Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
24. nov 2010

@baru7 jasnacka. pokud by se to zhorsilo, tak za nim mazu. ale jdu k nemu zitra odpo na kontrolu, tak snad do te doby se nic nestane 😉
a k tem vysledkum imuna - mam si zavolat pani primarce v patek, ze mi to snad rekne. je to nejaka ANA IgG IF 😲

nanuskal
24. nov 2010

@vecernice @baru7 Ale to odďaľujem, čoooo??? 😀 😝 Lebo tak nejako tuším, že tam nič nebude 😀 😀 😀

Veď keby náhodou som ho robila skôr, tak dám hneď vedieť 😀 😀 😀

petap1
24. nov 2010

Baru: To máš pravdu...počasí a zábava dělá svatbu a né sladěné ubrousky 😀 😀

Vecernice: Tedy ty ten klid mít nebudeš, viď...ale věřím, že je to tím, že tam jsou dvě a to tělo se s tím musí rychle vypořádat...určitě to bude v pořádku a zítra pan doktor neshledá nic co by tě poslalo zpět do nemocnice 🙂 V Imunu se nevyznám...a nešlo by Dr. zavolat dříve, když už jsou výsledky ?

Baru: Jujda jujda, já jsem tak zvědavá...na PC se dostanu až večer...to asi zvědavostí prasknu 🙂 🙂

baru7
24. nov 2010

@vecernice zlato...teď jsem našla nějaký odborný článek o tom, že zvýšené hodnoty ANA IgG IF jsou u zdravých těhotných žen zcela normální....takže ono to nakonec určitě nic nebude a jenom tě zase postrašili...fuj... 😠

vecernice
24. nov 2010

@baru7 no vidis, tomu rikam potesujici zpravicka 😉 no uvidime. v patek budu moudrejsi 🙂

jinak holky zatim hlasim klid, tak snad to vydrzi 🙂

petap1
24. nov 2010

baru: Ty jsi naše encyklopedie..vždy víš a podáš ty správné informace 😀

vecernice: To víš, že to vydrží 🙂

baru7
24. nov 2010

@vecernice no já fakt doufám, že je to tím těhotenstvím...ne doufám...jsem si jistá 🙂 🙂 ale každopádně nechápu, proč ti jako volali, že je něco blbě, aniž by ti to rovnou vysvětlili.....měla jsi sestru rovnou sjet a a ť tě okamžitě přepojí na dr., v tomhle stavu nepotřebuješ ani náznak stresu.....

baru7
24. nov 2010

@petap1 no..jen aby to tak vážně bylo...víš jak je to s důvěryhodností internetových zdorjů 😀 ale snad to v tomto případě je ok..navíc to byl nějaký odborný článek...

vecernice
24. nov 2010

@baru7 no ono je to slozitejsi. oni mi odbery na imuno delali v nemocnici. ale laborator jim rekla, ze to poslali ve spatne zkumavce, proto jsem dnes musela na imuno do centra. mezitim mi v pondeli z nemocnice volali, ze nejake vysledky preci jen poslali (autoimunita), ze mi je predaji pro imunologii, proto jsem videla ty hodnoty. sestra mi nerekla nic, vzali dalsi krev a ze na rozbor od pani primarky imunologie si mam zavolat 10.12. tak jsem pak rikala druhe, ze beru jeste ten prednison, a ze potrebuju vedet driv, co aa jak hlavne s ohledem na ty vysledky, co jsem jim donesla, tak mi nakonec dali termin v patek na telefonicky hovor 😲 z nich neco dostat je fakt veda 😉

jinak hlasim navrat z wc a bilo!!!! at to vydrzi!!!! ono ja si myslim, ze jen roste deloha, takze proto mozna praskla cevka, ale ty nervy me ubiji. v pul seste rano se najednou probudite, ze z vas neco tece (to byla voda nebo hlen). tak jsem si skocila na wc, a dve kapky krve. tak zpatky do postele a hodinu jsem lezela a sledovala pocit, zda zas neco ..... ufffff

jo a na fotoblogu jsem si udelala nove album zizalkov, ale je jen pro pratele, takze si me kdyztak pridejte 🙂

baru7
24. nov 2010

@vecernice a imuno výsledky v době, kdy zjišťovali, zda jste s manželem kompatibilní byly OK? Pokud nastala změna až po otěhotnění, tak je myslím odpověď nasnadě...jak si tě mám přidat???

vecernice
24. nov 2010

@baru7 uz me tam mas 🙂
ja nevim, zda tehdy delali i autoimunitu .... no uvidime v patek, dam pak vedet, co na to ta uzasna primarka u ktery si clovek musi predem rezervovat i konzultaci ctyr hodnot po telefonu 😀

petap1
24. nov 2010

Baru: Pokud to bývá odborný článek, tak to je většinou tak....takže to tak bude 🙂

vecernice: Tak tohle znám...celý den jsem se sledovala a kort když jsem někam šla...to jsem byla na nervy, když jsem pak měla jít na WC co tam zase bude....uklidnila jsem se až po tom co mi Dr. řekl, že je to ten hematom, a že se to čistí...to už mi pak to špinění nevadilo..do té doby jsem byla jak uzlíček nervů.
Ale ty tam máš dva bobíčky a ty potřebují hooodně místa, takže to je určitě tím 🙂 🙂
Fotoblog bohužel nemám ☹

vecernice
24. nov 2010

@petap1 tak by sis ho mohla zalozit, pro pratele, a my budeme sledovat, jak ten tvuj uzlicek spokojene roste 🙂

no me hematom taky uklidnil. jen ted mesic byla klid a najednou kapicka 😠 😅

vecernice
24. nov 2010

@baru7 Baru, hod mi kdyztak link na ten clanek, kdes to nasla 😉

baru7
24. nov 2010

@vecernice jojo...už tě vidím...takový hezký pupík 🙂
zlato, já jsem to zadala pouze do googlu a pak to byl cca 10. odkaz až...už jsem to dávno zavřela 😒 .....ale nestresuj a nečti, uvidíš až co v pátek 😉 určitě to bude OK 😉

vecernice
24. nov 2010

@baru7 dekuju 🙂ja ani nestresuju, jen su zvedava zenska 😀

petap1
24. nov 2010

Vecernice: No já jsem takový Gates, že ani nevím jak se to dělá....nu budu fotečky sledovat tady 🙂

Tak já se zatím loučím a večer ještě číhnu...co ta naše Naděnka 🙂

Zatím se mějte hezky 🙂

nanuskal
24. nov 2010

@baru7 @vecernice @petap1 Baby zlaté, tak bola som v tej lekárni a spravila som si ten test....ako som predpokladala NIČ... ☹

baru7
24. nov 2010

@nanuskal ☹ ☹ ☹ tak volej dr., že meškáš, že co to jako je????

nanuskal
24. nov 2010

@baru7 Keď nepríde do 42dňa, tak potom zavolám...tuším som niekde počula, že do 42DC je ešte normálny cyklus...

baru7
24. nov 2010

@nanuskal no..to mi můj dr. kdysi taky říkal....a který den jsi dnes??

nanuskal
24. nov 2010

@baru7 38 DC...takže do pondelka čakám, ak nie, tak volám...

vecernice
24. nov 2010

@nanuskal ☹☹☹☹☹

nanuskal
24. nov 2010

@vecernice Rituš, ja som to vedela ☹ ☹ ☹

vecernice
24. nov 2010

@nanuskal Nadi, zlaticko, ja vim, ze rozum rikal ne, ale zas ten grafik .... neni to fer, kdyz ta mrcha takhle trapi a nervuje takoveho fajnoveho clovicka ......

nanuskal
24. nov 2010

@vecernice mmm...ďakujem 🙂
Fakt sa to ale začína zhoršovať...najprv moje maximum bolo 33dní...potom 35...36...a teraz je už 38 deň a furt nič ☹
A hormóny mám v poriadku ☹ tak nechápem...

baru7
24. nov 2010

@nanuskal hmhmhm..tak to by mě tedy zajímalo, čím to je, že míváš ty cykly tak dlouhé.....

vecernice
24. nov 2010

@nanuskal no a kdy jdes ke svoji mudre na kontrolu? chtelo by, at se nad tim trochu zamysli .....

nanuskal
24. nov 2010

@baru7 Občas ma nejaký prekvapí a skončí za 27 dní ale takých je možno tak 3 za rok....inak sú dlhé...
Ale keď pôjdem po MS k doktorke, tak sa jej na to poriadne spýtam... lebo ma to vážne štve...a dnes ma to všetko úplne naštvalo 😠 😠 😠

nanuskal
24. nov 2010

@vecernice Rituš, ona mi povedala, že mám po MS prísť...len tá nechodí a nechodí.... 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre