Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

tinkapn
23. feb 2010

Cizu neboj, vsetko bude v poriadku, ved aj zdravej zene niekedy nepride MS 😒 Nezufaj a nehadz flintu do zita, urcite to nie je az take zle 😉 Hlavu hore 😉 A pozitivne myslenie je zaklad 😉 😵

zuztek
23. feb 2010

ahojte, chcela by som poradit s ovu testami - s ktorymi mate dobre skusenosti?

tinkapn
23. feb 2010

Ahoj Zuztek, tak ja osobne mam dobre skusenosti s obycajnymi testami z Anglicka. Predava ich tu jedna kočka - Lauritka. Su to One Step Ovulation Test. Skus jej napisat ak chces 🙂

zuztek
23. feb 2010

tinka, diky, este som nasla na nete taku ponuku: http://www.ovulacne-testy.sk/wondfo/akcia-febru...
co vychadza velmi dobre, akurat ze tu znacku Wondfo vobec nepoznam

tinkapn
23. feb 2010

zuztek, nemas zaco, sme tu predsa od toho, aby sme si poradili 😉
no a k tym testom... vyzeraju byt dobre, ale su dost drahe.... Tu na konikovi mozes zohnat testu uz od 0,20€ za kus. Kočky tu o tom pisali. Ja co bravam od Lauritky, tak ma tu stoji tusim 6€ za 10 kusov aj s postovnym.
Ale je to vsetko na tebe 🙂

vecernice
24. feb 2010

ahoj holciny, preju vam krasne rano 🙂
a hlavne dnes pozitivni ovu test. pak muzem naplnit porekadlo: streda, je ho tam treba 😀
no jo me vira neopousti, proste nam to vyjde!!!!!!

cizu - strasne moc na tebe budu dnes myslet, a drzet vsechny palce, at jsou zpravy od doktora co nejlepsi. pak se nam pekne nahlas ju?

vecernice
24. feb 2010

jo a muj grafik, uz bych se ale rano pozvnesla do vyssi urovne 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/29da65

babe19
autor
24. feb 2010

Dobry den babenky!
Včera večer sa mi nechcelo zapnút PC ale myslela som na vás :D
No dnes sa mi obrovska vyrážka vyskytla na tvári,nepamatam sa kedy som ju mala naposledy a ja ju len tak nenechám,hrozny moj zlozvyk. ☹
Ked som bola v januari u dokyho tak ten mi vtedy hovoril,ze ovulku teraz nemate,nevidím ziadne zlté teliesko a to som bola 11DC. No čo sa čudujem uz dnes som 24DC a nič. 🙂 Len tá bolest v brusku,akokeby mrcha mala dorazit. Nie,nechcem juuu

CIZU nesmúť ,určite to bude dobréé,uvidís.potom nás informuj 😉
VECERNICE - vidís,to ma ani nenapadlo,ze streda.... hihi,si vtipná
čo znamenaju v grafe tie písmenká L,W,C a E?
TINKA sa nám dnes este neukazala :(

vecernice
24. feb 2010

babe - L (pripadne M ci H) je sila ms 😉 ja ji mam mirnouckou a nenapadnou 😀 ale sliznice minule nejak byla, tak jsem v klidu 😀
to ostatni to je sledovani hlenu (W= watery, E=eggwhite - ty jsou plodny). tech mam hodne asi diky tomu seminku 😀
a je zvlastni ze doktor 11DC poznava ovulku podle zluteho teliska, to se prece vytvari az po ni ne?
okolo 11DC by mel videt dorustajici folikul, pokud by tam byl nejaky dominantni, tak by ovu mela dorazit.
a jak jsi mivala predtim dluhe cykly? asi uz sjem se ptala, ale v mem veku uz mi pamet zrovna dobre neslouzi 😀

babe19
autor
24. feb 2010

vtedy mi len tolko povedal,ze nevidí ziadne zlte teliesko :(
díky za vysvetlení písmenok,si mila a teraz to aspon uz viem. ja mávam cykly 28 az 34dnové,takze u mna je to vzdy inak.

vecernice
24. feb 2010

babe - tak muze byt jeste opozdea. s tim zlutym teliskem je to zvlastni, sice nejsem dr. ale net tvrdi nasledujici:
Žluté tělísko
Zbytek prasklého folikulu se přemění na žluté tělísko, které produkuje hormon progesteron. Progesteron brání vývoji dalšího folikulu a udržuje děložní sliznici ve stavu, kdy je schopná přijmout oplozené vajíčko.

Nedojde-li k oplození, žluté tělísko se rozloží a zmizí beze stopy.

Pokud skutečně dojde k těhotenství, žluté tělísko se zvětší a přetrvává až do druhé třetiny těhotenství. Jizva po takovém žlutém tělísku zůstane na vaječníku patrná už napořád.

takze cekat 11DC zlute telisko mi prijde fakt divny 😉 takze se doktorem nedej zvyklat, ona si treba jen dava na cas 😉

vecernice
24. feb 2010

babe - tady je to dost jednoznacny:

http://www.gyn.cz/tree.php?up=216

tinkapn
24. feb 2010

Ahojte kočky moje! 🙂

Babe, neboj nic, uz som tu 😉 A z tej vyrazky si nic nerob - ako pride, aj odide 😉 Teda ja som nikdy nemavala problemy s vyrazkami, ani v puberte, a ako som vysadila HAK, tak ma chvilu veru pekne potrapili 😒

Vecernice - pekny grafik 😉 Mne sa ale nezda ten moj 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/2c86e6
A s tou stredou, to mas veru pravdu a dufam, ze dnes uz budes mat pozitivny ovu testik 😉 😵

Cizu - myslime na teba, dnes sa u doktora drz a prines len same dobre spravy 😉

babe19
autor
24. feb 2010

dakujem ti vecernice!

tinkapn
24. feb 2010

Babe a budes teda aj merat tu BT?

tinkapn
24. feb 2010

Kam ste odisli? ☹

vecernice
24. feb 2010

neboj ja tu jsem 😀 praci porad odsouvam 😠
no grafik nemas vbuec spatny, zatim jsou teplotky peken dole, jsou vyrovnany, az budeme mit // tak nam pekne povyskoci 😉 a to uz budu brzo, ja to tak proste citim. jsem nabita neuveritelnou davkou optimismu 😉

jinak ja mela po vysazeni HAK taky pupinky, a na to ja nebyla nikdy zvykla. a taky je neumim nechat zit svym zivotem 😀 podle toho to vypadalo 😉

tak holky, na tu stredu 😉

makovicka53
24. feb 2010

neviete mi poradit ?...pocula som ze sa daju kupit ovu testy cca 7ks za cca 7-8 €....neviete kde?alebo poradte ak mate dobre skusenosti s nejakymi ovu testami dakujem kraaasne 🙂

tinkapn
24. feb 2010

Juj vecernice, to je super, ze srsis takou davkou optimizmu, hned sa to lepi aj na mna 😀 A je fajn, ze mi ma takto kto zhodnotit moj grafik, lebo sa v tom este vobec nevyznam 🙂 Juj, uz chcem ovulkuuuu 😀 😀 😀

Maku, ja som kupila od Lauritky 10 kusov ovu testov ze 6 eur, a som velmi spokojna, tak skus jej napisat 😉

makovicka53
24. feb 2010

tinka....za kolko dni ti to prislo🙂....a merias si aj BT?popri...ci sa spoliehas len na testiky

tinkapn
24. feb 2010

Maku, ja som este len teraz zacala merat BT, takze len par dni meriam 🙂 A tie ovu testiky mi dosli co ja viem cca za dva dni? Takze je to fajn rychle 😉 Minuly mesiac som mala tiez ovu testy od Lauritky a krasne mi ukazali ovulku, dufam, ze to bude aj teraz tak 🙂

vecernice
24. feb 2010

holky, jdu na spinning, a pak se dehydratuju a pujdu testnou. a chci je tam videt 😀

makovicka53
24. feb 2010

tinka dakujem..uz som jej pisala takze mi posle...budem cakat...to su moje prve testy dufam ze nesklamu🙂...zajtra skusim odmera BT uvidim vo a jak 😉

tinkapn
24. feb 2010

Maku nemas zaco, ved sme tu od toho, aby sme si poradili 😉 a prajem vela stastia s testikmi 🙂

Vecernice - tak bez a uzi si to a ked prides, chceme pocut len same dobre spravy 😉 😵 Dnes uz tam budu, neboj 😉

babe19
autor
24. feb 2010

Ahojte,bola som prec,musela som este aj obývacku poupratat. Hihi. Este aj sestrinho psíka som musela zobrat von vencit. Ale to bolo len 15minut.
BT si asi budem merat,ked mi skonci mrcha. ovu testy uz asi teraz nie.
makovicka aj ja som ti chcela poradit lauritku alebo na mimibazari tiez ponukaju jeden test za jedno euro,od desiatich kusov postovné zdarma :D

tinkapn
24. feb 2010

Babe, aj ja idem akurat psika vyvencit 😀 Tak ked pridem, sa vam ohlasim 😉 Ahojte zatial 🙂

vecernice
24. feb 2010

tak to ja kupuju RapClera, baleni 5 ks za 150 kč, lékárnu mám přímo pod nosem (před prací 😀) a těm nějak věřím, tedy za předpokladu, že konečně ukážou druhou tučnou čáru 😉
tak za dvě hoďky, teď si jdu hrát na velblouda na poušti 😀

vecernice
24. feb 2010

jinak spin byl super, takze jak se rika, bylo mi dobre a je mi lip 😀

tinkapn
24. feb 2010

Tak ja uz som tu z prechadzky 🙂 Bolo super, dnes je vonku nadherne, ako na jar 😵
Vecernice - super, ze spin bol super, len teraz nepit 😒 Aj mna velmi smadi, ale musim odolat a o nejaku pol hodinku mozno testnem 😉

tinkapn
24. feb 2010

A co inak robite kočky? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre