Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
26. nov 2010

@mayerka S tou pohotovosťou ti inak úplne rozumiem.... tam nikdy nič nevyriešia 😠
Tak sa opatruj a dávaj na seba pozor!!! Väčší 😀 ´

Všetkým pekný víkendík 😉

vecernice
28. nov 2010

holky , zase jsem dneska krvacela ☹ v noci na wc, pak jen trocha spineni, ale uz jsem na mrtvici ☹hematom ve ctvrtek uz nebyl, tak co to certu zase je? 😉

nanuskal
29. nov 2010

@vecernice Ritušík kľud, hlavne to chce pokoj (hoci viem, že sa mi to ľahko hovorí) len nervozitou to nezlepšíš...
Zavolaj si k lekárovi pre pokoj v dušičke...a uvidíš, čo ti povie.... 😉 🙂
Všetko bude v poriadku 🙂

vecernice
29. nov 2010

@nanuskal ahoj Nadi, ja se snazim a jsem celkem v klidu, zustava jen vnitrni neklid, a i ten je dneska, pote co jsem se zas vyspala, mensi. ale spinim furt. ja uz myslela, ze budu mit pokoj, takto se zas bojim dojit dal nez na wc....

nanuskal
29. nov 2010

@vecernice A nevolala si tomu lekárovi?? Ale asi to bude tým, že bábätká sú dve a potrebujú veľa miesta a ako rastú, tak tam nejaká tá cievka praskne...

vecernice
29. nov 2010

@nanuskal ještě nevolala, ale asi zavolám. já vím, že říkal, že mě má znervoznit až krvácení o síle ms. ale to se mu to mluví 😀

nanuskal
29. nov 2010

@vecernice To ti fakt povedal??? Tak potooooom 😀 pre pokoj dušičky si keď tak zavolaj, ale myslím si, že to bude v poriadku 😉 Posielam veľa pozitívnej energie 😉

vecernice
29. nov 2010

@nanuskal to mi rekl, ted ve ctvrtek. ja mu hlasila dve kapicky krve, tak rekl, ze ho to nezajima. a j se ptala, co me tedy ma rozhodit. no vcera to bylo silnejsi, ale jen jednou na wc, od te doby obcasne spineni. jen uz jsem si rikala, jak pomalu zacnu chodit na vychazky, a ted se bojim dojit i na zachod 😀

baru7
29. nov 2010

@vecernice ahojky...tož to mě mzrzí, že máš furt takové starosti ☹ ale pro klid duše, moje nej kámoška krvácí od začátku těhu a vše je OK, dokonce ani není na nemocenské....prostě někdo to tak asi má, no....

nanuskal
29. nov 2010

@vecernice Rituš, tak pre istotu hore nohy a gaučová kultúra 😉

baru7
29. nov 2010

@nanuskal gaučing, ležing 😀

vecernice
29. nov 2010

@baru7 😀😀 drepkins 😀

vecernice
29. nov 2010

tak jsem volala, doktor ´me celkem uklidnil, pry se to muze stat, doporucil mi tri dny v klidu, ale o vikendu pry muzu i na prochazku, jen neupadnout. muze to pry souviset s terminem ms. jinak s tim mym sobotnim sezenim u stolu to pry nema nic spolecneho, asi by se to stalo, i kdybych lezela s nohama na stole a ascorutin mam brat dal pry to nicemu neuskodi

nanuskal
29. nov 2010

@vecernice @baru7 😀 😀 😀

Tak a teraz šup šup iba ležkať 😉
Neviem ako je u vás, ale ja ak by som nemusela, tak by som ani nechen nevystrčila z dvier 😀 Tu nasnežilo, je z toho hrozný maglajz a cestári zaspali na vavrínoch...prišla som celá mokrá do práce...fuj...to je des 😠

baru7
29. nov 2010

@vecernice
@nanuskal tady taky nádherně sneží, ale já to miluju, takže si to maximálně užívám 😉 za okny chumelí úplně maximálně......

vecernice
29. nov 2010

u nas je krasne bilo, zahrada zapadana snehem, jeste stromecek a zacnu si tu zpivat koledy 😀
jinak ja jsem rozplacla na gauci uz od vcerejsiho rana a nic nedelam 😉 a do patku vydrzim, pak NT, a pokud bude vse v poradku, tak pojedu na pokec do prace 😉 mezi lidiiiiiiii

nanuskal
29. nov 2010

@baru7 @vecernice Baru, ono by to bolo super a pekné...len niekde na horách a nie v meste a navyše, keď sa to všetko topí a je z toho brečka ☹
Inak, ja som veľmi na Vianoce neni...tak dúfam, že sa to zmení, keď prídu detičky 🙂

baru7
29. nov 2010

@nanuskal já zase mám ráda Vánoce a sníh 🙂 i ve městě...u nás se to totiž netopí a drží to 😉

vecernice
29. nov 2010

ja vanoce miluju, jsem hnedle jako male decko, vsechno musi zarit a ja dokazu koupit kazdy kyc 🙂 a vanoce na snehu to je jak z pohadky 😉

baru7
29. nov 2010

@vecernice jojojo...moje řeč 🙂

vecernice
29. nov 2010

@baru7 a peceni cukrovi, zdobeni domecku a zpivani koled .... a to jinak nezpivam, protoze "zpivam" zcela falesne 😅

baru7
29. nov 2010

@vecernice jojo..krása 😉 já už mám nazdobeno..jsem si totiž myslela už minulý víkend, že je advent..jsem nějaká urychlená 😀

vecernice
29. nov 2010

@baru7 Dan zdobil vcera. o vikendu pekl, ted jeste naplne a muze jezulda dorazit 😀

baru7
29. nov 2010

@vecernice já udělám jen pár kousků pro Martina, ať mě to neláká a hlavně asi nepečené...to má nejraději...já to s tím režimem myslím totiž vážně...všichni se mě totiž ptají, jestli jsem nezhubla, a to je super motivace 🙂

vecernice
29. nov 2010

@baru7 tak to smekam 😀 ja mam zas o pul kila min nez na pocatku 😀
ja budu delat jeste nepecene, pokud mi to zizaly dovoli 😉

jinak jsem mluvila se sefem, kvuli homeofficu se budu muset necha uschopnit. a pak vykazovat pocet hodin, ufff. no zvazim prachy by se hodily. navic ikdo nepocita, ze bych chodila do prace 😉

baru7
29. nov 2010

@vecernice já jsem se o víkendu moc nehlídala...nebylo možné udržet režim a pohlídat úplně všechno a musím říct, že jsem se včera večer vůbec necítila dobře a už jse me těšila, až zase najedu na dietku....fakt je to super 😉
a ty jako hubneš, jo???

nanuskal
29. nov 2010

@vecernice @baru7 Fuha, dneska sem nejako nezapadám 😀 😀 😀

baru7
29. nov 2010

@nanuskal ale, ale...ty vždycky, Naděnko 🙂 nebuď urážlivka, jo 😀 😀 😀

nanuskal
29. nov 2010

@baru7 Nie, to v žiadnom prípade nie som urazená 🙂 iba neviem čo by som do týchto príspevkov napísala 😀
Ale tento rok pečiem svoje prvé perníky 😀 tak snáď to je prvý krok k dobrému 😀 😀

Baby lúčim sa s vami, idem opäť k zubárovi.

Tak papa 😉

vecernice
29. nov 2010

@nanuskal ty to spatne chapes, my tu s Baru na tebe prskame vanocniho ducha o sto sest 😀 takze za chvili si budes s nama broukat koledy 😉

@baru7 zatim se tak nejak drzim. ono hodne piju az ctyri litry denne, to bude tu vahu ovlivnovat 😉 na druhou stranu mi mizi svalovina, takze proto ten ubytek 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre