Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
13. okt 2010

@petap1 no ja tam puvodne taky chtela, mame to nejbliz. ale jak se chovali v tom cervnu, asi jsem mela smulu na spatnou smenu 😀

petap1
13. okt 2010

vecernice: JJ to je právě to...narazíš na deb... a už je to v pytly ☹ No já doufám, že ten můj Dr. zařídí, aby to vše proběhlo OK a chovali se tam slušně 😀 myslím, že maža by je tam taky srovnal do latě..on je na to dost háklivý 😀 Já měla štěstí, že mi to dělaly v Gennetu a tam byly všichni moc milý...ono je to u takových zákroků potřeba.

babe19
autor
13. okt 2010

@nanuskal potom nam napíš ako bolo u tej mytnikovej,som zvedava čo na nu povies,okej 😉
@baru7 no veru,letí to az moc. ale neviem preco tu pise ze 16tt 🙂 ked som len v 15tt 😉

nanuskal
13. okt 2010

@babe19 Napíšem recenziu 😉 Moja kamarátka k nej chodí už 4 roky a je veľmi spokojná...inak už neberie nové pacientky ale mňa zobrala cez tú kamošku...ufff...ešteže tak 🙂
A ako sa inak cítiš? Bruško rastie, rastie???? 😀 😵

babe19
autor
13. okt 2010

@nanuskal ano rastie rastie,hoci na vahe som este nepribrala ani kilo. nevadi aj tak nie som modelka,takze má rezervu. uz ledva cakam kedy bude utorok,uvidime,co noveho od 21.septembra 😉 dufam,ze vsetko OK. a to na preventívku ides k nej alebo s konkrétnym problémom?

vecernice
13. okt 2010

@petap1 no moje teta dela v Krci na administrative, tak prave doufam, ze tam me treba budou hyckat. a myslim, ze manza by je taky srovnal do late, spis se bojim, ze jim do vseho bude strasne kecat 😀
jinak k ty Bulovce - asi to tam maj jak na bezicim pasu, ale snad by mohli pochopit psychiku. ale takovy, jako ze po dvou hodinach po zakroku cloveku reknou tak vstante a jdete na zachod, clovek se v tom uzasnym andelickovi, ve kterem ma nahou prdel 😀, vynda ty vlozeny dve mega vlozky, odlozi na postel, sestra na me koukne, rekne tu vlozku si zas vemte, jinak nam to tu zakrvacite, takze kacerim krokem odkvacis na zachod, pricemz si pujcis toaletni papir od spolubydlici, pac jim nemocnici dosel ...... no ted se chechtam, ale tehdy jsem byla nas ...a 😀

vecernice
13. okt 2010

@babe19 jeee babe uz 16tt? fiiiha, to leti 😉 za chvili se nam tu budes desit porodu 😀
a ani kilo nahore jo? no to ja se bojim, ze porostu. ac zatim mam tak pul dole 😀

babe19
autor
13. okt 2010

@vecernice ale ty si stihlunka,tak to na tebe ani nebude vidiet. ja uz teraz mam vahu ako slon. ale vsak prídu vianoce a tie samé dobroty,mnam mnam. ozaj uz viete komu co kupite? ja ani šajnu nemám co komu. hrozne,zase budem nahanat darceky pred stedrym vecerom 😉

nanuskal
13. okt 2010

@babe19 No idem tam s tým, že k nej aj chcem chodiť a aj nech ma vyšetrí, či je všetko OKa, keď sa nám nedarí otehotnieť...lebo táto moja doktorka doterajšia vôbec nič neriešila, žiadne testy, ani sa ma len nespýtala, že ako mi chodí MS...žiadne rady, nič..proste nezáujem...Keď som jej povedala, že som vysadila HA a že sa ideme snažiť o bábo, tak bola ticho, nič mi na to povedala, ako kedy som to povedala stene....
Podľa mňa to nie je pristup lekára, čo ona praktizuje....!!!!
Tak preto ju mením...

nanuskal
13. okt 2010

@babe19 Ty už máš darček pre všetkých 😉 ten najväčší 😉

babe19
autor
13. okt 2010

@nanuskal správny prístup.dnes si uz chvala bohu mozes vybrat ty lekára. neviem načo ordinuju takýto lekári,ked nič nespravia pre pacientov. táto ti pomoze,uvidís a coskoro otehotnies. mozno aj tebe da clostylbegyt a duphaston ako mne potom ti to este aj nadalej bude ucinkovat a otehotnies - ako ja !

babe19
autor
13. okt 2010

@nanuskal mas pravdu,preto si ani ja neprajem nič iné,len aby rástlo a bolo zdravé. to je pre mna naj darcek

babe19
autor
13. okt 2010

@nanuskal mas pravdu,preto si ani ja neprajem nič iné,len aby rástlo a bolo zdravé. to je pre mna naj darcek

baru7
13. okt 2010

jsem se nějak zapomněla na obědě a tady se toho zatím nakecalo.... 😉 k těm nemocnicím...ono je to bohužel pravda, že když tam na ně člověk nehukne, tak je to někdy dost bída.....ale zase když vím, co je za tím...nechci je v žádném případě omlouvat, vždy je to o lidech...ale ten systém je taky pěkně na palici....

nanuskal
13. okt 2010

@baru7 Ja tomu úplne rozumiem, že veľakrát to nemajú jednoduché....ale to, keď sa ťa gynekologička ani neopýta ako mávaš MS, tak to je dosť divné...nie? Pre mňa je....

baru7
13. okt 2010

@nanuskal no tak to je jasné...to je právě v těch lidech, jak jsem psala....

nanuskal
13. okt 2010

@baru7 Tak tak...niekto sa občas sekne v povolaní 😀 😝

baru7
13. okt 2010

@nanuskal taky si občas říkám, jak někteří mohli tu medicínu vůbec vystudovat.... 😀

nanuskal
13. okt 2010

@baru7 😀 presne

baru7
13. okt 2010

kočenky...pro dnešek se oět loučím, zrovna mi volala taťka, že má cestu kolem a vezme mě domů 😉

petap1
13. okt 2010

vecernice: JJ v ten okamžik by mi bylo asi do breku...to jsou pipiny 😠 Nechápu proč tu práci dělají, když to nemají rádi. Díky bohu, že jsem byla v tom Gennetu....byly tam moc hodní a stejně bych to už nechtěla zažít, natož kdybych si prožilaco ty.

babe: tedy ani kilo na víc, ju....tak já tedy hezky přibívám....už mám 2kg nahoře a to se nijak nepřejídám, jelikož je mi pořád blivno 🙂 Doufám, že zůstanu ve středních hodnotách a přiberu max 15kg 😀 Koukám, že tento týden máme všichni doktory což 🙂

baru: tak pěkné slunečné odpolko 🙂

nanu: Tak to ta moje zájem měla, ale udělat mi hormonální profil taky ne...to, že prý ví co mi chybí...no takže kdyby ho udělala, mohla jsem ten Prolaktin řešit o půl roku dřív.....už tenkrát jsem se měla sebrat a jít k jinému Dr....no co, ale teď už na jí kašlu a jdu od ní 🙂

Jinak ještě jsem vám nenapsala, že štítná se skoro přehoupla zase naopak, takže mi snížil dávku na 1 prášek denně...příští týden tam jdu na kontrolu, tak se zeptám, jestli by se nemohli vysadit úplně....stejně to bylo tím prvním těhu, dřív jsem s tím problémy neměla.
Holky tak už mám zase bobky..chjo....to jsou pořád nějaké nervy...a to má být těhu krásné a mělo by se užívat 😀

nanuskal
13. okt 2010

@baru7 pekné poobedie 😉

@petap1 žiadne bobky 😉 žiadne stresy, nervozita...to sme ti teda fakt nenaordinovali 😔 takže, predpisujem ti, kľud, úsmev, pohodu 😉
Dúfam, že tá štítna už bude v pohode a dá pokoj mrška jedna 😀 😝

vecernice
13. okt 2010

@petap1 jojo to jsem si rikala v pondeli, ze jake krasne obdobi v zivote zeny, kdyz objimam zachodovou misu 😀
a jinak kocko neboj, vsechny tu fandime malemu petapkovi, takze vse bude na vybornou 🙂

lemge
13. okt 2010

ahoj..no tak vcera bol test negativny a dnes silno pozitivny 🙂 .ale aj tak neviem ci sa to da nazvat ovulacia.holky co myslite:moze 38mm cysta tiez produkovat ten LH hormon??? 😨

petap1
13. okt 2010

nanuskal, vecernice: Kočenky moje, kdyby šel vypnout mozek, tak ho hned vypnu....ten dokáže vymylset takové story, že to ani není možné 😅 Už aby jsem měla po UZ a věděla, že je vše OK 🙂

večernice: ty už jsi blunkala, ju 😀 Já se pořád držím, jen od 11tt jsem měla párkrát namále 😀 😀

petap1
13. okt 2010

lemge: Tak v tomhle neporadím, s cystami nemám zkušennost ☹ Já když si testy dělala, tak čárka sílila postupně až do pozitivna 🙂

nanuskal
13. okt 2010

@petap1 Ja viem, že mozog je niekedy strašne na záťaž 😀 veď aj môj mi dá občas dobre zabrať, napr. že prečo neviem otehotnieť....
Ale aj tak, musíš poslúchať a držať sa predpisu !!!! Máš naordinovaný kľud 😀 😝

nanuskal
13. okt 2010

@lemge ja tiež netuším 😔

vecernice
13. okt 2010

@lemge vim, ze cysta muze zpusobovat falesne tehu testy (duchy), ale ze by ovlivnovaly ovu? navic pokud byl vcera negativni a dnes jasen pozitivni, to bych spis tipopvala na ovu. takze sup na to 🙂

buffinko
13. okt 2010

ahojte, prepáčte, že Vám tu leziem, potrebujem pomoc odborníkov...
mrknite na foto, vrchný ovu test je zo včera 26DC a dva spodné sú dnešné 27DC. čo myslíte? pozitívne? mám 3dni do menzes, hrozne ma už týždeň bolia kríže a podbruško, brutál. vždy mám pred menzes bolesti, ale sú mierne...teraz neviem, čo so sebou. môže to byť tehu?

vecernice
13. okt 2010

@petap1 ja si v pondeli chytila nejakou strevni virozu, ale slo to dolem i horem 😀 a nic jsem nebyla schopna pozrit 😉
vim, ze halva se neda vypnout, ale da se pozitivne naladit, ja jsem toho dnes zivoucim dukazem 😉 a to jsem rano byla na odstrel 😀 proste ver malemu!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre