Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
15. okt 2010

@vecernice a ty jsi co za znamení?? no grafík se stále vyvýjí...dneska dramatický pokles na 36,4...to jsou věci 😉

baru7
15. okt 2010

šarjápanóóóó´...co to píšu za bludy??? samozřejmě VYVÍJÍ 😀 to je z hladu... 😀

vecernice
15. okt 2010

@baru7 no ja jsem Vodnar 😀 to melo byt nase prvni 😉 ale holt to bude blizenec 😀

baru7
15. okt 2010

@vecernice obě znamení jsou dost dobré...já jsem váha, takže vodnáře i blížence mám ve spřízněných 😉

vecernice
15. okt 2010

@baru7 a ja proc si tak rozumime 😉 .-D 😀 😀

baru7
15. okt 2010

@vecernice no...to je jasné 😉 včera jsem si udělala radost a koupila 3 knížky..jedna je pilates i s DVD, takže budu doma cvičit...hned to dnes vyzkouším 🙂

vecernice
15. okt 2010

@baru7 jo takove jsem si taky nakoupila, ale ani nevybalila. ale pilates na DVD hmmm.... da se to vypalit? 😀

baru7
15. okt 2010

@vecernice já to zjistím...a jestli jo, tak ti to klidně pošlu 😉 je to taková sympatická knížka...15 min denně...jsou tam 4 programy po 15 min a ty lze různě kombinovat, jsou tam i vhodné kombinace..přišlo mi to sympatické a řekla jsem si, že to vyzkouším...tak uvidíme, jak dlouho mi to nadšení vydrží...teď jdu každopádně na oběd...do zdravé vegetaríánské restaurace 🙂

vecernice
15. okt 2010

@baru7 nech si chutnat 🙂
no ja si koupila knizku cviceni na mici, ale zatim nemam ten mic 😀 😀

petap1
15. okt 2010

Vy jste tedy dnes upovídané 🙂

Baru: Pilates je prý super věc...to jsi koupila moc dobře 🙂 Jo a dobrou chuť 🙂

Večernice: Ještě to tak..mít doma kozu...brrr 😀 My máme taky zakázáno 🙂 manža se stejně bojí jak čert kříže po tom špinění 🙂 Uvidíme jestli později dostaneme povolenku...no když to říkám manželovi, že třeba později, tak odmítá, že neeee, že až po porodu...takže mi asi 9m budeme v celibátu 😀 😀 Ale jak říká Baru..jde to i jináááč 😀 Jo a přesně jak píšeš..všechny neduhy máš vyloučené..prostě to byla blbá náhoda, zato teď to bude čiperka, uvidíš 🙂

baru7
15. okt 2010

Kočky, krásný víkend...já pádím volit a na masáž 😉

vecernice
15. okt 2010

krásný víkindík kočky, já mám po hodině řečtiny, a dostala jsem pochvalu 😀

baru7
18. okt 2010

Dobré ránko, děvčata...jaký byl víkend?? Mně se už zítra vrátí miláček 🙂

vecernice
18. okt 2010

ahoj holky, od soboty spinim ☹ vcera to bylo lepsi a dnes zase ☹ asi nam neni stesti prano, dnes se pokusim nekam vmacknout k doktorovi, tak uvidim, co mi rekne ....

nanuskal
18. okt 2010

Ahojte dievčatá, prepáčte, trošku som vás zanedbala ☹ vo štvrtok sme mali športový deň a poobede som bola na tom pohrebe...bolo to strašne smutné 😢 a večer som dostala z toho celého rozpoloženia strašnú migrénu ☹
V piatok som bola u tej novej Dr. Baby ja som taká nadšená, hneď mi spravila všetky možné stery a po MS mám prísť na krvičku, že mi všetko skontroluje, že u nej je to samozrejmé urobiť všetky stery a testy čo sa dajú, aby vedela čo a ako...spravila mi ultrazvuk z dola a aj sono prsníkov...prostre všetko a dokonca mi aj ukazovala na obrazovke ako mi robí tie stery a povedala mi, že mám krásny čípok 😀
Zatiaľ to vraj vyzerá v poriadku ale že múdrejší budeme, keď budeme mať výsledky 😉 Tak som zvedavá...
Na meranie BT mi povedala, že sa mám na to vyprdnúť 😀 ale mrkla sa na moje grafíky a povedala, že mi to skáče...

@vecernice Nestila som si prečítať všetko, čo sa tu dialo....bola si u toho Dr.? Tuším by si mala byť fakt ty Dr., keď ťa už Dr. chváli, že si si správne naordinovala 😀 😝
Rituška, ja verím, že všetko bude dobré a dobre dopadne a že fazuľka porasie a bude z nej krásne bábo 😵

@baru7 Mám pocit, že so svokrami je to stále tak...že čo sa týka svadby, tak idú do "boja"...oni si to vlastne ani neuvedomujú, ako to môže zle vplývať na nevestu...My sme to mali tiež....dlhé debaty...ale potom sa aj manžel naštvala už nič doma nehovoril a urobili sme si všetko po svojom 😉
Aj u nás je to tak, že už radšej veľa vecí neriešime nahlas 😀

@petap1 Tak ty si tuším tiež natrafila na super Dr. ako ja...ja som taká strašne spokojná 🙂 s prístupom, profesionálnym....a zároveň ľudským 😀 a dokonca mi povedala táto Dr. že tú moju predchádzajúcu pozná a že ona jej hovorila, že jej pacientky začnú odchádzať, keď bude takáto a bude mať toľko aktivít a nebude mať čas a ani náladu na ne... 😅

vecernice
18. okt 2010

@nanuskal NAdi tak to je super zprava ohledne tvoji doktorky!!!! to je ukazkovy pristup 🙂

nanuskal
18. okt 2010

@vecernice Mojáááá, ja dúfam, že to nebude nič vážne a všetko bude OKa....ale volaj Dr. nech ťa zoberie a mrkne sa na to....Budem držať všetky palčeky ktoré mám....aj ktoré nemám...

@baru7 No ja som mala teda náročný...stavba stavba stavba....takú svalovicu mám...ufff 🙄

vecernice
18. okt 2010

@nanuskal Dekuju Nadi. no bojim se, snazim se utestovat, ze to bude dobre, ale proste asi to zas nevyjde ☹(((((

baru7
18. okt 2010

@nanuskal juj..ten čt byl asi migrénový den, i kolegyňka v práci měla takovou migrénu, že jsme si vezly do nem....

@vecernice neboj, to bude dobré...ta moje nej kámoška taky špinila, přesně ve stejnou dobu, jako ty...a v sobotu jsme spolu byly na večeři a všechno je ok, mimčo se mrská a roste do krásny..neboj, neboj..bude dobře 😉

nanuskal
18. okt 2010

@vecernice Ako hovorí Baruš, všetko bude dobré, pozitívne mysli...aj Peťulka špinila a vidíš, všetko je oka 😉
Posielam veľa veľa síl.... 😉

vecernice
18. okt 2010

@baru7 diky Baruš 🙂 já si říkám, že je to fifty fifty 😉 ale jsem dosti zvedava, co mi rekne, nezapomen, muj doktor je skarohlid 😉

vecernice
18. okt 2010

@nanuskal Petulka spinila? fakt? to jsem nejak pozapomnela ... kde je Petap? 😎

nanuskal
18. okt 2010

@vecernice Písala vo štvrtok, že je to spôsobené hematomom na placente, že tá sa čistí, alebo také niečo, a povedal jej Dr. že je to v poriadku....Ale ak si dobre spomínam, tak už špinila aj zo začiatku....vtedy sme jej kázali nesexíkovať 😀 pre istotu....

vecernice
18. okt 2010

@nanuskal uz jsem si to nasla, 23. zari, ale mela to po sexiku. ja zadny duvod pro to nemam 😉

baru7
18. okt 2010

@vecernice ta moje kámoška to taky měla bez sexíku,...to bude OK...já mám dneska zase hoňku, se z toho potento....

nanuskal
18. okt 2010

@vecernice Ale mala to aj neskôr, keď už nesexíkovali.... 😉 neboj, všetko bude OKa, len sa pozitívne nalaď....

Ja dnes očakávam MS, klesla mi teplota na 36,6, tak už ju vidím na ceste....Jonáš nevyšiel 😀 Ale nesexíkovali sme podľa pokynov deň vopred, ale v ten deň 😀 😝

vecernice
18. okt 2010

@nanuskal ja se snazim byt pozitivni. uz jsem nachystana, vykoupana, a za dvacet minut vyrazim 🙂 pak se zas ozvu ...

no JOnas se proste asi sekl 😀 myliti se je lidkse 😀

nanuskal
18. okt 2010

@vecernice Tak držím palčeky a tfuj tfuj 😉 nech to dobre dopadne....

Ja si skôr myslím, že sme nedodržali postup a tam bude chyba 😀 😀 😀 😝

baru7
18. okt 2010

@vecernice já taky držím palečky....
@nanuskal to je vtipné...mně dnes teplota stoupla na 36,6...já to mám nějaké zmatené..napřed vysokou, pak nízkou....

nanuskal
18. okt 2010

@baru7 😀 tak to teda je vtipné...skús ho dať do éteru, mrknem sa na neho 😉
Ja teraz rozmýšlam, či budem alebo nebudem merať, keď mi povedala tá moja doktorka, že nemusím, že to je zbytočné...že sú teraz iné metódy na zistenie toho, či ovulujem...a že sa na to mrkneme po výsledkoch...tak neviem teraz, ale asi ešte jeden cyklus potiahnem 😀 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre