Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
12. okt 2010

@vecernice No to vizerá na nejakú virózu len.....tak nech sa ti rýchlo polepší a si úplne zdravá 😉

@baru7 no....a možno akurát klábosí s mojimi starkými a všetci sa tam chichúňajú a čakajú, kedy budú mať pravnúčatká 🙂

baru7
12. okt 2010

@nanuskal 🙂 🙂

vecernice
12. okt 2010

@baru7 cajicky a vylezet 🙂 jinak nic. a je mi tak dobre, ze si davam jablko s eidamem 🙂 takze nevolnosti to fakt asi nebyly 😉
jinak ja jedny prarodice nezazila a druzi mi umreli pred dvaceti lety, tak jsem toho trochu "usetrena" ☹ zas jsem nemela kam jezdit na pradzniny, takze jsem asi o dost prisla ...

baru7
12. okt 2010

@vecernice jablko se sýrem..pán je gurmán 😀

vecernice
12. okt 2010

@baru7 to jaaaa rad 🙂

nanuskal
12. okt 2010

@vecernice neboj, ešte ťa čakajú ťažšie kombinácie 😀 😀 😝

vecernice
12. okt 2010

holky, ted me zacne napadat, jestli je vse v poradku, kdyz mi nic neni 😀 😀 😀 ne urco je vse v poradku 🙂

nanuskal
12. okt 2010

@vecernice 😀 😀 neblázni, určite je 😵 veď syr s jablkom by o čom inom svedčil???? 😀

vecernice
12. okt 2010

@nanuskal u me ne, ja to tak mam rada uz dlouho. zvyrazni to chut jablka i syru 😉

nanuskal
12. okt 2010

@vecernice Ale aj tak je všetko OK 😉 a kedy ideš teraz najbližšie k tomu dokymu? teraz vo štvrtok?

vecernice
12. okt 2010

@nanuskal ty mas pamatovaka 😀 jojo ted ve ctvrtek vecer 😉

nanuskal
12. okt 2010

@vecernice Už robím "memory" pre môjho mužíka, tak asi je to už profesionálna deformácia 😀 😝

baru7
12. okt 2010

@vecernice jasně, že je všechno v pořádku...jiná varianta se nepřipouští...to je tutovka 🙂

vecernice
12. okt 2010

no jsem rada, ze jdu nakonec na kontrolu tento tyden 🙂 aspon budu vedet, ze je na svym miste 😉

mayerka
12. okt 2010

ahoj holky, jen nakukuju... Večernice, teda to z tebe mám radost, jasný, že bude vše v pořádku! Už sis to vybrala, ne? Ve čtvrtek večer budu nakukovat a hlavně s Jarouškem budeme držet palce!
Taky musím dnes večer k dr., nějak furt krvácím po revizi, tak už mě to pěkně štve, nechci už doktora mezi mýma nohama ani vidět.. ☹ 😢 Snažím se na to už nemyslet, ale zatím to nejde... Tak vám tu nebudu kazit náladečku a juknu až mi bude veseleji.. Ahoj!

baru7
12. okt 2010

@mayerka Ahoj kočko...tak to mě mrzí, že máš furt nějaké trápení ☹ snad už se dá telíčko brzy dohromady a bude to OK..moc držím palce...ten podzimní nečas taky moc nepřidá, co...já už jsem například vytáhla rukavice a čepici... 😝

vecernice
12. okt 2010

@mayerka mayerko, jsi tu vitana stale, a naladu nam nekazis, aspon se ti muzeme zkouset predat trochu nadeje. kdyz se s nami podelis o svuj smutek, tak bude mensi.
a preju ti at to dnes u doktora dobre dopadne, at to uz mas aspon uzavreny ....

vecernice
12. okt 2010

@baru7 no a ja kuprikladu nevytahla ani paty z domu 😀
ale aspon jsem snedla dva talire poelvky 😀
jo a diky vcerejsku mam min o vic nez pul kila. ale to dnes asi zase dozenu 😀

lemge
12. okt 2010

ahojte dievcence,mozem sa vam tu votriet 😉 ?vy ste tu take ostrielane,potrebujem vasu radu a nazor..

vcera som bola na folikulometrii. 13DC a doktor mi nasiel 38mm vraj folikularnu funkcnu cystu.vedla nej bol este jeden folik asi polovicu mensi.povedal mi ,ze moze sa stat, ovulka bude...zaujimalo by ma -ci moze byt vajicko aj v tom mensom folikule??este dodal , ze sa mame snazit take 2-3dni teraz...
no a vcera po vysetreni som si robila ovu test Rapi clear,bol negat-kontrol.pasik(C)tam bol a pasik (T)bol len taky duch....
a dnes mi to nedalo,bo vidim ze mam dost vela vodnateho hlienu,spravila som test tiez.bol zas negat,ale ten testovaci pasik (T)uz bol tmavsi.Myslite ze sa blizi predsa len ovulka? 😕co si o tom myslite? dakujem za rady 🙂

vecernice
12. okt 2010

@lemge ahoj 🙂 folikul praska u nejakych 24mm, takze pokud byl vcera tak 18-20mm, tak muze dozrat a ovu bude. zkus testnout jeste vecer, ovu test se ma delat z opdoledni moci, je v ni vetsi koncentrace LH, a pokud bude testovaci silit, tak zitra znova 😉
jen nevim, co ta cysta vedle ..... drzim palce 🙂

vecernice
12. okt 2010

@baru7
@nanuskal holky, slibovala jsem vam tu ten zazracny cajik 😀 mozna neni zazracny, ale holcina v jine diskuze otehotnela v prvnim cyklu s cajikem, tak mi ho poslala, a ja taky vlastne v prvnim cyklu (a samo za pomoci clostiku 😀)

jinak je to čaj báby Radnické (přesný rozpis se snad dá někde najít, nebo to snad někde v bylinkárně vědí)
obsahuje heřmánek, dobromysl, sléz, šípek, macešku, jablečník, čekanku, mařinku, řebříček a meduňku. jo a dobrej teda není 😀

lemge
12. okt 2010

@vecernice dakujem,,no ved to- ta cysta je folikul co veeelmi narastol.mne neide do hlavy to ,ze ked mi ten jeden dozrel-vlastne prezrel na 38mm,ci moze byt schopny ovulacie aj ten druhy 😕 myslela som si ze len jeden folik ce menstruacny cyklus je schopny ovulacie 😅 a vraj z tej cysty si hlavu robit nemam,ze je to normalne...

idem kupit test,a vyskusat zajtra popoludni 🙂

baru7
12. okt 2010

@vecernice dyť tam jsou samé dobré bylinky....to bude asi tím, že je to předobřené 😀

vecernice
12. okt 2010

@lemge no ono zraje vic folikulu, jeden se stane dominantni dozraje do potrebne velikosti a praskne, tim jak praskne zacne zlute telisko produkovat progesteronu, a ostatni zaniknou 😉 ale nechapu, proc treba to dr. nehlida vic, aby taky neprerostl, nebo nepichne pregynl, aby se prasknuti nacasovalo....

baru7
12. okt 2010

@vecernice teda Rituš...ty ses minula povoláním 🙂

vecernice
12. okt 2010

@baru7 fakt? 😀 a co jsem mela byt? domaci povalec? 😀 😀 to mi jde na vybornou 😀

baru7
12. okt 2010

@vecernice 😀 ja jsem myslela, ze spis gynekolozka 😉 se v tom tak vyznas a hezky to vse vysvetlis 🙂

lemge
12. okt 2010

@vecernice no na to som uz tiez myslela,preco ma viac nesleduje... 😒 asi by som mala na nho viac zatlacit,sakra,..ved on mi robi folikusku len raz do mesiaca. 🙄 povedal mi ze mam dojst hned ako mi skonci menzes.

Baby,a vam doktor ako casto sleduje vajicka?

baru7
13. okt 2010

dobré ránko všem 😉

@lemge mně vajíčka cíleně nesleduje..jen řekne, že vidí aktivitu odpovídající fázi cyklu a tím to hasne...ale byla jsem domluvená, že přijdu i na folikulometrii, ale moje Dr. teď atestovala, tak měla volno...

nanuskal
13. okt 2010

Bré ránečko dievčatá 🙂 som to tu včera nejako zanedbala ☹
Som dneska nejaká nijaká zase....včera sme sa mali snažilkovať, lebo dnes je ten termín od Jonáša ale nič nebolo...nebola som schopná, keď som sa dozvedela, že zajtra je ten pohreb ☹ a neviem, či dnes tiež budem....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre