Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
5. jan 2011

@petap1 no termin mam 26.1. muj manza se vecer rozciloval, ze nejdriv na me doktor vystartoval, ze budu lezet v nemocnici buh vi kolik tydnu, a a ted neposlechne ani ozvy ....
no musim verit, ze tam jsou, obcas si rikam, ze mozna citim prnvi pohyby, ale treba jsou to splasena streva 😀 uz at se trosku projevi zizalacci 😉

@janickaaa24 skoda, ze nemas aspon predschozi, abychom se na to koukli. jinak slaba ms fakt muze byt nizka delozni sliznice, ja to tak mela. to se zjisti vnitrnim utz tak v pulce cyklu. zkus si to vydupat, pokud nebude spolupracovat, zkusila bych jinam, vzdyt lekar nam ma pomahat a ne nas stresovat necinnosti ....

petap1
5. jan 2011

vecernice: Tak to už bude za chvilku 🙂 JJ člověk dokud je necítí, tak má pořád strach, jestli jsou v pořádku...vždy jsem s napětím čekala co se na UZ objeví 🙂 Jestli to je takové jako šimrání, či bublinky tak to jsou oni 🙂 Ze začátku to ani není každý den 🙂 To Evička už se umí pěkně vrtět..vždy říkám, že má za sebou ranní, či večerní tělocvik 😀

vecernice
5. jan 2011

@petap1 no dneska asi fakt chrapou 😉
predevcirem to bylo takove pichnuti obcasne, vcera kdyz jsem usinala, tak ja nevim jestli simrani, ale proste jsem neco citila uvnitr na kazde strane 😉

petap1
5. jan 2011

vecernice: JJ, tak to už o sobě dávají vědět 🙂 teď už to bude veselejší...i když co ti budu povídat...když jsem ji pak třeba celý den necítila, tak jsem zase vnitřně panikařila....no asi člověk není nikdy úplně v klidu 😀 Už, aby jsme je měly v postýlce e hezky na ně viděli 😀

vecernice
5. jan 2011

@petap1 tpo je hlavne tak hezky uslysime, az nam pujde hlava kolem 😀

petap1
5. jan 2011

vecernice: JJ to bude ale muzika 😀 😀 Ale já znám samé pohodové a hodné Evičky, takže ta naše bude zlatíčko..určitě 😀 😀 😀

kapibara
6. jan 2011

@vecernice ahoj, mně u prvního těhotenství můj bývalý doktor dělal UTZ jen do 12.týdne...pak jsem byla na tom velkém ve 20.tt...a pak mi zase můj doktor dělal UTZ až kolem toho 30.tt...ono je to tak docela běžné....pak jsem změnila lékaře a moje současná doktorka dělá UTZ při každé kontrole, což je super a vždycky to uklidní..halt to je ženská 🙂 vnitřně vyšetřuje pouze když je nějaký problém, jinak dělá cervikometrii vnitřní sondou a stejně ještě vždy zkontroluje mimčo UTZ 🙂 je to fajn doktorka a je fakt pečlivá, nic nezanedbá 😉

vecernice
6. jan 2011

@kapibara no ja bych na tom netrvala, ale s tim spinenim a hematomem by clovek rad vedel, na cem je 😉 no co, uz jen dvacet dni a uvidime ty divochy nebo divosky. me zas doktor rikal, ze to nechce zbytecne drazdit, mylsim, ze vic, co dela 😉

kapibara
6. jan 2011

@vecernice je pravda, že když máš problémy, tak bych předpokládala, že to zkontroluje...když jsem špinila, tak ona právě taky vnitřně nevyšetřovala, říkala, že to nechce ještě více podrážit...neboj, doktoři ví, co dělají a mají mnohem větší zkušenosti než my 🙂

baru7
6. jan 2011

Ahoj holky, ja vas nejak nestiham...hodne prace...ale i tak je v nove praci moc fajn 😉 ale veget a valendo grando skoncilo 😎

nanuskal
7. jan 2011

@baru7 Ahoj Baruš, som rada, že sa ti páči v novej prácičke ;) A už prezradíš kam si to vlastne išla??? 😀

baru7
7. jan 2011

@nanuskal no...pracuju teď v advokátní kanceláři...a tím, že jsem často na soudech, mimo kancl, tak holt tolik nestíhám psát...ale jinak je to fakt fajn 🙂

nanuskal
7. jan 2011

@baru7 Tak super, nech sa ti tam darí 😉 😵

nanuskal
7. jan 2011

@petap1 @vecernice Ahojte baby, začala som piť Alchemilkový čaj (vraj je dobrý na úpravu MS), nemáte niektorá s ním skúsenosti?

petap1
7. jan 2011

Ahojte děvčátka 🙂

Baru: je to je fine, že se ti tam líbí a určitě je to i zajímavá práce 🙂

Nanuskal: Nadi, já tedy vůbec nevím 😒 Ale určitě to neublíží a při nejlepším pomůže 😀 A kdy se uvidíte s manžílkem ? A co baráček..kdy budete pokračovat ve stavbě ?

Jinak mě se v práci zatím líbí...mám tu klídek a teploučko. Taky mám pocit, že mi to prospívá...přeci jen mám nějaký režim a zaměstnávám mozek 😀 Někdy mi to domácí povalování už lezlo na mozek 😅 A hlavně si myslím, že mi to bude lépe utíkat a za chvilku se snad přehoupnu přes ten 30tt 🙂 Příští týden chci koupit barvy do pokojíku a vymalovat..pak už to pomalu začneme chystat. Na začátku února si objednáme kočárek a cestovní postýlku 🙂

vecernice
7. jan 2011

@nanuskal ahoj Nadi, ja pila kontryhel (totz v cestine), neuskodil, ale v mem pripade ani nepomohl 😉 pije se od zacatku cyklu do ovulky 😉

@petap1 me je taky lip, kdyz pracuju, navic z toho jsou korunky, co se budou hodit. ale den ma nejaky rad, a mozek snad zatim prilis nemekne 😀 ja ti zas zavidim tve tydny 😀

@baru7 BAru - z tve prace mam radost, ale ne ze nas budes prilis zanedbavat 😀

nanuskal
7. jan 2011

@vecernice Ahoj Rituš, to je presne to .... je to alchemilka 😉
Čítala som zopár stránok a na jednej bolo písané, že ju máš piť prvé dva týždne a na druhom bolo písané, že ju máš piť 2 týždne pred MS, tak som z toho jeleň...
Som si povedala, že skúsim bylinky...na tú moju MS...a navyše, celkom mi ten čajík chutí 😀

vecernice
7. jan 2011

@nanuskal vetsina nazoru se kloni k piti do ovulky 😉 tak drzim palce, at zabere
jeste muzes zkusit ten caj Baby xy, uz jsem zapomnela ten nazev, ale me se asi osvedcil .-D

nanuskal
7. jan 2011

@vecernice Tak to skúsim tak 😉
Myslíš čaj Baby Radnickej na otehotnenie? A myslíš, že môžem piť aj aj??? alebo budem do ovulky piť alchemilkový a po ovu ten druhý??? 😀

petap1
7. jan 2011

Vecernice: Přesně tak..den má řád a mozek je v aktivní činnosti 😀 Už aby tam bylo aspoň 30tt..ale asi každá budeme pořád nespokojená, dokud tam nebudou týdny na porod, viď 😀 Jsem zvědavá jak dlouho po sobě porodíme..dvojčátka bývají dříve, tak aby jsme nakonec nerodily skoro stejně 😀 😀

Nanuskal: Aha kontryhel...to jsem ale neznalec Slovenštiny 😀 tak o tom jsem taky slyšela a i jsem si ho chtěla koupit...nakonec jsem se ale k němu nedostala 😅

nanuskal
7. jan 2011

@petap1 😅 žiadny neznalec, ani ja som nevedela čo to je, ale ujo google mi to povedal 😉
Však za vyskúšanie nič nedám a navyše keď mi chutí, tak nie je o čom 😀

petap1
7. jan 2011

nanuskal: JJ ujo gooogl ví vše 😀 Tak to potom opravdu není o čem mluvit...když ti to i chutná, tak jen do toho 😀

vecernice
7. jan 2011

@nanuskal ja byla caj te baby 😉 cely mesic, a prestala jsem az s // 😉

@petap1 no mylsim, ze mi moc neuteces 😉 ac doufam, ze tam zizaly vydrzi co nejdyl 🙂

petap1
7. jan 2011

Vecernice: Tak to jsi přestala pít ve správný čas 😀 😀 Jasan, jen ať jsou u maminky co nejdéle...tam je jim moooc dobře 🙂

mili78
9. jan 2011

ahojte babenky....neviete mi poradit ci je alebo nie je ovulka? ja som z toho jelen 😒 dakujem

lucka1987
9. jan 2011

@mili78 myslim ze ano.. ale ten test ja nepoznam... ja som mala len duchov a slabe ciarky na ovu testoch a aj tak som dva krat otehotnela

mili78
9. jan 2011

@lucka1987 .... Lucka aj ja mam tento test prvy raz, predtym som pouzivala Rapi clear...a teraz tento...vcera som mala len jednu ciarku, teraz je tam toto...ale aj tak je ta pod C slabsia ako ta pod T...tak neviem

petap1
10. jan 2011

Ahojte děvčátka 🙂
Mili78: Ovu by měla být pokud jsou čárky stejně silné, či "C" silnější než "T". Mě se to vždy podařilo odchytit a bylo jasné, jestli je či ne...ale vím, že někdy se ta pravá chvíle i propásne či se člověk více napije a už je moč zředěná....no je to alchimie. Pokud ale píšeš, že jsi měla jen jednu / a pak toto, tak bych spíše vsázela, že Ovu byla...takže když se budete snažilkovat nic nezkazíte 😀 Myslím, že 100% jistotu má člověk jen s UZ a nebo když dlouhodobě měří bazální teplotu 😉

mili78
10. jan 2011

@petap1 ....dnes je druhy den a zase tam mam dve ciarky...tak ja neviem

petap1
11. jan 2011

mili78: Abych ti pravdu řekla, tak já nevím jak dlouho tam // můžou být...já jsem vždy testla myslím ob den a to už ta druhá slábla...zkus ještě dnes, jestli už nebude slabší. Možná se // drží i dvy dny 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre