• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
@nanuskal to vis, ze podari, ja tomu verim :slight_smile:
3. jan 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice :slight_smile: mať tvoj optimizmus :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal vydrz, posilam ti ho cely kybl :grinning:
3. jan 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Ďakujem Rituš...ja sa nejako po tých návštevách a po tých informáciách neviem dostať do roviny...
Všade naokolo to tehotnie, iba ja nie... :frowning2: ale ono to prejde...dúfam...
3. jan 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal Nadinko, ale vem v uvahu, ze vy se bohuzel mate problem trefit do tech spravnych dnu, diky tomu, ze manzilek je tak daleko. kdyby tu byl, tak uz v tom davno litas, tomu ja verim :slight_smile:
3. jan 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Ja viem Rituš...keď mne niekedy už všetko vadí :angry: a dnes mám tuším zase ten jeden negatívny deň.... :frowning2:
3. jan 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal to je naprasto v poradku, a pochopitelne, jednou to na cloveka padne. musela bys byt superman, nebo superzena, kdybys porad mela srset optimismem. takze jen si tu vylej dusicku, a zitra zas vyjde slunicko :slight_smile:
3. jan 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Akurát mi odišiel mužíček zase preč :frowning2: a k tomu som mala celú noc tehu sny....a ešte keď som zbadala tie faktúry po dovolenke....no nič moc.....ani sa nečudujem, že moja nálada je na bode mrazu....
Ale si zlatá.... :dizzy_face: a ďakujem
3. jan 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal nemas zac. vsak ono bude lip, jestli je to spojene se steskem po drahouskovi, tak to se nedivim vubec. hele a on se mel vracet v unoru, jak to s nim ted vypada?¨

@baru7 Baruš a co vlastně nová práce?
3. jan 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcela by som sa spýtať či sú dobre ovul.testy rapi clear.....alebo viete o nejakych lepších....ďakujem
3. jan 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tebi Ahojky...ja som skúšala Rapi ovu testy....bola som spokojnejšia s kazetovými (tie sú aj drahšie) ako s prúžkovými...ale možno som v tej dobe aj prešvihla ovu a ešte k tomu som ich aj ocikávala namiesto namáčania.... :grinning: Takže sú možno rovnako dobré.... :slight_smile: :sunglasses:
Len si musíš dávať pozor na to pitie...lebo ak máš zriedený moč, tak budeš mať iba duchov :wink:
4. jan 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Rituš, podpísal zmluvu na pol roka teraz...čiže končí 15.9.2011. Ešte 9 mesiacov budeme bez seba :frowning2:
4. jan 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal jen osm a pul, ale vim, jak moc je to dlouho ...
kez by se podarilo zasadit seminko tobe do briska, aby kousek jeho byl porad s tebou :slight_smile:
4. jan 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Holky :slight_smile:
Jdu Vás pozdravit, taky jsem se tady chvilku ohřála :slight_smile:

@tebi ahoj, u mě ovu testy Rapi clear fungovaly dobře, byla jsem spokojená :wink:

@vecernice ahoj, Tobě to naskakuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak se máte s dětma?

Ostatní moc zdravím a přeju, ať se jim letos splní všechna přání :slight_smile:
4. jan 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kapibara ty mas co povidat, vzdyt za chvili rodis? :grinning:
no me dnes naskakuej spi husi kuze z kontroly, budou mi brat i krev na tripply, tak kez by vysly hnedle dobre :wink:
jinak mam furt klidovy rezim, takze se to trochu vlece ...
co ty, jak valcis?
4. jan 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice dej pokoj :slight_smile: já si počkám do března :grinning: Tobě nedělali spíš ten NT screening kolem toho 12.tt? jinak mně triply teď vyšly dobře, ale u syna špatně a jen mě zbytečně vystresovaly :angry: takže to neber úplně tak "vážně" :wink: kor u dvojčáků....klidový režim nezávidím :frowning2: taky jsem v 15.tt špinila a ležela asi 14 dní, je to na hlavu.....já válčím stylem kynutí :grinning: ale jinak je fajn, už se nemůžu dočkat :dizzy_face: a jak Ty se kulatíš?
4. jan 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kapibara kulatim kulatim, ale zatim decentne :wink: mam nahore ctyri kila. jinak klidovy rezim uz 12tt, ale ted aspon uz obcas sedim u stolu, nebo jdu okolo bloku :wink:
a u dvojcat tripply vychazi prave casto zkreslene, proto se mi do nich nechce. NT vyslo dobre, tak snad bude vse ok :slight_smile:
4. jan 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice no, tak to se vůbec nestresuj...NT je průkaznější :wink: a 4 kila, to je pohádka,ne? :sweat_smile: a ještě k tomu klidový režim...to bych vypadala jako slon :angry: klidový režim Ti nařizuje tvůj gynekolog? vím, že dnes už spousta doktorů s tím moc nesouhlasí a tvrdí, že klidový režim je přežitek :confused:
4. jan 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kapibara jojo, ja po porpusteni zacala zas krvacet a zas hematom. takze proto klidecek. ale treba uz to dneska bude jinak :wink:
4. jan 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj devcatka, nestiham pisat, protoze v kanclu se nam pokazil net a nechce uz druhy den jet, takze stiham omezene az doma....ale prvni dojmy z nove prace perfektni :slight_smile: jsem spokojena a nadsena, snad to dlouho vydrzi....tak doufam, ze se mate vsechny moc dobre. Myslim na vas :slight_smile:
4. jan 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj som tu prvikrat snazime sa s priatelom o babo uz asi rok ale nejako sa nam nedari neviem co mam uz robit
4. jan 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte děvčátka v novém roce :slight_smile:

Všem vám přeji krásný a pohodový rok 2011 :slight_smile:

Jinak já včera byla u Dr. na kontrole..vše je v pořádku, tak ode dneška zařezávám zase v práci :slight_smile: Koukal na mě jak na blázna, že chci do práce, ale já tu mám klídeček a aspoň mi zase naskočí nějaká ta kačka :slight_smile: Jinak na mateřskou bych měla jít 17.3., takže se tu ani moc neohřeju :slight_smile: Jo a 19.1. jedeme na 5 dní na hory, tak už se moooc těším :slight_smile:
Bříško roste a jelikož nemám už nevolnosti, tak začínám přibírat, ale podle průkajdy jsem pořád v normě :slight_smile: :slight_smile:

Večernice: Tedy tobě ty týdny zase pěkně poskočily..už 18tt to to letí :slight_smile: :slight_smile:

Nanuskal: Nadi, neboj vám se to taky povede..jak píše Rita, ono je u vás těžké se trefit, ale určitě to přijde až to nebudeš čekat :grinning:

Baru: Tak to je dobře, že se ti tam líbí...to je hlavní :slight_smile:
4. jan 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janickaaa24: Ahoj Jani, a nechceš si nechat udělat hormonální profil, aspoň pro začátek...od něčeho se odrazit ?
4. jan 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj hormonalni profil urobili by som vsetko uz len aby sa mi to podarilo ked som bola u doktora tak mu tam z vyterou ukazovalo stale nejaky zapal v oktobri som mala ms a v novembri nic v decembri som iba tak jeden den spinila troska iba a dnes mam ms no neviem ci to neni zas iba take spinenie ja uz nicomu nechapem ani to nemam pravedelne taze asi som komplikovany pripad
4. jan 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kapibara Ahoj, aj Tebe a celej tvojej rodinke všetko dobré :wink:

@petap1 No super, ty už zarezávaš v práciiii???? :grinning: si to vychutnávaš, čoooo???? Zato ja tu nadávam :frowning2: že už by som bola najradšej na materskej :grinning:
Inak aj Tebe všetko dobréééééé...hlavne veľa zdravíčka :wink: :dizzy_face:

@vecernice Rituš veru, keby sa aspoň to podarilo....Len v mojom prípade sa človek nemá čoho chytiť...MS si chodí ako chce....tento mesiac bol zase dlhý, mala som 37 dňový cyklus...

@janickaaa24 Ahoj, vitaj medzi nami....a doktorka ti čo povedala na ten zápal??? Nedala ti žiadne lieky??? Alebo nezisťovala z čoho to máš? Nepravidelný cyklus mám aj ja...a dosť mi skáče...raz 27 potom 35, 38....no nič moc...človek pri tomto nevie nič...hlavne plánovať... :angry:
4. jan 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal mala som vaginalne tabletky ale stale tam vyskakuje zapal nic ine mi ktomu nepovedala :frowning2:
4. jan 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale len vyteri a stale kontroli o dva tyzdne a ken ne ta o mesiac stale len same vyteri nic ine
4. jan 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice dvojčátka jsou prostě větší záhul pro tělo...tak snad se to vše zlepší, a´t si to těhu taky drobek užiješ :slight_smile:

@nanuskal ahoj, děkuju... :wink: Vám taky samozřejmě!
4. jan 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 a kto mi ho urobi ja uz neviem co mam robit
4. jan 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janickaaa24 ahojda :slight_smile:
zkus nam napsat vic, co ti za ten rok doktorka udelala, nebo co zkoumas sama, jako ovu testy, mereni bazalni teploty, jake byvaji cykly, a tak podobne. a jak dlouho mas ten zanet? a proc doktorka neco neresi, kdyz chcete mimco? my to tu rozebereme, a neboj, to co vypada tedbeznadejne, uvidis za par mesicu v jinych barvach :wink:

jinak ja na kontrole - cipek ok, jinak nic nekontroloval, ani utz, ani ozvy, a dalsi kontrola za 3 tydny. ale pry hlavne v psychicke pohode, takze obcasne vychazky nicemu skodit pry nebudou :wink:
4. jan 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok