• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
@mili78 Ahoj a máš tam aj dnes rovnako silné dve čiarky?
11. jan 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal ...Nanuska dnes este neviem, testujem az vecer ked pridem z prace....ta vcera bola este silnejsia ako ta den predtym co som sem dala aj foto
11. jan 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 ....tak skusim este dnes...predpokladam, ze dnes tam bude uz len jedna :slight_smile:
11. jan 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mili78 No tak to bol asi vrchol toho hormonu :wink: Dúfam, že ste aj dostatočne snažilkovali :wink: :dizzy_face:
11. jan 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili78: Tak to je dobré..když ještě zesílila...tak ovulka určitě byla/bude :grinning: Tak se pěkně snažilkujte :grinning: :grinning:

nanuskal: Ahoj Nadi, tak jak se vede ? Co v práci ? A kdy se uvidíte s manžílkem ?
11. jan 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 Ahoj Peťuš, v práci mám riadnu pohromu....mám toho strašne veľa, bola som v práci aj cez sviatok :frowning2:
Som z toho strašne unavená....
Dnes som objednaná na urologiu kvôli tej mojej baktérii, tak som zvedavá...
Inak, objavil sa mi teraz ovu hlien...nejako skoro....som iba 12DC a mám ho už od včera, tak som začala s meraním teploty zase od včera, lebo chcem vedieť, či príde ovu... Žeby ten čajím naozaj pomáhal :grinning: :dizzy_face:

A ty ako v práci? Si písala minulý týždeň, že najaké tvoje kolegyne ťa tam rady nevidia, to prečo??? :confused:
11. jan 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nanuskal: tedy i o svátek..to ti tedy věřím, že jsi unavená. Snad už to u vás trošinku poleví.
ÁÁ, tak nové měření :grinning: A to je dobře, ověříš si jestli hlen=ovulka :slight_smile: Třeba opravdu čajík funguje a srovná se to :wink:
Tak to budu držet palce, aby kontrola dopadla dobře a bakterie už byla v čoudu :slight_smile:
Já tu mám pohodičku a klídek...zatím si to tu pořád ještě užívám :slight_smile: Ona se totiž šéfová rozhodla udělat nástupce za mě někoho jiného, než kolegini z kanceláře a oni si myslí, že jsem to zavinila já, že jsem ji u šéfové pomluvila...takže jsou nafouklé ...přitom si za to ta dotyčná může sama, já do toho neměla co mluvit....ale jak víš, to jim nevysvětlíš...já si z nich hlavu nedělám, mám tu spoustu jiných kolegů s kterými je tu fine :grinning:
11. jan 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 No teda....to je teda logika tých kolegýň :angry: Ale hlavne, že si z nich veľkú hlavu nerobíš :grinning: :wink: Veď ty máš svedomie čisté, a ony keď majú bujnú fantáziu, tak to je ich problém :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No presne, iba si chcem overiť, že či naozaj ide ovu...lebo teraz to prišlo tak skoro, tak som zvedavá, ale hneď po ovu zase končím (uvidíme dokedy) :grinning:
No a za manželíkom letím začiatkom februára a potom v polovici marca. Dala som si termín letenky podľa Jonáša :grinning: že skúsime aj toto :grinning: :sweat_smile:
11. jan 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nanuskal: JJ, je to jejich problém..když to potřebujou na někoho hodit, tak ať to hodí :slight_smile: Ze začátku jsem to v sobě řešila, ale pak jsem si řekla, že mi za to nestojí a docela se mi podařilo to vytěsnit a neřešit :slight_smile:
Uvidíš, jak to vydržíš, ale i kdyby jsi si tím jen ověřila Ovu tak proč ne :slight_smile:
JJ jen to zkuste...nám to podle Jonáše vyšlo, i když to měl být podle něj kluk a je to holka :grinning: ...ale to je fuk..hlavně, že nějaké mimi je, že :slight_smile: Tak to budu držet palce ať je konstalace hvězd příznivá :grinning:
11. jan 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 nam to podle Janose vyjit nemohlo, pac by to bylo presne v dobe ms :grinning:

@nanuskal tak pak poreferuj, co ta tva ovule dela :wink: kez by zacala chodit driv a cykly se zkratily ...
11. jan 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: No, tak to se asi pan Jonáš špatně vyspal a nějak mu nesedly výpočty :grinning: :grinning:
11. jan 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 @vecernice No keď sa neviem chytiť žiadneho termínu, podľa čoho by som si kupovala letenky, tak som sa chytila aspoň Jonáša :grinning: :grinning: :grinning:
Uvidíme, ale myslím si, že vtedy budem mať akurát MS tiež :grinning: no uvidíme...
11. jan 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal no tak to je jina :grinning: tak fandim JOnasovi, ja budu vyjimka potrzujici pravidlo :wink:

@petap1 mozna tam pan Jonas nema vypocty na dvojcatka :grinning:
co kocar? uz mate? my byli omrknout nazivo favorita, je peknouckej, jen ty koricky jsou uzsi. tak domlouvam zizalam, ze se muzou vytahovat do vysky, ale na sirku bacha :grinning:
11. jan 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanuskal: To je taky řešení...proč házet termíny na zdařbůh, když to jde podle Jonáše, viď :grinning: :grinning:

vecernice: My máme favorita buď V- Travel a nebo Camarelo Q12....půjdeme tam na začátku února a jeden z nich objednáme :slight_smile: Taky se asi rozhodnu podle korbičky, Páč příští zimu nám bude půl roku, tak aby jsme se ještě s pytlem vešly do hlubokého...no a větší korbičku má Q12...tak uvidíme...my nejsme žádní čahouni, tak snad bude Evička pěkná drobounká hočička :grinning: :grinning:
11. jan 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 no vy budete na zimu uz asi ve sportacku, hluboka je tak do pul roku ....
na ty jsem taky koukala myslim :wink: u nas vede DorJan Cross TWin, maji ho i pro jedno decko, rozumna cena a vypada bajecne :wink:
11. jan 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: JJ asi jo, ale kdyby jsme se vešly, tak bych klidně v hlubokém zůstala co nejdéle. Má polohovatelné zádíčka, tak by to bylo i pohodlné :slight_smile:
JJ ten kočárek je moc pěkný a právě není ani moc široký...vybrali jste moc dobře :slight_smile:
11. jan 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1
@nanuskal tripply jsou v poradku!!!!!
11. jan 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Úžasná správička :dizzy_face: :wink:

@petap1 @vecernice Ja som bola na tej urologii a Dr. mi povedal, že to je úplne normálne, že ju tam mám...že je to bežné a že keď mi to nespôsobuje žiadne potiaže, že to riešiť nebude antibiotikami. Mám proste dodržiavať pitný režim, aby sa tam tá baktéria neusádzala.... Čo si o tom myslíte?
11. jan 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal ja bych mu snad verila, pokud ti to nezpusobuje probelmy a nebude vadit v pripadnem tehu ...
asi jsou nektere bakterie pritomne, jen se nesmi premnozit ...
co tvoje doktorka gyndarka na to?
11. jan 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Gyndoška mi povedala, že s tým mám ísť na urologiu, že som asi mala zápal močnových ciest alebo z toho môžem mať. Ja som čítala o tej baktérie a naozaj spôsobuje zápal, ale nie vo všetkých prípadoch. Niektoré ženy ju proste majú stále....aj po antibiotikách sa im vráti...
Mala som ju aj v pošve, ale liekmi čo mi dala gyndoška je už preč podľa posledného výteru...
Tak teraz som z toho mimo :confused: :pensive:
11. jan 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal ver, ze to bude dobre, hezky hodne bumbej, at nemaj sanci se mnozit!!!
11. jan 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice No hodila som to zatiaľ za hlavu :wink: Uvidíme, čo mi povie moja gyndoška na to....asi nebude nadšená, lebo ona chcela tú baktériu dať preč... Chcela by som ísť na preventívnu prehliadku k obvodnej, tak uvidím, čo mi ona povie na to, keď zistí tú baktériu :slight_smile:
12. jan 2011 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, je to se mnou zoufalství, já vím, ale fakt vás nestíhám...ale opravdu intenzivně na vás pořád myslím...je prostě hodně práce, ale je to fajn a baví mě to :slight_smile: doufám, že se máte všechny moc fajn...koukám Rituš, že triply jsou Ok, tak to mám ohromnou radost....tak se všechny držte, snad se tady zase brzy objevím :slight_smile:
12. jan 2011 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Ahoj Baruš aj ty sa držkaj a neboj, my ti tu držíme miesto :wink: :dizzy_face:
12. jan 2011 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko :slight_smile:

vecernice: Rituš supeeeeer...tak zase o jednu starost méně :slight_smile: :slight_smile:

nanuskal: Já bych taky věřila urologovi..pokud se bude pitným režimem udržovat v mezích, tak ti asi neublíží. Hlavní je, že léky jí vyhnaly z pochvy a to je důležité :slight_smile: :slight_smile:

Baru: Jen si užívej toho, že tě práce baví :slight_smile:
12. jan 2011 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 Ja som v podstate rada, lebo nechcem jesť teraz žiadne antibiotiká, zase by mi to iba rozhádzalo organizmus....no tak uvidíme čo bude ďalej... :wink:
12. jan 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanuskal: JJ, proč do sebe cpát antibiotika, když to není nutné...krom toho by se ti asi zase vrátila, takže by to bylo zbytečné. Prostě jsi jedna z těch "vyvolených", které si tu bakteii pěstují celý život :wink:
12. jan 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj hoclinky,
nasla jsem krasny body i dupajdy s velbloudy, tak si tu pul dne lamu hlavu v jake veliksoti to mam objednat :grinning:

@baru7 neboj holka, ty sem patris :wink:

@nanuskal ver urologovi, a vse bude urcite v poradku. co ovulka? :wink:
12. jan 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: To jsou krásné starosti, viď :slight_smile: Já pořád nějak nenakupuju..čekám až vymalujeme ten pokojík a doklidíme skříň....tak abych to pak stihla :grinning: :grinning:
12. jan 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Ovulka zatiaľ nič...hlien je už 3deň, tak to už asi príde :grinning: Dúfam :wink:
No ja by som objednávala asi najmenšie veľkosti, keďže sú to dvojičky :wink:
12. jan 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok