• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
@vecernice ahoj kočko, tak to mě mrzí, že si to těhotenství takhle "užíváš"... Hmm, nejhezčí období ženy, co? :confused: Zase na druhou stranu, hodně si odpočineš a naspíš si do foroty, protože dvojčata, to bude mazec :grinning: Co ti jinak řekli? Je to hematom? A hojí se? A máš nějaký fajn ženský na pokoji? Kde vlastně ležíš?
U nás je teď nějak husto, asi na nás s MM dopadlo to všechno, co se poslední 2-3 měsíce událo, nějak se pořád chytáme.. Příští týden jedu s Járou na návštěvu ke kamarádce do jižních čech, na 4 dny, tak snad to doma vychladne...
Jinak, můžu se zeptat, za jak dlouho bych měla dostat MS po revizi? Už je to měsíc a nic.. Kromě tedy toho krvácení v 1.týdnu po, ale to prý MS v žádném případě nebyla.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo..
2. nov 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

vecernice: Tak to mě mrzí. Mám kamarádku co čekala jednovaječná dvojčata a měla to taky tak. Ono je to asi větší riziko. Ale nezoufej, uteče to jako voda a budeš miminka držet v náručí a pak se ještě naběháš :slight_smile:

mayerka: Vím, že by měla přijít do 4 týdnů. Pak by se to mělo řešit...aspoň tak mi to říkali Dr.
2. nov 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Rituška nezúfaj, ono ešte môžu zmeniť doktori názor keď sa vám bude dobre dariť...len sú teraz opatrnejší a aj ty musíš byť, to preto :wink: Vidíš, hematom je na ústupe :wink: dobrá správa :wink: resp.skvelá :grinning:
Viem, že je to pre teba ťažké, ale všetko bude dobré :wink: len to chce koooooopu prevelikú síl :wink:
2. nov 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 Ahoj Peťuška a ty si ako na tom? Ukončuješ tú neschopenku? Ako sa cítiš?
2. nov 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nanuskal: Já jdu na kontrolu zítra. Chci se Dr. pořádně poradit. Dnes dopo jsem zase zašpinila. Uvidíme jak to bude zítra. Pokud ale bude vše OK do práce bych šla :slight_smile: Budu se řídit jeho radami. Jinak nevolnosti mám pořád...jsem zvědavá kdy přejdou :sunglasses: A jak jsi si užila prodloužený víkendík s mažou ? :slight_smile:
2. nov 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No snasim to tak, ze od rana brecim. Včera mi jina doktorka rekla, ze me pusti, az se vstreba a dnes toto. Ja tu byt nechci. Ani toto nebyla moje predstava tehotenstvi
2. nov 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vecernice: Rituš nebreč, však se to může ještě změnit. Pokud bude vše v pořádku, tak je možné, že doktoři ještě názor změní. Neboj ještě si to těhotenství užiješ :slight_smile:
2. nov 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 Ahoj Peťuš, tak víkendík bol veeeeľmi dobrý :grinning: :dizzy_face: hlavne pohodový :dizzy_face: užili sme si jeden druhého...no proste balada na dušičke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A vy ste sa ako mali?

@vecernice Rituška moja drahá zlatá, neplačkaj :frowning2: ja viem, že to máš sakra ťažké, ale ako vidíš, nie sú si lekári istí, to je tým...nezúfaj, fakt sa to ešte môže zmeniť a budeš doma tráviť svoje tehu a nie v nemocnici.
Hold, niektoré baby si toto krásne obdobie musia iným spôsobom "užiť", nie všetky sú tie šťastné... Ale ver mi, že všetko to trápenie sa zmení na neskutočnú radosť (dvojnásobnú) :dizzy_face:
3. nov 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanuskal: Tak to je dobře, že jste si to užili :slight_smile: No my jsme taky měli nádherný výlet...povedlo se to...ušli jsme asi 10 km, ale byla to báseň :slight_smile: mě pak nic nebylo, tak jsem byla ráda. Za chvilku jdu k DR. musím s ním probrat co a jak..včera jsem zase zašpinila...ale dnes zase nic...jsem už z toho blázen....uvidím jak se s ním domluvím, nevím jestli mám jít do práce, nebo ne....bude to muset rozhodnout on :slight_smile:
3. nov 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Ritusko, slunicko...vydrz to, moc na tebe myslim..je dobre, ze te hlidaji, aspon se nic nepodceni. Cti si, odpocivej...co ja bych za to ted dala....mam hlavu v pejru z te rpace, uz je to na spadnuti, ale je to hodne nadejne a vypada to, ze na dobre ceste, ale zatim to nechci zakriknout...

Jinak na vas myslim vsechny, moc mi chybite, ale snad bude brzy situace uplne jina a zase tady budu s vami. Tak se vsechny drzte e drzte mi palce:slight_smile:

Papapa kocky moje.....
3. nov 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Baru: moc ti držím palce ať prácička vyjde a ty budeš moc z té dosavadní co nejdříve odejít :slight_smile:

Jinak my jsme včera u Dr. dopadli vcelku dobře. Hematom tam sice ještě je, ale už menší..takže jsme pořád doma. Další kontrolu máme 1.12.. Kdyby něco tak mám po té genetické konzultaci zavolat. Dr. se koukal i na UZ...snažil se vyluštit co to bude, ale je ještě brzy..on si myslí, že by to mohla být holčička, ale je to zatím jen hádání :slight_smile:

4. nov 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Ahoj Baruška, no my tu na teba tiež myslíme a chýbaš nám tu...dúfam, že sa ti to čoskoro vyrieši a budeš už na lepšom a aj s nami :grinning: :grinning: :grinning:
Držím palčeky všetky ktoré mám aj nemám :grinning:

@petap1 Peťuš, asi je to lepšie aby si bola doma....keďže ten hematom tam ešte stále je...
A už aj vyberáte mená? Alebo to ešte nechávate tak? No som veľmi zvedavá či to bude baba alebo chlapček :grinning:
4. nov 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanuskal: JJ dokud tam je tak se do práce nepoženu. Včera jsem tam nesla papíry, tak jsem se domluvila se šéfovou, že budu aspoň dělat nějaké postupy...tak se zabavím :slight_smile: No, my už jména máme...Evičku a Františka...takže už čekáme jen na to co to bude :grinning:
Dnes odjíždím k rodičům na víkend...podívám se tam po nějakých záclonách do bytu a mám se tam sejít s kamarádkou co má dvojčátka :slight_smile:

Všem přeji krásný víkend a v pondělí pa :slight_smile:
5. nov 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 Ahoj Peťuš, tak nad Evičkou som aj ja začla poškuľovať :slight_smile: ale chlapčenské sa mi páči Adam, tak neviem či by to nebolo blbé, mať Adama a Evu :grinning:
Ale tak ja na to mám ešte kopu času :slight_smile: :sunglasses:

Uži si poriadne víkendík s rodičmi a kamarátkou a prajem ti dobrý výber pri záclonách :wink:
5. nov 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@vecernice ahoj, chcem ti len popriat vel sil a neplac moja,uvidis vsetko bude v poriadku a deturence ti budu robit len dobre veci,budete velmi stastní
@nanuskal kedy ides znovu k doktorke?  @petap1 ako sa mas? ako si uzivas tehu? vidim,ze uz si v 15tt.to je super
5. nov 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babe19 Ahojky, no ja budem volať budúci týždeň za výsledky...potom sa uvidí, čo mi povie, ako budeme postupovať ďalej.. :slight_smile:
A ty sa nám ako máš? Užívaš si tehuľkovanie určite :wink: :dizzy_face:
5. nov 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@nanuskal hej hej tehu je krásne :slight_smile: len niekedy tie bolesti v brusku. mala by som uz asi citit aj nejaké tie pohyby,ale neviem ci uz boli,neviem ci len budu,bohuzial neviem co mam citit,co mam cakat :unamused: 16 ideme na kontrolu,ide aj muzik,tak dufajme,ze vsetko je ok
6. nov 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, o tom jak tehotenstvi je krasne mám silnepochyby. Mám samo radost ze zizaly rostou, ale priurtovat me na luzko mi zpusobuje solidni stres a vyhled tohoto do konce tehotenstvi mi rozhodne neprinasi klid, ketry by zizaly potrebovaly. Kdo si to sám nezkusi asi nepochopi...
Krasny vikendik!
Petap - ty s tim hematomem mas taky prisny klid na luzku?
Ja proste nevim, proc si musim vyzrat uplne všechno :frowning2:
6. nov 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@vecernice mas pravdu,nechcela som ti ublizit. prepac :frowning2: ja som to tak ani nemyslela. ty si bohuzial svoje vytrpís :frowning2: ale uvidís o par tyzdnov sa budes mat lepsie a vsetko bude v najvacsom poriadku. verim tomu. :wink: aj vam krasny vikend prajem :slight_smile:
6. nov 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babe19 holka neomlouvej se , nemas zac. Ja proste jen predvadim ukazkove zachvaty sebelitosti :grinning:
Ale poverila jsem manzu, at mi doveze casopis o pleteni na miminka, pak si jjeste obstaram jehlice a pustim se do vybavicky :slight_smile:
6. nov 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Ahoj Rituš, moja...ja ti rozumiem, že máš z toho stres a že ten stres nie je dobrý pre bábätká...
Najhoršie je asi to, že si to človek uvedomuje a nevie s tým nič robiť :frowning2: ale ja dúfam, že chytíš druhý dych (napríklad s tým pletením :grinning:) Stále na teba veľa myslím a keby sa dala posunúť vnútorná energia, hneď ti kus posielam :-*
6. nov 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, uz je zase lip, ja mám jen delsi adaptacni proces ;-jinak mi tu nekdo krade jidlo z lednoce na chodbean tak jsem se zase nastvala. Snazim se ted maximalne lezet, aby hematom zmizel a ja mohla co nejdriv domů :slight_smile:
6. nov 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@vecernice správny prístup,neboj sa onedlho budes doma :slight_smile:
6. nov 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte děvčátka :slight_smile:

vecernice: Rituš s tou výbavičkou je to super nápad :grinning: Ne, ne...já klid na lůžku nemám....můžu cokoliv v rozumné míře, jen ne běhat a moc si zvyšovat tep...jinak žádné omezení nemám. Možná je to tím, že už je prcek větší a ten hematom je jinde než placenta...ty jak máš bobečky ještě malé a placenta se bude utvářet, tak asi chtějí, aby byl co největší klid. Ale jinak tě můžu uklidnit, že teď jsem mluvila s tou kamarádkou co má jednovaječná dvojčata a ona chodila až to konce do práce....takže pokud ti hematom zmizí a budete OK, tak si myslím, že není důvod zůstat v posteli...nevím jestli do práce jít, ale rozhodně se budeš moct pohybovat normálně a užívat si těhu:slight_smile: Takže hematome huš ať už jsi pryč a bude zase dobře :grinning:

Nanuskal: Držím palce ať jsou výsledky v pořádku a s Dr. naplánujete nějaký strategický plán :slight_smile:

Babe: Jj snažím si těhu užívat. I když mi pořád straší v hlavě ty Triply na, které půjdeme...snad budou OK a já se konečně pořádně uvolním :slight_smile: U vás je určitě vše OK...u prvního těhu prý pohyby cítí-rozpozná člověk později..takže neboj, však to přijde :slight_smile:
8. nov 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@petap1 neboj triple testy dopadnu dobre. uz aj ja som bola,hoci vysledky este neviem :wink: ale dufajme ,ze vsetko je ok,inak by mi urcite volali :wink: :wink: my ideme na kontrolu 16.novembra a ak tam bude vsetko ok,tak sa objedname uz aj na 3D ci 4D :slight_smile:
skoda,ze sa pocasie zhorsilo,clovek nema na nic naladu :frowning2:
8. nov 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe19: No, já jdu na krev a pak za týden 23.11. jdeme pro výsledky a na konzultaci..takže se výsledky dozvím vcelku rychle. pokud ti nevolali tak je určitě vše OK :slight_smile: Tak to už si to budeš jen užívat...všechny testy konečně za sebou, to se máš :slight_smile: JJ počasí je na prd..ani se mi nechce ven :frowning2:
9. nov 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice ahoj,,tak jak jsi dopadla na pohotovosti jen jsem tak sledovala tvuj pribeh....ale nijak nevim...chapu dobre,ze tam jsou dva mimisci?
9. nov 2010 o 08:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky moje zlate!!!
Nejdriv @vrkocka jojo mám tam dvě zizalky, obe rostou :slight_smile: ted jsem treti tyden hospitalizovana, ale snad uz to brzy skonci

Tak a ted k moji trjce - dne byl utz, zizaly zas povyrostly, hematom tam je, ale svetla a hlavne neni blizko deti ani placenty. Takze na vikend mám zkusebni propustku domů, v nedeli večer zas zpatky, ale pokudd bude vse dobre, tak brzy pujdu domů :slight_smile: jsem stastna jako blecha
@petap ja hodlam lezet, dokud hematom nezmizi, pak chci aspon vychazky a budu delat castecne n dalku pokud to pujde :slight_smile:
Tesim se, az se o vikendu dostanu na net, a pekne vas doctu a soupnu fotku :wink:
@baru7 co ta prace? Uz je ruka v rukave?
@nanuskal - co baracek, pokracuje?
9. nov 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko,

vecernice: To jsou samé dobré zprávy :slight_smile: Tak si víkend pěkně užij v domečku s manželem :slight_smile:
10. nov 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence :slight_smile:

@vecernice Ritušík zlatúšik, tak to je skvelá správa...dúfam, že sa usmievaš ako slniečko :slight_smile: teším sa s tebou...a uži si ten víkendík s manželíkom...a ako sa on máva? ako to zvláda, že si neni doma?
My s baráčikom teraz kľud, až na jar začínam ďalej stavať...ale zato ja zariaďujem a plánujem o sto-tristo :grinning: :sunglasses:

Baby moje, dneska volám doktorke za výsledky...už som sa snažila aj včera ale musela niekam odísť a potom som ja mala kurz angliny....takže to skúsim dnes....
Som strašne zvedavá...a trošku aj bojím bojím....
Beriem teraz také vaginálne tabletky s vitamínom C, včera som mala poslednú a aj včera som mala ovulku pravdepodobne (až na 23DC zase)...a mala som aj také špinenie...nebolo to úplne ani hnedé...ale skôr také s prímesou cervenej :frowning2: tak neviem, či je to od tých tabletiek...uvidím, či to bude pokračovať...

Držte mi baby palce :wink:

@petap1 Peťušík, neboj, všetky testy dopadnú dobre a ty si budeš môcť konečne úplne vydýchnuť a užívať tehu :dizzy_face:
10. nov 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok