Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

mayerka
2. nov 2010

@vecernice ahoj kočko, tak to mě mrzí, že si to těhotenství takhle "užíváš"... Hmm, nejhezčí období ženy, co? 😕 Zase na druhou stranu, hodně si odpočineš a naspíš si do foroty, protože dvojčata, to bude mazec 😀 Co ti jinak řekli? Je to hematom? A hojí se? A máš nějaký fajn ženský na pokoji? Kde vlastně ležíš?
U nás je teď nějak husto, asi na nás s MM dopadlo to všechno, co se poslední 2-3 měsíce událo, nějak se pořád chytáme.. Příští týden jedu s Járou na návštěvu ke kamarádce do jižních čech, na 4 dny, tak snad to doma vychladne...
Jinak, můžu se zeptat, za jak dlouho bych měla dostat MS po revizi? Už je to měsíc a nic.. Kromě tedy toho krvácení v 1.týdnu po, ale to prý MS v žádném případě nebyla.. 😝 chjo..

petap1
2. nov 2010

Ahojte 🙂

vecernice: Tak to mě mrzí. Mám kamarádku co čekala jednovaječná dvojčata a měla to taky tak. Ono je to asi větší riziko. Ale nezoufej, uteče to jako voda a budeš miminka držet v náručí a pak se ještě naběháš 🙂

mayerka: Vím, že by měla přijít do 4 týdnů. Pak by se to mělo řešit...aspoň tak mi to říkali Dr.

nanuskal
2. nov 2010

@vecernice Rituška nezúfaj, ono ešte môžu zmeniť doktori názor keď sa vám bude dobre dariť...len sú teraz opatrnejší a aj ty musíš byť, to preto 😉 Vidíš, hematom je na ústupe 😉 dobrá správa 😉 resp.skvelá 😀
Viem, že je to pre teba ťažké, ale všetko bude dobré 😉 len to chce koooooopu prevelikú síl 😉

nanuskal
2. nov 2010

@petap1 Ahoj Peťuška a ty si ako na tom? Ukončuješ tú neschopenku? Ako sa cítiš?

petap1
2. nov 2010

Nanuskal: Já jdu na kontrolu zítra. Chci se Dr. pořádně poradit. Dnes dopo jsem zase zašpinila. Uvidíme jak to bude zítra. Pokud ale bude vše OK do práce bych šla 🙂 Budu se řídit jeho radami. Jinak nevolnosti mám pořád...jsem zvědavá kdy přejdou 😎 A jak jsi si užila prodloužený víkendík s mažou ? 🙂

vecernice
2. nov 2010

No snasim to tak, ze od rana brecim. Včera mi jina doktorka rekla, ze me pusti, az se vstreba a dnes toto. Ja tu byt nechci. Ani toto nebyla moje predstava tehotenstvi

petap1
2. nov 2010

Vecernice: Rituš nebreč, však se to může ještě změnit. Pokud bude vše v pořádku, tak je možné, že doktoři ještě názor změní. Neboj ještě si to těhotenství užiješ 🙂

nanuskal
3. nov 2010

@petap1 Ahoj Peťuš, tak víkendík bol veeeeľmi dobrý 😀 😵 hlavne pohodový 😵 užili sme si jeden druhého...no proste balada na dušičke 😵 😵 😵
A vy ste sa ako mali?

@vecernice Rituška moja drahá zlatá, neplačkaj ☹ ja viem, že to máš sakra ťažké, ale ako vidíš, nie sú si lekári istí, to je tým...nezúfaj, fakt sa to ešte môže zmeniť a budeš doma tráviť svoje tehu a nie v nemocnici.
Hold, niektoré baby si toto krásne obdobie musia iným spôsobom "užiť", nie všetky sú tie šťastné... Ale ver mi, že všetko to trápenie sa zmení na neskutočnú radosť (dvojnásobnú) 😵

petap1
3. nov 2010

nanuskal: Tak to je dobře, že jste si to užili 🙂 No my jsme taky měli nádherný výlet...povedlo se to...ušli jsme asi 10 km, ale byla to báseň 🙂 mě pak nic nebylo, tak jsem byla ráda. Za chvilku jdu k DR. musím s ním probrat co a jak..včera jsem zase zašpinila...ale dnes zase nic...jsem už z toho blázen....uvidím jak se s ním domluvím, nevím jestli mám jít do práce, nebo ne....bude to muset rozhodnout on 🙂

baru7
3. nov 2010

@vecernice Ritusko, slunicko...vydrz to, moc na tebe myslim..je dobre, ze te hlidaji, aspon se nic nepodceni. Cti si, odpocivej...co ja bych za to ted dala....mam hlavu v pejru z te rpace, uz je to na spadnuti, ale je to hodne nadejne a vypada to, ze na dobre ceste, ale zatim to nechci zakriknout...

Jinak na vas myslim vsechny, moc mi chybite, ale snad bude brzy situace uplne jina a zase tady budu s vami. Tak se vsechny drzte e drzte mi palce🙂

Papapa kocky moje.....

petap1
4. nov 2010

Ahojte 🙂

Baru: moc ti držím palce ať prácička vyjde a ty budeš moc z té dosavadní co nejdříve odejít 🙂

Jinak my jsme včera u Dr. dopadli vcelku dobře. Hematom tam sice ještě je, ale už menší..takže jsme pořád doma. Další kontrolu máme 1.12.. Kdyby něco tak mám po té genetické konzultaci zavolat. Dr. se koukal i na UZ...snažil se vyluštit co to bude, ale je ještě brzy..on si myslí, že by to mohla být holčička, ale je to zatím jen hádání 🙂

nanuskal
4. nov 2010

@baru7 Ahoj Baruška, no my tu na teba tiež myslíme a chýbaš nám tu...dúfam, že sa ti to čoskoro vyrieši a budeš už na lepšom a aj s nami 😀 😀 😀
Držím palčeky všetky ktoré mám aj nemám 😀

@petap1 Peťuš, asi je to lepšie aby si bola doma....keďže ten hematom tam ešte stále je...
A už aj vyberáte mená? Alebo to ešte nechávate tak? No som veľmi zvedavá či to bude baba alebo chlapček 😀

petap1
5. nov 2010

nanuskal: JJ dokud tam je tak se do práce nepoženu. Včera jsem tam nesla papíry, tak jsem se domluvila se šéfovou, že budu aspoň dělat nějaké postupy...tak se zabavím 🙂 No, my už jména máme...Evičku a Františka...takže už čekáme jen na to co to bude 😀
Dnes odjíždím k rodičům na víkend...podívám se tam po nějakých záclonách do bytu a mám se tam sejít s kamarádkou co má dvojčátka 🙂

Všem přeji krásný víkend a v pondělí pa 🙂

nanuskal
5. nov 2010

@petap1 Ahoj Peťuš, tak nad Evičkou som aj ja začla poškuľovať 🙂 ale chlapčenské sa mi páči Adam, tak neviem či by to nebolo blbé, mať Adama a Evu 😀
Ale tak ja na to mám ešte kopu času 🙂 😎

Uži si poriadne víkendík s rodičmi a kamarátkou a prajem ti dobrý výber pri záclonách 😉

babe19
autor
5. nov 2010

@vecernice ahoj, chcem ti len popriat vel sil a neplac moja,uvidis vsetko bude v poriadku a deturence ti budu robit len dobre veci,budete velmi stastní
@nanuskal kedy ides znovu k doktorke?  @petap1 ako sa mas? ako si uzivas tehu? vidim,ze uz si v 15tt.to je super

nanuskal
5. nov 2010

@babe19 Ahojky, no ja budem volať budúci týždeň za výsledky...potom sa uvidí, čo mi povie, ako budeme postupovať ďalej.. 🙂
A ty sa nám ako máš? Užívaš si tehuľkovanie určite 😉 😵

babe19
autor
6. nov 2010

@nanuskal hej hej tehu je krásne 🙂 len niekedy tie bolesti v brusku. mala by som uz asi citit aj nejaké tie pohyby,ale neviem ci uz boli,neviem ci len budu,bohuzial neviem co mam citit,co mam cakat 😒 16 ideme na kontrolu,ide aj muzik,tak dufajme,ze vsetko je ok

vecernice
6. nov 2010

Ahoj holky, o tom jak tehotenstvi je krasne mám silnepochyby. Mám samo radost ze zizaly rostou, ale priurtovat me na luzko mi zpusobuje solidni stres a vyhled tohoto do konce tehotenstvi mi rozhodne neprinasi klid, ketry by zizaly potrebovaly. Kdo si to sám nezkusi asi nepochopi...
Krasny vikendik!
Petap - ty s tim hematomem mas taky prisny klid na luzku?
Ja proste nevim, proc si musim vyzrat uplne všechno ☹

babe19
autor
6. nov 2010

@vecernice mas pravdu,nechcela som ti ublizit. prepac ☹ ja som to tak ani nemyslela. ty si bohuzial svoje vytrpís ☹ ale uvidís o par tyzdnov sa budes mat lepsie a vsetko bude v najvacsom poriadku. verim tomu. 😉 aj vam krasny vikend prajem 🙂

vecernice
6. nov 2010

@babe19 holka neomlouvej se , nemas zac. Ja proste jen predvadim ukazkove zachvaty sebelitosti 😀
Ale poverila jsem manzu, at mi doveze casopis o pleteni na miminka, pak si jjeste obstaram jehlice a pustim se do vybavicky 🙂

nanuskal
6. nov 2010

@vecernice Ahoj Rituš, moja...ja ti rozumiem, že máš z toho stres a že ten stres nie je dobrý pre bábätká...
Najhoršie je asi to, že si to človek uvedomuje a nevie s tým nič robiť ☹ ale ja dúfam, že chytíš druhý dych (napríklad s tým pletením 😀) Stále na teba veľa myslím a keby sa dala posunúť vnútorná energia, hneď ti kus posielam :-*

vecernice
6. nov 2010

Ahoj holky, uz je zase lip, ja mám jen delsi adaptacni proces ;-jinak mi tu nekdo krade jidlo z lednoce na chodbean tak jsem se zase nastvala. Snazim se ted maximalne lezet, aby hematom zmizel a ja mohla co nejdriv domů 🙂

babe19
autor
6. nov 2010

@vecernice správny prístup,neboj sa onedlho budes doma 🙂

petap1
8. nov 2010

Ahojte děvčátka 🙂

vecernice: Rituš s tou výbavičkou je to super nápad 😀 Ne, ne...já klid na lůžku nemám....můžu cokoliv v rozumné míře, jen ne běhat a moc si zvyšovat tep...jinak žádné omezení nemám. Možná je to tím, že už je prcek větší a ten hematom je jinde než placenta...ty jak máš bobečky ještě malé a placenta se bude utvářet, tak asi chtějí, aby byl co největší klid. Ale jinak tě můžu uklidnit, že teď jsem mluvila s tou kamarádkou co má jednovaječná dvojčata a ona chodila až to konce do práce....takže pokud ti hematom zmizí a budete OK, tak si myslím, že není důvod zůstat v posteli...nevím jestli do práce jít, ale rozhodně se budeš moct pohybovat normálně a užívat si těhu🙂 Takže hematome huš ať už jsi pryč a bude zase dobře 😀

Nanuskal: Držím palce ať jsou výsledky v pořádku a s Dr. naplánujete nějaký strategický plán 🙂

Babe: Jj snažím si těhu užívat. I když mi pořád straší v hlavě ty Triply na, které půjdeme...snad budou OK a já se konečně pořádně uvolním 🙂 U vás je určitě vše OK...u prvního těhu prý pohyby cítí-rozpozná člověk později..takže neboj, však to přijde 🙂

babe19
autor
8. nov 2010

@petap1 neboj triple testy dopadnu dobre. uz aj ja som bola,hoci vysledky este neviem 😉 ale dufajme ,ze vsetko je ok,inak by mi urcite volali 😉 😉 my ideme na kontrolu 16.novembra a ak tam bude vsetko ok,tak sa objedname uz aj na 3D ci 4D 🙂
skoda,ze sa pocasie zhorsilo,clovek nema na nic naladu ☹

petap1
9. nov 2010

babe19: No, já jdu na krev a pak za týden 23.11. jdeme pro výsledky a na konzultaci..takže se výsledky dozvím vcelku rychle. pokud ti nevolali tak je určitě vše OK 🙂 Tak to už si to budeš jen užívat...všechny testy konečně za sebou, to se máš 🙂 JJ počasí je na prd..ani se mi nechce ven ☹

vrkocka
9. nov 2010

@vecernice ahoj,,tak jak jsi dopadla na pohotovosti jen jsem tak sledovala tvuj pribeh....ale nijak nevim...chapu dobre,ze tam jsou dva mimisci?

vecernice
9. nov 2010

Ahoj holky moje zlate!!!
Nejdriv @vrkocka jojo mám tam dvě zizalky, obe rostou 🙂 ted jsem treti tyden hospitalizovana, ale snad uz to brzy skonci

Tak a ted k moji trjce - dne byl utz, zizaly zas povyrostly, hematom tam je, ale svetla a hlavne neni blizko deti ani placenty. Takze na vikend mám zkusebni propustku domů, v nedeli večer zas zpatky, ale pokudd bude vse dobre, tak brzy pujdu domů 🙂 jsem stastna jako blecha
@petap ja hodlam lezet, dokud hematom nezmizi, pak chci aspon vychazky a budu delat castecne n dalku pokud to pujde 🙂
Tesim se, az se o vikendu dostanu na net, a pekne vas doctu a soupnu fotku 😉
@baru7 co ta prace? Uz je ruka v rukave?
@nanuskal - co baracek, pokracuje?

petap1
10. nov 2010

Dobré ranko,

vecernice: To jsou samé dobré zprávy 🙂 Tak si víkend pěkně užij v domečku s manželem 🙂

nanuskal
10. nov 2010

Ahojte dievčence 🙂

@vecernice Ritušík zlatúšik, tak to je skvelá správa...dúfam, že sa usmievaš ako slniečko 🙂 teším sa s tebou...a uži si ten víkendík s manželíkom...a ako sa on máva? ako to zvláda, že si neni doma?
My s baráčikom teraz kľud, až na jar začínam ďalej stavať...ale zato ja zariaďujem a plánujem o sto-tristo 😀 😎

Baby moje, dneska volám doktorke za výsledky...už som sa snažila aj včera ale musela niekam odísť a potom som ja mala kurz angliny....takže to skúsim dnes....
Som strašne zvedavá...a trošku aj bojím bojím....
Beriem teraz také vaginálne tabletky s vitamínom C, včera som mala poslednú a aj včera som mala ovulku pravdepodobne (až na 23DC zase)...a mala som aj také špinenie...nebolo to úplne ani hnedé...ale skôr také s prímesou cervenej ☹ tak neviem, či je to od tých tabletiek...uvidím, či to bude pokračovať...

Držte mi baby palce 😉

@petap1 Peťušík, neboj, všetky testy dopadnú dobre a ty si budeš môcť konečne úplne vydýchnuť a užívať tehu 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre