• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
@nanuskal mozna to bude spolecny darek:wink:
jeste omrknu sve dalsi napady
jen musim asi trochu nakupovat z domova a doufat aspon v nejake vychazky :wink: dnes odpo mam kontrolu, tak doktora natuknu :grinning:
25. nov 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Tak tak...nakopni ho :grinning: Veď aj Peťuške povolil vychádzky lekár :wink:

Baby na dnes sa lúčim, prchám z práce... papa
25. nov 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal ty se mas, acv teda zubare nezavadim, tech se bojim :grinning: krasn den, doufam, e vam ti tam sviti slunicko tak vesele jako nam tady :slight_smile:
25. nov 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal moje mamka zase OralB moc nedoporučuje..... :unamused:
25. nov 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ránečko babuľky :slight_smile:
Tak včera na tej hygiene mi babenka povedala, že ona odporúča elektrickú kefku sonickú. Ako som to tak čítala, tak ak by som si v budúcnosti kupovala elektrickú kefku, tak len takúto... :wink:
26. nov 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal Dobré ránko :slight_smile: tak jsem včera večer poctivě sprchovala zoubky po naší debatě :grinning:
26. nov 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko holky, vcera kontrola ok, v albu mam utz, dve kapky krve doktora vubec nezajimaly :grinning: jo a pry neveril tehdy pri tom krvaceni ze to udrzime. jinak hematom definitivne pryc, tak bych se rada zacala hybat aspon po dome, ale Dan o tom nechce ani slyset ....
26. nov 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice jupííííí..to jsou dobré zprávy...a co imuno??
26. nov 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Ritušíííííík,to je parááááda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujeeeeem :slight_smile:
Úplne chápem Dana, je ešte v takom rozpoložení...musíš ísť na neho pomaličky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

26. nov 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imuno si mam volat dnes dopoledne, dalsi vysledky budou 10. :grinning:
@baru7 jeste ze si mi to pripomnela :grinning:

@nanuskal no jo, kdyz ja uz bych se tak rada trosku hybala. ale aspon mi povolil si o vikendu obarvit hlavu :grinning: jupiii, a budem pect :wink:
26. nov 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice však trochu hýbat se můžeš, ne...dyť jak chodíš k Dr.? Jezdíš na kolečkovém křesle??? :grinning:
26. nov 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 autickem :grinning: ale Dan mi povoli pohyb z gauce ke stolu a zpet :grinning: to musim trosku upravit, ale polehoucku :grinning:
jinak po NT si necham napsat vychazky, sice je pisou stupidne dve hodky dopo, dve odpo, ale konecne vystrcim nos :wink:
26. nov 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Ale tak vždy lepšie ako nič :wink: ale aspoň, že to nie sú 2hodiny denne a iba napr. poobede....
26. nov 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice a ty máš od dr. předepsaný šetřící režim? jako ani nechodit a nohy nahoru??
26. nov 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 no mela jsem. vcera jsem se ptala na vychazky, myslela jsem, ze mi je zatrhne, ale rekl, ze si muzu vyrazit, a kdyz by prisla kontrola, tak ze jim mam zavolat, a oni mi dopisou nejakou kontrolu :wink: takze jsem pochopila, ze na lezeni uz nebaziruje, hematom je definitivne pryc. ale zas nedelat nic, co by namahalo ci prekrvovalo delohu (sexik mame vicemene zakazany).
26. nov 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice tak já myslím, že procházka by ti neuškodila...tělo se potřebuje taky okysličit...nelítat jak splašená, ale hezky způsobně v důchodcovském tempu :slight_smile: mimochodem, dnes jedu do Phy...ale za miláčkem :wink: na tebe mám vyhrazený čas za 2 týdny :slight_smile:
26. nov 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 se budu tesit!!! ukazu ti aspon okoli :wink:

prochazku asi brzy zkusim, preci jen pomaly pohyb telu muze jen prospet ..... nez mi odejdou zada a pod. :wink:
tak do Praglu ju? tak opatrne, mame tu snehovy poprasek :grinning:
26. nov 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice No..M je v Motole na školení, tak aby nebyl sám přes víkend :wink: nám tady mrzne, ale nějak sněžit ještě nechce....
26. nov 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko děvčátka :slight_smile:

vecernice: Rituš, hurááá, to jsou skvělé zprávy :slight_smile: Dana chápu, můj manža je to samé, ale on se poddá a aspoň trošinku povolí :grinning: Jinak já mám vycházky 2 h dopolko a 4 odpolko...myslím, že takhle by ti to mohli taky napsat. Ale jako ty, pokud by mě čapli mám volat DR. :grinning:

Včera jak jste probíralydárky, tak jsem vyrazila na nákupy a koupila manžílkovi nějaké knihy a vínko. O tom kartáčku jsem taky přemýšlela..to je náhoda :grinning:

Já jdu na kontrolu 1.12. tak uvidíme jak je na tom ten můj hematom a zda mě pustí do práce. Manža to sice nechce, ale já bych šla :slight_smile:
26. nov 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 no ja se s praci rozloucila :grinning: ale mozna pokud to nepujde jinak, se necham uschopnit, ale budu pracovat z domova, jen kvuili tomu, aby mi mohli dat ten home office, uvidime :wink:
26. nov 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: To máš dobré..u mě v práci home office nejde :frowning2: nemůžu se dostat k tobě do albíčka na obrázek :frowning2:
26. nov 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 musis si me pridat do pratel :wink:
26. nov 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děvčátka, krásný víkend...za chvíli vyráží směr Praha za miláčkem :slight_smile:
26. nov 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 krasne si to uzijte!!!
26. nov 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vecernice: Ty jo to jsou novinky...holt nejsem ten Gates :grinning: Máš krásné fotečky a koukám, že bříško se začíná kulatit :slight_smile: Jestli se vrátím do práce, tak sem taky přidám nějaké foto..budu to moct naskenovat :slight_smile:

Baru: Tak krásný den :slight_smile:
26. nov 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky moje všechny!!! Ty jo, tohle asi nestihnu všechno dočíst.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dlouho jsem se zase neozvala, nejdřív jsem byla v jižních čechách, pak jsem se vrátila a kamarádka porodila holčičku (rodila 18 hodin, ufff) , tak byla velká oslava, do toho porodila druhá kamarádka, ale ve 22tt, tak je to teď dost napínavý.. :frowning2: :pensive: A aby toho nebylo málo, tak jsem uklouzla na bahně a něco si udělala se žebrama, nejdřív jsem myslela, že je mám jen naražený, ale teď se trochu bojim, že jsem si je snad zlomila, bolí to jako čert a když se blbě hnu, úplně mi v tom lupe a praská (o slzách ani nepíšu..) No prostě furt něco. Jaroušek je do toho nemocnej, oboustranná bronchitida, to je tedy letos parádní rok!
Večernice - ty mi ale děláš velkou radost, musím přiznat, že jsem se o vás dost obávala.. tak skvělé, že to dobře dopadlo, klep klep.
Nanuska - ty jsi tedy případ, taky nemáš nic normálně, viď, to si můžem podat ruce :grinning:
Petap - u tebe taky skvělý, to je paráda!
Baru - jejej, tak šatičky? No to jsem zvědavá, maš ještě můj email? Jsem zvědavá jak opice :wink:
26. nov 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayerka ahoj kocko, ja si rikala, kde se nam toulas. s tema zebrama mazej okamzite k doktorovi, to je primo rozkaz od nas tri :grinning: at te to netrapi zbytecne dlouho :wink:
26. nov 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice ahoj!! No, s doktorem počkám do pondělka, s tím mi stejně moc nepomůžou.. Asi budu celej víkend zarolovaná v prostěradle :angry: :grinning: :grinning:
26. nov 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayerka Ahojky, tak ako píše @vecernice TO JE ROZKAZ!!! :grinning: s tým nie je sranda!!!!
Máš to ty ale ťažké, stále niečo riešiš...to je priam neskutočné.... :confounded:

A s tou nenormálnousťou u mňa máš úplnú pravdu :grinning: no čo už... musíme bojovať :wink: :grinning:
26. nov 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal aspoň se nenudíme, což? Na doktora už je stejně pozdě a na pohotovost nepůjdu, běhám s tím už od úterka, tak to do pondělí kdyžtak vydrží. Stejně si myslím, že na to stejně nic nemají, do sádry to nejde, a ještě jsem si ty žebra nabrala akorát i s prsem, tak to nejde ani moc stahnout :grinning:
26. nov 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok