• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
nanuskal: JJ jdu jen na sono štítné, tak snad to bude OK :slight_smile:
27. jan 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanuskal: Jo jinak jsem přihlášená rodit na Bulovce a tu teď vyhrožují zavřít kvůli té stávce Dr. :unamused: Doufám, že ten můj protekční DR. (taky tam dělá), si mě když tak někam vezme sebou a odrodí mě :slight_smile:
27. jan 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1
@nanuskal ahoj holcinky, napul spim a pustila jsem se hned do prace (od osmi), a uplne jsem zapomnela na hlaseni, tak se vam mooooc omlouvam :confused:
ale same dobre zpravy!!!! zizaly rostou :slight_smile: dokonce predbehli o pet dni :wink: jsou v poradku, maji 380g a 360g, i doktorka byla prekvapena. jinak s sebou obe pekne mlely :grinning: ani vyfotit nesly :wink: ale pry maji vse, co mit maji :wink: pohalvi jsme si rict nenechali, a ja z utz nic nepoznala. jen pry maji asi kazda svoji placentu, tak vam nevim, jestli jsou opravdu jednovajecni ... no je to o to napinavejsi :wink:
jo a to co me "kope" me vlastne boxuje, a je to acko :wink: to je hlavickou dolu, ale becko KP ... no snad se jeste pretoci :wink:
ja proste chci rodit prirozene!!! :grinning:
27. jan 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 No pekne, tak to teda nie je príjemná situácia :frowning2: musíš na neho zatlačiť :grinning:
27. jan 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Ahoj Rituš :slight_smile: super správičky :grinning: Takže jeden je budúci Mike Tyson :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobréééé....
Gratulujem a teším sa s tebou....
Ja ti verím, že chceš rodiť prirodzene....je to túžba nás väčšiny :grinning: tak držím palčeky už teraz aby to tak bolo...
Škoda, že žiadna fotečka...tak potom pridaj aspoň bruško, ako ti pekne rastie :wink:
27. jan 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal no fakt se tesim, az povyroste a zesili :grinning:
no uviidime, jak dorotujou, jeste maj trochu casu ..
jinak sex furt ee :frowning2: me z toho hrabne ....
27. jan 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Máte stále zakázaný? Alebo to ty z opatrnosti???
Inak verím ti...mne už hrabe z tých mesačných abstinencií :frowning2:
27. jan 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal mame ted nedoporuceny, doktorka se tvarila, ze ona by to neriskla .... no my to porusili jednou na vanoce a pak asi pred dvema tydny :wink: (ac klasicky tedy vubec ne), protoze ja to proste nevydrzim, ja su horsi jak chlap :grinning: uz se mi o tom zase zda :_D
27. jan 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice :grinning: :grinning: ale o tom porušení si lekárke nehovorila, že nie :grinning: :grinning: :grinning:
Ale veď teraz sú už bábätká v poriadku...myslí si, že by im mohlo niečo hroziť sexíkom???? :confused:
27. jan 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal ono to drazdi delohu, a ta moje je uz namahana tim dvojcecim tehotenstvim, a rychlejsim rustem ... no uvidime, myslim, ze to zase nekd yporusime :grinning:
27. jan 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Že namáhaná :grinning: :grinning: :grinning: práveže sa ukľudňuje :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal ono prave ne. on ji orgasmus zpusobi prokrveni a stahy, takze ji to muze podrazdit ... ale myslim ,ze doktorka je prehnane opatrna ...
27. jan 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Ja viem, ja som to myslela zo srandy....lebo keď si taká nažhavená, veď to je pre organizumus zase stres, že niečo chce a nemôže to mať :grinning: :grinning: :dizzy_face:
27. jan 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal no stres je to poradnej :grinning: kdybych aspon ztratila chut, ale ono houby :wink:
27. jan 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem zpět :slight_smile:

vecernice: Super zprávičky..gratulka :grinning: Tak to tedy bude napínavé..třeba to bude nakonec opravdu páreček :grinning:

Jinak s tím sexíkem, co řešíte....mě se to v hlavě po tom zákazu přeplo a já se do toho moc nehrnula..ikdyž je pravda, že po tom co jsme dostali svolení a vše je OK, tak už ten můj strach ustupuje. Zase je legrace, že manža je při tom tak opatrný, že se pak spíš musím smát a je po vášni :grinning:

Jinak štítná vypadá OK...ještě výsledky z krve..ty budou v pondělí :slight_smile:
27. jan 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 no my podle doktorky povoleni nedostaneme vubec, ac uz problemy nemam zadny. ale proste dvojceci tehu :frowning2:
27. jan 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

tak jsem dnes absolvovala ten test na cukrovku. Bála jsem se, abych jim tam tu sladkou vodu nevrhla zpět, ale nakonec to bylo v pohodě. Člověk jak už má hlad tak tu vodu vypije vcelku s vděčností :grinning: Jen to byl docela vopruz...v 7h. brát krev...v 8h. vypít vodu...10h. brát zase krev.....už mě pak pěkně bolel zadek z toho sezení v čekárně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Výsledky budou za 3 dny, tak uvidíme, jestli se budu muset vzdát sladkého,, či ne :grinning:
28. jan 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, potřebovala bych radu. Nakoupila jsem si zásobu ovulačních testů a protože mě zajímalo, jak vypadá můj test mimo ovulaci, zkusila jsem ho včera - 7. DC - testovací čárka slabší než kontrolní. Nedalo mi to a zkusila test i dnes - 8. DC - čárky stejně silné. Je možné že ovulace je takhle brzy? Minulý cyklus byla až 16. DC. Má někdo podobnou zkušenost? Testovala jsem oba dny odpoledne.
29. jan 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 Ahoj Peťuš, no tak to ti teda vôbec nezávidím...ale na slovách, že keď je človek hladný, tak aj tú sladku vodu vypije s vďačnosťou, tak na tom som sa dosť dobre zabavila :grinning: :grinning: :grinning:
No dúfam, že ti vyjdú dobré výsledky a nebudeš sa musieť zbaviť sladkého :wink: To mne by už malo niečo tak vyjsť aby som mala motiváciu nejesť sladké :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja idem dnes k tej mojej obvodnej lekárke, som zvedavá teda, čo mi povie ona, držte mi malčeky :wink:

@jenda82 Ahojky, a mávaš pravidelnú alebo nepravidelnú MS? Lebo je možné, že mávaš v rôzne dni ovulku....
ja mám nepravidelnú MS a raz mávam na 15DC ovu a raz na 23, ako kedy... aký cyklus práve je...
A nemeriaš si aj bazálku? Mne to dosť pomohlo v potvrdení si ovulácie :wink:
31. jan 2011 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko,

nanuskal: Moc držím palečky ať ti nějak poradí a na něčem se domluvíte :slight_smile: Dnes si jdu pro výsledky na Endokrinošku ale to hlavní nás čeká odpoledne..jdeme na 4D UZ a moc doufám, že se nám Evka ukáže a pěkně se na ni podíváme a odneseme si i nějaké video :grinning:

jenda82: Přesně jak píše nanuskal...máš pravidelnou MS ?
31. jan 2011 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 Juj, tak to máš dneska veľký deň :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Jejda, to musí byť úžasné takto vidieť bábo v plnej paráde :grinning:
Kolegyňa keď bola na 4D, tak si bábo schovávalo tváričku ručičkami :grinning: tak ju museli šťuchať aby sa aspoň trošku ukázala :slight_smile: Dúfam, že vám sa bude usmievať :wink:
31. jan 2011 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nanuskal: JJ těším se , ale nechci moc, kdyby se nám nechtěla ukázat, abych nebyla zklamaná :grinning: Snad odchytíme aspoň jeden hezký obrázek..pak se pokusím vám ho nějak zprostředkovat :slight_smile: :grinning:
V kolik jdeš k Dr. ?
31. jan 2011 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 No to by bolo super :wink: že by sme sa aj my pokochali :wink: :dizzy_face:

Ja idem až po robote o 16:00. Máme to dosť perné v práci, tak nechcem zbytočne provokovať :slight_smile: aj tak budem potrebovať voľno na buduci pondelok-utorok.
31. jan 2011 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanuskal: Někjak to když tak naskenuju..snad to půjde vidět :slight_smile:
To jedeš za miláčkem viď :slight_smile:
Já jdu ve 13:30h. a jsem docela ráda...dnes bych ještě klidně spala. takže ráda uteču brzy :slight_smile:
31. jan 2011 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 tak pak supni nejakou fotku, at se pokochame :slight_smile:

@nanuskal budu drzet palecky, at jsou zpravy dobre!!!
31. jan 2011 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: JJ zkusím ji sem nějak protlačit..snad nějaká bude :slight_smile: :grinning:
31. jan 2011 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice @petap1 Ďakujem baby, potom podám hlásenie :wink:
31. jan 2011 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 @vecernice Ahoj baby, tak doktorka sa nevyjadrila nijako presne, ale vyzerala, že ani jej sa to nepáči....vo štvrtok mám priniesť moč a ona mi dá spraviť nejaké dva rozbory a potom sa uvidí podľa toho čo tam je...
Ale asi to bude na antibiotiká....asi sa im veru nevyhnem...lebo tá hranica prípustná pre tú baktériu, tak ja som nad ňou :frowning2:
31. jan 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal Jsem teprve 3. měsíc po vysazení HA, takže se tělo ještě asi vzpamatovává, ale MS zatím chodí po 28-31 dnech. Každopádně 8. a 9. DC byly čárky stejně silné, dnes už je testovací slaboulinká, takže asi to proběhlo :grinning: Bazálku jsem tento měsíc začla měřit, uvidím, jestli půjde nahoru. Každopádně dík za reakci.
31. jan 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenda82 Nemáš za čo :wink: na to sme tu... Ak by si potrebovala poradiť, tak sa kľudne ozvi a ak budeme vedieť, tak poradíme :wink:
Ja som po vysadení HA pekne mala 3 mesiace 28dňový cyklus....potom to už išlo dolu vodou....nevedela som poriadne, kedy by som si mala robiť ovu testy, keď mi to behalo hala bala, tak som začala merať....Teraz meriam už len striedmo, skôr len keď mi začne ovu hlien, aby som si potvrdila ovulku či naozaj bola :slight_smile: zvedavosť :grinning:
Ak by si potrebovala poradiť s grafíkom, kľudne ho sem dať a rozanalyzujeme ho :wink:
1. feb 2011 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko,

nanuskal: No, na jednu stranu je dobře, že to chce Dr. řešit. Z toho asi vyplívá, že ten urolog nebude nic moc :frowning2: Jestli to máš nad únosnou hranici, tak to asi bude chtít zaléčit...nu uvidíš jaké budou výsledky moče :slight_smile: Neboj, ono to dobře dopadne :slight_smile:

Jinak nám se Evík včera pěkně ukázala...moc se nehýbala, což bylo dobře, páč když sebou začala mrskat, nic vidět nebylo :slight_smile: Přidala jsem fotky do alba...dala jsem tam jen pro přátele, tak snad to tak bude :grinning: Kočárek jsme nakonec taky vybrali..vyhrál do Dorjan Danny Sport - číslo 108 :slight_smile: Takže ho asi v nejbližší době objednáme. Jo a vybrali jsme tam i ten vozíček Cheriot, aby jsme mohli na kolo a brusle a tak....to zase bude peněz :grinning:
1. feb 2011 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok