• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
@babe19 ahoj babe, gratulace k chlapeckovi a ja cucim na ten 25tt jak blazen :astonished:
u me to ujde, problemy porad mam, ale drzime se, a verim, ze bude brzy lip !!!!
12. dec 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@vecernice dakujem ti velmi pekne,no ide to velmi rychlo,ze??? :wink: drz sa moja,urcite to bude lepsie,uvidís. v juni uz nad vsetkym len mavneš rukou :slight_smile: a budes velmi velmi stastná. ako vidím aj @petap1 je uz v 20tt. wao!!!! ozaj petap vy este neviete co to bude? :wink: @vecernice onedlho ti budu robit ti AFP testy,ze? tusim v 16tt sa to robí.
12. dec 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babe19 4.1. jdu na odbery, ale mam z toho divny pocit, dost pravdepodobne vyjdou spatne i diky tomu krvaceni ....
12. dec 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@vecernice nesmies na to mysliet,ze budu zle vysledky,lebo potom aj budu. musís mysliet pozitívne :wink: takze si aj doma na PN. dolezité je aby vsetko bolo v poriadku s babatkami.
12. dec 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babe19 ale me to rekli doktori, u dvojcat jsou casteji spatne, a pri krvaceni nevychazi dobre, takze ja si nemaluju certy na zed. spis se snazim s tim pocitat, ale tak, ze to nic neznamena :wink:
jj zatim jsem na PN :frowning2:
12. dec 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@vecernice joj tak to mi je velmi luto. ale dufajme,ze nebudu tie naj najhorsie. budem na teba mysliet a drzat palce. ozaj uz sa pripravujete na vianoce??? darceky uz pokupene? koláciky aké budete? :slight_smile:
12. dec 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babe19 my uz mame napeceno, pekl vetsinou manza pod mym dirigovanim :grinning: darecky jsem objednavala vetsinou pres net, uz mi chybi myslim jen jeden :wink:
co ty?
12. dec 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja uz mam medovnícky, ale mala by som robit na sviatky,v utorok idem do poradne,velmi rada by som sa dala vypisat aspon na 2-3tyzdne,nechcem byt na vianoce v robote,dufam,ze sa mi to podari ostat doma,potom by som este napiekla zopár kolácikov. dárky kupené,len krstnej dcérke musím a mamke. ostatní uz vybavení :slight_smile:
12. dec 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, omlouvám se, že Vám sem lezu, jen bych potřebovala poradit... Dají se ovulační testy koupit v lékárně? Nemáte některá zkušenost s měřením teploty? Potřebovala bych s tím poradit.... Díky moc...... :slight_smile:
12. dec 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haaninaa ahoj, jen se klidne ptej, co budeme vedet, rady poradime :slight_smile:
ovulační testy se dají koupit i v lékárně, jen jsou dražší než těhotenské, já kupovávala Rapiclear balení po 5ks asi za 150
12. dec 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice - ty jo, to je pálka, ale zase když to pomůže.... A ještě jedna blbá otázka? Jak na sobě kromě ovu testů poznám, že probíhá ovulace? :sweat_smile:
12. dec 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haaninaa daji se objednat i pres net, ale nevim kde.
ovu se da poznat i jinak - merenim bazalní teploty, ale tam ti to potvrdi az zpetne, nikoliv dopredu. pak je symptomentalni metoda (jestli to dobre pisu:grinning:) a to je pozorovani hlenu a cipku, ale chce to praxi :wink:
spoustu informaci najdes tady: www.merenibt.xf.cz
12. dec 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice - díky moc....
12. dec 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haaninaa neni zac. kdybys mela dotaz, tak se smele ptej :slight_smile:
12. dec 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice - ještě by mě zajímalo, jak se měří ta teplota, jestli normálně pod paží nebo musím vaginálně?? :sweat_smile: :sweat_smile:
12. dec 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haaninaa muzes pod pazi, v ustech nebo vaginalne. ja osobne merila tim tretim zpusobem, prislo mi to tak nejak nejbliz cili :slight_smile:
ale dulezite je kazdy den ve stejnou dobu, jeste prestim, nez vstanes z postele, aby to melo vypovidaci hodnoty. taky casem vypozorujes, co vede treba ke zmene (alkohol, malo spanku, zmena prostredi, apod.).
12. dec 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice - tak já to nějak zkusím a uvidím.... Dá se ještě nějak jinak poznat ovulace? Jako že mě bolí bříško nebo tak nějak ?
12. dec 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haaninaa to bys musela vypozorovat. me pobolivalo nekolik dni pred, ale podle toho jsem to nepoznala. pak hlen a cipek, ale to chce hodne cviku. jinak ty ovu testy. pokud mas pravidelne cykly, tak zacit testovat delka cyklu minus ca 16 dni.
12. dec 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice - aha, takže když mám ms tak 24-28 dní, tak začít plus minus tak okolo desátého dne, že jo? Teda, já t zkusím, takhle už to fakt musí vyjít, když budu mít takový vychytávky.... :grinning: :grinning:
12. dec 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babe19 @vecernice @petap Ahoj baby, včera som vám sem písala dlhý pokec a zmazalo sa to :frowning2:
Tak píšem až teraz, keď mi ide modrykonik :wink:

@babe19 No pozerám a idú mi oči vypadnúť...že 25tt .... ten čas ale fakt ide...a ako pozerám ďalej, tak ani @vecernice @petap za tebou veľmi nezaostávajú :slight_smile: :grinning:
Baby, teším sa s vami...ako sa to tu krásne rozbehlo...Ja si zozbieram všetky infošky od vás a až potom otehotniem asi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Babe...hej prestala som merať...chcela som v tom poklačovať kvôli tomu, aby som vedela kedy mi príde MS....ale po minulom cykle som sa na to vybodla, lebo ani LF nemám rovnakú :frowning2: Nemá to pre mňa zmysel v tom prípade...
Som si povedala, že najako bolo a nejako bude... :wink: Musíme byť trpezliví :grinning:

13. dec 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haaninaa jojo zkus od toho desateho :slight_smile: drzim palce

@nanuskal ahoj Nadi, no dobre, ze se nebudes merenim stresovat. pomohlo aspon na to, ze vis, ze ovu chodi, a LF se asi holt trosku srovnava, porad lepsi delsi nez kratsi :slight_smile:
a kun je teda zaludnej, smazat dlouhy prispevek :astonished:
co vanocni nalada, uz si ji chytla? :wink:
13. dec 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Ahoj Ritušík :slight_smile: no trošku :grinning: hlavne pri pesničke : Už se zase tešíme na Jeeeeeežiška :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Cez víkend som mala tuším energie za 20 ľudí :grinning: tak som makala, fičala :slight_smile: teraz neviem, či to je Vianocami alebo abstinenciou sexíku :grinning: :grinning: :grinning: Ale veľmi sa teším na piatok, odchádzam do toho Dresdenuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Merať som síce prestala, ale sekundárne sa na seba sem-tam mrknem...čípok a hlien :grinning: som ja ale trdlo, že?
13. dec 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal to je zavislost, to znam :grinning:
je Drazdany, no to je super!!!!! tak to si to tam pekne uzijte, tam nasajes poradnou davku vanocni nalady :wink:
jinak tu energii zavidim :grinning: ale my mame aspon uz vsechno cukrovi, jeste asi trochu pouklidit :wink: a muze Jezisek prijit :slight_smile:
13. dec 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice No ja som piekla (ale len medovníčky) cez víkend a aj upratovala...lebo teraz už nebudem stíhať...na víkend sme v tom Dresdene...potom u svokrovcov cez týždeň a až deň pre Vianocami prídem domov...tak to budú fofry ešte porobiť čo treba....
27.12. idem ešte na jeden deň do práce a potom zase ideme na hory :grinning: jaj...na to sa teším najviac :slight_smile:
13. dec 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal tak ty hory zavidim, koukej si je uzit i za me :slight_smile: kam jedete?
a co stromek? uz mate?
13. dec 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Ideme do Vysokých Tatier (moja srdcovka) :slight_smile:
No s tým stromčekom je to u nás zložité...totiž žiaden nebude :grinning: Lebo budeme fakt len 1 deň u nás a to som povedala, že nebudem vyťahovať a ozdobovať :slight_smile: Ja viem, ja viem...už mi kamoška povedala, že som totálne ANTIvianočná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Rituš, užijem si aj za teba, to mi môžeš veriť :wink:
13. dec 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal teda pristi rok na tobe budem muset zapracovat vic :grinning:
Vysoky Tatry zni bajecne, na lyzich jsem byla jednou u Strbskeho plesa :wink:
13. dec 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte děvčátka :slight_smile:

babe: Už jsem si říkala kde se nám touláš :slight_smile: tedy 25tt to to letí...veliká gratulka k chlapěčkovi a k dobrým výsledkům testů a UZ :slight_smile: Nám zatím můj Dr. předpovídá holčičku, tak uvidíme na velikém UZ jestli se to potvrdí :slight_smile:

vecernice: Rituš, já se taky připravovala na špatné výsledky a podívej....já vím dvojčátka jsou dvojčátka :slight_smile: Dnes jsem byla u obvodní DR., aby mi zapsala kontrolu do průkajdy a ona měla u všech 3 dětí výsledky hodně špatné a plodovka vždy dopadla dobře..takže i kdyby byly špatné, tak to NIC neznamená, kort u dvojčátek...ty máš zdravé žížalky a hotovo :slight_smile: Manžílek je šikula když napekl :slight_smile:

Nanuskal: Nadi, jj tu závislost znám taky...nebudu nic sledovat a pak jsem taky nevydržela :grinning: Tedy hory i to Německo ti závidím...pořádně si to užij :slight_smile: My jedeme na hory 25 a 26.12 a pak 19.1. na 4 dny do Pece pod Sněžkou..taky už se moc těším :slight_smile:

Jinak my jsme pekly o víkendu a napekly jsme vše :slight_smile: Ve středu si tam autem s manžou sjedeme pro "výslužku" :slight_smile: autobudem jsem to nebrala :slight_smile: Dárky už mám taky všechny, tak už jen pořádně poklidit, do čehož se mi vůbec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dec 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice No keď budem náhodou tehu, tak ani nebudete musieť :grinning: :grinning: :grinning:
Ja milujem hlavne prechádzky v lese, tá zimná príroda...mmmmmm....tento rok by som si chcela požičať snežky a vyjsť si na nejakú chatu...uvidíme či sa nám to podarí....
Minulý rok sme boli na Lomničáku, bola tam strašnááááá kosa, krásne slnečno, čiže výhľad úžasný :slight_smile:
13. dec 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 Peťulík, no tak ty si aká šikulka :grinning: Ja musím s niektorými darčekmi čakať na manžela :slight_smile: ale stihneme to všetko, to som si istá :wink:

Inak, tá závislosť je závislosť :slight_smile:
13. dec 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok