• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
ahoj holky, tak vcera jsem se hodila do klidu, ale dnes je krve zase vic :frowning2: ja uz nevim, co mam delat .....
2. dec 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Rituš, ak si si neni istá ale veľmi z toho mimo, choď k Dr. .... takto sa iba nervačíš a to ti teda nepridáva a ani bábätkám :frowning2:
2. dec 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal ja byla uz vcera klidnejsi, jenze dnes to bylo vic :frowning2: zitra jdu k jine doktorce na NT utz, tak snad se na me koukne....
2. dec 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Tak skús sa aj jej nestranne spýtať, či to môže byť v poriadku podľa nej :wink:
Ritušík, kľud moja :wink:
2. dec 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky......

zdravím ze Sibiře...včera nám tady nejezdily hodinu tramvaje ani busy, ségra jela Pendolinem do Phy a dojela jen do Olmika...tak se vrátila do Ovy...tento výlet jí zabral 5,5 hodiny.... :grinning:

Ale teď nám i svítí sluníčko, tak je nádherně....

@petap je fajn, že je všechno fajn...mně už je taky lépe...zvládla jsem to Algifenem :wink:

@vecernice s tebou to asi bude jak s tou mojí nej kámoškou...krvácí a je všechno v pořádku....na poslední kontrole jí zjistili, že má nízko placentu, tak to bude asi tím...snad se brzy vysvětlí příčina a budeš mít klidné spaní.

@nanuskal snehulienka je anděl???
2. dec 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Baru, jdyz bych vedela pricinu, tak jsem taky klidnejsi, ono to muze byt fakt otu placentou. nejhorsi je, ze clovek vubec nevi, co se tam deje :frowning2:
2. dec 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice no to je na palici...snad už ti něco řeknou...chjo....
2. dec 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Hej hej...u nás namiesto anjelika chodí s Mikulášom Snehulienka :grinning: :grinning: :grinning: Neviem prečo.... ale tak čo už :grinning:

@vecernice Rituuuuuuuuuuuš....daj tam už aj nejakého krajšieho smajlíka :wink: všetko bude v poriadku, uvidíš....to by tvoj lekár nebol taký kľudný, keby tam bol nejaký problém :wink:
2. dec 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal ale on o tom nevi :grinning: on vi jen o tom jednom zakrvaceni :wink:
2. dec 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Zajtra ti snáď tá doktorka niečo múdre na ukľudnenie povie :wink: a ak nie, tak volaj svojmu :wink:
2. dec 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal muj je tam jen dnes pak az v pondeli ....
2. dec 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice tak volej teď hned...však od toho ho máš...co se budeš furt stresovat...já furt říkám, že dokud nejde o život, jde o ho...... a tady jde o životy tři...takže volej....
2. dec 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 e tam az opdoledne, takze vaham, ze mu zavolam. ale stejne mi asi nic nerekne ...
2. dec 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Rituš, žiadne váhanie, na náš príkaz volaj !!!!! :slight_smile:
2. dec 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice
@nanuskal tak, tak...volat....i kdyby ti jen měl říct, že to nic není....raději pětkrát zkontrolovat, než jednou zanedbat....
2. dec 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 ja uz mu volala v pondeli :grinning: no asi cinknu, zitra jdu na to NT do stejny ordinace, jen k jine doktorce, tak se ho zeptam, zda me ona prozkouma pricinu krvaceni ...
2. dec 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice a co říkal v to pondělí???
2. dec 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 ze mam panikarit jen kdyz to bude silnejsi nez ms. a tri dny lezet. ale to predpokladal, ze to asi behem tech tri dnu prejde ...
2. dec 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice a je to silnější než MS??? Z tebe to též leze jak z chlupaté deky :grinning:
2. dec 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 @vecernice Tiež som to chcela napísať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: neni :grinning: je to rano jednorazove pri prvnim curani bud jen krev na papire (to bylo vcera, to uz jsem byla ochotna akceptovat jak standard). dnes to ale ze me i kapalo ..... tak dvoje curani od te doby pospinuju ....
2. dec 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice to může být klidně jen z čípku.....já mám třeba to ektropium - přerůstá mi dělažní sliznice přes čípek a tak je křehčí a lze očekávat, že v těhotenství to bude dělat přesně tuto paseku...sliznice je více, je hodně prokrvená....a moje dr. říkala, že to má každá druhá....
2. dec 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 ja vim, moznych vysvetleni je vice. proto nechci zbytecne plasit a volat mu obden ....
no pokud bych mela jistotu, ze ta druha doktorka me pri NT i vysetri, tak bych to nechala na zitra .... ono se to pres den vzdy trochu uklidni
2. dec 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice já myslím, že jeden třicetivteřinový hovor doktorovi neublíží a tobě pomůže :wink:
2. dec 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak holky, meho doktora proste me krvaceni nerozhodi :wink: ted jsem mu volala, popsala mnozstvi a barvu :grinning: a on rekl, ze musim vydrzet s nervama, a mam teda i nadale absolutni klid na luzku. a zitra ze me doktorka normalne i vysetri. takz uvidime :slight_smile: rikal, ze nema cenu dnes se tam hnat, kdyz jdu stejne zitra.
2. dec 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice no tak vidíš...asi to nic nebude..teda určitě :slight_smile: ...jsou to nervy, já vím, ale určitě to dopadne dobře :wink:
2. dec 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 no zitra po kontrole budu na chvili klidnejsi :grinning: ale jak dlouho mi klid vydrzi, to nevim :wink:
2. dec 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice ja doufám, že ti vydrží ještě cca 27 týdnů :grinning:
2. dec 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 me by stacilo tak jeste neco okolo 20, to uz by mely byt pripraveny k vylodeni :grinning:
2. dec 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice no..necháme je pořádně dopéct, ne :slight_smile: tak do toho 38.tt :slight_smile: to dáš :grinning:
2. dec 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok