Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
1. feb 2011

@petap1 Ahojky Peťuš, malinká je náááádhernáááááá 😵 😵 😵
Ukázala sa vám krásne 😉 úžasné zábery....

No teraz to budú samé peniažky na výbavičku, plienky, oblečenie 😀 už to začína vo veľkom 😉

petap1
1. feb 2011

nanuskal: JJ, byla holka šikovná a spolupracovala 😀 Shodli jsme se, že nosák má po mě a pusinu po manžovi..tak je to půl na půl 😀 No, penízky teď budou pěkně ubývat 😅

nanuskal
1. feb 2011

@petap1 😀 😀 😀 no len dokedy ten noštek bude po tebe a pusina po manželovi 😅
Po pol roku povieš, že je to celý tatino 😀 😀 😀

petap1
1. feb 2011

nanuskal: JJ, oni se pak tak rychle mění, že ještě budeme čubrnět po kom bude 😀 😀

petap1
1. feb 2011

Tak a je to tu..pozitivní cukr ☹ Musí se objednat na diabetologii...kurňa čekala jsem to, ale stejně mi to štve...další běhání po DR. 😠

nanuskal
1. feb 2011

@petap1 Peťuš, nič si z toho nerob....veľa žien to má v tehu...hlávku hore, všetko bude dobré... 😉

petap1
1. feb 2011

nanuskal: JJ já vím..ségra to měla, tak jsem to tak nějak čekala...ale doufala jsem, že to bude OK. No nic..když vynechám sladké, tak aspoň tolik nepřiberu, že 😀 Musím v tom hledat jen samá pozitiva 😀 😀
Děkuju za slova útěchy a podpory 🙂

vecernice
1. feb 2011

@petap1 krasne fotecky 🙂 mala je fesanda 🙂
a cukr me mrzi ☹ snad bude stacit lehoucka dietka? a 108 je nakonec ta se zelenymi kolecky?

petap1
1. feb 2011

vecernice: JJ, nám se taky moc líbí 😀 No, já si myslím, že snad ju..zítra si půjdu pro žádanku, tak se zeptám, jaké hodnoty tam byly..jsem se trouba při tom telefonu nezeptala 😒 JJ ten s těmi kolečkami jako namalovanými štětcem. Koukali jsme na ten vzorník a tyhle barvy nám přišli nejvýraznější. Dost mě zklamal vzorek toho kávového kočárku...na obrázku to bylo takové hezké bílé kafe s hnědou a ve skutečnosti to bylo takové vyblité.

vecernice
1. feb 2011

@petap1 to jo proto je lepsi videt vzornik. my asi pujdeme do toho noveho, ale hnedeho 😉 uz ho mate objednany? nevim, zda nemaji lepsi ceny na www.krtecek.com

petap1
1. feb 2011

vecernice: JJ ten vzorník napoví hodně 🙂, cenu mají baj oko stejnou. Asi to koupíme tam, páč tam koupíme i ten Cheriot 🙂 Objednáme ho asi příští týden. Dnes si vyjednáme "uskladnění" u naší sousedky a pak šup objednat 😀
Tak jsem volala už na dvě diabetologiie a nikde mě nevezmou ☹ No uvidím zítra jestli mě vezmou na té polikl. kde mám gyndu...chjo..to je zase otrava s těmi DR. 🙄

baru7
8. feb 2011

Ahoooooooj hooolky. jak se tady mate??? 🙂

petap1
8. feb 2011

Ahoj Holčinky 🙂

Baru: zrovna si říkám, že to tu nějak zanedbáváme 😨 A jak je ? Co práce a co svatbička?

Holčinky, kdepak jste ??

Nanuskal: Jak jsi dopadla u té obvodní Dr. s močí ?

Večernice: Co žížalky ?

Já měřím cukr..Zatím se mi to daří nějak se dostat do hladiny, která má být. Jen dnes mám pozitivní moč....tak tam musím zavolat co to znamená ☹

baru7
8. feb 2011

@petap1 toz u me mensi zmena...jsem na nemocenske 😉 ale jinak z domova jedou pripravy na svatbu 😉 a copak je u tebe s tou cukrovkou?? mas tehotensky diabetes?? to je nemile...a co musis delat? upravit stravu nebo co?

petap1
8. feb 2011

Baru: Ale, ale, že by chřipajzna 😕 ? Tak to jedobře, že se aspoň zabavíš přípravami na svatbičku 🙂
JJ mám těhotenský diabetes..dostala jsem Glukometr a musím měřit. Zatím jsem vypozorovala, že 2h po jídle mám cukr ukázkový, Jen 1h po jídle vyšší...takže upravuju stravu..spíše dost snižuju dávky jídla. Už se mi podařilo to po té hodině stáhnout do limitu 🙂 Sladké nejím vůbec. Jím vícekrát denně po malých dávkách. Jen mě dnes rozhodil test moči. Ten si mám taky dělat 2 x týdne...no dnes jsem ho dělala poprvé a hned je pozitivní ☹ Na nějaké ty Ketaminy, či co...jenže se nemůžu dovolat na Diabetologii, abych se zeptala co s tím. Při konzultaci jsme se bavili spíše o regulaci toho cukru v krvy..o té moči jsme moc nemluvili 😨

baru7
8. feb 2011

@petap1 neboj to bude OK 🙂 dneska uz to hlidaji...urcite to bude vsechno v pohode a hlavne zdrava a vyvazena strava ve tvem stavu je jen plus 😉

petap1
8. feb 2011

Baru: JJ, myslím, že vynechat sladké a jíst střídmě a pravidelně mi rozhodně neublíží 😀 Jen mě zaskočila ta moč..páč nevím co to znamená...no snad se tam během dne dovolám a budu moudřejší 🙂 Jen jsem z toho lehce nervózní 😅

baru7
8. feb 2011

@petap1 urcite to neznamena nic vazneho...a urcite se dovolas a hned budes klidna🙂 v dnesni dobe je diabetes "bezna" nemoc a neni treba se zbytecne obavat 🙂

vecernice
8. feb 2011

ahoj holky, ja si rikala, ze to tu musime nejak ozivit 😀

@baru7 ahoj kocko, copak te skolilo? vsude radici chripka? no aspon na nas mas trosku casu 🙂
@nanuskal - ahoj Nadi, tak pokud me neplete pamet, dnes jsi u milacka v Nemecku, jen nevim, zda si dnes odjela ci se dnes vracis, mam v hlave jen tu osmicku .-D a jeste drzim palecky, aby tentokrat to nacasovani vyslo!!!!

@petap1 ahoj Peti, no mrzi me tva trapeni, ale verim, ze bude stacit mirna uprava jidelnicku a pujde to bez obtizi. dej pak vedet, co doktor na tu moc! me to ceka 22.2. tak jsem zvedava, budu mit po narozeninach takze nacpana dorty 😀

jinak jsem se dala zas na pleteni, mam otovy jeden svetr s kacenkama, jeste druhy 😀 pak vzdy zapomenu na svet a skoro i na kone 🙂

jo a mame doma postylky, uz jsou smontovane, jeste cekam, kdy dorazi povleceni, a je pripraveno 🙂 manza se neda udrzet, vse musi mit v predstihu ...

Peti, taky mivas buseni srdce? ja to pozoruju tak dva dny ... 😲 asi pumpujeme jako o zivot 😀

baru7
8. feb 2011

@vecernice ja se asi dam taky nap leteni a hackovani, ci co....docela mi to za mlada slo..a kdyz te vidim, jak jedes jak drak, tak si rikam, ze bych taky mela neco delat 🙂

petap1
8. feb 2011

Vecernice: Tedy ty tvoje dětičky budou jak ze škatulky 🙂 Manža už se začíná taky rozhoupávat 🙂 Ve čtvrtek asi objednáme kočárek a koupíme postýlku...v neděli vymalujeme a přivezu si nějaké věcičky...pak už koupím ten molitan na přebalování a objednám cestovní postýlku 🙂 🙂 JJ srdce někdy buší...mě tedy tolik ne, ale kamarádce taky bušilo a ptala se na to Dr. a ten říkal, že je to OK 🙂 JJ ty musíš pumpovat za tři, tak to bude výraznější 😀

Baru : Taky jsem za ,mládí pletla, ale svetr jsem skončila bez rukávů....asi nemám tu vytrvalost 😀

Jinak jsem se ještě nedovolala, tak jsem googlovala a znamená to, že od večeře do snídaně moc hladovím...musím si dávat ještě jednu večeři..krajíček chleba a nebo si večer když se vzbudím na záchod, kousnout chleba 🙂
Už jsem trošku klidnější 🙂

vecernice
8. feb 2011

@baru7 je to uzasny na cisteni hlavy. me to vzdy hodi do klidu, najednou clovek nikam nespecha 🙂

@petap1 no vidis, holka, ty se nam tu nakonec v noci trapis hlady. tak to je dobre, to se snadno napravi a vysledky budou v poradku!!!

petap1
8. feb 2011

vecernice: Viď, taky jsem se tomu musela smát...hlídám se v jídle tak, až z toho hladovím 😀

petap1
8. feb 2011

vecernice: Teď jsem ti jukla do profilu...ty joooo kolik máš těch bodýček 😕 😀 A ten svetr s kačenkama nemá chybu 🙂

vecernice
8. feb 2011

@petap1 no bodycek .. to jsou ruzne velikosti, az 68 😉 takze na kazdou velikost tak 8? plus minus 😉 to vis, na dve zizaly kdo to ma odhadnout 😉 ale co mi tu holky psaly, jak nekdy prevlikaji trikrat za den ... 😀
supla jsem tam i aktualni pupendo 😀
a dekuju za pochvalu svetriku 🙂 jeste musim udelat druhy 😀

petap1
8. feb 2011

vecernice: JJ tak to bude akorát...máš pravdu, že pokud je mimčo blinkací, tak můžeš převlíkat každé krmění 😀
jdu se juknout na pupendo 🙂

petap1
8. feb 2011

vecernice: Pěkné bříšo 🙂 A Taky moc hezké postýlky...koupili jste je v obchodu či přes net ? A ještě taková hloupá otázka..kolik koštovaly ?

nanuskal
8. feb 2011

@baru7 @vecernice @petap1 Ahoj dievčence, tak som tu 🙂 Rituš, máš veľmi dobrú pamäť 😉 bola som za drahým...dnes som sa vrátila 🙂 a musím vám povedať, že ovu bola včera 😀 Neviem to s istotou, lebo som si robila aj ovu testy včera a dnes a vyšli mi tam iba slabšie čiarky, ale podľa čípku si myslím, že bola včera-dnes.... Skúsim si zajtra a pozajtra zmerať aj teplotu a uvidíme...
Ak sa potvrdí, že bola ovu, tak ja fakt si začínam myslieť, že ten čajík naozaj funguje a upravujem mi cyklus...no som zvedavá... 😀

A čo sa týka toho môjho moču, tak nedovolala som sa z Nemecka doktorke, lebo sa tam volá cez špeciálnu linku, na ktorú sa zo zahraničia nedá dovolať... 😠 Tak budem volať zajtra a uvidíme 😉

petap1
9. feb 2011

Dobré ranko,

nanuskal: Vítej zpátky 🙂 Teeeedy , tak to by byla trefa s tou ovulkou 😀 Je super, že se ti to takhle srovnávám 😀
Držím palce, ať s Dr. něco vymyslíte....hlavně ať jsou výsledky co nejlepší 🙂

nanuskal
9. feb 2011

@petap1 Ahoj Peťuš, no to bola trefa...dneska som si síce zabudla zmerať teplotu, ale krčok mám už úplne tuhý a to znamená, že je už po ovu 🙂
Len či sa to aj podarilo, je vo hviezdach....Musím teda povedať, že Jonášov dátum teraz úplne sadol na ovulku 😀

A ty si ako s tým cukrom? Dovolala si sa k lekárke, čo znamená ten pozitívny moč?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre