasi mysli a v nasich vzpominkach...

@nanuskal no vecer me chytla zada, ze uz jsem v jazykovce nevedela ani jak sedet, cestou domu klouby 😀 no a vecer vyskocila teplota skoro k 38. tak jsem dneska doma. v noci jsem moc nespala. ale ty nevolnosti jsou v cudu 😲 asi plany poplach 😀 spis to byl podrazdeny zaludek a proto i ta teplota 😀

baru7
12. okt 2010

@vecernice jojo..já vím..ale víš jak to je....prostě se to furt připomíná...ale beru to přesně jak říkáš 🙂 jo a ještě jsem si ubránila knížečku s babiččinými recepty....to budu o Vánocích řádit 🙂

no holka, tak ať je ti brzy lépe....jak se léčíš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre