• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
@vecernice Tak ja som potom unavená za teba :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte děvčátka :slight_smile:

Vecernice: Rituš..ty jo už doma...jsem moc ráda, že vás pustili :slight_smile: Žížalky jsou krásné a hezky rostou :wink: Tedy tu pohodičku ti docela závidím...já pořád sem tam nějaké jídlo odevzdám zpět, ale myslím, že i u mě se to lepší :slight_smile:

Nanuskal: Nadi, tak to jsi šikulka, že už jsi si nasadila léčbu :slight_smile: ještěti něco přihodí paní Dr. a to by bylo, aby baktérie nezmizla :slight_smile:

Jinak já jdu volat jestli už jsou výsledky těch Triplů...mám pěkné bobky...ale myslím, že ještě nebudou :frowning2:
22. nov 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 Peťušík, ahoj :slight_smile: žiadne bobky, uvidíš, že všetko bude v poriadku...ja tomu veríííím :wink:
A ty si ako na tom s tou prácou? Minule si hovorila, že možno sa ešte vrátiš...
22. nov 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 drzim palecky, at jsou vysledky na jednicku!!!
my jdeme na NT 3.12. tak jsem zvedava. jinak mi dnes vzali pet ampuli krve :astonished:
22. nov 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Juj moja....ale na mňa ešte nemáš...mne vtedy zobrala tá nová gynekologička až 7 :sweat_smile:
Ja dnes čakám a čakám MS a nikde nič :rolling_eyes: už ma začína vážne štvať...dnes je to už 36 DC a 13 DPO... Podľa grafíkov by som mala mať LF 12 dní...tak už by mala prísť hnusoba jedna :grinning:
22. nov 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal sakra, tak at se mrcha dostavi. ted jste se nesnazili, vid?
no ja mam na jedne ruce jeste modrinu z odberu pred deseti dny. to byly odbery na imuno, ale bohuzel do spatne ampulky, takze ve stredu jdu znovu :grinning:
22. nov 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Snažili veru, snažili, ale v nesprávnej dobe....ovu sa dostavila o týždeň neskôr, než som bola za manželom...takže to by musel byť zázrak :grinning: :grinning: :grinning:

A ako je to s tým hematomom u teba? Už je úplne preč? Musíš teraz chodiť každý týždeň na kontrolu?
22. nov 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal to nevim :grinning: ale doktorka byla s poslednim utz naprosto spokojena, tak se asi bidak vstrebal. a na kontroly budu chodit casteji kvuli dvojcatkum, ted jdu ve ctvrtek ke svymu, a pak pristi patek i s manzou na NT screening, tak konecne uvidi ty nase zizaly nazivo :slight_smile:
jinak LF o jeden den by se mohla prodlouzit, nebot ovu muze nastat treba v noci nebo az treba rano po odmereni teploty, tak by to pocitalo jako az dalsi den :wink:
22. nov 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Tak to je super :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

No tak ja si na tú MS ešte počkám...čo mi iné zostáva :pensive: :sweat_smile:
22. nov 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal je to k vzteku, ji za pozdni prichod potrestat nemuzeme :grinning:
22. nov 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Ona sa už asi vo mne nevyzná...raz ju čakám a druhýkrát nadávam aby neprišla :grinning: asi je chúďa zmätená a teraz rozmýšla, že aký mesiac mám, či očakávací alebo nadávací :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal ty si ale kecka :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak výsledky jsou...jsou negativní..huráá :grinning: i když ve mě sestřička nechala pochyby, páč nemohla najít kartu a tak prý neví zda tam něco Dr. nepřipsali...to se dozvíme zítra na té konzultaci....no já si zatím říkám, že je to negativní, tak to nemůže být nějak špatné, že :slight_smile:

Vecernice: A co bříško, už roste ?? Na NT se těž...tam uvidíte miminka hooodně zblízka :slight_smile: :slight_smile:

Nanuskal: Tedy to je potvrora..když má dojít tak nic....no počkej ještě chvilku a uvidíš co bude....jo a kdyby něco...i zázraky se dějí :grinning: :grinning:
22. nov 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 no gratulka k dobrym vysledkum!!!!
no brisko mozna trosinku, a asi mam pul kila nahore :grinning:
22. nov 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 Peťúúúúš, jasné, že všetko je v poriadku :wink: Ako hovorí @vecernice vždy, vy už ste si to zlé vybrali...už bude iba dobre :wink:
Srdečne gratulujem k výsledkom, teraz si môžeš plnými dúškami vychutnávať tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A čo sa týka zázrakov, tak toto by bol až veľmi veľký... :grinning: vôbec v také niečo nedúfam :wink:

No idem ja do postieľky, lebo ma zmohol zubár :frowning2:
22. nov 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal dobrou noc sipkova ruzenko :slight_smile:
jinak doufam a verim, ze smulu jsem si vybrala i za tebe a Baru :sunglasses:
22. nov 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Si zlatá :wink: posielam jedno veľké objatie :slight_smile:
Dúfam, že sa nám to podarí, kým vy dve s Peťuš porodíte :slight_smile: :wink:
22. nov 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal jasnacka, tady to pobezi jak na bezicim pasu :grinning:
22. nov 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Tak hádam sa nám to tu v Novom roku zase rozhýbe... :wink:
22. nov 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdar holky, vy jste se zase rozepsaly....

@petap1 gratulace k příznivým výsledkům :slight_smile: teď už to bude všechno jen OK

jinak u mě nic nového....teda vlastně..už mám vybrané šaty a zaplacenou zálohu :wink:
23. nov 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Ahoj Baruš, tak už máš šaťulky???? A ktoréééé???? A čo takto fotka???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. nov 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal kukni na mailík :slight_smile:
23. nov 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Baruuuuuu.... ja odpadnem....to je nádhera...čistá princeznááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Fakt úžasné šaťulky :wink: :wink: :wink: Lepšie si si ani vybrať nemohla :dizzy_face:
23. nov 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal děkuju..tak to jsem ráda, že se taky líbí..taky jsme z nich málem odpadly.....pořád jsem čekala, kdy ten pocit přijde...a u 158. šatů se dostavil :grinning: konečně..už jsem začínala být zouflá...
23. nov 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Hlavne, že sa dostavil :grinning: toto je fakt to pravé orechové pre teba :wink: neskutočne ti pristanúú :wink:
23. nov 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal juj..až se červenám.... :dizzy_face: zatím je mám dokonce jako první, snad už si je přede mnou nikdo neobjedná, protože jsou úplně nové :wink:
23. nov 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 juuuu ja je mela na mailu taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: maji krasny korzet nebo jak to nazvat, takovy nezny a pritom sexy!!!! a ten pocit je megadulezitej, proste to musi byt laska na prvni pohled :slight_smile:
23. nov 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice jojo..přeci bych tě neošidila o fotky...jak píšeš..láska na první pohled :wink:
23. nov 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 o ja uz se chtela citit urazene, ale radsi jsem nejdriv mrkla do mailiku :grinning:

jinak holky od rana pracuju, je toho trosku nad hlavu ..... prijde mi to jak nerizena strela. no uvidime, snad vse dopadne :wink:
23. nov 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Ritušík a čo pracuješ??? Zase máš prácu posunutú domov?? Alebo domácnosť???? :slight_smile:
Ja mám teda dneska práce fakt nad hlavu a navyše už 2 dni som poriadne nespala, tak sa cítim riadne na prd....a navyše tá mrcha nechodí a nechodí :angry: :angry: :angry:
23. nov 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok