Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
9. feb 2011

@nanuskal ahoj Nadi, no to jsem rada, ze jsem na tebe myslela v pravy cas 🙂 neskytala si ale vid? 😀

@petap1 jen se klido ptej, vzali jsme je pres net a nazivo se mi taky libi 🙂 bylo to pres www.kojenecke-obleceni.eu typ Radek II, cena 990 za kus 🙂

nanuskal
9. feb 2011

@vecernice Nie Rituš, neštikútala som 😀 😀 😀
Rituš, myslíš si, že bola ovu, keď som nemala pozitívne testy? Snažila som sa aj nepiť veľa.... Ale krčok mám už dnes úplne tuhý, tak si myslím, že bola...Len už nemávam ani krče pred ovu z toho čajíku, tak tento mesiac fakt netuším...Asi skúsim tú teplotu, či sa bude držať hore, že?

Ja som sa akurát naštvala, lebo volala som mojej lekárke a tá má dovolenku...musím počkať zase do ďalšieho pondelka kvôli tým výsledkom ☹

mayerka
9. feb 2011

@vecernice ahoj, díky za přidání do sdílení, občas nakouknu, a byla jsem zvědavá na tu tvou výbavičku 😀 akorát jsem sem pak zapomněla napsat a požádat tě normálně oficiálně... Malej má neštovice, tak jsem to potom vypustila a mazala a mazala a mazala pupínky.. 😒

@nanuskal jejejej, tak to by bylo pěkné, kdyby to vyšlo s tou ovulkou!!! 😉
holky, vám ty týdny naskakujou!!
My se s manželem snažíme, ale zatím nic a teď mi manža odjel na měsíc do lázní... s partou bechtěreviků 😎

nanuskal
9. feb 2011

@mayerka Ahojky 🙂 dlho sme ťa nevideli 🙂 ako sa inak mávaš?
My tieš stále snažilkujeme, bojujeme ďalej 😎

mayerka
9. feb 2011

@nanuskal ahoj 🙂 no, občas vás dočtu... Leden se nám moc nepodařil.. Nejdřív já chřipku, pak malej chřipku, pak zase já chřipku a teď malej ty neštovice.. 😝 a manžel na měsíc pryč.. Už aby bylo jaro, to to snad bude veselejší!

mayerka
9. feb 2011

@vecernice teda to uplně valim oči, jak jsi šikovná, krásně pleteš!! Moc hezký fotečky 😵

vecernice
9. feb 2011

@mayerka dekujuuuuu!!!!
preju malymu, at ho nestovice brzy pusti, musi to byt pro nej tezke, kdyz se nesmi skrabat, venku krasne, tam taky nesmi .... bida. ale prijde jaro a vse bude vesele 🙂 a pak to urco vyjde, manza nabere mega mnozstvi sil a pujde to jedna radost!

@nanuskal no na teplotku jsem zvedava, ty uz vis, jaka ma byt po ovu 😉 hele nekdo je proste nema jasne pozitivni a stejne je v tom 🙂 moc bych vam to prala!!!!

mayerka
9. feb 2011

@vecernice 🙂 dik, snad to půjde nějak rozumně... Jára je statečnej, zatim se neškrabe, jen je blbý, že budem 14 dní zavřený doma, teď jsme doma 3.den a už mi tu leze po hlavě, všechno masakruje a hrozně se nudí!!! Nanosila jsem mu aspoň zvenku nějaký klacky, kameny a šišky, taky malej pařez, v kuchyni jsem mu udělala přírodní koutek, tak je nadšenej 😀
S manžou jsem před chvílí mluvila, zatím to nevypadá na nabírání sil, je prej úplně vyřízenej, jak mu dávaj do těla, každý den cvičení a minimálně 3 procedury... Bude jako novej, až se vrátí. A na víkend přijede domů, v lázních řekl, že mu není dobře, tak že bude o víkendu ležet.. 😉

nanuskal
9. feb 2011

@mayerka Neboj, teraz to už pôjde 😉 príde jar a všetko bude veselšie 😵

@vecernice No ja dúfam 😀 a keby to tak vyšlo, tak to by bolo úplne úžasné.... Ale tak nebudem sa tešiť, lebo to je tak malá šanca... Dnes pohľadám ten teplomer, dúfam, že nezabudnem 😉
A ako sa mi inak mávaš?

vecernice
9. feb 2011

@nanuskal ja se mam prima, ted si to opravdu uzivam. ac kdyz nekde chhvili chodim nebo zehlim, tak zacnu pekne citit zada 😀 ale furt si rikam, ze hur teprve bude 🙂

mayerka
9. feb 2011

přírodní koutek 😀

petap1
9. feb 2011

nanuskal: Ty jo, tak na Jonáše...tak to budu držet všechny palce co mám 🙂 To mě taky nakrkne, když člověk na něco čeká a pořád se to šoupe...chjo...tak snad to do pondělka rychle uteče 🙂
Já jsem se pak dovolala...a může to opravdu být to, že mám moc velkou pauzu mezi večeří a snídaní....takže jsem si včera dala druhou večeři...dnes si ji dám taky a uvidíme jestli to s těmi testy něco udělá 😀

vecernice: Děkju za info..to je dobrá cena...a mají stahovací bok, či vyndavací příčky ? Jinak mě ty záda hodně bolely taky kolem toho 20tt, ale teď (klep, klep, klep) docela drží a moc mě nebolí ..a to mám břicho o dost větší než prve 🙂 Asi si tělo postupně zvyká 😀

Dnes máme školení...je docela legrace, tak to rychle utíká...takže dnes tady moc nebudu a zítra taky ne..ale v přestávkách na vás juknu 🙂

petap1
9. feb 2011

mayerka: Ahoj po delším čase 🙂 Taky čekám na jaro...zdá se mi, že teď je takové rozlítané a hektické období...nějak si myslím, že s jarem nastane pořádek a klid 😀

vecernice
9. feb 2011

@mayerka koutek krasnej, to se malej ma 🙂

@petap1 postylka ma vyndavaci sprucle 🙂 a na zada jsem zvedava. jenze ty mas ten pupek urco mensi nez ja 😀

nanuskal
10. feb 2011

@petap1 @vecernice Baby, tak som sa rozhodla, že prdím na tú teplotu...čo už mi pomôže zistenie, či bola ovu alebo nie...tak sa nechám prekvapiť... 😉

vecernice
10. feb 2011

@nanuskal ty jo holka, ty delas pokroky 😀 😀 😀

nanuskal
10. feb 2011

@vecernice Som sa tak rozhodla včera večer 😀 😀 😀 že je to vlastne jedno 😉

vecernice
10. feb 2011

@nanuskal no za dva tydny uvidime tak jako tak, ze jo? 🙂 budu drzet palecky!!!

nanuskal
10. feb 2011

@vecernice No presne tak....veď s tým zistením nič nenarobím 😉 Ďakujem, si zlatá 😉

petap1
11. feb 2011

Dobré ranko 🙂

vecernice: Tak já ho mám tak 2x větší než ty 😀 Je pravda, že zatím mi to jde vše do pupíku, takže je dobře, že roste 🙂

Nanuskal: Ty jo, tak to jsi dobrá, že jsi se takto rozhodla 🙂 Moc držím palečky, aby tam pak byly // 🙂

Jinak školení bylo zábavné, ale dlouhé..vždy jsme odpoledne přetáhli ☹ Včera jsme tady pak na knop jeli objednat kočárek...při té příležitosti jsme koupili i postýlku a matrací, dekou a polštářem...dostali jsme k ní i povlečení s mantinelkem..no a nakonec jsem tam ještě objevila rychlo zavinovačku s medvídkem, tak tu jsme nakonec vzala taky 😀 No prodavačky byly moc milé, ale "otravovali" jsme tam až do zavíračky 🙂

nanuskal
11. feb 2011

@petap1 Ahoj Peťuš... žiadne "otravovanie", však ste im tam spravili dobrú tržbu 🙂 ste sa rozšupli 😀
Jaj, mať už takéto "starosti" 😔

petap1
11. feb 2011

nanuskal: JJ já sem to taky neřešila, oni byly v poho...ale manža byl jaksi nerózní 😀 😀 Oni nám doporučili tu postýlku v setu se vším a to nás vyšlo o nějakou tu kačku levněji 🙂 Zatím to jde, ale myslím, že se nám peněženka ještě pěkně provětrá 🙂

Neboj, za chvilku to budeš řešit taky...já tomu věřím..budeš tady naše následovnice 😀

vecernice
11. feb 2011

@nanuskal ahoj Nadi, pockej, za chvili na tebe budeme strilet rady sluzebne starsich, az ti z toho pujde hlava kolem 😀

@petap1 super kauf, uz se vam to doma zacina taky rysovat, vid? na me manza tlaci, ze abychom uz objednali kocar, jak chceme ten vzor 2011, tak to bude chvili trvat, a ja to porad oddaluju .... 😉

nanuskal
11. feb 2011

@petap1 @vecernice Díky baby, dnes mám nejakú chmúrnu náladu...možno z toho počasia...alebo z toho, že dnes som mala nejako viacej vajíčkového hlienu...tak už vôbec neviem čo to znamená, lebo krčok mám úplne tuhý...
Tak teraz vôbec neviem, že čo to má znamenať...asi som si tú teplotu mala zmerať...sááákriš...
Môže byť ovu aj vtedy keď je krčok tuhý? 😕

petap1
11. feb 2011

vecernice: JJ trošinku už toho je 🙂 Jen čekám na to vymalování...chtěli jsme to sfouknout teď v neděli, ale manžovi není nějak dobře, tak uvidíme...takže zatím pokojíček připravený není 😅 Nám řakli, že bude tak do 14 dnů, ale nevím jak dlouho trvají ty nové kolekce...ale myslím, že do měsíce jsou určitě 🙂 Včera jsme na ten pro dvojčátka zase koukali, a myslím, že je ideální..moc hezký a nijak objemný 🙂

petap1
11. feb 2011

nanuskal: Nadi, to můžou být i spermoňky co nepřežili...někdy takhle přebytečný "materiál" odchází 🙂 Nevěš hlavu 🙂 Myslím, že ovu s tuhým krčkem být nemůže...vždyť by se spěrmoňky k vajíčku nedostaly...neboj..bylo to tak jak má být 🙂

nanuskal
11. feb 2011

@petap1 😀 aj mňa to napadlo....len sa mi to zdalo úplne ako ten plodný hlien ... som si prečítala jednu stránku a fakt asi nemôže, máš pravdu, ako by sa tam dostali 😀 telepatiou asi nie 😀 😀 😀
Tak už som sa ukľudnila 😉

petap1
11. feb 2011

nanuskal: Ono to tak vypadá , ale myslím, že to opravdu byli spermoňky 😀 Mě se to taky stávalo a myslela jsem, že mám ovu a ono ne 🙂 No právě..chudinky..museli by se asi prokousat 😀

nanuskal
11. feb 2011

@petap1 Ja len že od utorka je dlhá doba...a že až teraz? tak som si myslela to druhé 😀
Ale už si to nemyslím a basta 😎

petap1
11. feb 2011

nanuskal: Myslím, že tři dny jsou dost reálné 🙂 A máš recht...prostě to tak je a hotovo...teď už si jen počkáme na výsledek 😀 A kdy by ti měla dorazit MS ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre